Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
95
80%
NIE
24
20%
 #80944  od VMach3
 před 9 lety
Při stahování přes data operátora nebo i na WiFi?

z Mi 3W
 #80949  od ingbrzy
 před 9 lety
skus pozriet ci namas v nastaveni stahovania zapnute Xunlei stahovanie...
 #80960  od muser61
 před 9 lety
panasonic650 píše:Kratka newbie otazka. Ako overim ze uz mam CZ/SK verziu a nie original ?
Nastav CZ alebo SK jazyk a nasledne pozri do Nastavenia-Info o telefone a hore by malo pisat CZaSK.
 #81002  od aldabubo
 před 9 lety
Mám 4.4.27 na MI3 a LED notifikace mailů (gmail) mi funguje občas správně, jak je nastaveno - bílá barva. Občas ale bliká červeně, přestože červená je pro hovor a žádný hovor zmeškaný nemám. SMS a hovory samotné blikají vždy správně. Pouze ten gmail zlobí. Verzi 4.4.27 mám záměrně (je to poslední JB 4.3) a nechci ji upgradovat. Jen se chci zeptat, jestli na ty LED notifikace není nějaká finta.
 #81004  od Oliver2510
 před 9 lety
Zdravím, tak nefunguje mi Adobe Flash player, aplikácie načítava dlho cez čiernu obrazovku. Urobil sinn aj wipe cache, no nepomohlo. ???
 #81053  od o.n.y.x.
 před 9 lety
Stable 17 na hongmi pěkný, novej kalendář, krásné, ale... Baterka jde dolů jak kulička z kopečka a nabíjet celou noc telefon o 40%?? To se rychleji vybíjí než nabíjí...
 #81056  od olaf
 před 9 lety
Stable17 mám od pondělka, večer jsem nabil a doteď na to jedu, večer dám za do zásuvky takže dva dny. Použití průměr.
 #81126  od ElDanny
 před 9 lety
Používáte někdo AutomateIt? Zdá se mi, že po update se ne úplně korektně přepínají pravidla. Ještě zkusím restart a vymazat data aplikace.
 #81131  od Puzzlehead
 před 9 lety
Puzzlehead píše:Zdravím,
chtěl jsem se zeptat jak do této verze Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 34.0.0 (OTA) dostanu starší aplikaci EMAILu.
Nelíbí se mi, že pořád stahuje moc dat. Připadá mi jakoby aktualizoval vždy celou schránku. Bere to baterii a data.

Díky za rady
Nenajde se někdo kdo poradí?

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Díky
 #81150  od rejzak
 před 9 lety
Tak jsem přešel z verze 24 (byla v telefonu při koupi) rovnou na verzi 35. Získal jsem jednoduchou aktivaci root práv, ale jinak spíš vidím nevýhody. Víc to hřeje, s tím souvisí až o polovinu menší výdrž baterie než u původní verze SW a dnes jsem si všiml, že zlobí i notifikační dioda. Navíc volná RAM je i po vyčištění o cca 100 MB menší než u verze 24. Antutu a GPS podávají cca stejné výsledky. Jsem z verze 35 spíše zklamán. Vracet se už ale nebudu, počkám na lepší verzi nebo rovnou na KitKat. Mimochodem už se ví kdy bude KitKat pro Redmi 1s?
 #81154  od dixi
 před 9 lety
pri troche stastia este tento rok :-)
 #81156  od vidmann
 před 9 lety
Výdrž baterie v posledních verzích MIUI viz obrázek.
Mi2S, standardní baterie, děs běs, hrůza, horror, tohle soudruzi fakt pokazili.
Možná kdybych telefon vystavil do vitríny, na dva dny se také dostanu. Nevydrží ani od probuzení do usnutí.
Od včerejška si radši nosím v uzlíčku PowerBank.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #81162  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Takové příspěvky jsou k ničemu. Baterka ti mizí, protože ti jí něco žere! Jestli to chceš řešit, tak místo řečí o soudruzích dodej screenshot procesů a dobu svícení displeje, jinak je takový komentář bezpředmětný. Mě baterka naposledy vydržela šest hodin svítícího displeje, tak je možné, že je chyba u tebe...
Naposledy upravil(a) Ex:Jhon Doe dne 14 Aug 2014, 03:47, celkem upraveno 1 x.
 #81170  od muser61
 před 9 lety
Ex:Jhon Doe píše:Takové příspěvky jsou k ničemu. Baterka ti mizí, protože ti jí něco žere! Jestli to chceš řešit, tak místo řečí o soudruzích dodej screenshot procesů a dobu svícení displeje, jinak je takový komentář bezpředmětný. Mě baterka naposledy vydržela šest hodin svítícího displeje, tak je možné, že je chyba u tebe, ty chybo soudruhů.
Aka verzia MIUI?

@vidmann na tvojom screene nevidim nic zvlastneho, sam sa pozri ako dlho ti svietil displej, zo screenu je jasne ze dost dlho a telefon bol castejsie prebudeny ako v hlbokom spanku.
 #81176  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
muser61 píše: Aka verzia MIUI?
4.7.4 - Přímo z instalačky jsem odebral aplikace, které nepoužívám a které nechci v telefonu mít nebo používám alternativy. Jas si přizpůsobuji, protože automat je na mě někdy příliš ostrý, wifi běží téměř celý den. Synchronizaci kontaktů a kalendáře pouštím ručně asi jednou týdně. Aktualizace nepovoluji automaticky a do internetu si nesahá nic, co tam nemá co dělat.

Důvod k aktalizaci na novější verzi jsem zatím nenašel. Mimochodem v tuto chvíli jsem na 40% baterky a displej 4h. Obrázek
 #81190  od Puzzlehead
 před 9 lety
Ex:Jhon Doe píše:Takové příspěvky jsou k ničemu. Baterka ti mizí, protože ti jí něco žere! Jestli to chceš řešit, tak místo řečí o soudruzích dodej screenshot procesů a dobu svícení displeje, jinak je takový komentář bezpředmětný. Mě baterka naposledy vydržela šest hodin svítícího displeje, tak je možné, že je chyba u tebe, ty chybo soudruhů.
Tak třeba já jsem dal obrázky v tomto příspěvku:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Žere mi to email, jednak data, tak i baterku. Synchronizaci jsem měl nastavenou stejnou, ale nová apka snad synchronizuje celou složku nebo všechny pošty.
 #81220  od vidmann
 před 9 lety
Displej přesně 4 hod. ROM aktuální, proto je to tady. Ano, žere mi to používání telefonu, proto byl probuzený.
Jde o to, že ho používám stále stejně a na novém vyváženém režimu vydrží méně než předtím. Méně o "fous", pár hodin, ale to je přesně těch pár hodin, kdy se to nestihne domů na nabíječku.
 #81223  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Puzzlehead píše: Žere mi to email, jednak data, tak i baterku. Synchronizaci jsem měl nastavenou stejnou, ale nová apka snad synchronizuje celou složku nebo všechny pošty.
Můžeš se podívat do emailu v nastavení na frekvenci, jakou se dotazuje serveru? Nemám defaultní email v telefonu, tak tě neodnaviguji, ale u každého jednoho účtu by měla být možnost vybrat, jak často se opakuje dotaz na kontrolu nové pošty. Popř. můžeš smazat data aplikace a znovu tam všechny účty přidat nebo dokonce - v rámci testování - email vypnout a zkusit třeba na jeden týden K9 nebo jiného klienta a vyzkoušet, jak se to chová.
 #81225  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Omylem se mi v Tapatalku několikanásobně propsal příspěvek. Prosím o smazání.
Naposledy upravil(a) Ex:Jhon Doe dne 14 Aug 2014, 03:45, celkem upraveno 1 x.
 #81227  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Omylem se mi v Tapatalku několikanásobně propsal příspěvek. Prosím o smazání.
Naposledy upravil(a) Ex:Jhon Doe dne 14 Aug 2014, 03:45, celkem upraveno 1 x.
 #81229  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
vidmann píše:Displej přesně 4 hod. ROM aktuální, proto je to tady. Ano, žere mi to používání telefonu, proto byl probuzený.
Jestli to jsou pokaždé ty čtyři hodiny displeje a nikdy se nedostaneš přes, tak bych doporučoval znovu projít taková nastavení jako je:
- zapnutý hotspot
- zapnutá GPS
- nastavení synchronizací
- zapnuté 3g

Myslím, že už i ty 4h jsou v normě a samozřejmě nevím, jak máš nastaven jas a jak telefon používáš... Na chvíli jsem chodil na jedno fórum přes webový ksicht, a baterka mi šla výrazně rychleji dolů, přitom žádná jiná změna provedena nebyla... Také v nastavení se jeden uklikne, kolikrát ani neví.
 #81230  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Omylem se mi v Tapatalku několikanásobně propsal příspěvek. Prosím o smazání.
Naposledy upravil(a) Ex:Jhon Doe dne 14 Aug 2014, 03:46, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat