Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
90
63%
NIE
53
37%
 #87542  od ingbrzy
 před 9 lety
[html]<h2>
MIUIv5 4.8.29 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi2, Mi2S, Mi2SC (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi2 / Mi3 / Mi4 - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Redmi/Hongmi - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Redmi 1S - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Redmi Note - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- MiPAD - Manuálna inštalácia cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Xiaomi Redmi zariadenia NEMAJÚ piatkové aktualizácie (sledujte číslo Stable verzie)
XIAOMI REDMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 37.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Hongmi/Redmi WCDMA - Stable 17.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Hongmi/Redmi TD-SCDMA - Stable 17.0.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Redmi NOTE WCDMA - Stable 30.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Redmi NOTE TD-SCDMA - Stable 23.0.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---

OSTATNÉ ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Samsung Galaxy Note 3 ha3g Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Nexus 5 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 
Ostatné zariadenia:
Inštalácia manuálne cez CWM

- MIUI ROM s CZ/SK cez CWM/TWRP
- REBOOT
- Gapps sú integrované do ROM

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
Poznámky:

- Ak Vám padá launcher po vyčistení RAM, povoľte aplikácií Weather BZ spustenie pri štarte...
- OTA bude nastavená neskôr..
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Prechod z MIUIv5 na MIUIv6:
- Jedná sa o prvú verejnú verziu MIUIv6 určenú len skúsenejším užívateľom a nie všetky funkcie z MIUIv5 sú už importované, (hlavne rozšírené funkcie fotoaparátu chýbajú)
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúča sa ho urobiť) no je nutné znovu aplikovať Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použiť)
- OTA z MIUIv5 na MIUIv6 zatiaľ NEBUDE, inštalácia len manuálne cez aplikáciu Aktualizácia..
- Diskusia o dojmoch z používania MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
ojo19, VMach3, BoBoCZE a 2 ostatní se to líbí
 #87580  od Shaman
 před 9 lety
Aplikace čistič v optimalizaci padá.Mi3w miui v6
libex se to líbí
 #87581  od screamingsun
 před 9 lety
Je prosim v teto verzi odstranen problem s defaultni emailovou aplikaci, kdy nezobrazuje telo u nekterych zprav, pouze predmet?
 #87583  od ingbrzy
 před 9 lety
screamingsun píše:Je prosim v teto verzi odstranen problem s defaultni emailovou aplikaci, kdy nezobrazuje telo u nekterych zprav, pouze predmet?
Opravene uz v minulej verzii..
Shaman píše:Aplikace čistič v optimalizaci padá.Mi3w miui v6
U mna ok.. Na CZ aj SK jazyku.. Skopiruj sem ten log...

~Tapatalk~
 #87588  od towil
 před 9 lety
Musím dělat přez Miflash wipe all teda ?
 #87591  od Shaman
 před 9 lety
Čistič beru zpět.po restartu quoká [SMILING FACE WITH SMILING EYES] .nejak nemuzu ale najit ukonceni ci uzamceni aplikaci.
 #87593  od Paw
 před 9 lety
Přes updater ručně aktualizuju Mi2s, ale selže to, v logu je chyba "no space left on device". Přes recovery jsem mazal cache, nepomohlo. V systému mám volných 2,4GB pro aplikace. Internet o tomhle problému moc nenajde. Napadá vás něco, co jsem vynechal?
 #87594  od ingbrzy
 před 9 lety
Lave tlacidlo? Byvale MENU..

~Tapatalk~
 #87595  od Shaman
 před 9 lety
Žadny wipe sem nedelal,jen dva restarty.Mi3w
 #87600  od Shaman
 před 9 lety
ingbrzy píše:Lave tlacidlo? Byvale MENU..

~Tapatalk~
Ani jedno nefacha,ani menu,ani home Mi3w
 #87601  od ingbrzy
 před 9 lety
Paw píše:Přes updater ručně aktualizuju Mi2s, ale selže to, v logu je chyba "no space left on device". Přes recovery jsem mazal cache, nepomohlo. V systému mám volných 2,4GB pro aplikace. Internet o tomhle problému moc nenajde. Napadá vás něco, co jsem vynechal?
Podla navodu v prvom prispevku..

~Tapatalk~
 #87604  od Paw
 před 9 lety
Neaktualizuju takhle poprvé, návody jsem pro jistotu přečetl všechny, ale na řešení jsem nepřišel. Ani v prvním příspěvku, ani jinde.
 #87606  od ingbrzy
 před 9 lety
Aktualizacia - menu - vybrat zip

~Tapatalk~
 #87607  od Shaman
 před 9 lety
Tak hlásím pro Mi3W další dvě věci, které spadnou, a to:
aplikace v Nástrojích: Stahování a MiCloud. Obojí bez hlášky.
 #87608  od Bobek
 před 9 lety
Muzete mi prosim hodit přímý odkaz ba stažení aktualizace, Mi3, diky moc!
 #87611  od elar
 před 9 lety
Tak Mi3W. Vypada to pekne, ale chci se zeptat, jak pridam widget ci jak z editujo hlavni obrazovku? Dlouhe zmacknuti nepomaha. 2) Da se na zamknutou obrazovku dat zase rychli pristup k fotaku, telefonu a smskam? 3) Jak zmenim poradi rychleho nastaveni v roletce? 4) Da se v notifikacni liste zase dat spotreba mobilnich dat? Prochazim nastaveni a noc nenachazim...
 #87612  od Shaman
 před 9 lety
Aplikace BZ Weather bude muset být taky asi opravena. Načítá mi widget i 5 minut
 #87613  od Davidkrch
 před 9 lety
Tak moje prvé dojmy: 1. Tlf sa taždú minútu reštartoval nedalo sa nič robiť. Bol som hrozne nahnevaný sám na seba, že som nepočkal na ohlasy druhých ale odinštalovanie WSM pohohlo. 2. Inak systém je úžasný, plynulý, elegantný. Len neviem kde si nastaviť, aby sa mi v lište zobrazoval 24 hodinový formát času (12 hodinový neznášam ).

Z MI3W MIUI v6 4.8.29
 #87615  od quangn
 před 9 lety
hmmm první link se stahuje želví rychlostí a druhý nefunguje :/
Riicik se to líbí
 #87616  od ingbrzy
 před 9 lety
Na ploche dva prsty k sebe.. 3 prsty pre usporiadanie ploch..
Fotak mas vpravo na zamykacej obrazovke..
Poradie tlacidiel v liste nejde zmenit zatial a ani spotreba dat..


~Tapatalk~
owen-bobby se to líbí
 #87619  od ojo19
 před 9 lety
Chcem sa spýtať nedalo by sa do V6 dať foťák z V5 aspoň dokým neupravia ten vo V6 ? :)
libex se to líbí
 #87620  od ingbrzy
 před 9 lety
ojo19 píše:Chcem sa spýtať nedalo by sa do V6 dať foťák z V5 aspoň dokým neupravia ten vo V6 ? :)
Nie..

~Tapatalk~
 #87621  od Shaman
 před 9 lety
Davidkrch píše:Tak moje prvé dojmy: 1. Tlf sa taždú minútu reštartoval nedalo sa nič robiť. Bol som hrozne nahnevaný sám na seba, že som nepočkal na ohlasy druhých ale odinštalovanie WSM pohohlo. 2. Inak systém je úžasný, plynulý, elegantný. Len neviem kde si nastaviť, aby sa mi v lište zobrazoval 24 hodinový formát času (12 hodinový neznášam Obrázek ).

Z MI3W MIUI v6 4.8.29
Znovu vypni a zapni v nastavení času 12-24 hodinový formát, taky mi to tak udělalo a už jsem na 24 hodinovém formátu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat