Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
90
63%
NIE
53
37%
 #89097  od lukbe
 před 9 lety
Na ploše stahni dva prsty k sobě.

Jinak jde vám v miui v6 se přihlásit do micloudu ?? Já vždy skončím u této hlášky: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #89099  od Bobek
 před 9 lety
lukbe píše:Na ploše stahni dva prsty k sobě.

Jinak jde vám v miui v6 se přihlásit do micloudu ?? Já vždy skončím u této hlášky: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Úplně v pohodě, dokonce mi to začalo ukazovat využíté/volné místo (3,86GB/21,00GB)

Akorát stále přetrvává problém s tím že se mi nesynchronizují smsky, ale zvykl jsem si a už to neřeším.
 #89101  od lukbe
 před 9 lety
A kde jsi vzal ten kod do toho políčka ?? Ti přišla sms ?? A nebo ho to nechtělo ?
 #89104  od Bobek
 před 9 lety
Úplně normálně jsem se připojil.

Možná to chtělo ověřovací kód - a pokud přišel, tak SMSkou a nic jsem nevkládal - vše proběhlo automaticky.

Jo jen mi to pak ukazovalo dvě zařízení - Note PRO a Mi3, tak jsem ten starý musel smazat.

Jen nevím, jestli ničemu nevadí, když máš 1 účet na 2 telefony, jedině ten starý na i.xiaomi.com smazat.
 #89119  od lukbe
 před 9 lety
Tak se mi to povedlo se přihlásit :)

Provedl jsem to tak že v telefonu jsem dal muj email a potom heslo, a objevila se obrazovka pro zadání kodu, jenže už jak jsem psal ten ten kod pro přihlášení přes telefon mi nepřišel ale pro přihlášení na webu přes notebook přišel. No tak jsem hned vyplnil přihlašovací udaje na webu a požádal o oveření přes sms a tak přišla sms a ten kod jsem zadal do telefonu a ne na web :D

Jinak ted jsem si v mi4 nastavil vše podle toho jak jsme zvyklí a mohu říct že se mi to prostředí líbí mnohem víc než miui v5 ... jen teda bych uvítal pár vecí kdyby se změnili .


například v povolení - správa povolení , tak tam když si vyberu určitou aplikaci a chci jí komplet vše povolit tak to musím odklikat jednotlive ne jako v miui v5 že jsme klik a apk mela vše povoleno.. a stejně tak povolení root, nebaví me čekat tech 5 sekund ...

dale třeba překla ovladače, ale to se nebojím že by to zdejší tým nepřeložil :)

ješte by mne zajímalo jestli je někde možnost probudit telefon tlačítkami hlasitosti ...
 #89157  od Bobek
 před 9 lety
nastaveni - tlacitka - probudit tlacitkem hlasitosti
lukbe, doliva se to líbí
 #89178  od lukbe
 před 9 lety
Ještě jedna věc čím to je ze příchozí sms se mi zobrazují dvakrát.

Mám v telefonu ještě aplikaci oskarek, ale v ní je zakázáno přijímat sms a stejnak když ta aplikace oskarek je zapla tak ta SMS přijde 2x nevíte čím to.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #89193  od Bobek
 před 9 lety
Nastaveni - aplikace - oskarek - notifikace - zadne notifikace

Pak jeste zkusit vypnout bezeni app na pozadí.


Odesláno z Mi3W
 #89204  od lukbe
 před 9 lety
Dík za radu, ještě jedna věc když jsem si dal stáhnout film, teď se stahuje a chci stahování ukončit jak na to? Jelikož aplikace stahování nelze spustit [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #89208  od Bobek
 před 9 lety
Co zkusit vypnout stahovaní v: menu - nastavení - aplikace - ukončit/nebo deaktivovat/a vymazat data by mohlo určitě fungovat :)
 #89210  od lukbe
 před 9 lety
Tak jsem smazal data u aplikace stahování a správce stahování a uz mi jde konečně i pustit aplikace stahování.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #89215  od kapap1
 před 9 lety
PicoBello píše:prosím vás, možno to tu už aj bolo, alebo je to inde, ale ja to neviem nájsť: je niekde návod ako správne robiť wipe? myslím, ako predtým zálohovať dáta, na čo pamätať, aby človek o dôležité veci neprišiel. ďakujem.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

MiRecovery 2.0.1:
Wipe cache (vymaže /cache)
Wipe user data (vymaže /cache a /data)
Wipe all data (vymaže /cache, /data a /sdcard)
Wipe sd card (vymaže /sdcard)
 #89216  od kapap1
 před 9 lety
kapap1 píše:
PicoBello píše:prosím vás, možno to tu už aj bolo, alebo je to inde, ale ja to neviem nájsť: je niekde návod ako správne robiť wipe? myslím, ako predtým zálohovať dáta, na čo pamätať, aby človek o dôležité veci neprišiel. ďakujem.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

MiRecovery 2.0.1:
Wipe cache (vymaže /cache)
Wipe user data (vymaže /cache a /data)
Wipe all data (vymaže /cache, /data a /sdcard)
Wipe sd card (vymaže /sdcard)
Takže pozor na možnost 3 a 4 - přijdeš o všechna data. I o soubory na pevném disku. ;)
PicoBello se to líbí
 #89311  od liskayfilip
 před 9 lety
Shaman píše:Aplikace čistič v optimalizaci padá.Mi3w miui v6
funguje ti tam aj google play ?
 #89312  od VMach3
 před 9 lety
Google Play na MIUI v6 samozřejmě funguje.

z Mi 3W
 #89319  od pepa112
 před 9 lety
Vzdyt uz jsem psal ::: Cti ::: Nemas pravdu, velikost souboru hraje roli, bez do hudebniho prehravace, nastaveni a tam si uprav velikost od ktere to vidi ze je to hudebni soubor, nebo dej s klidem nulu,,Pak to muzes vybrat jako ringtones bez problemu :-)

kapap1 píše:
Ex:Jhon Doe píše:Jen abychom byli na stejné lodi: nastavuješ vyzvánění přes nastavení-zvuk a sekci Vyzvánění a vibrace, ano? Neděláš to z aplikace Hudba...
Takže kluci, zkusím shrnout přesně to, co mám v záměru udělat, ale prostě se mi to nedaří
- chci přiřadit vyzváněcí tón jednotlivému kontaktu - najdu kontakt - tapnu na nápis VÝCHOZÍ VYZVÁNĚNÍ (pod tlf číelm kontaktu - stejně jako jsem to dělal na v5) - vyskočí nabídka ZVOLIT ZVONĚNÍ - přecházím na záložku LOKÁLNÍ - (zde už vidím vyzváněcí melodii o velikosti 2.3MB uloženou ve složce RINGTONES (pod ní jsou již systémové melodie o různých délkách - jak psal INGBRZY, je zde možno nabídku melodií tahem směrem dolů filtrovat podle délky stanovené časem) - protože jsem ještě neskončil, pokračuji stiskem kolečka dole s označením OSTATNÍ - vyskočí na mě karta Nastavit Zvonění a zde mám na výběr Záznamník nebo Hudba. Já volím Hudba - mám zpřístupněny všechny skladby v telefonu (i ty mimo složku Ringtones) - kromě jediné a tou je ta malá o velikosti cca 300kB. V této fázi nabízí v5 možnost stisku tlačítka MENU a vyběhne nabídka, kde je nastavení a v dolní části i omezení velikosti skladeb. v6 tuto možnost nenabízí. Zde se nachází pouze nabídka nastavení pro stahování hudby.

Pokud se někdo ptá, jestli jsem si vytvořil složku s názvem Hudba, když je o ní psáno výše, i toto mě napadlo. A výsledek??? ŽÁDNÝ.
 #89321  od Bobek
 před 9 lety
Já teda nikde žádný nastavení podle velikosti souboru nevidím. Na V5 to bylo, ale na V6 jsem to nenašel.
Obrázek

Obrázek
 #89349  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Ex:Jhon Doe píše: Kapape, zkusil jsem to reprodukovat podle tvého popisu. Zkus si doinstalovat Total commander a když při výběru dole klikneš na Ostatní, vybereš TC a odnaviguješ do složky s melodiemi, a tam si můžeš přiřadit cokoliv. Nevím, z čeho vychází Pepa, ale velikost souboru NEHRAJE roli, resp. já můžu přiřadit libovolně velký soubor (gigabajtový jsem ale nezkoušel :-) ). Nemám defaultní přehrávač nainstalovaný, resp. jsem ho z instalačky odebral a můžu přiřadit libovolně malý soubor. Nejmenší hudební soubor má u mě 6kB a lze ho přiřadit jako zvonění. Zkusil jsem to, lze to.
pepa112 píše:Vzdyt uz jsem psal ::: Cti ::: Nemas pravdu, velikost souboru hraje roli, bez do hudebniho prehravace, nastaveni a tam si uprav velikost od ktere to vidi ze je to hudebni soubor, nebo dej s klidem nulu,,Pak to muzes vybrat jako ringtones bez problemu :-)
Psal jsem, že defaultní hudební přehrávač nainstalovaný nemám! Nevím, jak to napsat srozumitelněji. Libovolný hudební soubor libovolné velikosti! můžeš přidat, a to bez jakýchkoliv úprav v Hudbě, ale postupem přes Total commander. Já to tak mám odzkoušené, vážně není třeba opakovat, že to nelze.

Pokud budeš přidávat přes Ostatní a Hudbu, tak chápu, že nastavený velikostní limit ve filtru může být třeba snížit, jenže jde to i jinak!, a to přes nějakého souborového správce, a pak se velikostí souboru nemusíš vůbec zabývat.

Ukončíme to, ano? Věřím, že si to Kapap již dávno nastavil :-)
bratrekim se to líbí
 #89518  od towil
 před 9 lety
Já jsem to dal do překladače. Nějaka sleva na něco asi... blbě se to překládá :P
 #89533  od Mystery
 před 9 lety
Jo, teď mi taky přišla nějaká chine-rozsypanej čaj sms (notifikační zpráva) a to jsem stále na V5. Nevíte někdo, jak to zablokovat/vypnout? Vždy když mi něco takového přijde, dostanu chuť na zelenej čaj ...
 #89540  od mifakm
 před 9 lety
Mystery píše:Jo, teď mi taky přišla nějaká chine-rozsypanej čaj sms (notifikační zpráva) a to jsem stále na V5. Nevíte někdo, jak to zablokovat/vypnout? Vždy když mi něco takového přijde, dostanu chuť na zelenej čaj ...
Black list nepomůže?
 #89549  od kapap1
 před 9 lety
Psal jsem, že defaultní hudební přehrávač nainstalovaný nemám! Nevím, jak to napsat srozumitelněji. Libovolný hudební soubor libovolné velikosti! můžeš přidat, a to bez jakýchkoliv úprav v Hudbě, ale postupem přes Total commander. Já to tak mám odzkoušené, vážně není třeba opakovat, že to nelze.

Pokud budeš přidávat přes Ostatní a Hudbu, tak chápu, že nastavený velikostní limit ve filtru může být třeba snížit, jenže jde to i jinak!, a to přes nějakého souborového správce, a pak se velikostí souboru nemusíš vůbec zabývat.

Ukončíme to, ano? Věřím, že si to Kapap již dávno nastavil :-)
Máš recht. Dá se to nastavit prostřednictvím Total Commanderu - naprosto s přehledem. Já jsem to vyřešil instalací v5. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] v6 se mi samozřejmě líbí, ale počkám, až vyběhne v říjnu 2014 avizovaná ostrá verze, která už bude určitě libovější?!
Každopádně jsem si vědom, že beta verze nemůže být v prvním provedení TOP. Prostě má mouchy, ale to je pochopitelné.
 #89599  od romangr
 před 9 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Takto se chovaji ikony ve slozce. Nekdy se to tak rozhodi. Nekdy je rozhozena i grafika na plose.

Dela to v kazde verzi miui. Zkousel jsem znova aplikovat default tema a nepomohlo. Taky jsem udelal wipe cache a nepomohlo.

Nekdo stejny problem?
 #89658  od Satrej
 před 9 lety
Zkuste mi vyvrátit nebo potvrdit, že přechodem na V6 se mi snížil zvuk přes handsfree. Používám Parrot CK3100 a nikoho za jízdy skoro neslyším. Předtím to bylo ok. nejde už více zesílit. Navíc při hovoru nejde někdy aktivovat menu pro přepínání hovoru zpět do telefonu. Vždycky vyjede a hned zajede. Na toto pomůže restart. Ta hlasitost mě asi donutí přechod zpět na V5.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat