Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
64
82%
NIE
14
18%
 #91517  od Donorovic
 před 9 lety
Zdravím, mal som nainštalovanú na MI3 verziu 4.9.5 a chcel som naspať MIUI v5, tak som nainštaloval cez Aktualizácia - vybrať .zip súbor s balíčkom verziu 4.8.22.. Nainštalovala sa a teraz mi nabieha striedavo logo MI a odomykacia obrazovka. Keď chcem ale čokoľvek s telefónom spraviť, nedá sa.. Dookola mi nabieha logo MI.
Dá sa spraviť factory reset, keď je telefón v takomto stave??
 #91520  od Bobek
 před 9 lety
Pro vrácení z V6 na V5 stačí nahodit poslední ROM, na které byla V5 (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť nebo je třeba ještě něco?
 #91530  od Patrik
 před 9 lety
Donorovic píše:Zdravím, mal som nainštalovanú na MI3 verziu 4.9.5 a chcel som naspať MIUI v5, tak som nainštaloval cez Aktualizácia - vybrať .zip súbor s balíčkom verziu 4.8.22.. Nainštalovala sa a teraz mi nabieha striedavo logo MI a odomykacia obrazovka. Keď chcem ale čokoľvek s telefónom spraviť, nedá sa.. Dookola mi nabieha logo MI.
Dá sa spraviť factory reset, keď je telefón v takomto stave??
Taky jsem si tím prošel,ale jen ze zvědavosti jestli to půjde,počítal jsem s tím,že ne,jen se chtěl nechat příjemně překvapit.
Takže jsem musel dát Mi3 do fastbootu a přes MiFlash flashnout fastboot rom 4.8.15.Ovšem s full wipem (jinak by jsi byl pořád v bootloapu) ,ale zálohu jsem měl staženou do PC,takže jsem o nic nepřišel.
A na ní potom cz 4.8.22.
 #91532  od VMach3
 před 9 lety
@Donorovic
Stiskni a drž tlačítko hlasitosti nahoru a zapínací tlačítko dokud se telefon nerestatruje, poté můžeš zapínací tlačítko ale hlasitost drž stále dokud telefon nenajede do recovery. V recovery zvol English (pohyb tlačítky hlasitosti a potvrzení volby zapínacím tlačítkem), Wipe & Reset, Wipe User Data (bude trvat delší dobu), po dokončení formátu zvol Reboot a vyber systém označený latest.

@Bolek
Ještě je potřeba factory reset. Ulož si rom s v5 (4.8.22) přejmenovanou na update.zip do kořene uložiště. Přepni se do recovery, zvol Install update.zip, po nainstalování proveď Wipe User Data a při restartu zvol system 1.

z Mi 3W
Bobek, trup se to líbí
 #91538  od Bobek
 před 9 lety
Tkanks wmach, čekal jsem to jednodušší.
 #91541  od VMach3
 před 9 lety
Nic na tom není. v5 můžeš nainstalovat i přes Aktualizace ale po nainstalování místo restartu systému musíš restartovat do recovery pro udělení formátu a při restartu zvolit systém který není latest.

z Mi 3W
 #91587  od Huges
 před 9 lety
No tak opäť otváram diskuziu na tému nedoručovania SMS správ. Vyskúšal som všetky možnosti čo sa tu preberali (vymazať číslo SMS centra --> reštartovať fón --> nahodiť manuálne/ pri inej ako predvolenej aplikácii som zvolil manuálne číslo SMS centra lebo tam chýbalo) a niekedy SMSka príde a inokedy zasa nie. Ako je to možné?
 #91607  od ovi
 před 9 lety
Dotaz, v6 má u všech ikon na ploše popisky. Dají se odstranit, myslím ty popisky ;-)
 #91610  od Skolpik
 před 9 lety
Chci se zeptat na přehrávání písniček. Nějak se mi nepodařilo najít náhodné přehrávání. Na V5 to fungovalo bez problémů a je celkem nuda poslouchat svůj playlist pořád od začátku.
Předem moc díky. :)
 #91615  od limpbizkit
 před 9 lety
Huges píše:No tak opäť otváram diskuziu na tému nedoručovania SMS správ. Vyskúšal som všetky možnosti čo sa tu preberali (vymazať číslo SMS centra --> reštartovať fón --> nahodiť manuálne/ pri inej ako predvolenej aplikácii som zvolil manuálne číslo SMS centra lebo tam chýbalo) a niekedy SMSka príde a inokedy zasa nie. Ako je to možné?
akého máš operátora?mne sa to stáva na ešte na V5, tak či nebude chyba niekde na dráte :-\
 #91617  od Huges
 před 9 lety
limpbizkit píše:
Huges píše:No tak opäť otváram diskuziu na tému nedoručovania SMS správ. Vyskúšal som všetky možnosti čo sa tu preberali (vymazať číslo SMS centra --> reštartovať fón --> nahodiť manuálne/ pri inej ako predvolenej aplikácii som zvolil manuálne číslo SMS centra lebo tam chýbalo) a niekedy SMSka príde a inokedy zasa nie. Ako je to možné?
akého máš operátora?mne sa to stáva na ešte na V5, tak či nebude chyba niekde na dráte :-\
mam Orange. Včera večer som sa ešte rýpal v nastaveniach SMS keďže používam apku GO SMS pro a zistil som že tam nebolo vôbec číslo na SMS Centrum. Nahodil som ho tam ručne. Popísal som pár SMS zo známymi a fungovalo to. Tak neviem...budem skúšať ďalej.
 #91636  od elar
 před 9 lety
Mam zas problem s emailem... Data jsem smazal a pote vse slo, ale po nakem case zase u emailu nevidim telo zpravy. V cem je problem? (Mi3 s 4.9.5)
 #91640  od luboo182
 před 9 lety
Zdravim chcem sa spytat pri zamknutej obrazovke chranenej gestom nevidim na ploche datum da sa to tam nejako nastavit pretoze stale potom musim odomykat telefon diky
 #91665  od Grysh
 před 9 lety
Skolpik píše:Chci se zeptat na přehrávání písniček. Nějak se mi nepodařilo najít náhodné přehrávání. Na V5 to fungovalo bez problémů a je celkem nuda poslouchat svůj playlist pořád od začátku.
Předem moc díky. :)
Pusť si libovolnou skladbu, poté by jsi se měl jen dotknout obrázku alba a vyskočí ti nabídka pro náhodné přehrávání atd. :)
Já měl spíš problém s automatickým vypnutím po nějaké době. To jsem našel po delším podržení tl. menu ;)
Skolpik se to líbí
 #91672  od trup
 před 9 lety
Na V6 mi s Nova launcherem nefungovaly widgety, k tomu nemožnost dostat se do menu aplikací (podržení tlačítka nefungovalo), po vypnutí Nova launcheru se defaultně nastavil MIUI luncher a nebylo možno nastavit si jiný launcher... SMS jsem ani nezkoušel, takže dle návodu VMacha3 pokorný návrat do V5. Takže pro mě zatím V6 nepřijatelný.
 #91677  od Feldathor
 před 9 lety
Zdravím, řeším jiný problém po aktualizaci si mi nedaří uložit záložku v internetovém prohlížeči (vestavěný) na plochu. Normálně přes menu atd si vyvolám uložení, zeptá se mne jestli ji chci do záložek nebo na plochu a při uložení na plochu se nic neuloží do záložek v prohlížečí jo.

Xiaomi MI3
 #91692  od VMach3
 před 9 lety
Je to tu furt dokola!
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

z Mi 3W
 #91728  od vavraCZe
 před 9 lety
Patrik píše:
davfiala píše:
vavraCZe píše: Beta - tydenni
Stable - jednou za xxxx mesicu :D
Vidím, že máš trochu guláš v pojmech :)
Podívej se na vývojové klasifikace 0-3 a najdi chybu.
Přesně.
Beta - je prostě beta,nemá pravidelný interval
Developer - každý týden
Stable - jednou za měsíc
Ikdyby to pojmenovavali a/b/c tak se stale jedna o beta testovani, neni to ani pocatecni nástřel v podobě alfa ale ani stable verze urcena pro verejnost. Je to developer verze pro vyvojare, my obsem vyvojari nejsme, jen konzumenti, tudiz z naseho pohledu uzivame BETU, ktera je urcena k masovemu verejnemu BETA testovani.
 #91732  od vavraCZe
 před 9 lety
davfiala píše:Ty si fakt marnej :)
Vis, ono je vice druhu BETA testovani, ale kdyz víš jen o jednom, tak popiras existenci dalsich... Mame stejne povolani, oba se budem hadat o nečí pravdě. Uzavřu to stylem lajka, je to beta, pac je to kratsi jak developer
 #91735  od davfiala
 před 9 lety
Ano vím, že je více druhů beta testování, ale týdenní verze nespadá ani pod jedno. Říkají ti to dva lidi, ale stejně se tu budeš hádat. Takže dál si klidně mysli, že je to beta. A že to beta-testování je třeba alfa-testování....
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat