Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
49
77%
NIE
15
23%
 #96030  od joyko25
 před 9 lety
o.n.y.x. píše:Padají někomu aplikace tapatalk a nákupní seznam hned po spuštění jako mě?

ee. nic nepada.
 #96052  od Xfantasy
 před 9 lety
Začali se mi odpojovat data.... Tak nevím kde je problém, pomůže až vypnutí rádia (letadlo)

Super mi3
 #96055  od Metrix
 před 9 lety
elar píše:@metrix: To jsem samozřejmně udělal a dal instalovat a stalo se to, co jsem postoval v obrázcích výše
Aky mas typ mobilu?
 #96056  od dkalina
 před 9 lety
Presel jsem sem z jineho vlakna, protoze mam mi2s s v6. Tak bych se chtel zeptat, jake mate problemy s notifikacema, o kterych se tu obcas nekdo zmini. Funguji vam notifikace z Tapatalku na zdejsi forum? Me prisla asi jen trikrat a po hodne dlouhy dobe. Gmail a email obcas taky prijde, ale neni to pokazdy.

Mi2S 32gb Miui v6
 #96060  od Metrix
 před 9 lety
dkalina píše:Presel jsem sem z jineho vlakna, protoze mam mi2s s v6. Tak bych se chtel zeptat, jake mate problemy s notifikacema, o kterych se tu obcas nekdo zmini. Funguji vam notifikace z Tapatalku na zdejsi forum? Me prisla asi jen trikrat a po hodne dlouhy dobe. Gmail a email obcas taky prijde, ale neni to pokazdy.

Mi2S 32gb Miui v6
Skusil si to hodin do samospustenia a oznacit tomu povolenia???
 #96066  od dkalina
 před 9 lety
Spusteni pri startu a zamknuto v ram mam. Tapatalk mi v seznamu pro povoleni v optimalizaci uplne chybi, takze bohuzel nemam co povolovat :-( .

Mi2S 32gb Miui v6
 #96067  od Metrix
 před 9 lety
dkalina píše:Spusteni pri startu a zamknuto v ram mam. Tapatalk mi v seznamu pro povoleni v optimalizaci uplne chybi, takze bohuzel nemam co povolovat :-( .

Mi2S 32gb Miui v6
Skus si to tu osobne zmenit v nastaveniach tapatalkuObrázek
 #96076  od dkalina
 před 9 lety
Nastaveny to tam mam, zlobilo mi to uz na v5. Zhruba od te doby, co se menil miui.cz na miuios.cz, je ale divny ze jsem v tom asi sam :-(

Mi2S 32gb Miui v6
 #96152  od vrána
 před 9 lety
dkalina píše:Nastaveny to tam mam, zlobilo mi to uz na v5. Zhruba od te doby, co se menil miui.cz na miuios.cz, je ale divny ze jsem v tom asi sam :-(

Mi2S 32gb Miui v6
Mám v Tapatalku asi 5 fór a od té změny mi taky notifikace v tomhle fóru přestaly chodit. Ostatní fóra beze změn.

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) MIUI5 via Tapatalk
dkalina se to líbí
 #96156  od dkalina
 před 9 lety
Diky, takze bude zakopanej pes nekde u miuios. Je to mozne @Ingbrzy?

Mi2S 32gb Miui v6
 #96194  od mandel99
 před 9 lety
Zkus odebrat forum a znova ho přidat ..
 #96207  od dkalina
 před 9 lety
Zkousel jsem, i jsem stahoval ruzne verze Tapatalk. Ale..., uz tak hodinku mi to funguje, tak nevim, snad to vydrzi ;-) .

Mi2S 32gb Miui v6
 #96212  od ingbrzy
 před 9 lety
dkalina píše:Zkousel jsem, i jsem stahoval ruzne verze Tapatalk. Ale..., uz tak hodinku mi to funguje, tak nevim, snad to vydrzi ;-) .

Mi2S 32gb Miui v6
Preinstaloval som Tapatalk plugin.. Som rád, že pomohlo... :-)

~Tapatalk~
dkalina, muser61, vosel a 3 ostatní se to líbí
 #96242  od vrána
 před 9 lety
dkalina píše:Zkousel jsem, i jsem stahoval ruzne verze Tapatalk. Ale..., uz tak hodinku mi to funguje, tak nevim, snad to vydrzi ;-) .

Mi2S 32gb Miui v6
Jakou možnost upozornění máš zaškrtnutou? Jednou za fórum nebo...?

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) via Tapatalk
 #96248  od vavraCZe
 před 9 lety
pepa112 píše:Tak svitilna vyresena,jen pro Vavra,jeste asi 2 verze zepet tomu tak nebylo... Jinak , kdyz uz jste objevili, ze tlacitka v roletce se daji rolovat, viz vyse muj prispevek,nevadi vam nikomu,ze jsou trosku nelogicka ??? Misto zapnuti vypne ???? Dotaz pro IngBrzy,,vi se kdy by se mohl vratit rezim Panorama do fotaku ??? Dekuji....
Tak to bylo pred rokem i na me SGS2 :)
 #96251  od lukbe
 před 9 lety
Nevíte kdy budou ve fotoaparátu v MIUI v6 pro Mi4 funkce
- OptiZoom
- Action Shot
- Chroma Flash
 #96279  od dkalina
 před 9 lety
@vrána
Jednou za diskuzi a zpravu. Ted uz fakt funguje, @Ingbrzy to dal do kupy :-)

Mi2S 32gb Miui v6
 #96301  od vrána
 před 9 lety
Jj, potvrzuju opět funkční TPT.

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) via Tapatalk
 #96320  od elar
 před 9 lety
Metrix píše:
elar píše:@metrix: To jsem samozřejmně udělal a dal instalovat a stalo se to, co jsem postoval v obrázcích výše
Aky mas typ mobilu?
Mi3W

A furt mi zlobí mail...několikrát jsem mazal DATA a furt mi po pár chvílích fungování se objeví interní chyba a nenačítá to tělo emailu. Mám to na seznam.cz přes IMAP.
 #96330  od segipetr
 před 9 lety
Dobrý den,
mohl by mi někdo prosím poradit s kalibraci kompasu. Nejde mi skalibrovat dle popisu (návodu). V dřívějších verzích nebyl problém. Díky za odpověď.
 #96331  od prokji
 před 9 lety
Pro elar:
Já jsem podobné nesmyslné problémy řešil při přechodu z V5 na V6 - provedl jsem update ,pak wipe cache .-nepomohlo. Nakonec pomohlo přeflešovat ROM,pak hardreset /wipe cache+ data/ + obnova ze zálohy /a nová konfigurace účtů,samozřejmě/ a vše začalo fungovat bez problémů /samozřejmě s výjimkou bugů konkrétních verzí ROM/ .
Naposledy upravil(a) prokji dne 22 Zář 2014, 21:47, celkem upraveno 2 x.
elar se to líbí
 #96332  od segipetr
 před 9 lety
Dobrý den,
mohl by mi někdo prosím poradit s kalibraci kompasu. Nejde mi skalibrovat dle popisu (návodu). V dřívějších verzích nebyl problém. Díky za odpověď.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat