Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
50
82%
NIE
11
18%
 #97788  od ingbrzy
 před 9 lety
[html]<h2>
MIUIv5 4.9.26 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi2, Mi2S, Mi2SC (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi2 / Mi3 / Mi4 - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Redmi/Hongmi - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Redmi 1S - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Redmi Note - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- MiPAD - Manuálna inštalácia cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Xiaomi Redmi zariadenia NEMAJÚ piatkové aktualizácie (sledujte číslo Stable verzie)
XIAOMI REDMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 43.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Hongmi/Redmi WCDMA - Stable 25.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Hongmi/Redmi TD-SCDMA - Stable 17.0.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Redmi NOTE WCDMA - Stable 37.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Redmi NOTE TD-SCDMA - Stable 23.0.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Redmi NOTE 4G LTE - Stable 6.0.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---

OSTATNÉ ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Samsung Galaxy Note 3 ha3g Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Nexus 5 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
OnePlus One Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy S4 9500 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 
Ostatné zariadenia:
Inštalácia manuálne cez CWM

- MIUI ROM s CZ/SK cez CWM/TWRP
- REBOOT
- Gapps sú integrované do ROM

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
Poznámky:

- Ak Vám padá launcher po vyčistení RAM, povoľte aplikácií Weather BZ spustenie pri štarte...
- OTA bude nastavená neskôr..
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Budúci týždeň nebude 4.10.3 z dôvodu sviatkov v Číne. Nasledujúca verzia bude až o dva týždne 4.10.10.

[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
Petrčan, gogo01 se to líbí
 #97844  od djha53k
 před 9 lety
Nooo hezky... nebejt tech 28mi hodin obnovy ( Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ), tak bych do toho uz snad i sel...
Ale ted mam instalace ROM plny zuby... aspon 14dni se do toho nesci rejpat...
 #97857  od Shaman
 před 9 lety
Těžko říct jak hodnotit tuto verzi bez changelogu. Pro Oneplus One nevidím nic nového :-[
 #97969  od ingbrzy
 před 9 lety
vymaz jej data...
 #98049  od Gerret
 před 9 lety
Jsem sám komu nejde stáhnout update pro Hongmi WCDMA ?
Download se v polovině škubne a pak spadne.
 #98062  od Toomix
 před 9 lety
Nějaká nová stable pro Hongmi TD-SCDMA se chystá? Když už WCDMA dostalo novou ;)
 #98132  od carione
 před 9 lety
Tak jo chlapci, mam problem, nedostanu se ani do 1. ani do 2. romky. Potrebuju se dostat do pametoveho uloziste xiaomi mi2s a nahrat tam jiny update,zip. problem je ze se mi v recovery rezimu neprihlasi telefon jako uloziste.. nekdo nejaky napad ?
 #98133  od ingbrzy
 před 9 lety
MiFlash...

~Tapatalk~
 #98136  od Gerret
 před 9 lety
@carione Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

@ingbrzy Nešel by udělat mirror pro Xiaomi Hongmi/Redmi WCDMA - Stable 25.0.0 ? Od rána se to snažím stáhnou a zatím bezvýsledně.
 #98449  od Atee
 před 9 lety
Po updatu Mi2s se mi porad restartuje dookola. Poradte co s tim. Nikdy jsem nemel zadny problem po updatech a ted jsem zoufalej.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #98454  od lostsoul81
 před 9 lety
Henri píše:Na Note pada MiKey, vůbec nelze pustit. Nevyřešil to už někdo?
Reinstaluj MiKey a pojede ti ;)

....píšu z telefonu
 #98491  od Zeek
 před 9 lety
Aplikace mikey odinstalována a po opětovné instalaci nadále nefunkční. Objeví se připojte mikey a pak spadne a nejde již spustit.
Mi2s
 #98609  od Dobry Fujip
 před 9 lety
Po nainstalovani predoslej 4.9.19 sa mi zvysila spotreba RAM z cca 32% na 40-47%. Zdalo sa mi, ze aj baterka vydrzi menej... Po instalacii 4.9.26 mam RAM zase na 32 %. fujip
 #98699  od Mihau
 před 9 lety
Zdravim vie mi dakto porradit mam mi3 a mam stale verziu 4.8.22 aplikacia aktualizacia mi neponuka zmenu ako to napravit dakujem :-)
 #98702  od jirkas007
 před 9 lety
Přijde mi, že některé aplikace např. Facebook jsou svižňější.. A celkově mám z toho lepší pocit. RedMi note

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat