Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
103
94%
NIE
6
6%
 #107241  od prokji
 před 9 lety
Toso050 píše:Zdravím vas priatelia, chcel by som vas poziadat o radu. Po nainstalovani najnovsej verzie na Mi3 mi neustale vybieha hlaska "Aplikacia Sluzby Google Play bohuzial prestala pracovat", prosim neviete co s tym? Dakujem
Nastavení-aplikace-obchod Play - vymazat data...
 #107253  od M1No
 před 9 lety
ahojte, urobil som aktualizaciu podla navodu tu na fore mam Mi4 ked pozriem do telefonu tak mi tam ukazuje aktualnu verziu MIUI-4.10.24 je to miui 6 ?
 #107254  od Pluto
 před 9 lety
M1No píše:ahojte, urobil som aktualizaciu podla navodu tu na fore mam Mi4 ked pozriem do telefonu tak mi tam ukazuje aktualnu verziu MIUI-4.10.24 je to miui 6 ?
Ano, je. V5 už nemá podporu.
 #107262  od Jony
 před 9 lety
ingbrzy píše:zmen si DNS na svojom routri na Google 8.8.8.8 a 8.8.4.4...
Ale pres ty Data to nejde stahnout po par KB to zase spadne nebo se to prerusi;-)
 #107263  od ingbrzy
 před 9 lety
Jony píše:
ingbrzy píše:zmen si DNS na svojom routri na Google 8.8.8.8 a 8.8.4.4...
Ale pres ty Data to nejde stahnout po par KB to zase spadne nebo se to prerusi;-)
Pomale sťahovanie tém z Číny je častým javom cez deň.. Skus to večer...
Ale opis problemu "nefunguju temy" je tym padom dost nepresny...

~Tapatalk~
 #107268  od pHnix
 před 9 lety
Ahoj, jak je to s výdrží baterie? Měl jsem tam chvíli V6, ale baterie nevydržela ani den, byla provedena nějaká úspora? V5 vydržela i něco přes dva dny a to je pro mě hlavní.
 #107272  od saard
 před 9 lety
... potvrzuji, baterie vydrží méně, než na V5 ... dá se s tím něco dělat?
 #107274  od jendavondra
 před 9 lety
Ahoj, mám po nejnovější aktualizaci Mi3 problém se zobrazením... V nastavení se mi vše zobrazuje obráceně, co ma byt vlevo je vpravo a obráceně + se mi špatně zobrazuje čas na uzamykací obrazovce... Např misto 08:36 se mi zobrazuje 63:80 Nevíte co s tím?
 #107279  od ingbrzy
 před 9 lety
Skus nastavit default (predvolenu) temu...

~Tapatalk~
 #107285  od ingbrzy
 před 9 lety
Tak factory reset...

~Tapatalk~
 #107308  od pepout
 před 9 lety
Na Mi3W pred aktualizaci byly notifikace v poradku. Nyni se zobrazi ikona a navic tri tecky. Dale u weather & clock widgetu se zobrazuje ikona ve stavovem radku a ne aktualni teplota. Je reseni? Da se nastavit aby ve stavovem radku byly stale hodiny a nemizely na strance kde jsou hodiny? Diky
 #107313  od saard
 před 9 lety
Ahoj, při udělání fotky se na ní chci podívat z otevřené aplikace fotoaparát ... kliknu na koleško s náhledem právě udělané fotky ... a chce to po mně přístup na net do toho zas...ného cloudu ... JAK TOTO ZRUŠIT NA MI4/V6?
Dík za radu!
Ve verzi V5 jsem tyhle otravné záležitosti řešil bez problému.
 #107315  od saard
 před 9 lety
... galerii jsem zálohoval v Titanium Backup ... a posléze odinstaloval )))) .. nato v aplikaci fotoaparát zvolil jako hlavní prohlížeč fotek Qick Pic ... )))
 #107316  od mano
 před 9 lety
To mam jediny zo zasekavanim widgetov problem len ja? Skusil som vsetko, pridelenie aut spustenia maju vsetky prava, zakaz vypnutia v rom a aj tak sa zaseknu... Alebo mam skusit factory reset a nasledne znova nahrat sestku ? :(

Pisem z mobilu berte ohlad...
 #107323  od pepa112
 před 9 lety
saard píše:... potvrzuji, baterie vydrží méně, než na V5 ... dá se s tím něco dělat?
Na to je uplne nejlepsi pouzit tlacitko nazvane vypinac,,, POtvrzuji, v tomto stavu, vypnutem vydrzi telefon na baterii i mesic a dela :-) Sorry, ale tech hlasek tady uz bylo moc na baterii,,,
 #107329  od saard
 před 9 lety
... hlášek bylo moc ... to je možné... já se jen slušně ptal, jestli se s tím dá něco dělat ... )))) bohužel odpověď pepy112 neberu ani jako vtipnou ... pokud neznám odpověď, tak se nesnažím být za každou cenu vtipný )) ... vím, že doladěním romky se zcela jistě dá pomoci výdrži baterie a já jen chtěl vědět, jestli na tom soudruzi v Číně třeba zapracují ..)) .. to nemluvím o tom, že se mi před chvíli MI4 sekla při práci s widgetem, což u verze V5 nikdy nebylo ..)
 #107342  od mandel99
 před 9 lety
mano píše:To mam jediny zo zasekavanim widgetov problem len ja? Skusil som vsetko, pridelenie aut spustenia maju vsetky prava, zakaz vypnutia v rom a aj tak sa zaseknu... Alebo mam skusit factory reset a nasledne znova nahrat sestku ? :(

Pisem z mobilu berte ohlad...
Nevím jestli se tomu da říct zasekavani ale widget emailu se neaktualizuje po přečtení hned trvá mu to i půl dne, počasí ani nic jiného to nedělá
 #107345  od mano
 před 9 lety
Praveze mne to robi pri vsetkom ... Pocasie prepinace atd atd

Pisem z mobilu berte ohlad...
 #107354  od prokji
 před 9 lety
Výdrž baterie je velmi individuální s ohledem na způsob využívání mobilu, na instalované aplikace a procesy na pozadí atd. Za sebe mohu říci, že výdrž baterie mám jíž během posledních cca 4 aktualizaci přibližně stejnou, cca 2dny. .běžná opatření- WiFi ve standby jen na nabijecce, data 2g,synchronizace manuálně , vyváženy režim....
 #107362  od pepa112
 před 9 lety
Asi tak,pekne receno,nevztekat se,nekopat kolem sebe,,Vypinat GPS,data,wifi,rozmyslet si, co chci pravidelne aktualizovat a co ne... I to prepnuti,jak zminuje Prokji z 2G na 3G,pokud se nepouzivaji data hodne pomuze. Nekomu holt vydrzi baterka den, nekomu , nekomu a nekomu i mesic,,, Zalezi jestli telefon pouziva a jakym zpusobem... Takze svou odpoved zas az tak v tomto kontextu urazlivou nevidim, je to s baterii stejna hlaska jako body v ANTUTU.. chmmm A pekny den :-)
Naposledy upravil(a) pepa112 dne 29 Říj 2014, 15:11, celkem upraveno 1 x.
 #107365  od pepa112
 před 9 lety
Ted z jineho soudku,,vim ze je to prace navic,,,, co casem enjake tipy,triky co vyplynou zdiskuzi o aktualni rom pak nejak zapracovat do nejakeho tema s tipy na ovladani telefonu ?? A tema zamknout pak? Treba nastaveni wi fi, utajena nastaveni apod ???? Ted jsem patral po nastaveni wi fi, pouzil jsem hledani a nejak jsem nemohl dopatrat,az úpo nejake dobe jsem listovanim nasel,,, Slo by to ??? diky
 #107376  od muser61
 před 9 lety
mano píše:To mam jediny zo zasekavanim widgetov problem len ja? Skusil som vsetko, pridelenie aut spustenia maju vsetky prava, zakaz vypnutia v rom a aj tak sa zaseknu... Alebo mam skusit factory reset a nasledne znova nahrat sestku ? :(
Ak mas teraz MIUI v6 a zrobis factory reset. Tak po FR samozrejme budes mat stale MIUI v6. Nebude treba nic nahravat.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat