Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
59
60%
NIE
39
40%
 #109271  od prokji
 před 9 lety
To maj i Nexusy- Inteligentní pouzdro magnetem aktivuje Hallův snímač.... Na Mi3 a jiných proximity senzorem vybavených strojích lze využít stejně fungující aplikace/jen to trochu zvýší spotřebu/
 #109279  od ocrCZ
 před 9 lety
Mozna je to off topic, ale co je toto za ROMku?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Je to ta, co bude u nas v patek jako CZ?
Dik za odpoved, mozna na muj uplne stupidni dotaz :D
Kameny nechte prosim na zemi.....
 #109285  od Grysh
 před 9 lety
prokji píše:To maj i Nexusy- Inteligentní pouzdro magnetem aktivuje Hallův snímač.... Na Mi3 a jiných proximity senzorem vybavených strojích lze využít stejně fungující aplikace/jen to trochu zvýší spotřebu/
Kterou appku bys doporučil? :) mám Mi3 a brzo mi přijde flipové pozdro. Dík.
 #109289  od majki
 před 9 lety
Grysh píše:
prokji píše:To maj i Nexusy- Inteligentní pouzdro magnetem aktivuje Hallův snímač.... Na Mi3 a jiných proximity senzorem vybavených strojích lze využít stejně fungující aplikace/jen to trochu zvýší spotřebu/
Kterou appku bys doporučil? :) mám Mi3 a brzo mi přijde flipové pozdro. Dík.

To mne také zajímá, díky za info :D
 #109292  od lukbe
 před 9 lety
majki píše:
Grysh píše:
prokji píše:To maj i Nexusy- Inteligentní pouzdro magnetem aktivuje Hallův snímač.... Na Mi3 a jiných proximity senzorem vybavených strojích lze využít stejně fungující aplikace/jen to trochu zvýší spotřebu/
Kterou appku bys doporučil? :) mám Mi3 a brzo mi přijde flipové pozdro. Dík.

To mne také zajímá, díky za info :D
zkuste: Gravity Screen - On/Off Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Grysh se to líbí
 #109295  od b16071
 před 9 lety
ingbrzy píše:
b16071 píše:Bude v dalším release poresena ta sms aféra? Nebo mám přejít na v5?
Bug je nahlaseny a pracuje sa na oprave...

~Tapatalk~
Diky. Je možné někam poslat donate?
 #109303  od hsrado1121
 před 9 lety
to Grysh a majky.. ja pouzivam Flipcover a som úplne spokojný ..konkrétne toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť dá sa tam nadstaviť aj odozva .snad som pomohol ;-)
Grysh, majki se to líbí
 #109312  od asjak159
 před 9 lety
ahoj nešlo by udělat aby se fotka (tapeta) neotáčela a já si tam mohl dát fotku ve skutečný velikosti dík...
 #109350  od stormwar
 před 9 lety
Z ničeho nic mi ted přestal jít google play píše mi ,,zkontrolujte připojení a zkuste to později,, přitom jsem na wifi. Co s tím?
 #109357  od Grysh
 před 9 lety
Klasický restart telefonu nepomůže?
 #109365  od Grysh
 před 9 lety
hsrado1121 píše:to Grysh a majky.. ja pouzivam Flipcover a som úplne spokojný ..konkrétne toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť dá sa tam nadstaviť aj odozva .snad som pomohol ;-)
Jednoduchej prográmek, kterýmu každej rozumí a kterej funguje perfektně, teď už jen aby dorazilo to flipový pouzdro :) díky :)
 #109369  od stormwar
 před 9 lety
Tak jsem odstranil v /etc soubor hosts a google plány již jde. Nevadí, ten smazaný soubor něčemu?
 #109381  od majki
 před 9 lety
hsrado1121 píše:to Grysh a majky.. ja pouzivam Flipcover a som úplne spokojný ..konkrétne toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť dá sa tam nadstaviť aj odozva .snad som pomohol ;-)
Díky, jednoduché nastavení, funguje :D
 #109388  od Radek Chmelina
 před 9 lety
Ahoj, takový menší postřech kdo rád paří, na nových verzích miui v6 nefunguje Hra gta san andreas!! Nekupujte hru! Funkční ještě na verzy v6 z datumu 26.9.2014 tam ještě běžela... na nových nerozchodím nebude to jen u tehle hry snad se to vyreší hra byla drahá a zatim kničemu :-\
 #109389  od Fido
 před 9 lety
V aplikaci zprávy se mi zobrazují jak sms tak třeba zprávy z FB. Potíž je v tom, že nepoznám odkud ta zpráva přišla a když na ní odpovím, vždy odpovídám přes sms i když je to zpráva z FB.
jde to nějak změnit aby zprávy z FB nelezly mezi SMS nebo to aspoň odlišit?
 #109413  od kapap1
 před 9 lety
Fido píše:V aplikaci zprávy se mi zobrazují jak sms tak třeba zprávy z FB. Potíž je v tom, že nepoznám odkud ta zpráva přišla a když na ní odpovím, vždy odpovídám přes sms i když je to zpráva z FB.
jde to nějak změnit aby zprávy z FB nelezly mezi SMS nebo to aspoň odlišit?
V nastavení FB není možnost, kterou by se povolovala nebo zakazovala forma odpovědí??? (jako je tomu např. u viberu???)
Pokud ne, třeba bys mohl zkusit zakázat odesílání zpráv pomocí
Optimalizace - Povolení - Správa povolení ??? Tam u příslušných aplikací povolíš nebo naopak zakážeš, jakou formou chceš, aby aplikace reagovala.
 #109416  od hsrado1121
 před 9 lety
Grysh píše:
hsrado1121 píše:to Grysh a majky.. ja pouzivam Flipcover a som úplne spokojný ..konkrétne toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť dá sa tam nadstaviť aj odozva .snad som pomohol ;-)
Jednoduchej prográmek, kterýmu každej rozumí a kterej funguje perfektně, teď už jen aby dorazilo to flipový pouzdro :) díky :)

nezabudnut ho ho potom uzamknut v ramke ;)
 #109418  od pepa112
 před 9 lety
stormwar píše:Tak jsem odstranil v /etc soubor hosts a google plány již jde. Nevadí, ten smazaný soubor něčemu?
Nevim jestli odstraneni necemu nevadi,,,ale v PC se v obdobnem souboru edituje DNS ke ktery se pripojovat pomoci LOCAL HOST,,,nemam ted po ruce foun,respektive kabel abych stahl a mrkl se co je v tomto souboru v telefonu,,,ale shoda je asi to bude stejne,, V PC pouzivas,kdyz nechces,aby nejaky program se ti pripojoval a kontroloval svoji legalnost,napr ADOBE, ACDSEE... Tady by opravdu mohl byt problem,ze jsi se nemohl prihlasit do GOOGLe Play, pokud to funguje jak v pc a adresa PLay by odkazovala na Local host,,,, Mimo jine,ja se take nemuzu prihlasit na Play,ale mel jsem hodne slaby prijem Wi fi,tak jsem to neresil,,, Je jen muj dojem ze od minule verze zeslabl hodne vykon wi fi ??? Nebo jen subjektivni ?? Par lidi uz o tom psalo,,, ciste teoreticky se v tom mohli pohrabat, treba kvuli uspore baterie,,,,To by byla pomerne tragedie pri slabsich signalech,kdy nemas primou viditelnost na wi fi,,, Jsem uz na zminky o vybijeni baterie trochu alergicky,,, Jak vysvetlit lidem,ze kdyz si cely den s telefonem hraji,maji rozviceny display,nebo spustene aplikace na pozadi,spustene GPS, WI FI, data, tak s etelefon proste vybiji ???
Ale zpet k tematu,,, Kdyby to bylo jak na pc, a mel jsi v tomhle zapisi adresu GOOGLE play, tak je uplne jasne,ze se k ni nepripojis,, stacilo by editovat v notepadu,smazat tuhle adresu a soubor vratit zpet... Ostatni DNS adresy muzou mit duvod,proc tam jsou,,, Tady mas priklad zapisu z etc/hosts v pc....

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost
127.0.0.1 activate.adobe.com
127.0.0.1 activate-sjc0.adobe.com
127.0.0.1 adobeereg.com
127.0.0.1 practivate.adobe.com
127.0.0.1 ereg.adobe.com
127.0.0.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
127.0.0.1 activate.wip3.adobe.com
127.0.0.1 wip3.adobe.com
127.0.0.1 3dns-3.adobe.com
127.0.0.1 3dns-2.adobe.com
Naposledy upravil(a) pepa112 dne 06 Lis 2014, 09:06, celkem upraveno 1 x.
 #109423  od pepa112
 před 9 lety
No co se tyka baterie,,,Chapu u me je to extrem,,,ale preci jen, dni,,,, 50% cca nyní ....Z toho spustena navigace,,,jinak bezny provoz telefonovani, sms.... Jinak dukladne vypinani po kazde akci wifi a data,vcetne BT... Asi to soucasnou ROM nebude, ze ???? [SMILING FACE WITH SMILING EYES] V priloze
Screenshot_2014-11-06-08-56-37.png
Screenshot_2014-11-06-08-56-54.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #109426  od kapap1
 před 9 lety
Tu výdrž, kterou popisuje Pepa, můžu potvrdit. Ale díky tomu, že využívám minimálně data a síť mám primárně zapnutou v režimu 2G.
Hromada telefonátů denně v délce 5 - 20 minut hovoru, SMS, Wifi ........ a 5 dnů mám s přehledem!!!!
Super telefon a super miui!!!! Už kdysi jsem tyto parametry sledoval u Samsunga, kterého jsem přeflashoval a strčil do něj Miui. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat!!!!!
 #109429  od hsrado1121
 před 9 lety
to pepa112 mne navigácia HERE /beta verzia/ zere z baterku taktiež /cca 80 km a 45% baterky ;( / ..ale ked spustim Sygic tak je to v pohode .
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat