Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
87
85%
NIE
15
15%
 #109799  od ingbrzy
 před 9 lety
[html]<h2>
MIUIv6 4.11.7 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA - MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 TD-SCDMA - MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note - 4G/LTE MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi3 / Mi4 - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2/S SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2A SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
Poznámky:

- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Prechod z MIUIv5 na MIUIv6:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúča sa ho urobiť) no je nutné znovu aplikovať Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použiť)
- Ak sa chcete vrátiť späť z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.8.22 cez MiFlash!
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
VMach3, mappl, vudiq se to líbí
 #109808  od barry10cz
 před 9 lety
Vyzkoušeno , vše super. Konečně přidana možnost filtrovat hudbu podle velikosti. A oproti minulé verzi už chodí potvrzovací SMS z airbank.
 #109811  od kapap1
 před 9 lety
Vysvětlete mi, prosím, jednu věc. Stáhl jsem novou verzi 4.11.7. Uložena v rootu paměti telefonu. Přešel jsem do témat - použil jsem Původní. Přešel jsem do Aktualizace - vyhledal aktualizační balík - proběhlo Získávání informací a pád.
Tak mi vysvětlete, proč se s tímto problémem neúspěšně peru už od aktualizace 4.8.29 a pořád žádná změna k lepšímu??? Přece to nemůžu aktualizovat do nekonečna přes recovery?!
Problém se mi vyskytuje u Mi3W a Mi4W!!!! >:(
 #109812  od Bravo37
 před 9 lety
Tak jsem přece jen našel problém...nejdou mi spustit uložená videa...má někdo stejný problém? :(
 #109819  od Bravo37
 před 9 lety
Bravo37 píše:Tak jsem přece jen našel problém...nejdou mi spustit uložená videa...má někdo stejný problém? :(
Takže ty videa vypadají na problém téhle verze...po návratu na 4.10.31 jsou videa funkční ???
 #109822  od Bravo37
 před 9 lety
robl07 píše:Nejdou videa , potvrzuji. Díky za překlad.
Tak koukám že se holt problém video po pauze vrátil :(
 #109825  od ingbrzy
 před 9 lety
stiahnite ROM znova... uz by mali byt videa ok.. :) sorry.. :)
Bravo37, lacker108 se to líbí
 #109827  od Stifler
 před 9 lety
Vím že u jedné verze mělo více lidí problém s smskami od banky. Mám teď předešlou verzi a nevím jestli je to tou verzí, ale jakmile chci do své internet banky a má mi přijít mobilní klíč tak nic nepříjde a akorát mi vyskočí že antispam přestal pracovat a u antispamu mám nastavené pouze blokovat čísla a smsky z černé listiny. ostatní smsky mi chodí normálně , ale pouze banka ne.. Ví někdo co s tím ??
 #109830  od Bravo37
 před 9 lety
ingbrzy píše:stiahnite ROM znova... uz by mali byt videa ok.. :) sorry.. :)
nač ta omluva?? videa už šlapou..velkej dík a uznání za bleskovou opravu... ;)
 #109831  od Bravo37
 před 9 lety
Stifler píše:Vím že u jedné verze mělo více lidí problém s smskami od banky. Mám teď předešlou verzi a nevím jestli je to tou verzí, ale jakmile chci do své internet banky a má mi přijít mobilní klíč tak nic nepříjde a akorát mi vyskočí že antispam přestal pracovat a u antispamu mám nastavené pouze blokovat čísla a smsky z černé listiny. ostatní smsky mi chodí normálně , ale pouze banka ne.. Ví někdo co s tím ??
v téhle verzi to je opravené takže by ti to mělo jít ;)
 #109833  od Stifler
 před 9 lety
Stifler píše:Vím že u jedné verze mělo více lidí problém s smskami od banky. Mám teď předešlou verzi a nevím jestli je to tou verzí, ale jakmile chci do své internet banky a má mi přijít mobilní klíč tak nic nepříjde a akorát mi vyskočí že antispam přestal pracovat a u antispamu mám nastavené pouze blokovat čísla a smsky z černé listiny. ostatní smsky mi chodí normálně , ale pouze banka ne.. Ví někdo co s tím ??
Problém vyřešen s přechodem na aktuální verzi :))
 #109837  od strasak
 před 9 lety
Cau lidi,chci se zeptat proč nejde stáhnout nejnovější aktualizace pres odkaz Download kde to chce zaplatit a přes mirror to jde jako vždycky?Jestli dobře čtu tak se tu píše že je to v testovací verzi miui6 a že nikdo nikoho nenuti ke stažení a že může zůstat na miui5.Až nebudou žádné potíže(zatí veškery aktualizacev miui6 byli celkem dost problémový a že vše se bude za běhu doladovat)tak pak klidně přispěji.Třeba špatně čtu a nebo něco dělám špatně.Samozžejmě vývojářům děkuju nemaji to jednoduché.
 #109838  od Bravo37
 před 9 lety
strasak píše:Cau lidi,chci se zeptat proč nejde stáhnout nejnovější aktualizace pres odkaz Download kde to chce zaplatit a přes mirror to jde jako vždycky?Jestli dobře čtu tak se tu píše že je to v testovací verzi miui6 a že nikdo nikoho nenuti ke stažení a že může zůstat na miui5.Až nebudou žádné potíže(zatí veškery aktualizacev miui6 byli celkem dost problémový a že vše se bude za běhu doladovat)tak pak klidně přispěji.Třeba špatně čtu a nebo něco dělám špatně.Samozžejmě vývojářům děkuju nemaji to jednoduché.
tak stahuj jen přez mirror..já stahuju jen z něj a bez problému :)
Naposledy upravil(a) Bravo37 dne 07 Lis 2014, 17:26, celkem upraveno 1 x.
 #109840  od ingbrzy
 před 9 lety
strasak píše:Cau lidi,chci se zeptat proč nejde stáhnout nejnovější aktualizace pres odkaz Download kde to chce zaplatit a přes mirror to jde jako vždycky?Jestli dobře čtu tak se tu píše že je to v testovací verzi miui6 a že nikdo nikoho nenuti ke stažení a že může zůstat na miui5.Až nebudou žádné potíže(zatí veškery aktualizacev miui6 byli celkem dost problémový a že vše se bude za běhu doladovat)tak pak klidně přispěji.Třeba špatně čtu a nebo něco dělám špatně.Samozžejmě vývojářům děkuju nemaji to jednoduché.
vylušti CAPTCHA a mas to.. :) ziaden poplatok za stahovanie tam nemame...
 #109843  od Rekja
 před 9 lety
Ahoj.
Stále čekám na to, až budu moct psát e-maily z telefonu pohodlně, ale ne a ne se dočkat.
Ingbrzy: v čem je problém, aby se zprovoznil režim na šířku. Mě to prostě hlava nebere.
dík a pěkný víkend všem
 #109845  od Štefan
 před 9 lety
Ahoj Ingbrzy me to taky nejde jak to mám vylustit captcha ? Skousim klikat na obrázky a nic.

Z MI3 W 64GB
 #109846  od strasak
 před 9 lety
ingbrzy píše:
strasak píše:Cau lidi,chci se zeptat proč nejde stáhnout nejnovější aktualizace pres odkaz Download kde to chce zaplatit a přes mirror to jde jako vždycky?Jestli dobře čtu tak se tu píše že je to v testovací verzi miui6 a že nikdo nikoho nenuti ke stažení a že může zůstat na miui5.Až nebudou žádné potíže(zatí veškery aktualizacev miui6 byli celkem dost problémový a že vše se bude za běhu doladovat)tak pak klidně přispěji.Třeba špatně čtu a nebo něco dělám špatně.Samozžejmě vývojářům děkuju nemaji to jednoduché.
vylušti CAPTCHA a mas to.. :) ziaden poplatok za stahovanie tam nemame...
Aha tak to jsem fakt nepochopil.Dík a soráč
 #109848  od Rekja
 před 9 lety
Štefan píše:Ahoj Ingbrzy me to taky nejde jak to mám vylustit captcha ? Skousim klikat na obrázky a nic.

Z MI3 W 64GB
na obrázky se nekliká - opíše se text
 #109852  od o-let
 před 9 lety
Pridaná možnosť optimalizácie RAM do vývojárskych možností
--tohle není pro miui V6? Nemůžu vývojářské možnosti v telefonu najít, tak jako v 5ce.

Díky
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat