Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
87
85%
NIE
15
15%
 #111175  od dalid
 před 9 lety
redplague píše:Ahoj mám dotaz jde vám spustit on-line videa s titulkami. Mě to jde až na ty titulky. Nějaká rada jak na to....
Myslím tím seriály on-line
V čom ich prehrávaš? Vo vstavanom prehrávači médií?
Skús ich prehrať v MX player, alebo vo VLC.
 #111180  od MinoSK
 před 9 lety
Pokrocile nastavenia WIFI: "keep WLAN during sleep" - moznost "Never" ma nespravny komentar - "increase data usage"
ma to byt opacne, spotreba dat narastie ak je wifi zapnute (always) nie "never".
 #111181  od ingbrzy
 před 9 lety
o EN sa stara Xiaomi.. :) ale mysli sa spotreba mobilnych dat...
 #111190  od jeaman
 před 9 lety
Zdravicko, mam problem s notifikacemi. Vse mam povolene ale stale se me nezobrazuji. Zkusil sem i tovarni restart a mazat data aplikace a stale nic. Jedine co me napadlo je prava aplikace. A posledni zalozka spravce prav. Jenze zde mam vse sede a nelze nic menit. Je to az od teto aktualizace. Nevite co s tim? Kde se to da povolit? Nikde na netu sem to nenasel. Diky za odpoved
 #111192  od ingbrzy
 před 9 lety
co myslis pod pojmom notifikacie..? ikony v lište?
 #111195  od jeaman
 před 9 lety
ingbrzy píše:co myslis pod pojmom notifikacie..? ikony v lište?
Presne tak. Potrebuji okamzite reagovat na nektere zpravy ale kdyz nevidim, ze me prisli je to problem. V nastaveni aplikace je povolit vyskakovaci okna nebo tak nejak ale nemuzu to povolit jelikoz vse mam sede. Dal uz se sam nehnu
 #111197  od ingbrzy
 před 9 lety
Nastavenia - upozornenia - Zobrazit ikony upozorneni..?
 #111198  od jeaman
 před 9 lety
Tam to mam povolene a nic...ale nastaveni - aplikace - messanger - sprava prav ( zde nic nemuzu menit) a je zde moznost povolit vyskakovaci okna. Ale nemohu to povolit... Mobil mam mi3
 #111203  od ingbrzy
 před 9 lety
Optimalizácia - opravnenia - app - povolit vyskakovacie okna

~Tapatalk~
jeaman se to líbí
 #111217  od majkyke
 před 9 lety
Ako nastavim na Mi3 aby sa mi stahovali napriklad prilohy cez Gmail ale aj ostatne veci aj cez mobilne data,nie len cez wifi? V nastaveniach stahovania mam nastavene bez limitu,xiaomi stahovanie vypnute.
V notifikacnej liste sa objavi ikonka stahovania,ale ked stiahnem listu,stale tam pise ze sa caka na pripojenie wifi.
Dakujem
 #111219  od mano
 před 9 lety
Jj je to kakat*, aj ked stahujem z marketu tak nieco ide cez 3g a nieco pise caka na wifi ... A pritom mam povolene stahovanie cez 3g ..

Pisem z mobilu berte ohlad...
 #111221  od majkyke
 před 9 lety
Chapal by som to pokial je aplikacia,alebo subor velky,ale 217kb priloha musi ist cez wifi?
 #111227  od dalid
 před 9 lety
Obrázek Prečo mi po spustení optimalizacie píše že môžem povoliť kompresiu dát, keď myslím v tejto verzii ROM už nie je poskytovaná kompresia? Či predsa niekde ostala skrytá možnosť povoliť kompresiu? To by som celkom privítal. Obrázek

Odoslané z MI 4W
 #111230  od prokji
 před 9 lety
mano píše:Jj je to kakat*, aj ked stahujem z marketu tak nieco ide cez 3g a nieco pise caka na wifi ... A pritom mam povolene stahovanie cez 3g ..

Pisem z mobilu berte ohlad...
Já mám ve stahování nastaveno bez limitu a stahuju z GP v pohodě- aktualizace klávesnice 18Mb dokonce přes Edge....
Obrázek
Obrázek
.....
I když je fakt, že přes 3G to je podstatně rychlejší
Obrázek
 #111234  od easy
 před 9 lety
ingbrzy píše:Optimalizácia - opravnenia - app - povolit vyskakovacie okna

~Tapatalk~
Ja tam položku opravnenia nemám.Myslíš povolenia?Keď tam dam detail app,tak nemôžem na nič kliknúť.Neviem tam nájsť povolenia na vyskakovacie okná.
 #111241  od ingbrzy
 před 9 lety
easy píše:
ingbrzy píše:Optimalizácia - opravnenia - app - povolit vyskakovacie okna

~Tapatalk~
Ja tam položku opravnenia nemám.Myslíš povolenia?Keď tam dam detail app,tak nemôžem na nič kliknúť.Neviem tam nájsť povolenia na vyskakovacie okná.
ano povolenia - správa povoleni - najdes app - vyskakovacie okna - povolit
 #111288  od jeaman
 před 9 lety
ingbrzy píše:Optimalizácia - opravnenia - app - povolit vyskakovacie okna

~Tapatalk~
díky už to jede :)
 #111311  od easy
 před 9 lety
ingbrzy píše:
easy píše:
ingbrzy píše:Optimalizácia - opravnenia - app - povolit vyskakovacie okna

~Tapatalk~
Ja tam položku opravnenia nemám.Myslíš povolenia?Keď tam dam detail app,tak nemôžem na nič kliknúť.Neviem tam nájsť povolenia na vyskakovacie okná.
ano povolenia - správa povoleni - najdes app - vyskakovacie okna - povolit
Dík,ja som potreboval povoliť whatsapp a tam ta možnosť nie je.Prečo som to nevedel nájsť.Skúsil som iné app a tam to už ide.
 #111367  od sodekcz
 před 9 lety
vlada_19 píše:..... mam dotaz k tomu, proč se mi Mi3 64Gb snaží pořád vnutit přihlášení ke Xiaomi účtu? ..... se mi dokola zobrazuje že po mě cosi chce aplikace aktualizace a po otevření tam nic není.
Mám Xiaomi Mi3 od pondělka, v Xiaomi jsem nováček. Dělá mi to to samé jak s výzvou k založení Xiaomi účtu, tak s auktualizací, která nikde není. Na jedné straně chápu, že se Xiaomi snaží prorazit nějakou vlastní cestou, ale na druhé se mi to nelíbí.

Je to jako kdyby sis koupil auto a každých 80 km ti napsalo, že bys měl tankovat jen u benzínky XY, případně ti ještě navíc po každých 300 km nabídlo zkontrolovat olej a tlak v pneumatikách v servisu XY (to je jakási nabídka prohlžeče s rozsypaným čajem, kteá se mi zatím objevila jednou), nebo uporonilo na možnost koupit si za rohem jiný model.....

Jinak MIUI CZ zatím vcelku v cajku. Nemám jak srovnat s V5. Nákupem jsem vpadl i v originále rovnou do verze 6. Než budu potřebovat nějaké další fičůrky o kterých zatím netuším že nefungují, tak budou třeba odladěné:)
 #111383  od pepa112
 před 9 lety
Co se tyka Xiaomi ucto,staci jen cist,v tomhle vlaknu se doctes,,,Ani funkci hledat nemusis pouzivat... A jaka aktualizace ti strasi pravidelne ??? Primo MIUI ??? Nebo nejaka aktualizace nejake app z Google play ???
 #111391  od w0lf_cz
 před 9 lety
Dnes mi aplikace email začala psát, že přihlášení se nezdařilo. Když tam tedy zadám znovu heslo, píše to že je špatné i když je správné. Nevíte kde je chyba?
 #111392  od prokji
 před 9 lety
Pokud seš si jist že zadavas údaje správně, zkontroluj si účet třeba z PC,, můžeš jej mít taky bloklej. ..
 #111393  od sodekcz
 před 9 lety
pepa112:
Však já jsem o Xiaomi účtu četl. A dost pečlivě. Jen pokládám vnucování účtu Xiaomi za nehoráznost. Už jen vzhledem k tomu, kolikrát jsem ho odmítl. Nikde nebylo předem oznámeno, že pořízením Xiaomi telefonu budeme nuceni založit si navíc účet Xiaomi. Účet na google mi pro Android stačí. Zakládat účet Xiaomi nechci, zmrazovat také ne, pořizovat Titanium také ne. Netřeba to rozebírat dále.

Co se týká aktualizací, pak ano, MIUI upozorňovalo samo na sebe. U nástrojů mi několikrát svítila červená jednička. Když jsem to otevřel, vedlo to na aktualizace systému. Po otevření Aktualizací se zkontrolovalo samotné MIUI, zjistílo že je verze aktuální (mám skutečně aktuální 4.11.7, včetně wipe všeho). Taky to byl takový neodbytný kolovrátek. Dělalo to zpočátku tak dva dny hned po instalaci verze. Od včerejška mám pocit, že se to snad usadilo.
 #111394  od pepa112
 před 9 lety
No hura,,,, No a co se tyka uctu Xiaomi,,neres to,nebo budes mit predcasne vrasky,,,, Tohle je jen mensi zlo, u jinych firem je to i horsi,,, Ber to jako male zlo za jine vyhody co ti MIUI nabizi,,, oproti treba Apple..
 #111419  od loksa
 před 9 lety
chcel by som sa spytat len zo zaujimavosti ci existuje na tomto servery nejaka statistika kde si mozem pozriet ze kolko ludi aky telefon, dakujem.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat