Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
87
85%
NIE
15
15%
 #110925  od Stanicko
 před 9 lety
Znova opakujem otázku - v aplikácii E-mail od miui nie je možnosť otvoriť prílohu s príponou pps (powerpoint) aplikácia oznamuje, že nie je žiadna aplikácia na jej otvorenie. V aplikácii g-mail všetko ok. Je nejaká možnosť ako to zmeniť?? Prosím ingryzbiho o radu.
 #110934  od Victor
 před 9 lety
Otázka zní: A máš nějakou aplikaci pro zobrazení PDF souborů? Používám Office Suite Pro a přílohy se mi zobrazují všechny.
 #110944  od prokji
 před 9 lety
Stanicko píše:Znova opakujem otázku - v aplikácii E-mail od miui nie je možnosť otvoriť prílohu s príponou pps (powerpoint) aplikácia oznamuje, že nie je žiadna aplikácia na jej otvorenie. V aplikácii g-mail všetko ok. Je nejaká možnosť ako to zmeniť?? Prosím ingryzbiho o radu.
U mě to funguje normálně, po stažení*.pps otevru v OSpro i lze vytisknout.
Obrázek
.ObrázekObrázek
 #110946  od kapap1
 před 9 lety
Chci přidat telefonní kontakt do seznamu a vybízí mě to k synchronizaci buď s účtem Xiaomi nebo Google?! Ani jedno nechci - jen přidat kontakt, ale nenabízí mi to tuto možnost. Jak číslo přidám bez synchronizací???

Díky za odpovědi a poznatky!!!!
 #110952  od prokji
 před 9 lety
uložíš jen na SIM a nebudeš importovat do kontaktů , zobrazení kontaktů si nastav na účet+SiM....
Přesněji - uložíš kontakt , pak exportuješ na sim a kontakt vymažeš....kontakty na sim totiž nemusíš synchronizovat....
P.S. a pokud nechceš,aby ani náhodou ta informace prolítla Interfernetem,tak si předtím vypni wifi i data........... :)
Naposledy upravil(a) prokji dne 11 Lis 2014, 13:07, celkem upraveno 2 x.
 #110956  od Slacek
 před 9 lety
Victor píše:
Slacek píše:Kdyz na tlacitko klikam tak reaguje, ale vubec ne na aplikaci a uz nevim co stim :/

Mi2A V6
A odkud ho máš? Může to být fake. Na netu jsou jich 3 (_!_) Kousek, co mám, je z iBuygou.
Posílal mi ho jeden borec z tudma z fóra a na V5 mi jel bez problémů, jenže jak sem přešel na V6, tak už nechce jet, nevíš, čím by to mohlo být ?
 #110984  od milox
 před 9 lety
Opět mi naskočí zpráva že mám/můžu aktualizovat a po stisku "Aktualizovat" najede na "Získávání informací" a tam MI3 skončí hned na začátku, progress bar se ani nezačne "plnit". Je mi jasný, že "tak aktualizuj manuálně", ale mám rád systémová řešení, takže se ptám - je tato chyba známa nebo je to konflikt s nějakou appkou nebo postačí třeba změnit systémový čas nebo prostě jiné řešení, které neobsahuje slova jako "reset"? díky
 #111004  od prokji
 před 9 lety
hradecak87 píše:
sunspinx píše:Zdar, po zapnuti resp. nainstalovani aktualizacie mam volnych len 1,5GB .. V povodnej verzii 2.1GB co toto ma znamenat?
Ja se svou Mi3 vidim opacny efekt. Pred aktualizaci jsem se pohyboval s volnou ram cca 500-600MB, ted po aktualizaci stale 800-1000MB. Ne, ze by mi na tom nejak zalezelo, dokud je telefon rychly a nezabiji aplikace na pozadi, tak mi ta cisla absolutne nevadi, ale neslo si te zmeny nevsimnout.
Potvrzuju - po instalaci se volná ram pohybovala kolem 550-600 Mb , teď , po třech dnech provozu bez restartu pod 820 Mb volných neklesá --- paráda,zdá se,že chlapci na správě RAM zapracovali ... BTW - na miui.com je ke stažení první alfo/beta Lízátka na Mi2 , Mi2A a Mi2s od Ivana...a taky USB host+ Printershare pro přímý tisk via OTG - pro všechny Xiaomi...... [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
P.S.- a funguje /Mi3- Minolta PagePro 1200/
Naposledy upravil(a) prokji dne 11 Lis 2014, 14:56, celkem upraveno 1 x.
 #111005  od Meluzinek
 před 9 lety
Diky moc za dobrou praci, u me vse perfektni ;) ...jen jedna vec, take bych se priklonil k prijimani hovoru stylem z V5, tohle potazeni nahoru obcas zlobi, reaguje to az moc nahore, clovek to musi hodne potahnout nahoru
 #111012  od majkyke
 před 9 lety
Presne tak,mam sice velke ruky,ale mam problem zdvihnut hovor jednou rukou,neviem dat palec tak vysoko [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #111031  od prokji
 před 9 lety
Tak jim tam něco nalzi a máš pokoj-ja tomu rozsypané mu čaji taky nerozumím
 #111032  od reckoname
 před 9 lety
Chlapi, nevíte náhodou jak vypnout notifikaci "Hodnocení aktualizace"? Každé úterý to co hodinu otravuje a odkazuje na přihlášení do prohlížeče plného čaje.
Taky nechápu, proč už konečně nepřeloží systémové web. stránky do AN.
Díky.
 #111034  od bazy
 před 9 lety
Zdravim po aktualizaci, kdyz stahnu soubor z mailu nebo jakejkoliv obrazek tak mi to nejde otevrit z notifikacni listy. Musim to hledat pres spravce souboru. A sms mam strasne velke pismo( jak pro slepce) nevite kde se to da zmensit? Diky
Redmi note lte
 #111036  od kapap1
 před 9 lety
Stanicko píše:Znova opakujem otázku - v aplikácii E-mail od miui nie je možnosť otvoriť prílohu s príponou pps (powerpoint) aplikácia oznamuje, že nie je žiadna aplikácia na jej otvorenie. V aplikácii g-mail všetko ok. Je nejaká možnosť ako to zmeniť?? Prosím ingryzbiho o radu.
I ja jsem byl nedavno prekvapeny, ze nejsem schopen cist prilohy - doinstaloval jsem balik office+pdf a ejhle, uz to jde. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] Zkus tuto fintu taky. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #111037  od kapap1
 před 9 lety
majkyke píše:Presne tak,mam sice velke ruky,ale mam problem zdvihnut hovor jednou rukou,neviem dat palec tak vysoko [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
A zkouseli jste prijeti hovoru tahem ukazovaku??? Docela to funguje. Doporucuji to vyzkouset. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #111038  od kapap1
 před 9 lety
milox píše:Opět mi naskočí zpráva že mám/můžu aktualizovat a po stisku "Aktualizovat" najede na "Získávání informací" a tam MI3 skončí hned na začátku, progress bar se ani nezačne "plnit". Je mi jasný, že "tak aktualizuj manuálně", ale mám rád systémová řešení, takže se ptám - je tato chyba známa nebo je to konflikt s nějakou appkou nebo postačí třeba změnit systémový čas nebo prostě jiné řešení, které neobsahuje slova jako "reset"? díky
Stejny problem resim od pocatku bety v6. (u v5 chodilo vsechno perfektne) Proste bud musim udelat wipe user data a potom flash funguje nebo musim bez wipe flashovat z recovery. Kluci sice rikaji, ze mam zkusit presunout aktualizacni balik do slozky downloaded rom, ale kdyz to funguje po wipu, nevidim jediny duvod soubor presouvat. A uz vubec ne, kdyz slozku downloaded rom mi4 nema?! Proste si musis vybrat, jak se se situaci poprat. Treba to bude po spusteni OTA uplne jine?!
(hard reset jsem pri prechodu z v5 na v6 udelal - vysledky se nedostavily?!)
 #111040  od majkyke
 před 9 lety
kapap1 píše:
majkyke píše:Presne tak,mam sice velke ruky,ale mam problem zdvihnut hovor jednou rukou,neviem dat palec tak vysoko [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
A zkouseli jste prijeti hovoru tahem ukazovaku??? Docela to funguje. Doporucuji to vyzkouset. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Ale to by som musel pouzit dve ruky na prijatie hovoru,a nie vzdy su obe volne.
Na V5 sa to v pohode dalo jednolu rukou,posunitim palca dole ;)
 #111041  od kapap1
 před 9 lety
prokji píše:uložíš jen na SIM a nebudeš importovat do kontaktů , zobrazení kontaktů si nastav na účet+SiM....
Přesněji - uložíš kontakt , pak exportuješ na sim a kontakt vymažeš....kontakty na sim totiž nemusíš synchronizovat....
P.S. a pokud nechceš,aby ani náhodou ta informace prolítla Interfernetem,tak si předtím vypni wifi i data........... :)
Diky za radu. Nicmene vzhledem k tomu, ze to fungovalo v minulych verzich a v teto doslo ke zmene, je to jen v dusledku soucasne verze a v dalsich se funkce vrati zpet??? Dovoluji si tvrdit, ze je to vcelku klicova funkce i vzhledem k tomu, ze SIM karta ma omezenou kapacitu pro ukladani kontaktu a nabidka ukladanych dat se znacne od nabidky telefonu lisi. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #111042  od jenda157
 před 9 lety
Zdravim, po instalaci MIUIv6 všechno v pohodě, jen se mi nezobrazují na zamykací obrazovce notifikace a písmo u smsek je velké (až obří). Poradíte? Díky :)
 #111043  od kapap1
 před 9 lety
majkyke píše:
kapap1 píše:
majkyke píše:Presne tak,mam sice velke ruky,ale mam problem zdvihnut hovor jednou rukou,neviem dat palec tak vysoko [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
A zkouseli jste prijeti hovoru tahem ukazovaku??? Docela to funguje. Doporucuji to vyzkouset. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Ale to by som musel pouzit dve ruky na prijatie hovoru,a nie vzdy su obe volne.
Na V5 sa to v pohode dalo jednolu rukou,posunitim palca dole ;)
Souhlasim s tebou. Nicmene ja mam telefon ve flipu, takze pro prijeti hovoru pouzivam vzdy obe ruce. Tedy pokud nelezi na stole a nestaci pouze jedna. Kazdopadne je to asi v dusledku vylepsovani inovace, na kterou se da vcelku rychle zvyknout.
 #111044  od kapap1
 před 9 lety
jenda157 píše:Zdravim, po instalaci MIUIv6 všechno v pohodě, jen se mi nezobrazují na zamykací obrazovce notifikace a písmo u smsek je velké (až obří). Poradíte? Díky :)
Zobrazovani notifikaci nastavis v menu telefonu. V nastaveni notifikaci je posuvnik, kterym funkci povolis. Co sebpisma tyce, zkus mrknout nekam do jazyka a zadavani, teoreticky tam necobke zmene bude taky. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #111045  od kapap1
 před 9 lety
jenda157 píše:Zdravim, po instalaci MIUIv6 všechno v pohodě, jen se mi nezobrazují na zamykací obrazovce notifikace a písmo u smsek je velké (až obří). Poradíte? Díky :)
Takze vse najdes v nastaveni telefonu. Notifikace - zobrazot ikony upozorneni
Displej - velikost pisma.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat