Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
82
92%
NIE
7
8%
 #113038  od Shatter
 před 9 lety
matu111 píše:Takže, narazil jsem na problém, že MIflash nenajde můj telefon... Co teď? Ví někdo? jinak je mi po několikerém shlédnutí videonávodu vše jasné. Ale takto se nehnu z místa
A mas fon vo fastboote? :D

Tptlk
 #113069  od Mulen
 před 9 lety
Nejen Tobě. V nastavení se to tváří, že se roletka vypnula, ale ta je pořád zapnutá.
Takže zpět o dvě verze opět.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Taky nejde nic vypnout...Vypnu, a opět se to zapne zpátky.
Stejný problém na mé Mi4... nepřišel již někdo na řešení?
 #113086  od loki69loki
 před 9 lety
Ahoj vsem,
1) pouzivate nekdo do not disturb (nerusit) mod? Funguje vam, nevim s kterou verzi prestalo fungovat, pridani nekoho do whitelistu aby se mi dovolal. At tam to cislo pridam nebo ne mobil nezvoni
2) pouzivate nekdo google play music aplikaci? Funguje vam nejak prenastavit ji jako hlavni (defaultni) prehravac ovladatelny v roletce, na lock screenu a pres bluetooth pripojeni na suchatkach nebo v aute?
Dekuju mnohokrat za odpovedi a napady
Pekny den vsem!
 #113093  od dkalina
 před 9 lety
Na DND se na MIUI radeji nespoléhám, protože věčná funkčnost střídající nefunkčnost může někomu hodně znepříjemnit život.
Po ňáke aktualzici v5, ještě někdy na jaře, jsem díky tomu zažil hodně blbou příhodu.
Jenom si představte, když máte ve vyjímkách třeba někoho u koho potřebujete, aby se vám dovolal i ve 3 hodiny ráno (např. nemocný příbuzný).
loki69loki se to líbí
 #113106  od pepa112
 před 9 lety
No on rezim nerusit funguje, nefunguje, pridani cisla nekdo tady resil,,,ja zas za sebe jeste ten problem ze kdyz mate pres noc zaply automaticky rezim v urcitou domu a zkusite si v roletce zapnout tenhle rezim rucne, tak se vam po nejake dobe deaktivuje... Hodne neprijemne. Nekdo kdo umi dobre anglictinu, ze by popsal bug a odeslal ??? Diky
loki69loki se to líbí
 #113166  od loki69loki
 před 9 lety
pepa112 píše:No on rezim nerusit funguje, nefunguje, pridani cisla nekdo tady resil,,,ja zas za sebe jeste ten problem ze kdyz mate pres noc zaply automaticky rezim v urcitou domu a zkusite si v roletce zapnout tenhle rezim rucne, tak se vam po nejake dobe deaktivuje... Hodne neprijemne. Nekdo kdo umi dobre anglictinu, ze by popsal bug a odeslal ??? Diky
klidne poslu bug, nevim ale jak
 #113167  od loki69loki
 před 9 lety
dkalina píše:Na DND se na MIUI radeji nespoléhám, protože věčná funkčnost střídající nefunkčnost může někomu hodně znepříjemnit život.
Po ňáke aktualzici v5, ještě někdy na jaře, jsem díky tomu zažil hodně blbou příhodu.
Jenom si představte, když máte ve vyjímkách třeba někoho u koho potřebujete, aby se vám dovolal i ve 3 hodiny ráno (např. nemocný příbuzný).
presen to se mi stalo :-(
 #113176  od Sklenax
 před 9 lety
Borci omylem sem si smazl ikonu mailu jak ji dostat zpet?diky

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #113187  od Sklenax
 před 9 lety
To bylo prvni co sem udelal...nic...v aplikacich je ale jak dostat tu ikonu:)))

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #113194  od Sklenax
 před 9 lety
No mne de pridat jen widget ikona nikoli kdyztak hodte link na apk a reinstalluju tu appku na mail

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #113208  od jimmbo205
 před 9 lety
Nahrál jsem si tento realese na MI2S... A přestalo mi fungovat BT HF.. Nefunguje jen mikrofon a jen při klasickým telefonování, přes Skype to je v pořádku.. Nestalo se to někomu, příp. nevíte někdo jak to řešit?
 #113216  od dkalina
 před 9 lety
pepa112 píše:No on rezim nerusit funguje, nefunguje, pridani cisla nekdo tady resil,,,ja zas za sebe jeste ten problem ze kdyz mate pres noc zaply automaticky rezim v urcitou domu a zkusite si v roletce zapnout tenhle rezim rucne, tak se vam po nejake dobe deaktivuje... Hodne neprijemne. Nekdo kdo umi dobre anglictinu, ze by popsal bug a odeslal ??? Diky
Jestli ono hlášení bugů na en.miui.com má vůbec smysl >:(

We do not accept bug reports from builds taken from fan sites/XDA, or with custom language packs.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #113217  od ingbrzy
 před 9 lety
@dkalina
myslia tym hlavne chyby v preklade.. DND bug nie je sposobeny prekladom ale i tak nemaju ako zistit co pouzivas ked nahlasis bug.. :) vyberies tam len cislo verzie....
dkalina se to líbí
 #113220  od ingbrzy
 před 9 lety
robijalsi píše:Slow motion nefunguje už ani cez CameraNext... (MI4W)
"Nefunguje" znamena co?

~Tapatalk~
 #113238  od robijalsi
 před 9 lety
Ano, ale uz som prechadzal pred 4-mi verziami, predtym to slo no neviem ci v predchadzajucej verzii. CameraNext 2.0.002
 #113245  od Victor
 před 9 lety
kewin251 píše:pepa112: nechcem zvonenie stlmit, chcem ho len nastaviť tak, aby zvonilo tichšie...škoda, že to tam v tých profiloch nie je...
Proč by mělo být v profilu šetření baterie ovládání hlasitosti? To má na baterii minimální vliv. Ty potřebuješ nějaký audio manager, kterých je na GP mraky.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #113270  od dimerBAX
 před 9 lety
Dobry den,
mam novy MI4 jiz v ceskem rozhrani ve verzi 8.4.22 a ve slozce aktualizace (tydenni) mi to zobrazuje novou verzi 4.11.14, ktera se automaticky zacne stahovat. Soubor mel asi 380 Mb a stahoval se pekelne dlouho, kdyz se dostahoval zustala v oznamovaci liste ikonka aktivniho stahovani a objevila se mi aktualita, na ktere jsou sama cinska pismena a jedno zelene tlacitko pro potvrzeni. Ve vlastnostech telefonu v info je uvedena stale verze 8.4.22. Moje otazka zni jak aktualizovat ted telefon? Nenahraju si nejakou cinskou verzi OS po potvrzeni zeleneho tlacitka? a kde je ten obrovsky soubor? nikde v souborech ho nemohu najit, dekuji za odpovedi :-)
 #113284  od vavraCZe
 před 9 lety
dimerBAX píše:Dobry den,
mam novy MI4 jiz v ceskem rozhrani ve verzi 8.4.22 a ve slozce aktualizace (tydenni) mi to zobrazuje novou verzi 4.11.14, ktera se automaticky zacne stahovat. Soubor mel asi 380 Mb a stahoval se pekelne dlouho, kdyz se dostahoval zustala v oznamovaci liste ikonka aktivniho stahovani a objevila se mi aktualita, na ktere jsou sama cinska pismena a jedno zelene tlacitko pro potvrzeni. Ve vlastnostech telefonu v info je uvedena stale verze 8.4.22. Moje otazka zni jak aktualizovat ted telefon? Nenahraju si nejakou cinskou verzi OS po potvrzeni zeleneho tlacitka? a kde je ten obrovsky soubor? nikde v souborech ho nemohu najit, dekuji za odpovedi :-)
Bude ve slozce downloaded_rom. Ses si verzi 8.4.22 jisty? To asi nebude odsud. Nejlepe pres miflash nahrat rom znova a updatovat rucne na nejnovější. Stahovat z cinskych serveru je zlo.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat