Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
82
92%
NIE
7
8%
 #111777  od ingbrzy
 před 9 lety
[html]<h2>
MIUIv6 4.11.14 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA - MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 TD-SCDMA - MIUIv6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note - 4G/LTE MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi3 / Mi4 - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2/S SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2A SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
Poznámky:

- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Prechod z MIUIv5 na MIUIv6:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúča sa ho urobiť) no je nutné znovu aplikovať Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použiť)
- Ak sa chcete vrátiť späť z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.8.22 cez MiFlash!
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
jano1104, reckoname, elar se to líbí
 #111784  od pps
 před 9 lety
Ikonka optimalizace v notifikační liště se dá vypnout? Mně se to totiž nijak nedaří...
Obrázek

Mi3 WCDMA - Tapatalk
 #111786  od lorrisek
 před 9 lety
pps píše:Ikonka optimalizace v notifikační liště se dá vypnout? Mně se to totiž nijak nedaří...
Stačí vlézt do Optimalizací a tam vpravo nahoře je tlačítko nastavení , tam máš možnost "zobrazit v roletce" :)
 #111787  od pps
 před 9 lety
lorrisek píše:Stačí vlézt do Optimalizací a tam vpravo nahoře je tlačítko nastavení , tam máš možnost "zobrazit v roletce" :)
Díky!
 #111808  od jano1104
 před 9 lety
A znova nefunguje prehrávanie synchronizovanej hudby v službe DEEZER.Takže návrat k niektorej staršej verzii.
 #111810  od mano
 před 9 lety
kde mam hladat obrazky co som mal v mobile ? to akoze ich vymazal posledny update ? >:(
 #111815  od lukbe
 před 9 lety
Aktualizování a zatím vše v pořádku.
Děkuji za překlad a update :)
 #111820  od Satrej
 před 9 lety
Od minulé aktualizace mám problém. Nejde mi vypnout roletka u žádné aplikace. Ani po této aktualizaci. Musím se vrátit zpět o dvě verze. Nechapu ze to dělá pouze mi ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #111841  od mif
 před 9 lety
Satrej píše:Od minulé aktualizace mám problém. Nejde mi vypnout roletka u žádné aplikace. Ani po této aktualizaci. Musím se vrátit zpět o dvě verze. Nechapu ze to dělá pouze mi ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Nejen Tobě. V nastavení se to tváří, že se roletka vypnula, ale ta je pořád zapnutá.
 #111853  od kapap1
 před 9 lety
mano píše:kde mam hladat obrazky co som mal v mobile ? to akoze ich vymazal posledny update ? >:(
neudělal jsi jiný než wipe user data???
 #111854  od mano
 před 9 lety
nie isiel som normalne cez update ako stale, stale ten isty postup.. vsetky nastavenia ostaly aplikacie ale ich udaje plus subory hudba fotky atd su prec :(
 #111856  od 11421
 před 9 lety
Prosim o radu jak mazat seznam hovoru najednou, nikoliv otrocky po jednom a dale bych mel dotaz ohledne landscape zobrazeni v emailu, v cem je takovy problem, ze toto miui neumi, proto mam nainstalovany jeste K9, nicmene je to otravne a rad bych vyuzival pouze jeden !?
 #111858  od Victor
 před 9 lety
Podrž prst na jednom kontaktu - Upravit - Označit vše - Vymazat
Uznávám, že sám bych na to taky nepřišel, ale bylo to tu zmiňováno už mockrát.
 #111875  od Satrej
 před 9 lety
mif píše:
Satrej píše:Od minulé aktualizace mám problém. Nejde mi vypnout roletka u žádné aplikace. Ani po této aktualizaci. Musím se vrátit zpět o dvě verze. Nechapu ze to dělá pouze mi ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Nejen Tobě. V nastavení se to tváří, že se roletka vypnula, ale ta je pořád zapnutá.
Takže zpět o dvě verze opět.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #111897  od hudecekp
 před 9 lety
Ahoj, nejde mi zapnout wifi a je přitom svitici v menu, někdo stejný problém?

Omlouvám se všem zkušeným a znalým, ale protože mi nešlla ta wifi tak jsem nainstaloval novou čínskou rom ale nejde mi česká verze. Stahnu multi zip, aktualizuji, ale pořád english. Prosím nějaké návrhy? díky.

Tak stačilo dokoukat návod a vše OK.
Naposledy upravil(a) hudecekp dne 15 Lis 2014, 16:56, celkem upraveno 2 x.
 #111901  od prokji
 před 9 lety
mif píše:
Satrej píše:Od minulé aktualizace mám problém. Nejde mi vypnout roletka u žádné aplikace. Ani po této aktualizaci. Musím se vrátit zpět o dvě verze. Nechapu ze to dělá pouze mi ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Nejen Tobě. V nastavení se to tváří, že se roletka vypnula, ale ta je pořád zapnutá.
To máte nějaký problém u sebe - nastavení notifikací normálně funguje...Jinak u mě všechno v pořádku,na žádnou potíž jsem zatím nenarazil , plus vidím v dalším zlepšení práce systému s RAMkou - volná po vyčištění setrvale 940-960 Mb /u minulé verze cca 820-860 Mb/. Antutu 41 140 , stabilita o.k. /+- 8%/. Dík za překlad..
 #111907  od Victor
 před 9 lety
Nedalo mi to a sám jsem zkusil pár roletek vypnout. U mě tedy taky bez problémů. Co jsem vypl, to se už v liště ani roletce nezobrazilo.
 #111914  od prokji
 před 9 lety
jezevec1231 píše:S prechodem na V6 nemam v sms smajliky,nevite prosim co s tim nebo tam opravdu nejsou? Diky
Pridrzet klávesu enter...
 #111942  od verilu
 před 9 lety
Satrej píše:
mif píše:
Satrej píše:Od minulé aktualizace mám problém. Nejde mi vypnout roletka u žádné aplikace. Ani po této aktualizaci. Musím se vrátit zpět o dvě verze. Nechapu ze to dělá pouze mi ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Nejen Tobě. V nastavení se to tváří, že se roletka vypnula, ale ta je pořád zapnutá.
Takže zpět o dvě verze opět.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Taky nejde nic vypnout...Vypnu, a opět se to zapne zpátky.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat