Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
60
80%
NIE
15
20%
 #114333  od Palito
 před 9 lety
ingbrzy píše:ano, v piatok to bude uz ok...
prosim Ta neviem si pomoct s MiDrive v telefone som uz mal MiDrive v slovencine ale nefunguje prihlasim sa ale nemozem tam nic vlozit Micloud mi ide mam aj ucet xiaomi treba mi stiahnut nejaku aplikaciu ?
 #114334  od ingbrzy
 před 9 lety
MiCloud a MiDrive nie je to iste... hladaj kuaipan na google play...
 #114335  od Palito
 před 9 lety
nasiel som aj som sa prihlasil cez xiaomi ucet len keby to nebolo v cinstine a aj do mobilu som stiahol apku na ktoru bol odkaz aj ta je v cinstine nieje niekde preklad ?
 #114336  od Djass1
 před 9 lety
Zdravim.Nejsem moc zkuseny v oblasti mobilu.Ale vcera jsem si hral a upgradnul jsem podle vvaseho navodu software na V6.Podle infa mi to pise tydeni verze to znamena ze plati tyden nebo po tydnu musim znova aktualizovat stejnym zpusobem?Nechce se mi zase vse zalohavat a pak vsechny appky nahravat.Diky za radu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #114339  od Palito
 před 9 lety
ahoj to je tyzdena aktualizacia a nemusis nic zalohovat ani znova nahravat ja stiahnem aktualizaciu a nic nezalohujem a ide to
 #114343  od pps
 před 9 lety
Djass1 píše:Zdravim.Nejsem moc zkuseny v oblasti mobilu.Ale vcera jsem si hral a upgradnul jsem podle vvaseho navodu software na V6.Podle infa mi to pise tydeni verze to znamena ze plati tyden nebo po tydnu musim znova aktualizovat stejnym zpusobem?Nechce se mi zase vse zalohavat a pak vsechny appky nahravat.Diky za radu
Aktualizace vychází každý pátek. Instalace nutná není, je jen na tobě zda-li si ji nainstaluješ nebo ne. Když už aktualizuješ, zálohu neřešíš. Je to pohodlná akce, jelikož máš v telefonu přímo aplikaci, která to udělá za tebe (ovšem když se ti nechce dlouho čekat, jediná manuální věc, kterou uděláš, je stažení update balíku).

Mi3 WCDMA - Tapatalk
 #114345  od Djass1
 před 9 lety
Dekuju za info.Takze jestli to dobre chapu tak staci dat jen aktualizaci softwaru a je to.?Jen tohle jsem udelal po koupi telefonu a hups vse v chinstine nebo anglictine tak aby to nedopadlo stejne :-D
 #114361  od sodekcz
 před 9 lety
Djass1 píše:Dekuju za info.Takze jestli to dobre chapu tak staci dat jen aktualizaci softwaru a je to.?Jen tohle jsem udelal po koupi telefonu a hups vse v chinstine nebo anglictine tak aby to nedopadlo stejne :-D
Stačí a je to, jen to trvá několik hodin ??? . Proto je lepší stáhnout aktualizaci ze serveru ručně a potom v Aktualizaci zvolit Vybrat ZIP z úložiště.
 #114374  od Kneschk
 před 9 lety
ingbrzy píše:MiCloud a MiDrive nie je to iste... hladaj kuaipan na google play...
To pravděpodobně vysvětluje proč nemám přístup do cloudu ze správce souborů ? Ve V5 jsem měl. Jen na Google play nemohu Kuaipan najít...:(
 #114383  od vyklouz
 před 9 lety
Zdravim. Už asi tři verze zpět mi náhodně vyskakuje nabídka zadání hesla k wi-fi síti "internet" viz. příloha. Vždy se mi to stane když odemknu telefon po vyndání z kapsy, takže nevím jestli jsem byl někde v blízkosti wi-fi nebo je to chyba... Pokud se to tu řešilo prosím o odkaz na vlákno. Jinak děkuji vývojářům za překlad, každý týden je V6 lepší a lepší!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #114400  od kaspi00
 před 9 lety
Ahoj,
chtel jsem se zeptat, zda nekdo z vas pouziva native email clienta pro Active sync Exchange? Dnes jsem to zkousel a na prvni vec, kterou jsem narazil je spatna moznost rozsireneho nastaveni (nejde jen klasicky kliknout do policka a zacit vzplnovat, nejak jsem se pres to prokousal). Vesti problem je v tom, ze pokud zadam vse jak ma byt (username, pass, domena, web server, clientsky cer atd.) porad mi to pise spatne prihlaseni. Zkousel jsem to na klasickem Androidu (Samsung) se stejnym nastavenim a funguje to. Pouzil jsem tedy Nine aplikaci a take funguje.
Jo jeste dotaz na ingbrzy: podporuje MIUI V6 na MI4 sifrovani file system?

Diky, T.
 #114404  od Comby
 před 9 lety
U mňa exchange funguje, ale prechádzal som z V5 na V6 bez factory resetu.
 #114406  od kaspi00
 před 9 lety
Comby píše:U mňa exchange funguje, ale prechádzal som z V5 na V6 bez factory resetu.
No me taky fungovala... Pouzivas pro overeni klientsky certifikat?
 #114408  od vavraCZe
 před 9 lety
vyklouz píše:Zdravim. Už asi tři verze zpět mi náhodně vyskakuje nabídka zadání hesla k wi-fi síti "internet" viz. příloha. Vždy se mi to stane když odemknu telefon po vyndání z kapsy, takže nevím jestli jsem byl někde v blízkosti wi-fi nebo je to chyba... Pokud se to tu řešilo prosím o odkaz na vlákno. Jinak děkuji vývojářům za překlad, každý týden je V6 lepší a lepší!
Jdi do nastaveni wifi a smaz ulozenou sit s nazvem internet. To ze ti to vyskakuje znamena, ze si se tam zkousel dostat ale netrefil si heslo. Dela to tak všude i na pc vzdy, kdyz je sit v dosahu
 #114410  od vavraCZe
 před 9 lety
vyklouz píše:Zadnou sit "internet" v nastaveni nemam ani jsem se do zadny takovy site neprihlasoval...
Objevi se az kdyz je v dosahu
 #114412  od lukbe
 před 9 lety
to vyskakovací okno se mi také objevuje.. doma máme ssid: wifidoma a když jdu do města tak tam pravděpodobně někdo také má ssid wifidoma :D takže nic asi nezmůžu co..
 #114414  od vyklouz
 před 9 lety
Ok, ale to ja nevim kdy a kde je. Stava se mi to nahodne na ruznych mistech, a nemluvim o tom ze jsem se ani do zadny site "internet" prihlasit nepokousel
 #114417  od vyklouz
 před 9 lety
Tak jedina ze by nekdo ze znamych mel doma sit internet a pricina je jasna, ale to si opravdu nevybavuju... Zkusim zjistit
 #114435  od prokji
 před 9 lety
vyklouz píše:Zadnou sit "internet" v nastaveni nemam ani jsem se do zadny takovy site neprihlasoval...
Nemáš v rozšířeném nastavení WiFi povoleno hledání vždy zapnuto?Případně v kombinaci s WiFi aktivní i v režimu spánku VŽDY ? Eventuelně nepoužíváš/nepoužívals profil Můj režim ?
Obrázek
 #114447  od Comby
 před 9 lety
kaspi00 píše: No me taky fungovala... Pouzivas pro overeni klientsky certifikat?
Nie, nepoužívam.
 #114467  od sodekcz
 před 9 lety
kaspi00 píše:Ahoj,
chtel jsem se zeptat, zda nekdo z vas pouziva native email clienta pro Active sync Exchange? Dnes jsem to zkousel a na prvni vec, kterou jsem narazil je spatna moznost rozsireneho nastaveni (nejde jen klasicky kliknout do policka a zacit vzplnovat, nejak jsem se pres to prokousal). Vesti problem je v tom, ze pokud zadam vse jak ma byt (username, pass, domena, web server, clientsky cer atd.) porad mi to pise spatne prihlaseni. Zkousel jsem to na klasickem Androidu (Samsung) se stejnym nastavenim a funguje to. Pouzil jsem tedy Nine aplikaci a take funguje.
Jo jeste dotaz na ingbrzy: podporuje MIUI V6 na MI4 sifrovani file system?

Diky, T.
Já jsem měl s vyplňováním rozšířených vlastností taky problém. Nešlo mi přepsat uživatelské jméno. Potom jsem se vracel o verzi zpět, tam bez problému. Šifrování SSL, Certifikát klienta žádný.
 #114477  od vyklouz
 před 9 lety
prokji píše:
vyklouz píše:Zadnou sit "internet" v nastaveni nemam ani jsem se do zadny takovy site neprihlasoval...
Nemáš v rozšířeném nastavení WiFi povoleno hledání vždy zapnuto?Případně v kombinaci s WiFi aktivní i v režimu spánku VŽDY ? Eventuelně nepoužíváš/nepoužívals profil Můj režim ?
Obrázek
Hledani vzdy mam vypnuty, ale Wi-fi jsem mel aktivni vzdy... Nastavil jsem podle tvyho screenu a uvidim co se bude dit... Jinak mi to nabizelo pripojeni dnes v hospode a tam zadna Wi-fi neni...
 #114480  od prokji
 před 9 lety
to mohl některý host/ kolemjdoucí mít spuštěný hotspot na founu /třebas/ - jinak nevím,jak jsi na tom ty , ale moje Mi3 ve výšeuvedeném nastavení chytá kdejakou slabotu /když to tedy sleduju - ideální je apka WiFi Analyzer/..Prostě wifi chip je docela citlivej ...tohle je screenshot jenom ze sousedních bytů našeho paneláku :
Obrázek
Naposledy upravil(a) prokji dne 26 Lis 2014, 21:23, celkem upraveno 2 x.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat