Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
77
86%
NIE
13
14%
 #118627  od sodekcz
 před 9 lety
hiroshimi : nečil se, praskne ti cévka. Jsi na serveru, kde se řeší zejména MIUI a jeho instalace, tak snad tady bude i správný postup. Ten popsaný na začátku sis přečíst mohl. To je snad základ. Pak by ses neptal, jestli je nebo není správné na mi3 použít MiFlash..... Pak ti někdo odpoví na fóru a ještě ho sjedeš.
 #118642  od prokji
 před 9 lety
hiroshimi píše:
prokji píše:Tos teda nemusel , spíše ani neměl - použij postup přes Updater podle Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , případně přes MiRecovery , jak tě odkazovaný postup také navede. Mimochodem - vždy v prvním příspěvku vlákna každé vydané verze Ingbrzy tyto odkazy a vysvětlení uvádí . A NEJEN MĚ , ALE I MNOHO UŽIVATELů MIUI.CZ ZAJÍMÁ ,KDY SE KONEČNĚ , MILÍ NOVÁČCI NAUČÍTE KROMĚ ŽMOULÁNÍ DISPLEJE TAKY ČÍST ????
Pane "Dokonalý", tento postup mi doporučil prodejce telefonu. Tak jsem se ho držel. Nechtěl jsem přijít o nějakou záruku. A jestli jseš na foru jen kvůli kárání nováčků, tak si to asi musíš užívat. Protože českou ROM si každý nahrává minimálně dvakrát denně.
Vážený pane , kvalitu doporučení Vašeho p.t. prodejce jste mohl posoudit z toho,v jakém stavu Vám telefon dodal , tedy že sám nebyl schopen vybavit jej správně lokalizovaným systémem . To za prvé. Za druhé : když jste ráčil navštíviti toto forum,mohl jste se alespoň v základu o svém stroji poučiti - je tu materiálu dost a nemusel jste okrádati o čas ostatní . A za třetí : nejsem dokonalý /nikdo totiž není dokonalý/ ale - zřejmě na rozdíl od některých - naučil jsem se využívat svou šedou kůru mozkovou . A ty kapitálky v mém příspěvku platí nejen pro Vás , ale i pro další nováčky, kteří nadšeně flešují,aby pak stále dokola řešili problémy , které si svou zbrklostí způsobují..
P.S. : a českou rom si každý z nás nahrává minimálně jednou týdně.
Howgh!
Pluto, dalid, ovi se to líbí
 #118653  od mirbac
 před 9 lety
Tak jak to tady ctu tak se bojim aktualizovat -)
Uz jsem jednou downgrade delal, ale to bylo kvuli "vzhledu": nemoznost prejit primo do fotaku, hovoru nebo sms pri zamknutem tel. Dalsi "problem" jsem mel s prijmanim a odmitanim hovoru. Prejizdet pres pul displeje jen abych hovor prijmul nebo odmitnul.... V V5 je toto vse perfektni. Mam jen strasny problem s vypadkem signalu a internetu. Telefon jsem si koupil na zabavu a at sa nenudim v praci-) Kdyz hraju nejaku online hru a vypadne signal a vypadava celkem casto, tak moc radost nemam :-D
Pak jsem se docetl ze lock screen jde zmenit tematem. Ted mam posledni V5 a nejspis zkusim aktualizovat ale jak to tu procitam tak asi nejdriv pres recowery wipe all, pak tam nahraju update.zip a do cisteho telefonu dam V6.
Ted bych chtel poprosit o rady a info:
Jak v V6 vypada lock screen a jak se primaji hovory?
Je nejake tema ktere funguje presne jako zakladni tema V5?
Ma nekdo zkusenosti s castyma vypakdama datovych prenosu?

Predem moc dekuju.
Mam Mi3
 #118664  od Huges
 před 9 lety
Hi aj ked neskoro ale predsa chcem pochvalit preklad a tie dalsie kecy okolo toho...zatial som nezistil nic zasadne co by ma na moje vyuzivanie telefonu nejakym sposobom ohrozovalo az na jednu vec a to rezim NERUSIT, ktory nefunguje korektne. Uz som to pisal aj v minulo tyzdnovej verzii ze nech skusam ako chcem tak proste sa neda pridat vynimka. Ziadam niekoho kto s tym ma skusenost aby poradil ako to dat do poriadku alebo aby sa chyba osetrila softwareovo [GRINNING FACE WITH SMILING EYES].
Btw sem rad ze sa objavilo o5 CRT vypinanie obrazovky. [THUMBS UP SIGN]
 #118669  od Bobulix
 před 9 lety
Občas mám problém, když mám zapojený sluchátka, který mají jedno tlačítko. Je tam nějak rozhašená kalibrace. Pořád se to spouští, takže se nedá poslouchat hudba. Otázka zní. Jak kalibrovat jedno tlačítkové sluchátka.
Díky
 #118691  od w0lf_cz
 před 9 lety
po upgradu Mi2S padají po najetí telefonu hned veškeré systémové aplikace. Nejde si ani zavolat. Nevíte co pomůže kromě MiFlash?
 #118692  od hiroshimi
 před 9 lety
prokji píše:
hiroshimi píše:
prokji píše:Tos teda nemusel , spíše ani neměl - použij postup přes Updater podle Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , případně přes MiRecovery , jak tě odkazovaný postup také navede. Mimochodem - vždy v prvním příspěvku vlákna každé vydané verze Ingbrzy tyto odkazy a vysvětlení uvádí . A NEJEN MĚ , ALE I MNOHO UŽIVATELů MIUI.CZ ZAJÍMÁ ,KDY SE KONEČNĚ , MILÍ NOVÁČCI NAUČÍTE KROMĚ ŽMOULÁNÍ DISPLEJE TAKY ČÍST
????
Pane "Dokonalý", tento postup mi doporučil prodejce telefonu. Tak jsem se ho držel. Nechtěl jsem přijít o nějakou záruku. A jestli jseš na foru jen kvůli kárání nováčků, tak si to asi musíš užívat. Protože českou ROM si každý nahrává minimálně dvakrát denně.
Vážený pane , kvalitu doporučení Vašeho p.t. prodejce jste mohl posoudit z toho,v
jakém stavu Vám telefon dodal , tedy že
sám nebyl schopen vybavit jej správně
lokalizovaným systémem . To za prvé. Za
druhé : když jste ráčil navštíviti toto
forum,mohl jste se alespoň v základu o
svém stroji poučiti - je tu materiálu dost a
nemusel jste okrádati o čas ostatní . A za
třetí : nejsem dokonalý /nikdo totiž není
dokonalý/ ale - zřejmě na rozdíl od
některých - naučil jsem se využívat svou
šedou kůru mozkovou . A ty kapitálky v
mém příspěvku platí nejen pro Vás , ale i
pro další nováčky, kteří nadšeně
flešují,aby pak stále dokola řešili problémy
, které si svou zbrklostí způsobují..

Jirko hlavně se nerozčiluj [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Jinak nechápu proč vůbec to fórum pročítáš, sám se tak okrádáš o čas. Vždyť tě přece nikdo nenutí číst můj příspěvek a ani na něj odpovídat. Ale je to dobrej způsob si zvedat sebevědomí to chápu. Jinak kdybych chtěl jen žmoulat displej, což ani nevim co přesně znamená( ale si vtipnej), tak si koupím asi Samsung indiáne :)
P.S. : a českou rom si každý z nás nahrává minimálně jednou týdně.
Howgh!
 #118693  od davfiala
 před 9 lety
prokji píše:Tos teda nemusel , spíše ani neměl - použij postup přes Updater podle Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , případně přes MiRecovery , jak tě odkazovaný postup také navede. Mimochodem - vždy v prvním příspěvku vlákna každé vydané verze Ingbrzy tyto odkazy a vysvětlení uvádí . A NEJEN MĚ , ALE I MNOHO UŽIVATELů MIUI.CZ ZAJÍMÁ ,KDY SE KONEČNĚ , MILÍ NOVÁČCI NAUČÍTE KROMĚ ŽMOULÁNÍ DISPLEJE TAKY ČÍST ????
Můžeš mi prozradit důvod, proč by neměl?
 #118695  od muser61
 před 9 lety
@davfiala
Šak ty sam si mi napisal toto, tak čo sa teraz na to pýtaš :D
davfiala píše:Fastboot jde takřka vždy. MiFlash je snad jediná možnost jak dostat telefon do koše. Je to nejméně bezpečná metoda jak flashovat a měla by být tím posledním co zkusit.
 #118696  od davfiala
 před 9 lety
Aha, já to četl na Tapatalku a přehlédl jsem, že má Mi3. Moje chyba, jdu dělat něco méně mentálně náročného :D
 #118715  od pepout
 před 9 lety
Galerie pada pri kazdem druhem otevreni. Ikony v notifikacni liste jsou stale nefunkcni. Moc bych si pral aby fungovaly korektne! Diky
Mi3w
 #118720  od ingbrzy
 před 9 lety
pepout píše:Galerie pada pri kazdem druhem otevreni. Ikony v notifikacni liste jsou stale nefunkcni. Moc bych si pral aby fungovaly korektne! Diky
Mi3w
povol Optimalizacia - Spravca povoleni...

PS: galeria opravena zajtra...
 #118723  od pepout
 před 9 lety
ingbrzy píše:
pepout píše:Galerie pada pri kazdem druhem otevreni. Ikony v notifikacni liste jsou stale nefunkcni. Moc bych si pral aby fungovaly korektne! Diky
Mi3w
povol Optimalizacia - Spravca povoleni...

PS: galeria opravena zajtra...
Diky
Ikony se zobrazuji, ale jako ikony aplikace. Ne jako konkretni notifikace od aplikaci. (Pocasi neukazuje teplotu, ale ikonu app. 365sport neukazuje zda padl gol nebo karta atp)
 #118755  od Slacek
 před 9 lety
Chci se zeptat, jestli nekdo nevi proc se mi treba po vypnuti facebooku nebo prohlizece skoro vzdy nacita launcher? A jeste se mi nekdy sekne launcher uplne a musim ho ukoncit... Je to mala otravna vec na jinak super V6-ce :/

Mi2A V6
 #118837  od prokji
 před 9 lety
pepout píše:
ingbrzy píše:
pepout píše:Galerie pada pri kazdem druhem otevreni. Ikony v notifikacni liste jsou stale nefunkcni. Moc bych si pral aby fungovaly korektne! Diky
Mi3w
povol Optimalizacia - Spravca povoleni...

PS: galeria opravena zajtra...
Diky
Ikony se zobrazuji, ale jako ikony aplikace. Ne jako konkretni notifikace od aplikaci. (Pocasi neukazuje teplotu, ale ikonu app. 365sport neukazuje zda padl gol nebo karta atp)
To by asi šlo obtížně, jiného zajímá tlak, směr a síla větru atd., to by se do jednoho řádku sotva vešlo. Proto logicky ikona avizuje událost v aplikaci a po jejím rozkliknuti ,nebo po stažení roletky zjlistíš jakou.,
 #118838  od prokji
 před 9 lety
Jinak changelog 4.12.19 vypadá zajímavě ,widgety budu určitě testovat
...,
 #118844  od nadvoras
 před 9 lety
Mám nastaveno. Používám je pořád. Proto jsem si toho všimnul. Při dobíjení a automatickém návratu data zůstávají vypnutá. Možná je to tam nastavením 3g/2g neměnit . Nevím. Lze to nasimulovat..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #118845  od pohlad
 před 9 lety
ahoj mám xiaomi Mi4 a neviem či som ja ničo dovrzal v nastaveniach ale neviem ako prijať alebo odmietnuť hovor lebo sa nezapne obrazovka a tlačítkamy na boku telefónu hovor zruším . neviete ako to nastaviť ?
 #118850  od muser61
 před 9 lety
mirbac píše: Jak v V6 vypada lock screen a jak se primaji hovory?
Je nejake tema ktere funguje presne jako zakladni tema V5?
Ma nekdo zkusenosti s castyma vypakdama datovych prenosu?

Mam Mi3
Zial Mirbac aj ked stiahnes LockSreen z MIUI v5, hovory budes prijmat vzdy gestom hore cel pol obrazovky. Proste ak ti niekto vola, naskoci animacia z MIUI 6. Tiez by som bral MIUI v5 lockscreen s prijmanim hovoru horizontalnym smerom.
 #118851  od lukbe
 před 9 lety
Dnes jsem se všiml že mi z telefonu zmizel původní prohlížeč, zničeho nic prostě je fuč... Já právě používán chrom tak jsem se toho všiml až teď.. Jak ho mám vrátit zpět?

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #118852  od muser61
 před 9 lety
Ale sak vydrz do dnesnej aktualizacie a bude aj prohližeč :D
 #118854  od lukbe
 před 9 lety
A to zmizelo všem nebo uniklo mi něco?

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #118856  od muser61
 před 9 lety
lukbe píše:A to zmizelo všem nebo uniklo mi něco?

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Mne nič nezmizlo, ale o aktualizacii sa to na 90% objavi.
btw Ani v zozname nainstalovanych app to nemas? Alebo iba na ploche.
 #118857  od lukbe
 před 9 lety
Ani v seznamu aplikaci ani v Titanium Backup to není... Záhada

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat