Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
80
93%
NIE
6
7%
 #120704  od palo26
 před 9 lety
Hroch12 píše:
palo26 píše:Mám mi4 a od začátku mám v aplikaci počasí aktuální polohu frýdlant nad ostravicí, ale je to blbost, protože bydlím v ostravě nastavení aplikace mám nastaveno aby se poloha urcovala podle aktuální polohy včera jsem měl celou dobu zapnutý gps senzor ale poloha stále nezměnila, ikdyž jsem chodil po ostravě. Kde může být problém? Díky za rady
Aplikace Počasí tahá data z China Weather a ta má špatně zmapovanou ČR... Takže to špatně ukazuje skoro všem

Odesláno z mého MI 3W
aha, protože na hongmi mi to ukazovalo v pohodě:)
 #120705  od ingbrzy
 před 9 lety
Hroch12 píše:
palo26 píše:Mám mi4 a od začátku mám v aplikaci počasí aktuální polohu frýdlant nad ostravicí, ale je to blbost, protože bydlím v ostravě nastavení aplikace mám nastaveno aby se poloha urcovala podle aktuální polohy včera jsem měl celou dobu zapnutý gps senzor ale poloha stále nezměnila, ikdyž jsem chodil po ostravě. Kde může být problém? Díky za rady
Aplikace Počasí tahá data z China Weather a ta má špatně zmapovanou ČR... Takže to špatně ukazuje skoro všem

Odesláno z mého MI 3W
Data taha pre nas z AccuWeather (dole)

Obrázek

~Tapatalk~
 #120706  od Hroch12
 před 9 lety
ingbrzy píše:
Hroch12 píše:
palo26 píše:Mám mi4 a od začátku mám v aplikaci počasí aktuální polohu frýdlant nad ostravicí, ale je to blbost, protože bydlím v ostravě nastavení aplikace mám nastaveno aby se poloha urcovala podle aktuální polohy včera jsem měl celou dobu zapnutý gps senzor ale poloha stále nezměnila, ikdyž jsem chodil po ostravě. Kde může být problém? Díky za rady
Aplikace Počasí tahá data z China Weather a ta má špatně zmapovanou ČR... Takže to špatně ukazuje skoro všem

Odesláno z mého MI 3W
Data taha pre nas z AccuWeather (dole)

Obrázek

~Tapatalk~
Tak to se omlouvám, myslel jsem si, že to ještě tahá z WeatherChina jako u V5

Odesláno z mého MI 3W
 #120713  od lukbe
 před 9 lety
Já mám ale také tu polohu špatně. Nastavil jsem si tam polohu na pevno.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #120725  od kapap1
 před 9 lety
Mám dotaz k zákazu pohybu tapety.
Telefon byl nastaven, tapeta se nehýbala, z pohotovostního režimu přešel do režimu letadlo a zpět, tapeta se zvětšila a samozřejmě rozpohybovala. Když jsem ji chtěl zastavit a vycentrovat zpět na střed, tak jsem se k této nabídce ani nedostal. Co víc, když jsem chtěl tento proces zopakovat od začátku - vybrat tapetu - nastavit ji a vycentroval na domovské obrazovce, v nabídce mám pouze možnost pro změnu pro zamykací obrazovku, o což samozřejmě nestojím!!!
Proč nemůže být tak primitivní záležitost upravena napoprvé správně???
Jak mám docílit toho, aby se tapeta chovala, jak chci já??? (ani ... nikde nevidím?! jsou snad v té Číně pitomí???) >:( >:( >:( >:(
 #120731  od kapap1
 před 9 lety
palo26 píše:
Hroch12 píše:
palo26 píše:Mám mi4 a od začátku mám v aplikaci počasí aktuální polohu frýdlant nad ostravicí, ale je to blbost, protože bydlím v ostravě nastavení aplikace mám nastaveno aby se poloha urcovala podle aktuální polohy včera jsem měl celou dobu zapnutý gps senzor ale poloha stále nezměnila, ikdyž jsem chodil po ostravě. Kde může být problém? Díky za rady
Aplikace Počasí tahá data z China Weather a ta má špatně zmapovanou ČR... Takže to špatně ukazuje skoro všem

Odesláno z mého MI 3W
aha, protože na hongmi mi to ukazovalo v pohodě:)
Tak to je zvláštní - já jsem u Mi4 GPS v poslední době nezapínal, mám nastaveno Mošnov a ukazuje Mošnov?!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #120747  od Yarda
 před 9 lety
kapap1 píše:Mám dotaz k zákazu pohybu tapety.
Telefon byl nastaven, tapeta se nehýbala, z pohotovostního režimu přešel do režimu letadlo a zpět, tapeta se zvětšila a samozřejmě rozpohybovala. ....
To se mi taky stalo, kdyz jsem vcera zkousel to auto ON/OFF, nicmene bez problemu mi pak sla tapeta zas nastavit do "meho nastaveni"..ted jsem zkusil Letadlo a zpet a je to OK. Zkusil jsem i Restart a opet - tapeta zvetsena a posouva se :-\ nicmene jde zas normalne prenastavit, tedy "zmensit"a zakazat posun. Bavim se pouze o tapete plochy, na lockscreenu jsem problem/zmenu nezaznamenal.
 #120750  od janaltom
 před 9 lety
Ano presne toto chovani jsem popisoval o x prispevku drive. Deje.se to pouze na HS a to uz jen proto ze na LS se nema co posouvat
Jsem rad ze to neni jen muj problem, uz jsem mel strach ze jsem si neco pos... sam...
 #120755  od Yarda
 před 9 lety
Posouvat se sice na LS nema co,ale tapety maji v jednu chvili spolecne nastaveni ( tedy volbu kam jaky obrazek dat) a navic kdyz si MIUI dokaze nesmyslne/nelogicky tapetu na HS zvetsit, tak mi prislo vhodne zminit, ze problem se tyka pouze HS . Potazmo uzivatel Kapap1 ma problem taky nejak provazany s LS, resp.tapeta mu jde volit jen na LS a ne na HS..nebo jsem to spatne pochopil :)
 #120762  od polcer.petr
 před 9 lety
Mam tabletio MiPad teprve chvili, proto se predem omlouvam, pokud prichazim s necim, co uz se tady resilo - zatim jsem na to ale nenarazil. Mel bych dva dotazy ohledne pocesteni.

Jeste pred aktualizaci na 4.12.26 jsem mel 4.12.12. Zarazilo me ale, ze je changelog psany cinsky?
Screenshot_2014-12-28-14-48-26.png
Kdyz otevretu aplikaci Stahovani a chci neco vymazat, otevre se mi nabidka, ktera mi neprijde jako uplne a spravne prelozena - "Delete local files as well" a "Odmitnout", ktere vsak potvrzuje vymazani.
Screenshot_2014-12-28-15-00-16.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #120769  od anariko
 před 9 lety
Nevyreseno modré problikávání pri zapnuti/restartu. Mám dojem, že to s novou verzí problikne dvakrát :D to bude asi ten fix :P
 #120785  od prokji
 před 9 lety
Já nevím,co bys na tom chtěl řešit - prostě aktivace videodriveru při startu - na V5 blikal při startu červenej řádek dole a to mě upřímně štvalo víc... :) :)
 #120824  od S.hort.Y
 před 9 lety
muser61 píše:Asi to chce videonávod, ako nastavit aby sa tapeta nepohybovala :D

Povedzme, ze si to chces nastavit.
1. Otvoris Aplikaciu Nastavenia
2. Kliknes na Dalsie nastavenia
3. Kliknes na Displej
4. Kliknes na Tapeta
5. Vyberas tapetu a zaroven hore na displeji mas TRI BODKY, tie ked kliknes vyskoci nastavenie pre tapetu, ci sa bude hybat alebo nie.
A jak se tam dostanu, když používám Muzei? Mám to teď statický a chci to rozpohybovat..
 #120836  od hofenzi
 před 9 lety
ahoj chci se zeptat jestli nekdo co s nahodnymi dotyky. mam par hypotez napr . pouzivat originalni nabijecku(nepouzivam ji kvuli tomu ze se prehriva strasne). a potom pockat na aktualizaci. jestli nekdo vi co s tim tak se s tim. diky
 #120838  od Hardison
 před 9 lety
MIUI opäť pozitívne prekvapilo! Časové vypnutie a zapnutie je supeeer! Nemožem vynachváliť :)
Dare se to líbí
 #120858  od kapap1
 před 9 lety
Yarda píše:Posouvat se sice na LS nema co,ale tapety maji v jednu chvili spolecne nastaveni ( tedy volbu kam jaky obrazek dat) a navic kdyz si MIUI dokaze nesmyslne/nelogicky tapetu na HS zvetsit, tak mi prislo vhodne zminit, ze problem se tyka pouze HS . Potazmo uzivatel Kapap1 ma problem taky nejak provazany s LS, resp.tapeta mu jde volit jen na LS a ne na HS..nebo jsem to spatne pochopil :)
Na LS je vse v poradku. Ty zmeny se deji jen u tapety nastavene na HS. Po restartu telefonu se nastaveni zase rozhodilo. Navic pro me nepochopitelne - tapeta se nejen zacala posouvat, ale diametralne se zvetsila. Stejne to bylo i v predchozim pripade po prechodu z rezimu letadlo.
Co mi nejde na rozum, je skutecnost, ze pri nastavovani tapety HS je nahore napsano "Posunout nebo zvetsit." Kdyz posunu, tak se obrazek vrati do puvodni pozice?! Kdyz tapetu zvetsim, tak se s ni da pohnout a v te same pozici i stoji?! Copak je tak tezke pretahnout primitivni funkci z predchozi v5???
Proc nelze ovladat nastaveni tapet pomoci "NAHLEDU" Tapnu na nej nebo podrzim na prislusne tapete prst a vyskoci nabidka?! Ale to je asi moc slozity postup, jak neco zjednodusit?! Stejne jako zakaz posouvani tapety ve ... ?!
 #120859  od BlueSeven
 před 9 lety
palo26 píše:Mám mi4 a od začátku mám v aplikaci počasí aktuální polohu frýdlant nad ostravicí, ale je to blbost, protože bydlím v ostravě nastavení aplikace mám nastaveno aby se poloha urcovala podle aktuální polohy včera jsem měl celou dobu zapnutý gps senzor ale poloha stále nezměnila, ikdyž jsem chodil po ostravě. Kde může být problém? Díky za rady
Máš povoleno sledování polohy Googlem? Když to mám vypnuté, tak to také blble, stejně to dělá i v aplikaci zprávy a počasí.

Odesláno z mého HM NOTE 1W
 #120862  od Libor1961
 před 9 lety
ingbrzy píše:
muser61 píše:Bug v prehliadaci.
Ak idem pisat novy link, dole pod rozpisanou adresou sa nic nezobrazuje.
V minulej verzii to nebolo biele prazdne miesto, ale zobrazovala sa tam historia a zalozky, ktore sa zhodovali s rozpisanou adresou + dve tlacitka copy url a scan.
Skuste si to. Otvorte prehliadac, kliknite na adresu a rozpiste si nejaku.

Data aplikacie som vymazal, nepomohlo.
nepanikar.. dotkni sa displeja...
Mě to bohužel nefunguje.Mám stejný problém...
 #120867  od palo26
 před 9 lety
BlueSeven píše:
palo26 píše:Mám mi4 a od začátku mám v aplikaci počasí aktuální polohu frýdlant nad ostravicí, ale je to blbost, protože bydlím v ostravě nastavení aplikace mám nastaveno aby se poloha urcovala podle aktuální polohy včera jsem měl celou dobu zapnutý gps senzor ale poloha stále nezměnila, ikdyž jsem chodil po ostravě. Kde může být problém? Díky za rady
Máš povoleno sledování polohy Googlem? Když to mám vypnuté, tak to také blble, stejně to dělá i v aplikaci zprávy a počasí.

Odesláno z mého HM NOTE 1W
a kde to najdu to sledování polohy googlem?
 #120881  od XPOL
 před 9 lety
Čaute neviete náhodou ako nastaviť posúvanie pozadia ako to bolo v predchádzajúcich verziách?
 #120885  od muser61
 před 9 lety
XPOL hore som daval navod, tak citaj aj starsie prispevky
Libor taktiez citat a najdes odpoved (aj ked nie velmi pozitivnu :/ )
 #120893  od Ciza
 před 9 lety
Měl bych dotaz mám Mi3 a mam poslední aktualizaci 4.12.19 a nejde mi nainstalovat nová, píše to že není dostupná nová verze. Mám instalaci nové aktualizace udělat ručně (stáhnout do telefonu a přes system pri zapnutí nainstalovat novou, btw neprijdu o vsechny data a nastavení telefonu)?
 #120897  od kapap1
 před 9 lety
Ciza píše:Měl bych dotaz mám Mi3 a mam poslední aktualizaci 4.12.19 a nejde mi nainstalovat nová, píše to že není dostupná nová verze. Mám instalaci nové aktualizace udělat ručně (stáhnout do telefonu a přes system pri zapnutí nainstalovat novou, btw neprijdu o vsechny data a nastavení telefonu)?
Je to jeden z neduhů aktualizací.
Udělej to přesně podle postupu přes Recovery. Až do něj najedeš (přejdi do recovery přes aplikaci Aktualizace - dáš 3 tečky ... - restartovat v recovery), dávej pozor, abys neudělal nic jiného než WIPE CACHE. Pokud uděláš jiný z nabízených WIPŮ, pak už ti to něco lehce rozhodí (USER DATA zruší veškerá dosavadní nastavení, zbytek WIPŮ už nenávratně maže). Lepší je samozřejmě zálohovat.
Já dělám WIPE CACHE před i po instalaci.
Nezapomeň přejmenovat soubor s aktuální aktualizací na update a nakopírovat jej do rootu interní paměti. ;)

Jen pro zopakování:

MiRecovery 2.0.1:
Wipe cache (vymaže /cache)
Wipe user data (vymaže /cache a /data)
Wipe all data (vymaže /cache, /data a /sdcard)
Wipe sd card (vymaže /sdcard)

Takže pozor na možnost 3 a 4 - přijdeš o všechna data. I o soubory na pevném disku. ;)
Naposledy upravil(a) kapap1 dne 29 Pro 2014, 12:33, celkem upraveno 3 x.
 #120898  od kapap1
 před 9 lety
XPOL píše:Čaute neviete náhodou ako nastaviť posúvanie pozadia ako to bolo v predchádzajúcich verziách?
Až ho nastavíš, tak si dávej pozor na restarty. Potom budeš nastavovat znovu. Číňani asi u vývoje nasávají?! [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #120927  od Pluto
 před 9 lety
hofenzi píše:ahoj chci se zeptat jestli nekdo co s nahodnymi dotyky. mam par hypotez napr . pouzivat originalni nabijecku(nepouzivam ji kvuli tomu ze se prehriva strasne). a potom pockat na aktualizaci. jestli nekdo vi co s tim tak se s tim. diky
1, vypnout rezim rukavice
2, u nabijeni dela svoje elektrostat. naboj, takze jen se s tim smirit... ::)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat