Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
66
62%
NIE
41
38%
 #122367  od skorky
 před 9 lety
vg38 píše:Ten přechod zespodu při otevření nové aplikace je nový v této verzi nebo už byl dřív? Dá se vypnout?
Jsou to animace z androidu 5.
 #122387  od Anakkiin
 před 9 lety
vg38 píše:Takže se toho nezbavim? Sakra...
Dá sa toho zbaviť, keď vypneš animácie v "Možnosti pre vývojárov"
prokji píše:U Xperie P ??????
Nie :D Samozrejme u MI4, tamto je neaktuálne v podstate :D
 #122393  od prokji
 před 9 lety
1. Když se neumíš vyžvejknout v textu otázky , tak si aspoň uprav podpis :)
2.Přehřívání i funkčnost práce s účtem ti pravděpodobně vyřeší restart ,případně reflash /nejlépe OTA-už je dostupný a zdá se,že opravený - alespoň já po reflashi z OTA nemám problém žádnej../- podívej na str 1-2 vlákna , už se řešilo....
 #122432  od Artas69
 před 9 lety
virtmichal píše:
ingbrzy píše:
virtmichal píše:U mého Mi3 není možné přečíst si žádnou SMS, aplikace pořád padá.
SMS z akych cisel? Banka?

~Tapatalk~
Ano, SMS od banky.
Jak jste to vyřešili, nenašel jsem tu žádnou radu jak problém vyřešit.
 #122433  od lukbe
 před 9 lety
lukbe píše:Tak jsem stahnul mms.apk zde z fóra s tou úpravou diakritiky z minulé verze miui a funguje vše bez problémů.

Takže kdo má problém se SMS at postupuje podle tohoto příspěvku
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #122444  od Artas69
 před 9 lety
Tak jsem si to nedočetl celé, už stahuji tu aktualizaci OTA tak uvidím jestli problém se sms to opravdu vyřeší.
 #122446  od ingbrzy
 před 9 lety
Opraveny build uz aj v odkazoch na prvej strane...

~Tapatalk~
prokji, Bravo37 se to líbí
 #122485  od Alfajk
 před 9 lety
chci se zeptat na rychlost stahovani teto aktualizace, jedu pres wifi a neprekroci to 10kB/s , vetsinu casu spis 1-2 kB/s, to je normalni, nebo je nekdo problem? kdyz si pustim treba youtube nebo neco stahuju z netu jede to bez problemu plnou rychlosti
 #122486  od miras101
 před 9 lety
ingbrzy píše:
miras101 píše:Ingbrzy
Téma jsem nastavil a dělá to stále. Témata - původní - jsem měl i nastaveno
tak uz len factory reset..
o-let píše:
ingbrzy píše:skontroluj si ci mas nastaveny spravny ton upozornenia na spravy..
?? no v nastavení zvuku - zvuk přijaté zprávy - si zvolím zvuk. to je jasný. Ale pořád nic...
aj na novej verzii..? kedze sa menili zvuky...
Tak stačilo wipe data a už to funguje. Díky Ingbrzy.
 #122508  od Edie
 před 9 lety
Zdravím, chtěl bych se zeptat,nefunguje mi OTA aktualizace a ani automatická.musím vždy stáhnout a instalovat ze zipu.nemůže to byt ovlivněno tím ze v telefonu nemůžu najít ten soubor update? Případně kde bych ho našel.mám Redmi Note 4G/LTE MIUI 6.Diky
 #122510  od ingbrzy
 před 9 lety
Edie píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat,nefunguje mi OTA aktualizace a ani automatická.musím vždy stáhnout a instalovat ze zipu.nemůže to byt ovlivněno tím ze v telefonu nemůžu najít ten soubor update? Případně kde bych ho našel.mám Redmi Note 4G/LTE MIUI 6.Diky
ktoru verziu MIUI mas..? pre dior je OTA len z 4.12.19 na 5.1.2...
 #122514  od Edie
 před 9 lety
Mám 4.12.26 a automatické aktualizace mi ani nevyhledaji novou.
 #122526  od ingbrzy
 před 9 lety
daj screenshot co tym myslis... verzia ovladaca 3.6..?
 #122533  od MAO
 před 9 lety
Mi3 - nejde spustit vyuzitibaterie.

vyskoci hlaska: proces com.miui.securitycenter byl bohuzel ukoncen

(5.1.2. je prvni v6 po prechodu z v5)

Diky
 #122536  od prokji
 před 9 lety
Pokud jsi přecházel ze 4.8.22/poslední V5/ , mělo by být vše v pořádku ,pokud ze starší verze , vyzkoušej wipe cache , případně factory reset /wipe cache + data/ , předem zazálohuj....
 #122539  od ingbrzy
 před 9 lety
MAO píše:Mi3 - nejde spustit vyuzitibaterie.

vyskoci hlaska: proces com.miui.securitycenter byl bohuzel ukoncen

(5.1.2. je prvni v6 po prechodu z v5)

Diky
u mna ok... skus factory reset...
 #122559  od muser61
 před 9 lety
To vazne su taki co cakaju na OTA? Sak z tohto fora to mam stiahnute ovela vacsou rychlostou a hned v piatok a tiez stahujem cez mobil.

Kto nevie, ked idete cez OTA, stahujete presne ten isty balicek ale z cinskeho servera. OTA nema ziadnu vyhodu, iba nevyhody.
 #122636  od Junker83
 před 9 lety
Nazdar,

stalo se mi včera večer, že při zaplém režimu nerušit mi vyskočila notifikace se zvukem na upozornění nové odpovědi na Tapatalk. Má někdo podobný problém s režimem nerušit?
 #122639  od sodekcz
 před 9 lety
S verzí zatím spokojenost

- SMS z banky chodí
- přestala padat aplikace E-mail při pokusu vstoupit do menu nastavení serveru Exchange firemního účtu, což mi nefungovalo v několika předchozích verzích (nejméně 4.12.12 a 4.12.19; ..26 jsem vynechal)
- volná RAM se pohybuje kolem 1 GB

Děkuji a přeji místním vývojářům pevné nervy při zodpovídání (zbytečně) opakujících se dotazů v rámci jednoho vlákna
 #122657  od Koudyn84
 před 9 lety
Dobrý den,
chystám se po půl ročním používání reklamovat telefon Mi3 kupovaný u CZC.cz - na kraji displeje se mi udělali "žluté skvrny" - pravděpodovně vada displeje. V telefonu mám verzi MIUI 4.7.11 se kterou jsem velmi spokojen, vše šlape jak má. Nicméně jsem si řekl, že když budu dělat factory reset (kvůli reklamaci - uložená hesla apod.) tak bych mohl vyzkoušet nyní vydanou MIUI 5.1.2. Chtěl bych Vás poprosit, zda by mě někdo stručně např. ve 2-3 bodech sepsal v čem zásadním se tato verze MIUI liší od té mé dosavadní. Samozřejmě že bych mohl číst jednotlivé changelogy, ale je jich tolik že na to nemám bohužel čas. :-[

Předem děkuji. ;)
 #122659  od ingbrzy
 před 9 lety
Tak si pozri aspon screenshoty z MIUI v6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat