[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #162001  od Nena 20
 před 9 lety
Zdravím nám dotaz jde nějak nastavit používání mobilních dat na obou SIM kartách a přepínat která data chci využívat? Mám pocit že na data mi funguje pouze slot 1tam mám vloženou SIM od O2 a v druhém slotu Vodafone, takže teď jedu na O2, Vodafone se tváří že data nejedou, pokud prohodim SIM karty ve slotech tak je to naopak Vodafone jede a O2 ne... :-) nějak jsem nad tím dřív nepřemýšlel a myslel si že tak jak mohu vybírat SIM k hovoru tak i na internet. Vyvrati někdo mou teorii?? Děkuji za každý nápad...
 #162009  od Petr78
 před 9 lety
U Redmi 2 samozřejmě fungujou oba sloty i pro data.
SIM kartu, přes kterou chceš přijímat data vybereš zde:
Nastavení - Správa SIM karty - Internet
 #162018  od Nena 20
 před 9 lety
Přesně takhle jsem to zkoušel nepřipadám si jako vyloženě lama, ale takhle mi to nefunguje bohužel vyzkoušel jsem už vše sám používám mi3tak jsem a 2 SIM neměl moc zkušeností, pokaždé se mi vytvoří apn bod pouze SIM která je ve slotu 1...pokud ho vytvořím tak když je podle mě napsán dobře neuloží se...
 #162121  od jege
 před 9 lety
U mě to normálně funguje, stačí přepnout v "Nastavení - Správa SIM karty - Internet" (poslední položka menu), jakou kartu chci na data používat, chvilku počkat a přes myip.cz mi to ukazuje různé IP adresy. I indikace na stavové liště se mění z O2 na VF a opačně.

Mimochodem, nastavení AP a další upřesnění jsem tam vůbec nenašel. To menu je u MIUI hrozně nepřehledné - milión možností, ale všechno někde poschovávané a musí se 1/2 hodiny hledat. U žádného jiného telefonu a tabletu jsem s tím nikdy problém neměl. :-
 #162131  od Nena 20
 před 9 lety
No já su taky říkám že to musí někde být, ale hlavně se mi u druhé SIM vůbec nevytvoří přístupový bod apn dokud ji nevložim do slotu 1 vzhledem k tomu že o2sim je paušál na Slovensku tak mohu přehledně vypnout roamingove data a jakmile prepnutou jsem bez internetu protože Vodafone jej nepustí budu se v tom muset trochu pohrabat. Děkuji za odpověď snad to někde najdu. Zkoušel jsem ten bod apn vytvořit ale u druhé SIM (Vodafone) tahle možnost vůbec není v nastavení. :-( Pokud SIM prehodim automaticky se přístupový bod vytvoří sám a jede na Vodafone a pro změnu nejede o2 :-(
 #162192  od jege
 před 9 lety
Já jsem žádné APN nevytvářel, myslím, že po prvním zapnutí telefonu přišla nastavovací SMS od O2 a teď jenom přepínám SIM na O2 nebo VF a Internet pak automaticky naskočí.

Kde se u MIUI vůbec nastavují APN a jeho parametry? Hledal jsem to několik minut, ale nějak to nikde nemohu najít.
 #162195  od Nena 20
 před 9 lety
Nastavení, mobilní sítě přístupové body je mi to divný u slotu 1tohle v nastavení mám abych mohl vytvořit bod apn a u slotu 2 ne tahle položka tam chybí.. Ještě se na to podívám nemám ho u sebe...
 #162202  od jege
 před 9 lety
Je to na "Nastavení - Správa SIM karty - Operátor", ale Operátor musí být nejdříve vybrán v "Nastavení - Správa SIM karty - Internet"! Já mám O2 a VF, když si nastavím Internet na O2, tak pak mám dostupné nastavení APN pro O2, když VF, tak pro VF. Když mám nastavený Internet na O2, tak u VF nastavení APN není dostupné.
 #162278  od Nena 20
 před 8 lety
Tak moc děkuji problém vyřešen kdybych jen o kousek posunul obrazovku dolů tak bych to vyřešil sám, ale člověk potřebuje někdy poradit když to nemyslí ještě jednou velké díky :-)
 #162289  od jege
 před 8 lety
To mám radost, sám s MIUI zápasím a opravdu relevantní rady aby tady člověk hledal jako jehlu v kupce sena.
 #162290  od Nena 20
 před 8 lety
Ani bych neřekl že zapasim sám používám mi3 ale s tímhle 2 SIM jsem se dostal do situace že jsem opravdu nevěděl... Spíš jsem se pořádně nedíval :-) ještě jednou dík
 #294090  od Vavroch
 před 7 lety
Podporuje tedy Redmi Note 2 4G Internet na druhé SIM slotu ? Případně na obou, či jen v prvním slotu ? Nebo musím slot 1 nastavit jen na 2G a pak ve slotu 2 půjdou 4G data ? Nejde mi o používání 4G data na obou SIM, ale v prvním slotu bych chěl nechat SIM na volání a do druhého slotu tán SIM na 4G data ...

je to takto možné ?

TAK VYŘEŠENO: funguje 4G i na druhém SIM slotu

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat