Ste spokojní s touto verziou MIUI?

93
91%
9
9%
#125147 od Dirck
15 led 2015, 11:26
Chodí vám SMS z banky? Mně bohužel ne..
Omlouvám se, pokud tu je někde řešení popsáno.

Odesláno z mého MI 3W
#125158 od prokji
15 led 2015, 12:05
Ve verzi 5.1.9 bez problému , předchozí verze 5.1.2 tento bug měla /pohledej upravenou MMS.apk/
#125176 od Alfajk
15 led 2015, 13:02
Alfajk píše:nenasel jsem tu bug report, tak doufam, ze jsem ve spravnym topicu, navic to dost mozna souvisi s prekladem do cestiny.
Spatne se zobrazuje telefoni cislo ze sim kraty.
staci dat nastaveni > informace o zarizeni > stav a tam plozka "MDN" kde by melo bejt uvedeny cely telefoni cislo precteny ze sim kraty, jenze tam je jen +420 xxxXXxx, tedy predvolba + 8 cislic, devata cislice neni zobrazena. Mozna je to zpusobeny rozdilnou delkou retezce. Dalo by se to nejak opravit?

mohl by na toto nekdo mrknout?
#125212 od Pluto
15 led 2015, 14:15
Alfajk píše:
Alfajk píše:nenasel jsem tu bug report, tak doufam, ze jsem ve spravnym topicu, navic to dost mozna souvisi s prekladem do cestiny.
staci dat nastaveni > informace o zarizeni > stav a tam plozka "MDN" kde by melo bejt uvedeny cely telefoni cislo precteny ze sim kraty, jenze tam je jen +420 xxxXXxx, tedy predvolba + 8 cislic, devata cislice neni zobrazena. Mozna je to zpusobeny rozdilnou delkou retezce. Dalo by se to nejak opravit?

U mne je MDN nezname... Ale netrapi me to :-)
#125245 od petra.barcuch
15 led 2015, 16:30
Ahoj, ppotřebovala bych pomoci. Mám Mi4 od listopadu 2014. Od začátku mám verzi 4.8.29 a při vyhledání aktualizace mi to novější verzi nevyhledá. Mohu poprosit o radu, jak docílit toho, abych nainstalovala novější verzi?

Děkuji
#125247 od ingbrzy
15 led 2015, 16:35
petra.barcuch píše:Ahoj, ppotřebovala bych pomoci. Mám Mi4 od listopadu 2014. Od začátku mám verzi 4.8.29 a při vyhledání aktualizace mi to novější verzi nevyhledá. Mohu poprosit o radu, jak docílit toho, abych nainstalovala novější verzi?

Děkuji

Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
#125250 od sodekcz
15 led 2015, 16:49
Alfajk píše:

U mě na Mi3 MDN v pořádku
#125270 od Alfajk
15 led 2015, 18:09
u me proste 1 cislice chybi, zkusil jsem vymenit i simku,ale tim to neni, taky to zobrazovalo o jednu min...rad bych to mel funkcni kvuli Cerberusu, on si odtamtud cte telefoni cislo a kdyz me posledni cislice chybi, je to dost nanic

taky tam mate +420? podle me je problem v zobrazeni tak dlouhyho retezce, ze to proste jednu cislici kvuli predvolbe urizne
#125275 od PanBonker
15 led 2015, 18:54
Čaute, psalo se že MIUIv6 pro Redmi Note Pro 3G bude 13.1.2015, pro android v 4.4 jenže já mám 4.2, mám něco udělat abych dostal tu MIUIv6 na svoje zařízení nebo se všechno udělá samo? Jsem zmaten upřímně :)
#125287 od ingbrzy
15 led 2015, 19:30
doktorone píše:To by me taky zajímalo jak to je u redmi note pro kdyz mám android 4.2
PanBonker píše:Čaute, psalo se že MIUIv6 pro Redmi Note Pro 3G bude 13.1.2015, pro android v 4.4 jenže já mám 4.2, mám něco udělat abych dostal tu MIUIv6 na svoje zařízení nebo se všechno udělá samo? Jsem zmaten upřímně :)

Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
#125293 od sodekcz
15 led 2015, 19:39
Alfajk píše:u me proste 1 cislice chybi, zkusil jsem vymenit i simku,ale tim to neni, taky to zobrazovalo o jednu min...rad bych to mel funkcni kvuli Cerberusu, on si odtamtud cte telefoni cislo a kdyz me posledni cislice chybi, je to dost nanic

taky tam mate +420? podle me je problem v zobrazeni tak dlouhyho retezce, ze to proste jednu cislici kvuli predvolbe urizne

Ano, taky +420
#125311 od hjirik
15 led 2015, 21:10
Koukam do changelogu 5.1.16 a zjistil jsem, ze tu volbu mazani dat na pozadi mam dostupne uz v 5.1.9:) Tzn. ze to ted nefunguje, nebo to jen dostaneme "oficialne"?:)
#125334 od zienteks
15 led 2015, 22:49
zienteks píše:Vidím debatu o GPS a měl bych dotaz. Není to chybou aktuální ROM i v dřívějších verzích jsem to poznamenal. Pokud přes aplikaci např. GPS test plus, GPS Staus & Toolbox zobrazím stav GPS satelitů tak po spuštění aplikace se GPS fixne do 3s a je připojeno dejme tomu 18/21 satelitů po chvilce se odpojí všechny GLONASS satelity jede pouze 10/10 GPS satelitů. Za nějaký čas se zase na chvíli připojí GLONASS satelity a takhle pořád do kola. I přes to jede navigace bez problémů. Tak bych měl dotaz jestli na tom jsem sám nebo to pozorujete také.

Tak pokud by to někoho zajímalo protože já to nevěděl, tak se mi podařilo dohledat na stránkách qualcomm, jak jím fungují chipsety s GPS . Pro úsporu baterie se glonass zapíná pouze tehdy, kdy je méně přesný nebo slabý signál GPS. Přesně takhle to funguje u mě. Při navigaci v autě jede pouze GPS, při testu jsem neprojížděl žádným městem, kde by mohlo dojít k rušení díky vysokým budovám, sem tam naskočil i glonass, ale opravdu někdy a málo, zato v budově jede stále. Doufám že to není blábol, ale já tomu uvěřil a jsem už klidný. Zkoušel jsem to zároveň i u Xiaomi Redmi 1S a tváři se podobně jako Mi3W. Přikládám i originální znění v EN.

Battery Life
The Snapdragon processor automatically knows when to power on the GLONASS service, and when to leave it off. GLONASS will only engage when an adequate GPS signal can’t be found. This extends battery life while providing the best navigation experience possible.
#125426 od Kneschk
16 led 2015, 12:50
Přátelé jsem totálně zmatený. Vždy jsem měl nastavené upomínky v kalendáři s upozorněním, které mi vždy v daném čase upozornili a displey se rosvítil a oznámilo mi to událost. (klasické vyskakovací okno na zamčené obrazovce) A to i na chytrých hodinkách s obsahem upozornění. Teď když nastavím v kalendáři výchozí upozornění zvukem, tak se mi display rozvítí a okno vyskočí, ale hodinky nic. A když nastavím výchozí upozornění v roletce (jiná možnost tam už ani není), tak se display nerozvítí, okno nevyskočí , (přestože mám nastaveno upozornění i na zamykací obrazovce), pouze když ručně rozvítím tel, tak mi cca na 2 vteřiny sjede roletka s notifikací. A na hodinkách se objeví pouze čas oznámení, ale již bez obsahu.
Zjevně to má souvislost s vyskakovacím oknem, které již nejde nijak nastavit. Co je to prosím za změnu k lepšímu? Nebo jsem špatně pochopil princip?
Díky

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!