Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
93
91%
NIE
9
9%
 #124575  od Slacek
 před 9 lety
Nasel jsem bug, docela casto mi naskakuje hlaska, ze kalendar prestal pracovat...

Mi2A V6
 #124624  od gonzo
 před 9 lety
Victor píše:
gonzo píše:Chlapci jakou nabíječku můžu použít jako alternativu? Odešla mi redukce... Díky

Mi2S V6
Když jsem viděl jak a z jakého materiálu je ta redukce vyrobená, tak mě jímá děs a hrůza. Použít můžeš jakoukoliv jinou s USB konektorem, jestli máš doma. Nejlépe však s deklarovaným výstupním proudem 1A.
Mi nabíječka má 5V - 1A. Chtěl jsem použít nabíječku z tabletu, ovšem ta dává 5,2V - 2A. Myslíš, že jí mohu použít? Tu redukci jsem zprovoznil, stačilo upravit plíšky. No ale to zpracování... hrůza. Raději bych používal jiný zdroj

Mi2S V6
 #124631  od pepa112
 před 9 lety
Já mám nabijecku 2.5 A nabíji skvěle, navíc má i special port pro SamsungyTab Proud si reguluje telefon, uz se to tady resilo,zkuste dat volbu hledat... Ta original nabijecka je pouze pro ostudu :-)
 #124632  od Victor
 před 9 lety
gonzo píše:Mi nabíječka má 5V - 1A. Chtěl jsem použít nabíječku z tabletu, ovšem ta dává 5,2V - 2A. Myslíš, že jí mohu použít? Tu redukci jsem zprovoznil, stačilo upravit plíšky. No ale to zpracování... hrůza. Raději bych používal jiný zdroj
No právě - plíšky. Jako by to bylo z alobalu. :) Stačí trošku zatlačit ze strany a hned se ohne.
5,2 V tam je proto, že se taky počítá se ztrátami (přechodové odpory, odpor kabelu), takže do mobilu doputuje těch 5 V. Nemyslím, že by to měl být problém.
gonzo se to líbí
 #124667  od albru123
 před 9 lety
Victor píše:
gonzo píše:Mi nabíječka má 5V - 1A. Chtěl jsem použít nabíječku z tabletu, ovšem ta dává 5,2V - 2A. Myslíš, že jí mohu použít? Tu redukci jsem zprovoznil, stačilo upravit plíšky. No ale to zpracování... hrůza. Raději bych používal jiný zdroj
No právě - plíšky. Jako by to bylo z alobalu. :) Stačí trošku zatlačit ze strany a hned se ohne.
5,2 V tam je proto, že se taky počítá se ztrátami (přechodové odpory, odpor kabelu), takže do mobilu doputuje těch 5 V. Nemyslím, že by to měl být problém.
Přesně tak, USB specifikace při 500mA (vyšší proud zatím specifikaci nemá, tak myslím že se řídí tím) toleruje napětí do 5,25V
 #124689  od karel28.420
 před 9 lety
OTA pro MI2s mi nefunguje. Ještě nebyla dána na server, nebo mi přestalo OTA fungovat? Stejný problém jsem měl i minule..
 #124692  od miramixin
 před 9 lety
Jak vám to fotí po tyhle aktualizaci ,me přijde ze hůř hlavně když nefotim venku ,jak vám na v5 to fotilo lip si myslím nebo me to přijde asi
 #124693  od st5elis
 před 9 lety
Ahoj,
po instalaci MIUIv6 se mi nechce zapnout Wifi. nepomůže ani restart. Poradí mi prosím někdo co s tím.
Děkuji.
 #124694  od Victor
 před 9 lety
Nepostupoval jsi přesně podle tohoto návodu. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Kdyby jsi zadal svůj problém do vyhledávání, zjistíš, že jsi asi 151. , kdo pokládá pořád ten samý dotaz.
 #124704  od Yarda
 před 9 lety
gonzo píše:Chlapci jakou nabíječku můžu použít jako alternativu? Odešla mi redukce... Díky

Mi2S V6
Pouzivam od pocatku nabijecku od stare Nokie E52, typ AC-10E , vystup 1.2A a za vic jak rock co tlf pouzivam jsem nezaregistroval nejaky problem.
gonzo se to líbí
 #124719  od muser61
 před 9 lety
st5elis píše:Ahoj,
po instalaci MIUIv6 se mi nechce zapnout Wifi. nepomůže ani restart. Poradí mi prosím někdo co s tím.
Děkuji.
Staci Factory reset.
Restart do MireCovery- English- Wipe- Wipe all, reboot-system kde mas (latest) a odporucam hned aktualizovat zase, aby sa aj druhy system prepisal na MIUI 6(najlepsie pred factory resetom)
st5elis se to líbí
 #124726  od kanticek
 před 9 lety
Když mám verzi androidi 4.2 půjde mi akutlizace co ma vyjít dneska taky když tam ke napsané 4.4???
 #124727  od lukbe
 před 9 lety
Dnes má vyjít naka aktualizace? Ty přece vycházejí vždy v pátek... A jinak když stáhneš aktuální verzi tak ti půjde .

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #124733  od lukbe
 před 9 lety
To je jen pro betatestery, nebo ne ?

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #124736  od aLCaPONe
 před 9 lety
Na tejto verzii mi naskakuje aktualizacia slovnika, absolutne neviem ako to vypnut a ide to stiahnut iba cez wifi... neviem nic o tom, ze by som niekde blokoval stiahnutie aj vacsie suboru, nakolko mam limit stahovanych suborov nastaveny na neobmedzeny.. viete mi niekto helpnut ako to vypat?
 #124737  od lukbe
 před 9 lety
Také se mi to ukazovalo, zmizelo to až když jsem se připojil na WiFi. Limit stahování dat mám taky neomezený.
 #124816  od ingbrzy
 před 9 lety
Newman81 píše:Verze pro Redmi 2 je k dispozici? V seznamu jsem ji nenašel. Díky :)
bude... este na nej pracujeme... :)
 #124842  od ingbrzy
 před 9 lety
NecumAubal píše:ingbrzy.kdy nám uvoníkte MIUI 6 pro redmi note 3G?
ASAP..
 #124878  od joyko25
 před 9 lety
Niekolkokrat denne mi na MiPad-e vybehuju hlasky ohladne FC roznych aplikacii (kalendar, google services, MIUI prehliadac, Chrome).
 #124892  od kulin
 před 9 lety
Nemuzu si pomoct, ale posledni verze mi nejak zere baterku. Cca za 10h mam telefon temer mrtvej. Pritom vytizeni hw a aplikaci nic nenaznacuje. Neresil jste to nekdo ted u Mi2s?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat