Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
50
69%
NIE
22
31%
 #129565  od vavraCZe
 před 9 lety
Hele a teď mě napadá, esik těm appkám dáváš vůbec práva?!

1. Nastavení > Notifikace > Správa notifikací > daná appka > Zobrazit v notifikační liště
2. Nastavení > Aplikace > Daná appka > Správa práv > Vyskakovací okna (pokud tam je)
 #129566  od Jezura
 před 9 lety
Kalendář není bug ale "feature" v nastavení kalendáře si rozklikneš výchozí upozornění a jednu ze 3 variant...
 #129569  od vavraCZe
 před 9 lety
Jezura píše:Kalendář není bug ale "feature" v nastavení kalendáře si rozklikneš výchozí upozornění a jednu ze 3 variant...
To je pravda, ale ani jedna moc nepomůže... Notifikace v roletce je, ale oznámení v zamykací obrazovce už ne, ani se app nehlásí jako systémová v příslušné sekci nastavení MIUI
 #129571  od Jezura
 před 9 lety
Je to dost nepoužitelný, ale obávám se, že vzhledem k podstatě problému se řešení nedočkáme - rozhodně ne rychle...
 #129579  od mano
 před 9 lety
da sa docielat aby sa mi spravy z messangera (facebook) zobrazovali ako spravy na uzamykacej obrazovke ?
 #129580  od ingbrzy
 před 9 lety
Verzia 5.1.30 pre Redmi 2 vydana... :)
nachti se to líbí
 #129582  od Jezura
 před 9 lety
mano: musíš povolit všechny práva v notifikaících, ale bohužel je to nepoužitelný - po přejetí nevyskočí chat head, ale vidíš jen tapetu a musíš se stiskem home od tama dostat, s tím, že ta chat head se furt neobjeví... Možná by šlo zakázat chat heads - pak by to mohlo fungovat dobře
 #129584  od mano
 před 9 lety
ten chat headf blbne uz strasne dlho, bud sa tvari ze sa otvori ale je iba obrazovka treba sa vratit atd ... pritom mam vsetky povolenia a este aj v RAM zamknute ..
 #129590  od conflikt
 před 9 lety
ahoj, prosím vas nějak se mi povedlo dat si do tajného alba nějaké fotky a nastavil sem si i zámek ale vůbec nevím kde tu složku najdu v galerii ji nevidim. Miui 6 poslední verze.. Díky
 #129591  od Jezura
 před 9 lety
mano: pokud nemáš stock lockscreen, tak to nerozdýcháš vůbec - pokud máš originální, tak to funguje podle nálady, nicméně je to lepší, než to bývalo...
Naposledy upravil(a) Jezura dne 02 Úno 2015, 15:26, celkem upraveno 1 x.
 #129592  od mano
 před 9 lety
chod do galerie/cloud a potiahni prst od hora nadol ;-)
conflikt se to líbí
 #129602  od ingbrzy
 před 9 lety
Kludne.. Posli mi ju..

~Tapatalk~
 #129614  od Stanicko
 před 9 lety
vavraCZe píše:
Kneschk píše:Bohužel stále nefunguje "refocus". Fotka se neuloží. Používám MIUI teprve rok a začínám přicházet na to, jak to funguje. Vždy se něco přidá, ale zároveň něco jiného přestane fungovat nebo se nějaká funkce odebere (např vyskakovací okna) aby se to někdy v budoucnu mohlo vrátit či opravit jako aktualizace. :(
Co nefunguje na vyskakovacich oknech?
Pri fotení refocus je treba držať spúšť fotoaparátu dlhšie až kým sa foto neuloží, vyskúšaj podržať spúšť dlhšie a nehýb mobilom. (uloženú fotku uvidíš vľavo dole -galeria)
 #129619  od Xfantasy
 před 9 lety
Máte někdo funkční browser apk který má nápovědu? pro tuto verzi systému.
Starší apk zde padá...

Super mi3
 #129621  od ingbrzy
 před 9 lety
stiahni si cinsku ROM a vyber odtial...
 #129627  od lukiki83
 před 9 lety
sodekcz píše:
vavraCZe píše:
Gas-O píše:
Zkoušel jsi jinou nabíječku?
Co takhle forum docist do konce a pak napsat, uz odpovidal, ze ano


Moc ho nedus. Lukiki83 psal, že zkoušel jiný kabel. Což nemusí nutně znamenat, že zkoušel i jinou nabíječku. To jsem nikde nenašel.[/quote]
:-) Klid kluci. Samozřejmě jsem zkoušel i jiné nabíječky i od jiných výrobců. V zoufalství jsem vyzkoušel vše co jsem měl po ruce. Funguju teď na xperii L tam jsou nabíječka a kabel stejné. Nabíječka se liší jen amperami... Ale bohužel na mi3 nefunguje nic...
 #129630  od matyzjex01
 před 9 lety
ingbrzy píše:Kludne.. Posli mi ju..
Obrázek
(com.quoord.tapatalkpro.activity)
nevím jestli jí chceš použít... s mým uměním v grafice to dopadlo takhle... [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #129634  od fblack
 před 9 lety
Prohlížeč mipad: Konečně funkční verze, nikoliv však ideální. Při zadávání klíčového slova pro vyhledávání, box pro vyhledávání i odkazu, do klávesnice není vidět psané slovo.
 #129639  od Comby
 před 9 lety
Rozumiem správne, že Galéria vo V6 nemá DLNA funkciu?
Naposledy upravil(a) Comby dne 02 Úno 2015, 22:15, celkem upraveno 1 x.
 #129651  od sodekcz
 před 9 lety
lukiki83 píše: Samozřejmě jsem zkoušel i jiné nabíječky i od jiných výrobců. V zoufalství jsem vyzkoušel vše co jsem měl po ruce. Funguju teď na xperii L tam jsou nabíječka a kabel stejné. Nabíječka se liší jen amperami... Ale bohužel na mi3 nefunguje nic...
To je docela nepříjemné.

Zkus poptat jak tady zmiňovali uživatele kynio, třeba ti pomůže.
 #129687  od Brigadnicek
 před 9 lety
Zdraví, neviem či som blby ja alebo niečo na ten spôsob. No zda sa mi že pred touto aktualizáciou (a ani touto sa to nevyriešilo) sa mi stala taka vec..mam nastavenie vybrovanie hardware-ovych tlačidiel a aj rýchlosť 0,5s na dalsiu moznost tlačidla, no pri dotyku ktory je kratší ako 0,5s sa na dotyk zavibruje raz a ked odtiahnem prst tak zavibruje druhý raz.. Ako tam a späť za sebou (nie ako na klavesnici ze co dotyk to raz vibrovanie ale 2x).. Nevibruje tak iba ak pockam na aktivaciu dalsej moznosti tlačidla.. Robi to niekomu tiež tak.? A chcem sa este opýtať na to modré preblesknutie obrazovky, uz 4aktualizacia to u mna nezmenila. Ma tiež niekto taky problém.? Alebo ako sa uz vyriešil.? Vďaka..
 #129711  od lukbe
 před 9 lety
S tím vibrovanim to tak je od minulé verze. Jednou zavibruje při stisku podruhé hned po spuštění tlačítka.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Brigadnicek se to líbí
 #129716  od Eks
 před 9 lety
Mám stable 45 a Redmi 1S WCDMA, bohužel mi nejde nainstalovat přes aktualizace, telefon se restartuje, začne probíhat instalace a na 98% se zasekne, čínský znaky a červený přeškrtlý kruh... Poté reboot a jsem zase tam kde jsem byl, neví někdo co s tím?:)
Předem děkuji za rady!
 #129717  od Brigadnicek
 před 9 lety
lukbe píše:S tím vibrovanim to tak je od minulé verze. Jednou zavibruje při stisku podruhé hned po spuštění tlačítka.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk


Vďaka za odpoveď :) tak sa asi vratim o dve verzie

A to preblikavanie pri zapnuti.?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat