Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
77
83%
NIE
16
17%
 #131596  od muser61
 před 9 lety
pepout píše:Widget smoothe calendar se neaktualizije. Ikona weather and clock widgetu neukazuje teplotu (to je evergreen). Obrazovka s koleckem a hlaskou "Nacitani launcheru..." je dost casto na poradu den. Prehravani hudby se seka. Bohuzel nespokojenost.
Musis im povolit autostart a zamknut v pameti RAM. Hlasku nacitavanie launcheru mas asi preto, ze mas nastavene automaticke cistenie RAM, pozri tu temu, co poslali vyssie.
pepout se to líbí
 #131600  od Paul99
 před 9 lety
Prosím vás... Potřebuji poradit
1. Jak se zbavím té otravné hlášky v liště: nastavte limit mob. dat.
2. Proč se mi nezobrazuje widget v liště (dodol phone), když ho nemám v mezipaměti... Ve starém mobilu mi to šlo, tu apk musim mít v mezipaměti, jinak se naukazuje v té liště :(
 #131616  od jasom.bs
 před 9 lety
vie mi niekto poradit? dnes mi mi4 vypol obrazovku, v lavom dolnom rohu mi napisal hlasku nudzovy rezim. dal som restart, telefon sa zapol, avsak vsetky widgety su prec, vsetky aplikacie mi rozhadzalo po plochach, taktiez swift key prestala fungovat... Mam poslednu verziu ROM, kde mi vsak od aktualizacie neustale padaju aplikaci s hlaskami, ze sa aplikacia neocakavane ukoncila... taktiez je problem v pripojeni,kde mam iba E pripojenie, H+ neponukne, pred aktualizaciou nebol ziadny problem.... ma niekto podobny problem? vdaka
 #131632  od sodekcz
 před 9 lety
Možná zkusit znovu stáhnout soubor a znovu aktualizovat. Nebo se z Mirecovery přepnout do druhého systému a znovu aktualizovat.
Možná clear cache.
Naposledy upravil(a) sodekcz dne 11 Úno 2015, 18:14, celkem upraveno 1 x.
 #131639  od Gas-O
 před 9 lety
Victor píše:
Fuky píše:ked mam telefon na nabijacke,mam uplne rozlietane dotyky na plochu.kliknem na jednu ikonu,a otvori nieco uplne ine,hoc tie ikony su uplne inde,nie pri sebe.takisto ked chcem prejst do dalsej karty s ikonami,potiahnem do strany a uz sa nieco otvara.predtym som si to nevsimol.rukavice su vypnute a robi to len na nabijacke.aj to nie vzdy.teraz to ide v pohode.nechapem...
Typický problém s nekvalitní nabíječkou, která takto rozhodí fungování digitizeru. Zkus jinou.
Mam úplně stejný problém a nabíječku používám originál od xiaomi.
 #131641  od Gas-O
 před 9 lety
roman.martini píše:
skorky píše:4 az 5dni vydrz baterie na mi3,tak to ten foun mas snad jen v supliku ne? [SMILING FACE WITH SMILING EYES] jinak 2 dny vydrze pro smartphone je tak akorat bych rekl,ja mam tak zhruba 2dny,ale spise den,den a pul podle pouzivani :)
Taky jsem se divil že by MI3 vydržel tak dlouho, joo když si vypne WIFI a telefonní modul, tak určitě vydrží i tejden :-)


A hlavně display...
 #131647  od Matt83
 před 9 lety
muser61 píše:
pepout píše:Widget smoothe calendar se neaktualizije. Ikona weather and clock widgetu neukazuje teplotu (to je evergreen). Obrazovka s koleckem a hlaskou "Nacitani launcheru..." je dost casto na poradu den. Prehravani hudby se seka. Bohuzel nespokojenost.
Musis im povolit autostart a zamknut v pameti RAM. Hlasku nacitavanie launcheru mas asi preto, ze mas nastavene automaticke cistenie RAM, pozri tu temu, co poslali vyssie.
Mě se v této verzi taky pořád načítá launcher a v jiné to nedělalo.

z Mi3W 64GB
 #131649  od Gas-O
 před 9 lety
Matt83 píše:
muser61 píše:
pepout píše:Widget smoothe calendar se neaktualizije. Ikona weather and clock widgetu neukazuje teplotu (to je evergreen). Obrazovka s koleckem a hlaskou "Nacitani launcheru..." je dost casto na poradu den. Prehravani hudby se seka. Bohuzel nespokojenost.
Musis im povolit autostart a zamknut v pameti RAM. Hlasku nacitavanie launcheru mas asi preto, ze mas nastavene automaticke cistenie RAM, pozri tu temu, co poslali vyssie.
Mě se v této verzi taky pořád načítá launcher a v jiné to nedělalo.

z Mi3W 64GB

Mam stejný problém Mi3W
 #131651  od Paul99
 před 9 lety
Prosím vás... Potřebuji poradit
1. Jak se zbavím té otravné hlášky v liště: nastavte limit mob. dat.
2. Proč se mi nezobrazuje widget v liště (dodol phone), když ho nemám v mezipaměti... Ve starém mobilu mi to šlo, tu apk musim mít v mezipaměti, jinak se naukazuje v té liště :(
 #131664  od muser61
 před 9 lety
Paul99 píše:Prosím vás... Potřebuji poradit
1. Jak se zbavím té otravné hlášky v liště: nastavte limit mob. dat.
2. Proč se mi nezobrazuje widget v liště (dodol phone), když ho nemám v mezipaměti... Ve starém mobilu mi to šlo, tu apk musim mít v mezipaměti, jinak se naukazuje v té liště :(
1. Nastav hocijaky limit v Optimalizacia-Spotreba Dát.
2. Neviem nepoznám, ale asi aj externým widgetom musis povolit autostart a zamknut v medzipameti.

Ti, co maju problem s nacitavanim launchera, skuste mrknut tu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
pepout se to líbí
 #131715  od Honza.88
 před 9 lety
funguje vam GPS? jeste pred 14 dny mi sla normalne ale ted se s touhle verzi vubec nepripojim k Sygicu, ani kdyz dam data+gps
 #131718  od nachti
 před 9 lety
Mě vše funguje, nic nepadá ani se nerozpadá. Doporučuji občas udělat v recovery wipe cache.
@ingbrzy. Dělá týdenní aktualizace automaticky wipe cache? Díky.
 #131722  od yuri609
 před 9 lety
nachti píše:Mě vše funguje, nic nepadá ani se nerozpadá. Doporučuji občas udělat v recovery wipe cache.
@ingbrzy. Dělá týdenní aktualizace automaticky wipe cache? Díky.
Ja delam wipe cache po kazde aktualizaci a nikdy jsem problemy nemival. Bohuzel na problem s nacitanim launcheru v posledni verzi mi nepomohlo ani wipe cache, ani zminene navody v tomhle vlakne.. :-\
 #131732  od janaltom
 před 9 lety
Jo je to cim dal horsi, ted se pridava zamrzani telefonu na lockscreenu. Jako by se zatmavi a prestane reagovat na všechno. Kdyz klikam na display nebo na klavesy proste nic. Po cca pul minute se rozjede a vetsinou zobrazi bordel co jsem naklikal pri pokusech ho probudit. Mame doma 2x mi4, 1x mi3 a na vsexh se to po posledni aktualizaci projevuje. Čištění cache nepomohlo a tema je vychozi...
 #131736  od lukbe
 před 9 lety
Me se také v této verzi stalo to že jsem chtěl probudit telefon ale obrazovka jen problikla, tak jsem zmacknuk znovu power a obrazovka byla černá. Takže dlouze podržet power a reset.. M

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #131745  od Dirck
 před 9 lety
Po aktualizaci mi nejdou přehrát videa na YouTube, vždy napíše PREHRAVANI SELHALO.. Někdo nějaké řešení?

Odesláno z mého MI 3W
 #131748  od ingbrzy
 před 9 lety
Dirck píše:Po aktualizaci mi nejdou přehrát videa na YouTube, vždy napíše PREHRAVANI SELHALO.. Někdo nějaké řešení?

Odesláno z mého MI 3W
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #131762  od miramixin
 před 9 lety
Mi3 u teto verze když nájezdu na kontakty a chci dat volat Ťan na 3 sekundy z černá obrazovka a az potom se da volat hrůza des
 #131794  od Bravo37
 před 9 lety
Ono je to zajímavé..stejná aktualizace a problémy kolegů nepozoruju..youtube jde kontakty i volání bez problému lockscreen nezamrzá..GPS i za oknem funguje bleskově takže asi záhada. moje mi3 maká bez závad.[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #131802  od pepout
 před 9 lety
muser61 píše:
pepout píše:Widget smoothe calendar se neaktualizije. Ikona weather and clock widgetu neukazuje teplotu (to je evergreen). Obrazovka s koleckem a hlaskou "Nacitani launcheru..." je dost casto na poradu den. Prehravani hudby se seka. Bohuzel nespokojenost.
Musis im povolit autostart a zamknut v pameti RAM. Hlasku nacitavanie launcheru mas asi preto, ze mas nastavene automaticke cistenie RAM, pozri tu temu, co poslali vyssie.
Bohuzel vse uvedene mam...
 #131803  od sodekcz
 před 9 lety
Bravo37 píše:Ono je to zajímavé..stejná aktualizace a problémy kolegů nepozoruju..youtube jde kontakty i volání bez problému lockscreen nezamrzá..GPS i za oknem funguje bleskově takže asi záhada. moje mi3 maká bez závad.[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Mi to přijde, že to snad záleží na nějakých výrobních sériích, nebo co. Neříkám že všichni ale mnozí jsou při aktualizacích zruční, ví co dělají, mnoho aktualizací jim prošlo bez problémů a najednou lup a jsou tu problémy. Něco není úplně odladěno, když určitá část lidí má ty samé problémy na stejném founu a jiní jedou na stejné verzi a stejném modelu v pohodě. Nevěřím, že by to bylo jen "špatnou" aktualizací.
 #131808  od pepa112
 před 9 lety
zadni strana.jpg
predni strana.jpg
Nechaval jsem si sit pouzdro na miru,, z autoplachty,, na MI3,holt jsou tezko pouzdra k dostani,,kdo by jste chteli,dejte vedet,,,Mohl bych uvest rovnou www adresu toho kdo to dela,ale nevim, jestli by to bylo fer ???
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #131809  od muser61
 před 9 lety
Určite to je tým, že používatelia zasahuju do systemu..
 #131820  od Bravo37
 před 9 lety
muser61 píše:Určite to je tým, že používatelia zasahuju do systemu..
No možné je i tohle vysvětlení. Já osobně po zakoupení řečetl všechny možné témata a rady a bez rozmyslí nebo rady se do ničeho moc nepouštím ;)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat