Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
79
80%
NIE
20
20%
 #136258  od pps
 před 9 lety
muser61 píše:ingbrzy co ten obrazok, mame ocakavat priame spustenie app Telefon swipnutim doprava v lockscreene? :D
Bereš mi slova z úst.

Mi3 WCDMA - Tapatalk
 #136307  od 55premet55
 před 9 lety
Po minulé verzi jsem se chtěl vrátit na starší*, ale nic nefungovalo, na reset a znovunastavování všeho nemám čas, tak jsem aktualizoval na tuto verzi a zatím skoro v pohodě, včera nutný první restart od pátku, jen teda.. měřič dat se resetoval až z 2.3. na 3.3., tak uvidím, co příští měsíc, jestli to nebere podle data, ale po 30-ti či 31 dnech..

*Jo a zkoušel jsem boot na starší verzi, ale reboot mně nenabídl systémy.. Tak nevím.. musel jsem předchozí instalovat .
 #136308  od sodekcz
 před 9 lety
55premet55 píše: *Jo a zkoušel jsem boot na starší verzi, ale reboot mně nenabídl systémy.. Tak nevím.. musel jsem předchozí instalovat .
Reboot nenabídne systémy. Musíš nastartovat do MiRecovery. Tam se dají systémy vybrat.
 #136365  od Killerrade
 před 9 lety
Cau lidi ted sem chtel aktualizovat svoje Redmi Note LTE na tuto verzi a skoci to do recovery rychle cvakne na 24% a konec. jen cinske znaky s jednim tlacitkem. Nevite co s tim? Mam tam este verzi 5. (MIUI-21.0.0)
Naposledy upravil(a) Killerrade dne 04 Bře 2015, 13:58, celkem upraveno 2 x.
 #136367  od milox
 před 9 lety
lukbe píše:Na zamykací obrazovce podrz prostřední tlačítko, spustí se svítilna a poté hned zmáčkni tlačítko power, zhasne displej a svítilna zůstane zapnuta.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Což je absolutně nepoužitelné, pokud máte MiBand a odemykání obrazovky s ním...
 #136373  od HellAngel
 před 9 lety
Killerrade píše:Cau lidi ted sem chtel aktualizovat svoje Redmi Note LTE na tuto verzi a skoci to do recovery rychle cvakne na 24% a konec. jen cinske znaky s jednim tlacitkem. Nevite co s tim? Mam tam este verzi 5. (MIUI-21.0.0)
a isiel si podla tohto navodu?:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Killerrade se to líbí
 #136382  od Killerrade
 před 9 lety
No jasne ze šel stáhl jsem tuto verzi a po zmáčknutí restartovat se to resne do recovery a tam me to skočí na 24% a konec.
 #136417  od prokji
 před 9 lety
Můžeš se svěřit, jak? Třeba tvá zkušenost někomu pomůže... Proto jsme fórum.
 #136431  od HellAngel
 před 9 lety
jj napis ako si to poriesil.

inac mi tato verzia zacala uz pekne blbnut. Uz druhy krat tento tyzden padanie aplikacii zapricinili restart telefonu.
 #136471  od albru123
 před 9 lety
milox píše:
lukbe píše:Na zamykací obrazovce podrz prostřední tlačítko, spustí se svítilna a poté hned zmáčkni tlačítko power, zhasne displej a svítilna zůstane zapnuta.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Což je absolutně nepoužitelné, pokud máte MiBand a odemykání obrazovky s ním...
Tak si dej svítilnu do roletky s přepínači.
 #136475  od lukbe
 před 9 lety
A nebo si můžeš dát widget na plochu ;-)

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #136514  od paulie47
 před 9 lety
Mam asi? od tydenni aktualizace problem s aplikacemi facebook a messenger. Pokud mi na fb prijde zprava, nelze na ni pres fb odpovedet, ale musim z appky vyjet, najet do messengeru a pak teprv muzu odpovedet na zpravu. Ani okynka messengeru mi nevisi v popredi, jak tomu vejvavalo do ted, zadnejch aktualizace tehle dvou apps jsem si nevsiml. Pokud vymazu data obou aplikaci, tak mi to taky nepomaha, pouze pri stisknuti ,,odpovedet na zpravu,, ve fb, tak me to prihlasi do messengeru a po zpetnym najeti do fb uz se na messenger zase nedostanu. Ma to nekdo taky tak? Dost mi to hejbe zluci :-/
 #136523  od pepa112
 před 9 lety
Ty okynka se tady uz hodne krat resily,, staci povolit.... Jnak to ze se musi vyjet z FB do Messengeru potvrzuji,,ale me osobne to neva....
 #136528  od Honzys1983
 před 9 lety
Ja uz to tady psal. Ten messenger je docela velky bug. Jak budu mit chvilku tak to zkusim reportovat na miui.com. ale mam obavu, ze s tim soudruzi moc pospichat nebudou, protoze fb v cine preci "neni" :D Me ale nejvic vytaci notifikace. Z lockscreenu a roletky nelze zpravu otevrit. Pokud na to kliknu hodi mi to jen tapetu plochy a musim vypnout/zapnout. Vsechny ostatni notifikace funguji ok
 #136532  od MAO
 před 9 lety
Potvzuji problemy s FCB messengerem, moc ho nepouzivam, ale zaskocilo mne to a uz jsem sel hledat kde jsem co sprasil ja :-)
 #136534  od Marcel5649
 před 9 lety
Používa niekto Nova Launcher a tesla unread? Nejde tam nastavit gmail.... Ma niekto podobny problém? A messenger v tejto verzii ide... V minulej nešiel... Mi4
 #136537  od Killerrade
 před 9 lety
No vzhledem k odpovedi od HellAngel jsem vydedukoval ze sem asi jedinej s timto problemem tak jsem asi udelal nekde chybu. Skusil jsem to tedy znovu od zacatku a vyslo to. Problem byl zda se v tom ze i kdyz se zip nedotahne uplne celi a vporadku tvari se jako ze ano mel jsem dva, oba stejne velike ale jeden sel a druhy nikoliv.
HellAngel se to líbí
 #136552  od tommy
 před 9 lety
Pojede nekdy na MIUI V6 na Mi3 aplikace prenos? Docela dost jsem ji vyuzival na odesilani souboru do jinych Xiaomi telefonu. Ta rychlost byla neskutecna. Ted bohuzel jen vyskoci chybova hlaska...
 #136553  od mano
 před 9 lety
Marcel5649 píše:Používa niekto Nova Launcher a tesla unread? Nejde tam nastavit gmail.... Ma niekto podobny problém? A messenger v tejto verzii ide... V minulej nešiel... Mi4
Ja pouzivam a ide vsetko aj frajerke na redmi

Pisem z mobilu berte ohlad...
 #136575  od Spea69
 před 9 lety
tommy píše:Pojede nekdy na MIUI V6 na Mi3 aplikace prenos? Docela dost jsem ji vyuzival na odesilani souboru do jinych Xiaomi telefonu. Ta rychlost byla neskutecna. Ted bohuzel jen vyskoci chybova hlaska...
Tak me (mam Mi3 16GB ) a kolegovi v kanclu (ma 64GB variantu), jde app prenos bez problemu. Zrovna pred chvili jsme si mezi sebou kopirovali 1.2 GB avi a frcelo to jako blesk.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #136578  od lukbe
 před 9 lety
Mě na mi4 aplikace přenos také funguje.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #136579  od Bravo37
 před 9 lety
Spea69 píše:
tommy píše:Pojede nekdy na MIUI V6 na Mi3 aplikace prenos? Docela dost jsem ji vyuzival na odesilani souboru do jinych Xiaomi telefonu. Ta rychlost byla neskutecna. Ted bohuzel jen vyskoci chybova hlaska...
Tak me (mam Mi3 16GB ) a kolegovi v kanclu (ma 64GB variantu), jde app prenos bez problemu. Zrovna pred chvili jsme si mezi sebou kopirovali 1.2 GB avi a frcelo to jako blesk.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
A jakou aplikaci použít u jiných telefonů než u xiaomi?? Na manželky prestigiu jsem nainstaloval anyshare a nepodařilo se mi to vůbec spustit ani propojit >:(
 #136580  od ingbrzy
 před 9 lety
Shareit Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Bravo37 se to líbí
 #136582  od Killerrade
 před 9 lety
Bravo37 píše:
Spea69 píše:
tommy píše:Pojede nekdy na MIUI V6 na Mi3 aplikace prenos? Docela dost jsem ji vyuzival na odesilani souboru do jinych Xiaomi telefonu. Ta rychlost byla neskutecna. Ted bohuzel jen vyskoci chybova hlaska...
Tak me (mam Mi3 16GB ) a kolegovi v kanclu (ma 64GB variantu), jde app prenos bez problemu. Zrovna pred chvili jsme si mezi sebou kopirovali 1.2 GB avi a frcelo to jako blesk.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
A jakou aplikaci použít u jiných telefonů než u xiaomi?? Na manželky prestigiu jsem nainstaloval anyshare a nepodařilo se mi to vůbec spustit ani propojit >:(

Ja jsem na androidech pouzival toto
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
fungovalo to bez problemů.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat