Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
89
87%
NIE
13
13%
 #138433  od necromander
 před 9 lety
riman22 píše:Na ikone hlasového vyhľadávania mi vkuse svieti jednotka neviete čo znamená?
Mam taky pocit ze mu to robilo keď som nahral zvukovú nahrávku. Skus sa pozrieť do aplikácie Záznamník
 #138446  od riman22
 před 9 lety
necromander píše:
riman22 píše:Na ikone hlasového vyhľadávania mi vkuse svieti jednotka neviete čo znamená?
Mam taky pocit ze mu to robilo keď som nahral zvukovú nahrávku. Skus sa pozrieť do aplikácie Záznamník
Mal som tam jednu nahrávku, vymazal som ju, tak som zvedavý či sa mi to bude objavovať znova.
 #138475  od Comby
 před 9 lety
Changelog na MIUI fóre pre 5.3.13 hlási novú aplikáciu Rádio. Bude aj v našej CZ/SK? Ak áno, som zvedavý, či bude fungovať RDS...
 #138478  od Bravo37
 před 9 lety
Comby píše:Changelog na MIUI fóre pre 5.3.13 hlási novú aplikáciu Rádio. Bude aj v našej CZ/SK? Ak áno, som zvedavý, či bude fungovať RDS...
jo taky jsem to četl ale v "našem" changelogu rádio chybí..tak uvidíme ;)
 #138479  od ingbrzy
 před 9 lety
Comby píše:Changelog na MIUI fóre pre 5.3.13 hlási novú aplikáciu Rádio. Bude aj v našej CZ/SK? Ak áno, som zvedavý, či bude fungovať RDS...
Nie.. Je to nove online radio.. Nie FM... Takze sme ho odstranili.. Kto chce pocuvat cinske online radia, moze pouzit stream z netu...

~Tapatalk~
Bravo37, Comby se to líbí
 #138481  od Bravo37
 před 9 lety
Aha..to je docela rozumné...ale nějaká ta úprava rádia by nebyla od věci [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #138488  od Comby
 před 9 lety
Aha ok, som myslel, že to je len jedna aplikácia, ktorá prepína medzi online a FM. Takže sú to dve aplikácie a tú online ste odstránili.
 #138519  od ingbrzy
 před 9 lety
davno je i v CZ.. :) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #138520  od biladira
 před 9 lety
Neustále mi po spuštění padá app Pubtran a Jízdní řády, restart telefonu ani reinstal aplikací nepomáhá.. Mám verzi 5.3.6. Dělá to ještě někomu?
 #138526  od albru123
 před 9 lety
ingbrzy píše:davno je i v CZ.. :) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ano, ale často neaktualizovaný a s blokováním aktualizace jsou problémy.
 #138532  od luksaboss
 před 9 lety
Co se týče Pubtran tak autor se podílel na vývoji Jízdní řády IDOS aplikace ale potom už se pouze věnuje jeho vlastni aplikaci Pubtran. Takže mi jízdní řády Idos přijdou zbytečné. Mně pubtran funguje na 5.3.6 :o)
 #138534  od riman22
 před 9 lety
Všimli ste si, že dátum v agende kalendára má prehodený deň a mesiac, nesedí s nastavením v nastaveniach.
 #138536  od riman22
 před 9 lety
riman22 píše:
necromander píše:
riman22 píše:Na ikone hlasového vyhľadávania mi vkuse svieti jednotka neviete čo znamená?
Mam taky pocit ze mu to robilo keď som nahral zvukovú nahrávku. Skus sa pozrieť do aplikácie Záznamník
Mal som tam jednu nahrávku, vymazal som ju, tak som zvedavý či sa mi to bude objavovať znova.
Vyzerá to, že to má súvis s tými nahrávkami v záznamníku.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat