Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
89
87%
NIE
13
13%
 #138093  od Comby
 před 9 lety
karelDVD píše:Zapni to do vstupu...což je mikrofon a pofachá to taky
Kam? Veď ten "Phones" je výstup, nie vstup. Jony to tam strká a preto mu to nejde.
 #138108  od Bobek
 před 9 lety
Tak v nové verzi mi nefunguje přenos, což by mě trápilo nejmíň, ale foťák mi fotí pouze "na výšku"

Neví někdo, co s tím? Přehlídl jsem něco v nastavení?
 #138109  od Mystery
 před 9 lety
Pozorujete někdo v posledních pár verzích, že je telefon lehce zasekaný než tomu bylo dříve? Nebo to je jen můj pocit?
 #138117  od Bravo37
 před 9 lety
Bobek píše:Tak v nové verzi mi nefunguje přenos, což by mě trápilo nejmíň, ale foťák mi fotí pouze "na výšku"

Neví někdo, co s tím? Přehlídl jsem něco v nastavení?
foťák mi fotí normálně i na šířku..prubni vymazání dat fotoaparátu. :)
Bobek se to líbí
 #138118  od Bravo37
 před 9 lety
Mystery píše:Pozorujete někdo v posledních pár verzích, že je telefon lehce zasekaný než tomu bylo dříve? Nebo to je jen můj pocit?
osobně se mi zdá systém spíš plynulejší a hlavně není problém s načítáním launcheru což byl problém předcházejících verzí ;)
 #138120  od Bobek
 před 9 lety
Tak foťák jede, díky Bravo.

Bohužel app přenos po spuštění okamžitě spadne.
 #138122  od Bravo37
 před 9 lety
Bobek píše:Tak foťák jede, díky Bravo.

Bohužel app přenos po spuštění okamžitě spadne.
Prubni to samé...já ho používám dost často
 #138151  od Grýša
 před 9 lety
Zdravím vás, mám telefon Mi2S a verzi MIUI 5.3.6. Našel jsem 2 problémy, které mi dost vadí.

1. nejde mi zapnout wi-fi. Když dám povolit wi-fi, objeví se mi pouze zapínání.. ale nezapne se, ani nejde vypnout.
2. problém s voláním. Vyberu si kontakt, kterému chci zavolat a od okamžiku vytáčení mi najednou zčerná obrazovka, nereagují žádná tlačítka ani displej nic, jen probíhá vytáčení. Takže nemohu nikoho jen prozvonit nebo nedej bože kdybych vytočil omylem někoho jiného, nemůžu to dřív položit.

Má někdo stejné problémy? Jak to můžu opravit?
 #138156  od pokusovec
 před 9 lety
Obrázek

Chyba v překladu při hovoru, který přichází z přesměrovaného čísla

Místo "Přesměrovat příchozí hovor" by mělo být "Přesměrovaný příchozí hovor" nebo "Hovor z přesměrovaného čísla"

Jinak velký dík celému MIUIOS.cz týmu za Vaši práci [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
ingbrzy se to líbí
 #138168  od prokji
 před 9 lety
Grýša píše:Zdravím vás, mám telefon Mi2S a verzi MIUI 5.3.6. Našel jsem 2 problémy, které mi dost vadí.

1. nejde mi zapnout wi-fi. Když dám povolit wi-fi, objeví se mi pouze zapínání.. ale nezapne se, ani nejde vypnout.
2. problém s voláním. Vyberu si kontakt, kterému chci zavolat a od okamžiku vytáčení mi najednou zčerná obrazovka, nereagují žádná tlačítka ani displej nic, jen probíhá vytáčení. Takže nemohu nikoho jen prozvonit nebo nedej bože kdybych vytočil omylem někoho jiného, nemůžu to dřív položit.

Má někdo stejné problémy? Jak to můžu opravit?
Špatně provedený přechod z V5 na V6 - postupuj podle poznámky v prvním příspěvku tohoto vlákna /postup při přechodu z V5..../-tedy přes miflash čínskou , pak update na aktuální /nevynechat factory reset/....
 #138172  od Gervin
 před 9 lety
Máte také problémy s hlasitostí hovorů? Vůbec neslyším druhou stranu, podařilo se mi najít nějaké postupy typu restart apod. ale nepomohlo to. Každopádně tento problém nemám pouze já. Vyřešíte to v dalších verzích? Děkuji za odpo. O0
 #138178  od relaxos
 před 9 lety
Bravo37 píše:
Mystery píše:Pozorujete někdo v posledních pár verzích, že je telefon lehce zasekaný než tomu bylo dříve? Nebo to je jen můj pocit?
osobně se mi zdá systém spíš plynulejší a hlavně není problém s načítáním launcheru což byl problém předcházejících verzí ;)
Taky se mi zdá že v této verzi je systém plynulejší, v předchozích třech verzích mě hned první den po restartu spadla RAM pod 900 MB a v této už jedu třetí den v kuse a RAM se nedostala pod 1300 MB což bylo první čeho jsem si všiml, launcher mě už taky nenačítá, ale zůstalo mě nenačtení fotoaparátu, tož nevím, jestli s tím jde něco dělat, nebo doufat, že se to v další verzi neprojeví.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #138213  od zienteks
 před 9 lety
Nechci nic zakřiknout, ale ověřovací SMS na O2 začaly chodit. Jsem zvědavý jak dlouho. Telefonní číslo aktivováno. Konečně nemusím po každém zapnutí rušit odeslání mezinárodní SMS.
 #138243  od prokji
 před 9 lety
relaxos píše:
Bravo37 píše:
Mystery píše:Pozorujete někdo v posledních pár verzích, že je telefon lehce zasekaný než tomu bylo dříve? Nebo to je jen můj pocit?
osobně se mi zdá systém spíš plynulejší a hlavně není problém s načítáním launcheru což byl problém předcházejících verzí ;)
Taky se mi zdá že v této verzi je systém plynulejší, v předchozích třech verzích mě hned první den po restartu spadla RAM pod 900 MB a v této už jedu třetí den v kuse a RAM se nedostala pod 1300 MB což bylo první čeho jsem si všiml, launcher mě už taky nenačítá, ale zůstalo mě nenačtení fotoaparátu, tož nevím, jestli s tím jde něco dělat, nebo doufat, že se to v další verzi neprojeví.
Zkusils vymazat data aplikace fotoaparát?
 #138256  od reckoname
 před 9 lety
karelDVD píše:Zapni to do vstupu...což je mikrofon a pofachá to taky
Do mic. vstupu bych to moc nerval. Zrejme tam bude mikrofonni zesilovac.
 #138284  od relaxos
 před 9 lety
Taky se mi zdá že v této verzi je systém plynulejší, v předchozích třech verzích mě hned první den po restartu spadla RAM pod 900 MB a v této už jedu třetí den v kuse a RAM se nedostala pod 1300 MB což bylo první čeho jsem si všiml, launcher mě už taky nenačítá, ale zůstalo mě nenačtení fotoaparátu, tož nevím, jestli s tím jde něco dělat, nebo doufat, že se to v další verzi neprojeví.[/quote]

Zkusils vymazat data aplikace fotoaparát?[/quote]

No chtěl jsem ty data aplikace fotoaparátu vymazat, protože jsem v některém z dřívějším příspěvku četl že je to jedna z možností jak odstranit tu chybu toho nenačítání, ale když jsem dal v aplikacích vymazat data fotoaparátu a vyskočila na mě hláška "Veškerá data, všechny soubory, nastavení, účty, databáze apod. budou trvale vymazána" tak jsem se toho trochu lekl a znejistil a neprovedl., proto se Vás , zkušených uživatelů, chci zeptat jestli to můžu bez obav provést, aniž bych tím tu aplikaci neznefunkčnil. Děkuji Vám za radu.
 #138287  od Bravo37
 před 9 lety
relaxos píše:Taky se mi zdá že v této verzi je systém plynulejší, v předchozích třech verzích mě hned první den po restartu spadla RAM pod 900 MB a v této už jedu třetí den v kuse a RAM se nedostala pod 1300 MB což bylo první čeho jsem si všiml, launcher mě už taky nenačítá, ale zůstalo mě nenačtení fotoaparátu, tož nevím, jestli s tím jde něco dělat, nebo doufat, že se to v další verzi neprojeví.
Zkusils vymazat data aplikace fotoaparát?[/quote]

No chtěl jsem ty data aplikace fotoaparátu vymazat, protože jsem v některém z dřívějším příspěvku četl že je to jedna z možností jak odstranit tu chybu toho nenačítání, ale když jsem dal v aplikacích vymazat data fotoaparátu a vyskočila na mě hláška "Veškerá data, všechny soubory, nastavení, účty, databáze apod. budou trvale vymazána" tak jsem se toho trochu lekl a znejistil a neprovedl., proto se Vás , zkušených uživatelů, chci zeptat jestli to můžu bez obav provést, aniž bych tím tu aplikaci neznefunkčnil. Děkuji Vám za radu.[/quote]
Neboj se toho..jen si pak znovu uprav nastavení foťáku ;)
relaxos se to líbí
 #138290  od relaxos
 před 9 lety
Bravo37, tak jdu na to, pak dám vědět jestli to pomohlo. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #138330  od necromander
 před 9 lety
Chalani, ako to vyzerá s tlačenim? predchádzajúce verzie hlásili neočakávané padnutie. Teraz mi píše v tejto verzii ze tlač cez doplnok HP bola zakázaná.
 #138335  od vudiq
 před 9 lety
necromander píše:Chalani, ako to vyzerá s tlačenim? predchádzajúce verzie hlásili neočakávané padnutie. Teraz mi píše v tejto verzii ze tlač cez doplnok HP bola zakázaná.
To isté aj pri [Google] Cloud Print aj Canon Print Service - "Service disabled" a žiadna možnosť na "enable".
Settings => Additional settings => Printing
Screenshot_2015-03-12-15-26-38.png
Cloud Print
Screenshot_2015-03-12-15-26-48.png
Canon Print Service
Screenshot_2015-03-12-15-26-56.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #138348  od prokji
 před 9 lety
Doporučuji Cloud Print Plus /by Fernandez/- funguje v pohodě...Google cloud print má s Miui problém /běží s "čistým" androidem/
 #138366  od riman22
 před 9 lety
Všimli ste si, že dátum v agende kalendára má prehodený deň a mesiac, nesedí s nastavením v nastaveniach.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat