Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
89
88%
NIE
12
12%
 #139622  od jenicekk
 před 9 lety
Mi3 to ale nikdy neměla, ted sem si na to vzpomel, jak teď používám minote uplne sem to zapomel. Niceme minote má taky silene prepaleny šedý tóny pokud ne nastavím kontrast. Teď si hraju s mi3 a neni to tam vůbec tak moc patrný, spis me to přijde ok.

Odesláno z Minote 64GB
 #139635  od o.n.y.x.
 před 9 lety
jenicekk píše:Tohle tam není? Nemám teď mi3 u sebe Obrázek

Odesláno z Minote 64GB
Ne, je tam tohle:
Screenshot_2015-03-17-20-56-43.png

Edit: aha, jdu s krizkem :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #139645  od zienteks
 před 9 lety
Právě jsem vyzkoušel verzi 5.2.6 a je to pravda, kontrast se nepřepaluje a navíc mám ještě jedno zjištění, v manuálním režimu i při nasvícení sensoru zůstává nastavená úroveň podsvícení na manuálně zvolené intenzitě, to se u verze 5.3.13 a možná i dřívějších říct nedá, manuál nebo automat, vždy to tu intenzitu mění podle čidla. Ták já nevím co víc ještě testovat. Teď bych rád slyšel odpověď, bude tento problém někdy vyřešen? Máme to tady stále připomínat dokola a dokola? Já už ani nevím, co se sluší a patří na toto fórum ještě uvádět. To je jak v práci : na platy se neptej, nemá to cenu, stejně Vám nepřidáme. ;D
 #139647  od jenicekk
 před 9 lety
Tady je komunita lidi co se stará abys měl miui v cestine, pokud máš takový otázky měl bys to směřovat přímo na forum který snad sleduje xiaomi a dělá miui rom jako takovou a to na en.miui.com

Odesláno z Minote 64GB
 #139656  od Pluto
 před 9 lety
Tak znovu. Bude mozne pouzit nastaveni ze starsi verze a vlozit ho do pristi aktualizace? Nebo jen vlozit moznost nastaveni kontrastu? Pokud ne primo do aktualizace, tak alespon jako samotny balicek? Podobne jako se resi jine problemy, treba diakritika v sms? Dekuji
 #139658  od OzoNe_OxiD
 před 9 lety
Výborné, jen s občasnými záseky v plynulosti animací a přechodů. Ale opravdu nic čeho by se člověk měl bát. Telefon je svižnější a výkonnější.
 #139661  od zienteks
 před 9 lety
jenicekk píše:Tady je komunita lidi co se stará abys měl miui v cestine, pokud máš takový otázky měl bys to směřovat přímo na forum který snad sleduje xiaomi a dělá miui rom jako takovou a to na en.miui.com

Odesláno z Minote 64GB
A Já si říkal, že to píšu na špatné fórum. ;) né sranda, prubnu to nějak srozumitelně zformulovat do en a dám to na en.miui.com. Jen pokud i tam budu jako obyčejný smrtelník stěžující si na problémy v ROM sám, tak to taky k ničemu nepovede. Proto jsem si myslel, že existují komunity, kde je nějaký šéf a ten sdělí daleko větším slovem problém společnosti. ;D Dám příklad. Já jsem zkoušel vyřešit problém s ověřovacími SMS s čínskou společností. Ve zkratce mi poradili takto: První řešení - založte si nový účet a pak to půjde, pro mě nesmysl. Druhé řešení - zřiďte si nový email kvůli SPAMU to jsem už absolutně zavrhl a navíc nepochopil. A jak to dopadlo? Začalo to chodit z ničeho nic úplně samo. No a jak Jím teď popsat ten kontrast. To může být z komára velbloud a budete ho mít v telefónu všichni. ;D
 #139666  od jenicekk
 před 9 lety
Hele tam muzes ohlásit přímo Bug a kazdej kdo uzná za vhodné ho potvrdí a tam se temahle chybama systému můžou zabývat ti kdo jsou schopni to vyřešit.

Odesláno z Minote 64GB
 #139669  od Pluto
 před 9 lety
Achjo,
Lze do cancro (nebo i bokem) pro mi3 vlozit nebo dat ke stazeni nastaveni kontrastu? Za odpoved DEKUJI.
 #139678  od Pluto
 před 9 lety
Ani na mi4 to prece nebylo vzdy. A v jedne aktualizaci to bylo i na mi3w. I kdyz asi omylem. Bylo by prece mozne to vypreparovat a nahradit. Ne?
 #139679  od zienteks
 před 9 lety
Tak osobně si myslím, že o problému už vývojáři vědí. Už je více podobných bugů nahlášených, ale každý je popsán trochu jinak, ty bugy se pak odkazují i na ostatní. např:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #139715  od o.n.y.x.
 před 9 lety
Akorát nechápu, přepalování barev je tu cca měsíc a na en miui to nikdo nereportnul? Nemyslím z cz/sk komunity. To dělá jen cz/sk verzi? To je asi trochu blbost ne? Možná to tam je, já nevím, nejsem anglicky zdatný a na en miui nechodím.
 #139721  od jenicekk
 před 9 lety
Můžeš nahodit přímo čínskou rom aby ses přesvědčil, myslim ze to tam bude stejne.

Odesláno z Minote 64GB
 #139729  od ingbrzy
 před 9 lety
Tento bug je nahlaseny uz od jeho pociatku... Zial viac urobit neviem...

~Tapatalk~
Killerrade se to líbí
 #139735  od Killerrade
 před 9 lety
ingbrzy píše:Tento bug je nahlaseny uz od jeho pociatku... Zial viac urobit neviem...

~Tapatalk~
Neboli uživatelé se snaží ale číně je to fuck. >:(
 #139740  od reckoname
 před 9 lety
Killerrade píše:
ingbrzy píše:Tento bug je nahlaseny uz od jeho pociatku... Zial viac urobit neviem...

~Tapatalk~
Neboli uživatelé se snaží ale číně je to fuck. >:(
Řekl bych, že vývojáři miui čekají na nějaký sjezd představitelů čínské lidové republiky, na kterém budou probírány stížnosti miliónů nespokojených uživatelů po celém světě s návrhy na jejich odstranění [SMILING FACE WITH SMILING EYES] . Ne vážně, nabývám dojmu, že vývojáři raději občas přidají něco nového, namísto aby nejdřív odstranili staré známe bugy, které jsou skoro v každé app. v telefonu.
 #139765  od robijalsi
 před 9 lety
Aj mne zmizli niektore ikonky, uz to tu na fore hladam asi hodinu, zatial nic... skusal som odinstalovat a znovu nainstalovat appku, no nepomohlo to, ikona aplikacie sa na ploche nevytvorila. Teoreticky sa to mohlo stat este v predchadzajucej verzii, Vie niekto poradit?
Killerrade se to líbí
 #139781  od Bravo37
 před 9 lety
Ještě můj dnešní poznatek k tomu přepalování displeje..já sice tenhle problém neměl ale dnes jsem zjistil že hlavně na tmavém pozadí (kompas,záznamník)nebo i po stažení roletky displej bliká a to chvilkama dost výrazně. Po vrácení aktualizace na 5.2.6 problém zmizel. ::)
 #139782  od Killerrade
 před 9 lety
Tak ted uz fakt nevim smazal jsem vsechny app ktere nebyli systemove a porad me to pri instalci cehokoliv pise malo mista v ulozisti. Nechapu jak aplikace ktera ma 800 kb muze neco takoveho napsat. Prosim pomoc uz nevim co mam delat.
 #139790  od Veduci09
 před 9 lety
Update na MI2S super.vsetko OK.
super ze pribudli na zamknutu obrazovku fotak a kontakty resp.telefon.
dik moc
 #139794  od Killerrade
 před 9 lety
tak jsem se vratil na 5.2.27 a dobry jen je zvlastni ze me OTA nenabizi aktualizaci, to tam este neni dit uz je streda?
 #139795  od Bravo37
 před 9 lety
Killerrade píše:tak jsem se vratil na 5.2.27 a dobry jen je zvlastni ze me OTA nenabizi aktualizaci, to tam este neni dit uz je streda?
Máš puštěnou automatickou aktualizaci?? ;)
 #139798  od Bravo37
 před 9 lety
Nebo zpět...já jí taky nemám ale nabídlo mi jí to když jsem nakouknul na aktualizaci. Takže je
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat