Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
89
88%
NIE
12
12%
 #138557  od ingbrzy
 před 9 lety
[html]<h2>
MIUIv6 5.3.13
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTE - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 TD-SCDMA - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A - SPECIAL EDITION MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note - 4G/LTE MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote - MIUIv6 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
854fdf438d58602aab96460563747dd8  xiaomi.eu_multi_aries_5.3.13_v6-4.4.zip
3ac10a0e0b2cf8da58c5ba412c801848  xiaomi.eu_multi_cancro_5.3.13_v6-4.4.zip
a6bd8db78b3833cbae646f17cfa75870  xiaomi.eu_multi_dior_5.3.13_v6-4.4.zip
1dd5d7f4358596a6865e5aa497b7cde3  xiaomi.eu_multi_HM2014811_5.3.13_v6-4.4.zip
3aded6e6d18341f8dd7ea55c08a6f0c5  xiaomi.eu_multi_mocha_5.3.13_v6-4.4.zip
497fc5ac1d2b1041c0c1982752c470cf  xiaomi.eu_multi_pisces_5.3.13_v6-4.4.zip
01b15e34cf3e72ccce9b7ab9c85ab1f4  xiaomi.eu_multi_taurus_5.3.13_v6-4.4.zip
47b9df0eff48c441ffa7133137b70f9f  xiaomi.eu_multi_virgo_5.3.13_v6-4.4.zip
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi3 / Mi4 / Redmi 2 - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2/S SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2A SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

MIUIv5 už nie je! viac info na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Kedy dostane vaše Redmi a Mi2 MIUIv6..?
1. Väčšina Redmi zariadení dostane MIUI 6 na Android 4.4
2. Redmi 1S 3G W/C zrejme dostane MIUI 6 založenú rovno na Android L
3. MIUI 6 Special Edition pre Mi 2/2S/2A nie je dokonalá tak sa rozhodlo, ze oficiálna MIUI 6 bude postavená na Android L 5.0
Dátum Zariadenie Verzia Android
Vydané Redmi 1S 4G (TD) Android 4.4
Prebieha testovanie Redmi Note 3G (TD / WCDMA) Android 4.4
Prebieha testovanie Redmi1S 3G (TD) Android 4.4
Prebieha testovanie Redmi 1 (TD / WCDMA) Android 4.4
Koncom 03/2015 Redmi 1S 3G (WCDMA / CDMA) Android 4.4 / alebo L 5.0
Prebieha testovanie Xiaomi Mi2 / 2S / 2A Android L 5.0
Zdroj: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Známe chyby v tejto verzii:
- zatiaľ žiadne
Prechod z MIUIv5 na MIUIv6:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúča sa ho urobiť) no je nutné znovu aplikovať Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použiť)
- Ak sa chcete vrátiť späť z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.8.22 cez MiFlash!

[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komerčné účely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
Venca.Duchek, Zrzicka, vudiq a 3 ostatní se to líbí
 #138558  od KoumiCZ
 před 9 lety
A MiPAD se jistě opět nedočkal žádných výraznějších změn :(. Se*ou na něj! :( A na Redmi 1S taky! :(
 #138559  od stepiw
 před 9 lety
Prosím vás jaký je rozdíl mezi normálním odkazem na stáhnutí a tím MIRROR? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
A když si jeden stáhnu do pc tak ho nemusím nějak přejmenovávat ?jen ho překopíruju do telefonu?
Díky za odpověď:)
 #138562  od kubrdom
 před 9 lety
stepiw píše:Prosím vás jaký je rozdíl mezi normálním odkazem na stáhnutí a tím MIRROR? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
A když si jeden stáhnu do pc tak ho nemusím nějak přejmenovávat ?jen ho překopíruju do telefonu?
Díky za odpověď:)
Myslim ze to je jen kvuli "odlehceni" hlavniho serveru. Proste je to jen nahrane na jinem hostingu :)

Uplne stejne
stepiw se to líbí
 #138564  od tchuddi
 před 9 lety
stepiw píše:Prosím vás jaký je rozdíl mezi normálním odkazem na stáhnutí a tím MIRROR? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
A když si jeden stáhnu do pc tak ho nemusím nějak přejmenovávat ?jen ho překopíruju do telefonu?
Díky za odpověď:)
Ze zrcadla to tahá rychleji. Asi 3 minuty. Z hlavního to trvá i pul hodky
stepiw se to líbí
 #138568  od prokji
 před 9 lety
Killerrade píše:Mužů se zeptat kde je to ostření co bylo v changelogu?
Pri manuálnom režime fotoaparátu na Xiaomi MiNote pribudla možnosť Peak Focus /changelog/
 #138569  od marthenss
 před 9 lety
Mám redmi note 4g a už od poslední aktualizace jsem si všiml že pokud chci fotit panopramu tak telefon ostří velice špatně nebo vůbec. U normalních snímků funguje vše tak jak má.
 #138570  od Flashhik
 před 9 lety
Super! Opraven problém s dialerem při přístupu lockscreenu pro ty co používají heslo, gesto, PIN... ;)
 #138573  od Flashhik
 před 9 lety
marthenss píše:Mám redmi note 4g a už od poslední aktualizace jsem si všiml že pokud chci fotit panopramu tak telefon ostří velice špatně nebo vůbec. U normalních snímků funguje vše tak jak má.
Při panoramě ostří na nekonečno jako většina zařízení a jednotlivé fotky jsou pořizovány v nižším než plném rozlišení, aby je stíhal procesor zpracovat. Panorama se hodí pro focení za velmi dobrých světelných podmínek na velké vzdálenosti (moře, hory atp.) rozhodně to není funkce určená pro focení pokojíčku při světle lampičky :D . Mám také nota 4g a žádné zhoršení nepozoruji, spíš jestli není problém způsoben tvým subjektivním vnímáním.
marthenss se to líbí
 #138574  od Killerrade
 před 9 lety
prokji píše:
Killerrade píše:Mužů se zeptat kde je to ostření co bylo v changelogu?
Pri manuálnom režime fotoaparátu na Xiaomi MiNote pribudla možnosť Peak Focus /changelog/
Tak sem blbej?
Obrázek
 #138575  od Killerrade
 před 9 lety
Jo sem, minote bude asi něco jiného než redmi note. Škoda no na to sem se těšil.
 #138589  od Bravo37
 před 9 lety
Spake píše:I modré blikání při startu už není :-)
Bohužel právě jsem zjistil že modré blikání přetrvává...naštěstí moc často nerestartuju takže to přežiju [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #138590  od martimikcz
 před 9 lety
Fakt mě baví čekat na port v6tky, která jesště k tomu je jen kitkatová.. Velká chyba kupovat šiačomi..
 #138596  od Spake
 před 9 lety
Bravo37 píše:
Spake píše:I modré blikání při startu už není :-)
Bohužel právě jsem zjistil že modré blikání přetrvává...naštěstí moc často nerestartuju takže to přežiju [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
V mém případě jenom tenká červená linka úplně dole ... rozhodně zlepšení oproti dvojitému modrému blikanci
I když také často nerestartuji tak každý takový pokrok je důvod k radosti :-D
 #138597  od Bravo37
 před 9 lety
Spake píše:
Bravo37 píše:
Spake píše:I modré blikání při startu už není :-)
Bohužel právě jsem zjistil že modré blikání přetrvává...naštěstí moc často nerestartuju takže to přežiju [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
V mém případě jenom tenká červená linka úplně dole ... rozhodně zlepšení oproti dvojitému modrému blikanci
I když také často nerestartuji tak každý takový pokrok je důvod k radosti :-D
no super..linku jsem měl v minulé aktualizaci..teď modrej blikanec...koukám u xiaomi co kus to originál [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #138598  od Jarda Vaněk
 před 9 lety
Zatím můžu potvrdit, že mi tato verze vyřešila problém s padajícími Jizdními řády a Pubtranem, resp. obě aplikace mi spadly ihned při startu, který se objevil s předchozí verzí na Xiaomi Redmi 2.
Nyní vše v pořádku, takže díky. :)
 #138600  od Bravo37
 před 9 lety
Jinak krom blikance vše funguje jak má takže jsem rád že nemám z2 ale xiaomi a děkuji týmu za překlad [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #138611  od pps
 před 9 lety
Ano, blikanec se mi dostavil s první únorovou verzí a od té doby otravuje. Nicméně na funkčnost to vliv nemá a poslední dvě aktualizace se mně líbí z důvodu absence problému s launcherem. Dobrá práce, diky!

Mi3 WCDMA - Tapatalk
 #138619  od marthenss
 před 9 lety
Flashhik píše:
marthenss píše:Mám redmi note 4g a už od poslední aktualizace jsem si všiml že pokud chci fotit panopramu tak telefon ostří velice špatně nebo vůbec. U normalních snímků funguje vše tak jak má.
Při panoramě ostří na nekonečno jako většina zařízení a jednotlivé fotky jsou pořizovány v nižším než plném rozlišení, aby je stíhal procesor zpracovat. Panorama se hodí pro focení za velmi dobrých světelných podmínek na velké vzdálenosti (moře, hory atp.) rozhodně to není funkce určená pro focení pokojíčku při světle lampičky :D . Mám také nota 4g a žádné zhoršení nepozoruji, spíš jestli není problém způsoben tvým subjektivním vnímáním.
Možné to je že se mi to jen zdá. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat