Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
149
67%
NIE
72
33%
 #146044  od Zizass
 před 9 lety
Někdo to už tady zmiňoval,ale foťák a jeho výsledky jsou fakt špatný.
Zkoušel jsem to nastavit na co nejlepší kvalitu,ale stejně mají fotky max.500-600kb oproti minulé verzi Miui v5 kde byly fotky o velkosti cca 1,5-2 Mb.
Jde hlavně o detaily fotek ,které jsou hrozné... :( Dá se s tím něco udělat?
 #146048  od pepa112
 před 9 lety
Kluci,uz od minule verze mi nekdy nesviti LED pri prijate zprave... Meli jste s tim nekdo problem? A ted nevim od kdy,ale kazdopadne v kalendari se nedaji zobrazit,zapnout sdilene kalendare Google, vim ze drive jsem ho bez problemu zobrazoval.... Jak na tom jste vy? Mate nekdo podobnou zkusenost a co s tim ???
mám pocit že musíš nainstalovat aplikaci kalendář od Googlu.



Taky jsem nepotřeboval kalendář od Googlu, nyní to bez něj nejde

Zvlastni,,,,,,, Poradi neco IngBrzy ??? Je to bug, ktery se opravi, nebo vlastnost, sice k horsimu ale, preci jen nejaky zamer ???
 #146050  od Jatsa
 před 9 lety
Zizass píše:Někdo to už tady zmiňoval,ale foťák a jeho výsledky jsou fakt špatný.
Zkoušel jsem to nastavit na co nejlepší kvalitu,ale stejně mají fotky max.500-600kb oproti minulé verzi Miui v5 kde byly fotky o velkosti cca 1,5-2 Mb.
Jde hlavně o detaily fotek ,které jsou hrozné... :( Dá se s tím něco udělat?
Za optimálních podmínek (detailní prokreslení/rozumný dynamický rozsah) měly fotky ve V5 na maximální rozlišení vždy kolem 4 - 11 MB! Včera jsem testoval L5 V6 a ze čtyřiceti snímků žádný z nich nepřesáhl hranici 4.74 MB (velikost variovala od 1.89 - 4.74 MB). Průměr zhruba 2.5 - 7. To je opravdu bída, fotky se zdají být přeostřené, detaily se ztrácí.

Velká škoda, foťák na Mi2S jsem zejména v posledních měsících využíval hojně.

Dvě fotky z téhož místa při plném rozlišení, u první nastavena ostrost na "nižší" (-2) a u druhé ponechána na defaultním "normální". Všimněte si té zprzněné hladiny rybníka.

1.) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
2.) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #146058  od reckoname
 před 9 lety
pepa112 píše:Kluci,uz od minule verze mi nekdy nesviti LED pri prijate zprave... Meli jste s tim nekdo problem? A ted nevim od kdy,ale kazdopadne v kalendari se nedaji zobrazit,zapnout sdilene kalendare Google, vim ze drive jsem ho bez problemu zobrazoval.... Jak na tom jste vy? Mate nekdo podobnou zkusenost a co s tim ???
Mě dioda nebliká i při zmeškaném hovoru. Dělá to jen, když app. sms nebo telefon zůstanou před uzamčením tel spuštěné. Dělalo to tak i na V5.
 #146060  od pepa112
 před 9 lety
Zvlastni,vyzkousim,,takze kdyz je sms app spustena, tak neblika ???? Hmmm To je teda super zalezitost, ach jooo Tim padem se bude vecne odemykat telefon,nestaci jen kouknout.. Kalendar je zrejme taky zmena k lepsimu ???
 #146062  od michal385
 před 9 lety
Aj ja som spozoroval ,ze mi fotoaparat foti nejako divne na mojom Hongmi WCDMA pri miui V6 . Na MIUI V5 to bolo o nieco lepsie.Ale aj tak na fotenie Mam LG G3 a xiaomi mam len ako zalozny telefon.
 #146065  od Klaudie_27
 před 9 lety
muser61 píše:@Klaudie_27 Pohodlne sa usad a sprav presne to co tento typek na tomto videu:


Potom mozes opat stiahnut 5.4.2 a aktualizovat cez Aktualizacia, ale neprerus ten 20 minutovy reboot.

Moc děkuji za pomoc, už vše funguje, jen jsem nestihla dříve poděkovat. Díky moc!
 #146071  od reckoname
 před 9 lety
pepa112 píše:Zvlastni,vyzkousim,,takze kdyz je sms app spustena, tak neblika ???? Hmmm To je teda super zalezitost, ach jooo Tim padem se bude vecne odemykat telefon,nestaci jen kouknout.. Kalendar je zrejme taky zmena k lepsimu ???
Ze začátku mě to štvalo ale už jsem si zvykl. Před uzamčením zmáčknu vždy domek ;)
 #146072  od black
 před 9 lety
DeeJaySnoopy77 píše:Ahoj ingbrzy Prosím ta mám na teba otázku objednal som si dnes Xiaomi Mi Pad cez czc. chcem sa Ta opýtat že či bude v tablete Vaša romka alebo tá originálná čínská?A Prosím ešte jedna otázka tiež mi pri smskách nesvieti led dioda ani pri zmeškaných hovoroch,mám verziu 5.4.3 Vopred Dakujem za rýchlu odpoved ;)
Czc dava cz/sk rom, nicmene zvlastni verzi. Hodinu po doruceni jsem tam nahral aktualni z tohoto webu a funguje ok.

Sent from my MI PAD
 #146075  od Ciciky
 před 9 lety
Konečne mi všetko funguje ako má. Systém je na V6 o poznanie rýchlejší. Kvalita fotiek tu bola spomínaná, snáď to poriešia updatom.
Inak to že dlhé podržanie tlačítka Home nerobí nič a teraz sa do taskbaru dostanem cez dlhé podržanie tlačítka menu je OK? Ma to tak byť? Nedá sa to pomeniť? Je to divne v porovnaní s v5 kde to bolo logickejšie.
 #146077  od Ciciky
 před 9 lety
Veď práve, na ľavé tlačidlo možem nastaviť čokoľvek a stále robí to isté. Má s tým ešte niekto iný na Hongmi 1 rovnaký problém?
 #146103  od Sonic1SVK
 před 9 lety
To nikto netusi. Obycajne sa ROM testuju zhruba mesiac az dva. Vsetko zalezi od bugov a rychlost akou to Xiaomi opravi. No kedze V6 je na podobny telefon nemusi to byt az tak strasne.
 #146144  od richard_egyed
 před 9 lety
Chcem sa spýtať, či mi viete povedať, že ak sa chcem vrátiť z verzie 5.4.2 (v6 Lolipop) na nejakú verziu v6 SE, tak mi stačí stiahnuť hociakú verziu v6 SE a len nahodiť cez Updater alebo je tam iný postup ?

Nie som zatiaľ spokojný s v6 na Lolipope.
Rýchle vybíjanie baterky, nekvalitný fotoaparát, dlhšie spúšťanie aplikácii a podobne ..
 #146147  od dvoruz
 před 9 lety
Zdar hosi,
vcera jsem se odhodlal a na Xiaomi Redmi/Hongmi jsem nasadil aktualni verzi MIUIv6. Musim pred Vami smeknout klobouk, vse funguje, vyborna prace, mobil uplne ozil!!!! Jen tak dal!

Mam dotaz, pokud stahnu notifikacni listu, mam v jeji horni casti ikony pro pauzu a play/dalsi track. Je mozne tyto ikony nejak odstranit? Pro poslech hudby pouzivam zasadne appky typu "folder player". Je mozne nejak jednoduse vyresit zapis a mazani souboru na SD karte?

Diky vsem,
dvoruz
 #146152  od hromek
 před 9 lety
Mám již dva roky Mi2S a celou dobu zápasím s nedostatkem místa v úložišti. Ale po aktualizaci na verzi 5.4.3 se toto ještě zhoršilo. Musel jsem odinstalovat asi deset aplikací aby se mohl aktualizovat Google Play. Po tomto zásahu telefon sice hlásil cca 580 MB volného místa v úložišti, ale dnes ráno je v něm už zase jenom 290 MB a systém opět řve. Máte s tímto někdo zkušenost, případně radu jak jak místo uvolnit (kromě odinstalování dalších aplikací)? Zkoušel jsem čistič v aplikaci Optimalizace, ale to moc nepomohlo. Také odstranit data aplikací, která zabírala nejvíce místa.
 #146154  od kaspy
 před 9 lety
Da sa zmenit velkost particii. Hladaj vlakno s nazvom: ....a som happy. :)

Odoslané z MI 2S
 #146156  od vendat
 před 9 lety
reckoname píše:
pepa112 píše:Kluci,uz od minule verze mi nekdy nesviti LED pri prijate zprave... Meli jste s tim nekdo problem? A ted nevim od kdy,ale kazdopadne v kalendari se nedaji zobrazit,zapnout sdilene kalendare Google, vim ze drive jsem ho bez problemu zobrazoval.... Jak na tom jste vy? Mate nekdo podobnou zkusenost a co s tim ???
Mě dioda nebliká i při zmeškaném hovoru. Dělá to jen, když app. sms nebo telefon zůstanou před uzamčením tel spuštěné. Dělalo to tak i na V5.
U mě v pohodě, červená hovory, zelená SMS, fialová gmail a ostatní. Nebliká, ale svítí.
 #146160  od hromek
 před 9 lety
[quote="kaspy"]Da sa zmenit velkost particii. Hladaj vlakno s nazvom: ....a som happy. :)

Díky za navedení. Ale podle toho, co jsem se ve vlákně dozvěděl, to bude celkem zdlouhavá záležitost. Počítám, že pro mne bude výhodnější, když si za stejný čas, který bych úpravě věnoval, vydělám na jiný telefon a tento poletí oknem...
 #146167  od luksaboss
 před 9 lety
Po přechodu z MIUI v6 SE na MIUI v6 na lízátku jsem měl taky málo paměti. Jelikož ten přechod je docela zásadní přijde mi že si MIUI ponechá hromady zbytečných souborů protože jsem měl volnýho asi 440 MB a po Factory resetu a chybějících asi 5 aplikací, které jsem zjistil že ani nepoužívám mám 910 MB. A to aplikací nemám málo v telefonu...

Takže Ti místo zvětšování particií doporučím udělat FR a neinstalovat hovadiny [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
To že oficial MIUI zabírá ale více místa to je fakt ale dá se s tím žít protože to není tak drastický ;)
 #146170  od kokij
 před 9 lety
Superdog píše:
pepa112 píše:
CzengsanFung píše: mám pocit že musíš nainstalovat aplikaci kalendář od Googlu.

MI2 16GB
Nevím, dřív mi to fungovalo bez téhle app... Nekdo dalsi zkusenosti ???? A jak ta LED u sms ???? Nevite, vite ???

Taky jsem nepotřeboval kalendář od Googlu, nyní to bez něj nejde :(
Me to nejede ani s oficialni verzi kalendare a v pise mi to chybu synchronizace (pouze u kalendare), ze je sluzba momentalne nedostupna a bude pozdeji.
Superdog píše:
pepa112 píše:
CzengsanFung píše: mám pocit že musíš nainstalovat aplikaci kalendář od Googlu.

MI2 16GB
Nevím, dřív mi to fungovalo bez téhle app... Nekdo dalsi zkusenosti ???? A jak ta LED u sms ???? Nevite, vite ???

Taky jsem nepotřeboval kalendář od Googlu, nyní to bez něj nejde :(
 #146175  od Jatsa
 před 9 lety
O duvod vic, aby vyvojari bud zkvalitnili stavajici nativni aplikace (zkonkurenceschopnili), pripadne poresili tento nesvar, na ktery si na zahranicnich forech stezuje vice uzivatelu.

V mobilu mam nainstalovano minimum aplikaci (mapy a navigace, nejake vyhledavace apod.) a zbyva mi pouze 1.2 GB. Nastesti nepotrebuji nic dalsiho, tudiz me to v zasade neomezuje, ale jine evidentne ano.
 #146182  od gonzo
 před 9 lety
richard_egyed píše:Chcem sa spýtať, či mi viete povedať, že ak sa chcem vrátiť z verzie 5.4.2 (v6 Lolipop) na nejakú verziu v6 SE, tak mi stačí stiahnuť hociakú verziu v6 SE a len nahodiť cez Updater alebo je tam iný postup ?

Nie som zatiaľ spokojný s v6 na Lolipope.
Rýchle vybíjanie baterky, nekvalitný fotoaparát, dlhšie spúšťanie aplikácii a podobne ..
Počkej do pátku třeba se část bugů opraví.

Mi2S V6~5.0.2
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat