Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
107
58%
NIE
79
42%
 #148385  od wrabeczech
 před 9 lety
lagarto02 píše:já ale nepoznám kolik má procent mam furt 1 procento tk jak mam vedet ze je nabita :D
Aha....tak to nech do rana a uvidis, jestli se to hne...a nebo zkus vytahnout baterku, pripojit nabijecku k telefonu bez baterie, zapnout ho a pak teprve vlozit baterii...
lagarto02 se to líbí
 #148386  od lagarto02
 před 9 lety
wrabeczech píše:
lagarto02 píše:já ale nepoznám kolik má procent mam furt 1 procento tk jak mam vedet ze je nabita :D
Aha....tak to nech do rana a uvidis, jestli se to hne...a nebo zkus vytahnout baterku, pripojit nabijecku k telefonu bez baterie, zapnout ho a pak teprve vlozit baterii...
tak uz se me to obnovilo konečněě hurá dík moc :)
snad to pojede až bude na 100vce a prehrknu to tim programem :D
 #148401  od sodekcz
 před 9 lety
lagarto02 : vzhledem k problemum co popisujes (moc tomu nerozumim, telefon mi zapnul pritel atd) je zasadni otazka - melas telefon v tovarnim nastaveni? Nebo delalas nekdy factory reset? Asi by bylo nejlepsi zacit odtud.....
 #148424  od vendat
 před 9 lety
Vrátil jsem se k 5.3.27 a pohoda, všechno jede jak má a baterka má večer zase půlku kapacity. :-D
 #148430  od perkins
 před 9 lety
Zdravim,

nainstaloval som dnes Xiaomi (Hongmi) Redmi 1 MTK WCDMA- MIUIv6 (OTA), ale telefon sa prestal spravat ako ROOT vela aplikacii mi nefunguje a to i platene Sygic atd ...

Je mozne to nastvaenie niekde prepnut ako v miui 5 ?

dakujem za odpoved
 #148432  od Vavroch
 před 9 lety
MI2s - PROBLÉMY S MIUI V6 5.4.10

1.) Při volání či přijetí hovoru trvá cca 2s než začne fungovat mikrofon v telefonu .. tj. zdravím osobu na druhém konci spojení např 2x až 3x .... dost mi to štve, tohle je primárně věc, co musí fungovat, telefon je přeci jen stále hlavně ku volání ... má někdo řešení či alespoň to někdo z MIUI řeší ?

2.) V appce "Stream.cz" nejdou přehrávat videa, obraz se na libovolném rozlišení rozpadá do barevných fragmentů, zvuk jde ... v Boat Browseru videa normálně běží. Na v5 KK 4.4 byla videa v appce naprosto OK, na v6 LP problém.
EDIT: Chyba byla nakonec v appce, po opravě ze strany vývojářů již přehrávání funguje.

3.) WIFI podstatně slabší signál, kde jsem se dříve chytil se slabším signále, na v6 jsem bez šance. Navíc WIFI občas trvá, než se nakonektí k AP či se občas spojení bezdůvodně rozpadne .. ale během pár sekund opět naváže.

chystám se otestovat ještě BT spojení s HF v autě, tak pak do tohoto příspěvku doplním.

Za každou radu vedoucí k řešení výše uvedených problémů předem moc díky.

PS: podotýkám, že instalace MIUI v6 5.4.10 probíhala nejprve přes MiFlash a činskou v6 ROMku a pak instalace CZ MIUI v6 přes aktualizace (samozřejmě na obě partitiony), pak factory reset.
Naposledy upravil(a) Vavroch dne 17 Dub 2015, 13:59, celkem upraveno 2 x.
 #148433  od palolo
 před 9 lety
vavraCZe píše:Neni lepsi rovnou vytacet, nez hledat v seznamu?
palolo píše:
zienteks píše:Znova se vracím k problematice s kontakty. Po vymazání mnou definovaného profilu (v aplikaci kontakty) „Můj profil” začal posuvník fungovat, jde najet na jakékoliv písmenko. Zůstal pouze jeden bug, a to: při projíždění seznamu se jmény s diakritikou např. „Č” skočí posuvník z písmenka „C” úplně na horu na hvězdičku a po projetí všech jmen začínající na „Č” posuvník pokračuje písmenem „D”. Tak si vymažte profil a vyzkoušejte to. ;) Ale za mě, myslím si, že taková oprava, není žádná oprava. :(
Bohužel, ani po vymazání profilu se posuvník chová stejně. Ale dik, alespoň někdo se tím zabývá.
zienteks píše:Měl bych dotaz. Neboť na večer telefon vždy vypínám a při této příležitosti i nabíjím, vypozoroval jsem, že se sice display rozsvítí a ukáže animaci nabíjení, ale tato animace již nezhasne. Svítí až do dovršeni asi 80% nabití baterie. Zhasnout jde jen tlačítkem napájení. Prubněte to někdo a potvrďte mi bug report. Kolegovi na Mi3 to dělá taky. Myslím si, že nám všem. Jen doplním pokud se toho chytnete mějte telefon nabity pod 50%. Ono se to chová tak podivně tak splňte tento požadavek.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #148442  od Jatsa
 před 9 lety
Vavroch: resenim je pockat do doby, nez vyjde dev build natolik stabilni, ze ti prace s telefonem i pres drobne nedostatky nebude ztrpcovat zivot.

Bugy me take stvou, ale zatim mi v6 funguje lepe nez letni v5 romky, ktere byly uplnou tragedii (alespon u meho modelu).
 #148445  od WerakuluS
 před 9 lety
Na redmi 1s pomůže optimalizace RAM. Jinak mám stejný problém u mi2s u přijetí hovoru cca 1-2s trvá než slyším osobu na druhé straně a ona mě.
 #148450  od Jezura
 před 9 lety
Vavroch ad 2): zkus v nastavení pro vývojáře odškrtnout "Používat NuPlayer" je to defaultně zapnuté.
 #148456  od martinh22
 před 9 lety
wrabeczech píše:
lagarto02 píše:já ale nepoznám kolik má procent mam furt 1 procento tk jak mam vedet ze je nabita :D
Aha....tak to nech do rana a uvidis, jestli se to hne...a nebo zkus vytahnout baterku, pripojit nabijecku k telefonu bez baterie, zapnout ho a pak teprve vlozit baterii...
nastavení -> další nastavení -> baterie -> výkon baterie a tam by si měl mít napsané jestli se nabijí , když to máš zapojené v nabíječce
 #148467  od skorky
 před 9 lety
Ještě možnost ohledně nabíjení v apl.optimalizace-baterie,tam se taky ukazuje jestli nabíjíš a kolik procent je nabito.
 #148480  od weglarz
 před 9 lety
TomHC83 píše:Od verze na Lolipoopu mi neskutečně blbne grafika na hře Clash of clans na Mi2s. Hraje někdo? Předchozí Special Edition v pohodě. Ta grafika je někdy v pohodě a někdy to dělá podobný chyby viz obrázek

Obrázek
take mi to dela a pekne mne to stve... a uz bych u miui uvital konecne multiuser (pouzival jsem SwitchMe, ale na lollipopu uz nefunguje)
 #148506  od Vavroch
 před 9 lety
Jezura píše:Vavroch ad 2): zkus v nastavení pro vývojáře odškrtnout "Používat NuPlayer" je to defaultně zapnuté.
Já už jsem asi dneska nepoužitelnej, ale je teď nemohu najít v ROM 5.4.10 Možnosti pro vývojaře .. buď jsem slepej nebo ta volba z nastavení normálně zmizela ...


TAK BERU ZPĚT

Tyhle zlepšováky mi fakt berou ... stačilo v Nastavení -> Informace o zařízení .... několikrát poklepat na řádek s verzí MIUI a nabídka Pro vývoajře přibyla ... kdo tohle vymyslel ...
Naposledy upravil(a) Vavroch dne 16 Dub 2015, 15:25, celkem upraveno 1 x.
Zmobilu se to líbí
 #148508  od Vavroch
 před 9 lety
Jezura píše:Vavroch ad 2): zkus v nastavení pro vývojáře odškrtnout "Používat NuPlayer" je to defaultně zapnuté.
Tak bohužel, nepomohlo, situace s videem v appce Stream.cz pořád stejná :(
 #148510  od ingbrzy
 před 9 lety
Vavroch píše:
Jezura píše:Vavroch ad 2): zkus v nastavení pro vývojáře odškrtnout "Používat NuPlayer" je to defaultně zapnuté.
Já už jsem asi dneska nepoužitelnej, ale je teď nemohu najít v ROM 5.4.10 Možnosti pro vývojaře .. buď jsem slepej nebo ta volba z nastavení normálně zmizela ...


TAK BERU ZPĚT

Tyhle zlepšováky mi fakt berou ... stačilo v Nastavení -> Informace o zařízení .... několikrát poklepat na řádek s verzí MIUI a nabídka Pro vývoajře přibyla ... kdo tohle vymyslel ...
Google...

~Tapatalk~
 #148533  od trotl
 před 9 lety
Je mozne nejakym sposobom rozdelit hlasit zvonenia a oznameni? Skusal som dake appky ale nepomohlo. Nie je nejaka ina moznost? Uz ma to dost vytaca.
 #148568  od miramixin
 před 9 lety
tak jsem aktualizoval tuhle rom mam mi3 a vse slape jak ma i senzor priblizeni jsem s ni spokojenej ,je fakt zajimavy ze kazdymu funguje jina rom
 #148577  od perkins
 před 9 lety
Zdravim,

ako som pisal vysie , tak ROOT som uz vyriesil, ale nejde mi nastavit Tapeta . Funguje Vam to bez problemov ?
Xiaomi (Hongmi) Redmi 1 MTK WCDMA- MIUIv6 (OTA)

Pise mi to : Nie je mozne nastavit tapetu.
 #148579  od Superdog
 před 9 lety
perkins píše:Zdravim,

ako som pisal vysie , tak ROOT som uz vyriesil, ale nejde mi nastavit Tapeta . Funguje Vam to bez problemov ?
Xiaomi (Hongmi) Redmi 1 MTK WCDMA- MIUIv6 (OTA)

Pise mi to : Nie je mozne nastavit tapetu.
Vyzkoušej toto : Nastavení / Tapeta / Vyber tapetu / Online / Lokální - vyber tapetu a stlač Použít - tapeta by se měla změnit :-)
 #148581  od Bravo37
 před 9 lety
Koukám že klukům v číně už leze slavení a různé rekordy na mozek protože po přečtení příspěvků tady nebo i na miui en a prostudování zejtřejšího changelogu jsem zjistil ,že to vypadá na další "přínosnou a nic neřešící" aktualizaci. Zase další zbytečnosti ale řešení problémů žádné....i podle hlasování tady u nás jsou poslední týdny hodně mínusové a asi se to jen tak bohužel nezmění...ale budu rád pokud se zmýlím ;)
marekre se to líbí
 #148594  od Zmobilu
 před 9 lety
Mi2S:
BT Sluchatko slape hovor bez problemov.
Ale BT MEDIA seka a BT sluchadla odpaja. RObi Vam to niekomu?
A este FM RADIO ze nehra bez sluchadiel tak ako to tu uz niekto spomenul. Trosku mi to vadi
Tiez uz spominane ticho pri zacati hovoru. Neprijemne...

Inak som s V6 jej dizajnom a celkovou sviznostou na mojom Mi2S spokojny.
Ze neslape Flash som si zvykol a medzicasom som ho i rozbehal s Flashify
Este mozno tie miniaturne ikonky v stavovej liste by sa mohli dat niekde zvecsit
Dik
 #148601  od Zmobilu
 před 9 lety
Obrázek
Sluzby zalohy do MiCloud bude ukoncena a ase zalohovane data vymazane 1.5.2015. Zalohujte si Vaze data co najskor inym sposobom...
Co na to poviete, bude micloud nieco nahradzovat?
D
 #148602  od divit
 před 9 lety
Ahoj, mel bych dotaz:

Podpora dual sim v MIUI neni takova, jak bych si predstavoval. Moje predstava je, ze u sms si budu moci vzdy vybrat z jake sim chci sms zaslat - miui def. apl splnuje. Ale u volani chci mit k lidem jasne definovanou sim. Aplikace se zepta z jake sim volat, pouze pokud neni pro konakt sim definovana.
Toto splnuje napr. aplikace Pixelphone.

Bohuzel integrace Pixelphonu do MIUI neni uplne 100% i kdyz ji mam nastavenou jako vychozi aplikaci. Napr. pri volani z bluetooth handsfree na me vyskoci MIUI apk a chce vybrat SIM (handsfree pak postrada smysl), nebo volani z SMS aplikace - opet to jde pres MIUI apk.

Chtel bych se zeptat, jestli lze Pixelphone opravdu 100% integrovat do MIUI (nebo jinou podobnou apk), pripadne jestli lze apk volani MIUI modifikovat dle mych pozadavku? (Třeba i na zakázku)

Děkuji
 #148623  od Marah
 před 9 lety
Čau, mám problém, kromě toho, že paměť RAM je, po instalaci v6, využitá skoro na plno, tak mi nefungují messenger ,,bubliny" pokaždý musím spustit celou aplikaci abych si přečetl zprávu + nelze přejít z aplikace FB do messengeru kliknutím na určitou zprávu. Redmi 1S WDCMA
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat