Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
100
61%
NIE
63
39%
 #149822  od miravlak
 před 9 lety
zdarec,zatím spokojenost,wifi se načte rychlejš...ale mám problém už pár updatů s Instakilogram :D nahraje pokaždé jen černou fotku :( má někdo podobný problém? :)
 #149823  od Anette
 před 9 lety
Po aktualizaci telefonu pri nabijeni, zapnuti dat a nekdy jen tak ikonky zcernaj, pokud na ni kliknu a vratim se zpet na plochu je uz znovu viditelna, ale pro zmenu zcernaji jine ikonky... Nevíte, co s tím? Děkuju
 #149825  od ingbrzy
 před 9 lety
Anette píše:Po aktualizaci telefonu pri nabijeni, zapnuti dat a nekdy jen tak ikonky zcernaj, pokud na ni kliknu a vratim se zpet na plochu je uz znovu viditelna, ale pro zmenu zcernaji jine ikonky... Nevíte, co s tím? Děkuju
nastav default (predvolenu) temu
miravlak píše:zdarec,zatím spokojenost,wifi se načte rychlejš...ale mám problém už pár updatů s Instakilogram :D nahraje pokaždé jen černou fotku :( má někdo podobný problém? :)
vypni v nastaveniach instagramu fotky v HQ
miravlak se to líbí
 #149839  od blackmusicdances123
 před 9 lety
Takže staženo ale ta nabiječka pořad jse to sekaá Xiaomi Redmi Note 4g LTE neco hledam na internetu nebo koukam na film a seká se to to nemužu mit normalne tenhle telefon v nabiječce? Už to dejte do kupy neseka jse to jen mě !!!!!
 #149847  od Milli
 před 9 lety
Proč mi sakra nejde připojit telefon k PC? Nenajde to ovladače pro MTP a MI (win XP). Díky
 #149849  od prokji
 před 9 lety
FAQ..,..
XP disponují MTP protokolem az v posledním servispacku/ a to ještě pochybné/- ono před patnácti lety ještě MTP nebyl vymyšlen..


 #149850  od Milli
 před 9 lety
Jenže nedávno jsem přešel na v6 a bylo to bez problémů. Navíc ta aplikace od MIUI je pouze v čajíčku se spoustou škodlivých věcí. Nějaký jiný způsob jak přenést komplet data do PC?

Edit: nevím jak, ale nějak jsem to rozchodil.
Naposledy upravil(a) Milli dne 21 Dub 2015, 20:15, celkem upraveno 1 x.
 #149879  od Milli
 před 9 lety
Nějaká zkušenost, jak vymazat komplet telefon i s uložištěm najednou (Mi2s)?
 #149880  od BlueSeven
 před 9 lety
Tak jsem zjistil 2 zajímavé věci:
- Když připojím BT sluchátka, tak se mi odpojí mobilní data, sice asi po minutě naskočí zpět , ale je to divné
- Při příchodu takové té SMS co se pouze má zobrazit na displeji a nemá se ukládat mi to nabídne její uložení a když to potvrdím, tak se opravdu uloží

Odesláno z mého HM NOTE 1W
 #149884  od mikkie
 před 9 lety
Navigace opravdu nejede..satelity fixne, ale nenavadi..docela dost opruz..

a zapinani displaye je taky fajn,pak mam furt KO baterku
 #149901  od sodekcz
 před 9 lety
Milli píše:Nějaká zkušenost, jak vymazat komplet telefon i s uložištěm najednou (Mi2s)?
factory reset / wipe all je málo?
 #149906  od Majkl88
 před 9 lety
Každy týden vychází nová verze, ale můžeš tam tu stávající mít třeba tok

Odesláno z mého MI 2S
 #149913  od Jencl
 před 9 lety
blackmusicdances123 píše:Takže staženo ale ta nabiječka pořad jse to sekaá Xiaomi Redmi Note 4g LTE neco hledam na internetu nebo koukam na film a seká se to to nemužu mit normalne tenhle telefon v nabiječce? Už to dejte do kupy neseka jse to jen mě !!!!!
Mne pomohlo nabijecku odpojit a znova zapojit. Delalo mi to par verzi zpatky na MI3. Snad ti to pomuze :)
 #149914  od Milli
 před 9 lety
sodekcz píše:
Milli píše:Nějaká zkušenost, jak vymazat komplet telefon i s uložištěm najednou (Mi2s)?
factory reset / wipe all je málo?
Factory reset přes recovery nesmaže data z "karty"

EDIT: Recovery nabídlo Wipe SD Card, super.
 #149924  od mano
 před 9 lety
Da sa tento update Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť nakopirovat do tejto romky ?
 #149930  od hustoklas
 před 9 lety
Mám Xiaomi Hongmi WCDMA aktualizoval jsem telefon na verzi 5.4.10_v6-4.4 a nyní jsem chtěl aktualizovat na novou 5.4.17_v6-4.4. Bohužel mi to nejde jak přímo aktualizací, tam se stále kontroluje stav a nic se poté neděje a při pokusu načíst update ze souboru mi po restartu píše "Signature verification failed. Installation aborted.

Může te mi poradit jak dál? Factory reset a pak update? Nebo něco jiného. Díky za radu.
 #149933  od ingbrzy
 před 9 lety
hustoklas píše:Mám Xiaomi Hongmi WCDMA aktualizoval jsem telefon na verzi 5.4.10_v6-4.4 a nyní jsem chtěl aktualizovat na novou 5.4.17_v6-4.4. Bohužel mi to nejde jak přímo aktualizací, tam se stále kontroluje stav a nic se poté neděje a při pokusu načíst update ze souboru mi po restartu píše "Signature verification failed. Installation aborted.

Může te mi poradit jak dál? Factory reset a pak update? Nebo něco jiného. Díky za radu.
menil si uloziska? instaluj z interneho uloziska, nie SD...

~Tapatalk~
 #149934  od ingbrzy
 před 9 lety
mano píše:Da sa tento update Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť nakopirovat do tejto romky ?
Ano, dame to v piatok do nasej ROM...

Obrázek

Obrázek

Xiaomi pridalo aj moznost zdielat stav pocasia...
Obrázek

~Tapatalk~
mano, tuxrob se to líbí
 #149936  od Vojtěch Huňáček
 před 9 lety
Dobrý den chci se zeptat jestli je normální že mám v Antutu 15000 bodů a na verzi V5 jsem měl 21000 ?? A ještě sem se chtěl zeptat jaký je rozdíl mezi vyváženým režimem a výkonným režimem ?? Moc děkuji za odpověď :)
 #149941  od LivArt
 před 9 lety
Bylo by taky fajn mít možnost ten ovládací panel přehrávače schovat. S přehrávači s GP nefunguje (aspoň u PlayerPro).
 #149943  od blackmusicdances123
 před 9 lety
Mne pomohlo nabijecku odpojit a znova zapojit. Delalo mi to par verzi zpatky na MI3. Snad ti to pomuze :)

No to jsem delal ale furt stejny na v5 mi tel. V nabijecce slapal jak hodinky ale ty aktualizace davaji zabrat.... jinak diky
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat