[ferrari]
 #182911  od Bejvalocz
 před 8 lety
zdravim, prosim o pomoc.

mam ted cerstve bazarove mi4i. telefon mi dosel vcetne zaruky. po zapnuti, jsem ale v chromu nasel cizi veci, vcetne historie a hesel. chtel jsem udelat obnovu do tovarniho nastaveni, ale telefon se akorat zrestartuje a vse je pri starem. nemuzu se dostat ani do recovery. sviti jen fastboot a to je vse. do recovery se nedostanu ani ze systemu pres aktualizace. jina vlakna mam proctena ale tam se resi jen recovery. radeji se ptam i tady. obcas se mi telefon z niceho nic sam rozsviti nebo zacne najednou svitit ikonka druhe sim, ze nema signa, ikdyz tam zadna sim neni.

obrazek zde. pomuze jen restart. a takovych "bugu" vidam vice.

Obrázek


jinak tady zasilam info o telefonu a systemu

Obrázek

taky bych se rad zeptal jestli nekdo z vas pouziva custom rom, miui je z te radky nadstaveb asi nejlepsi, me ale nesedi a konkretne muj telefon je podle mene vykonejsiho nexuse 5, co jsem mel, daleko pomalejsi.

diky moc.
 #182925  od Bejvalocz
 před 8 lety
ted jsem to vyzkousel. nedari se.

prvni se ukazalo tohle

Obrázek

pak jsem teda killnul adb.exe a stoji to na tomhle

Obrázek



nejde to ani pres flashify appku. povolil jsem ji Root, stahl TWRP, vse vypada ze funguje, nabidlo me to wipe data, cache a dalvik. vse jsem zaskrtl, telefon se jen restartuje. nic vic. ani recovery ani wipe.
 #184368  od fblack
 před 8 lety
Taky to vidím na to, že nemáš v telefonu systém. V TWRP připoj telefon v režimu USB k PC a nahraj tam ZIP s ROMkou a nainstaluj ji
 #184668  od JanHavlicek
 před 8 lety
IvanPO píše:stlacis pri vypnutom telefone naraz Power a Volume+ /myslim ze +, ak nie +, tak volume-/
a nenabehne recovery alebo TWRP ?
Ak chces nahravat tyzdenne aktualizacie, bez TWRP to nepojde.
Přesně tak, nedá se dostat do recovery. Vždycky naběhne rovnou systém. Tohle je jednoznačně chyba Xiaomi, potažmo komunitní ROMky, nechápu, proč bych měl instalovat do telefonu TWRP pro týdenní aktualizace a nefunguje klasická Mi Recovery, jako úplně ve všech ostatních Xiaomi. Ale co už, Mi4i je stejně hroznej pekáč :D
 #215037  od fosiczka
 před 8 lety
kam se nemůžeš dostat? Do recovery nebo do nastavení?
 #217530  od mirotaso
 před 8 lety
stiahni si TWRP toolkit Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a rozbal, nepustaj je to pre cancro... stiahni si TWRP z tabulky z riadku pre tvoj model a rozbal... vojdi do adresara toolkit, najdes recovery.img to zmaz a namiesto toho tam daj twrp.img z adresara TWRP, subor premenuj na recovery.img... prepni tel do fastboot a pripoj k pc... spust start.bat v toolkit, v ciernom okne 2x potvrd.... na tel by malo nabehnut TWRP...

inac tovarni nastaveni, cize factory reset mozes urobit aj riadne v spustenom telefone v miui... nastavenia - dalsie nastavenia - zaloha a obnova - obnova predvolenych dat / v CZ tusim tovarni nastaveni/

...a fakt by ma zaujimalo co sa stane ak na telefone stlacis power a hlasitost -

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat