Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
79
27%
NIE
218
73%
 #154310  od Bravo37
 před 9 lety
ax1qwer píše:
Comby píše:A miui.cz je oficiálna stránka Xiaomi? Aj do Honoru 3c si dávaš ROM z nejakej huawei fanstránky?
Na Honoru 3C jedu na oficialnim Kitkatu a svete div se, nema to zadne bugy...

kazdopadne je u tebe videt, ze mas argumenty uplne na vsechno. I na veci, ktere jsou chybou Xiaomi vyvojaru mas vymluvu...

Edit: Mam to chapat, ze Redmi 1 MTK,1S, note, Mi2/S/A jeste stale nema kitkat ? protoze neni venku stable verze ? A ja chudak chtel pouzivat skvely miband :'(

V tom pripade gratuluju, Xiaomi ma vetsinu svych zarizeni na Androidu 4.1 a 4.2 [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Nechci bejt rejpavej ale huawei pořád taky jede stylem sliby chyby....zrovna ten bych jako příklad fungujících aktualizací nepředhazoval...snadno jsou ok když nejsou žádný...a bez problémů s plynulostí systému to taky na jedničku není [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #154313  od ax1qwer
 před 9 lety
No nevim ktery huawei jsi mel naposled, ale spousta znamych, vcetne me huawei ma a nemuzu si stezovat vubec na nic. System skvele odladeny, plynuly, dobry ram managment, excelentni vydrz.

S huawei podporou by to mohlo byt rozhodne lepsi, ale stale jsou o velky kus dal nez xiaomi, ktere neprineslo stable KK v dobe androidu 5.1.1 a ohlasenem androidu 5.2/6.

EDIT: Timto bych tuto diskusi asi ukoncil, pac jsme uz docela OT.

Jen bych chtel dodat, ze moje narazky nejsou mirene na CZ/SK komunitu. Lidi co maji na starost MIUI.CZ si vazim, nemuzou za chyby a totalni kopance cinanu. A snazej se napravovat to, co soudruzi v cine podelali a za to jim velky dik.

Toto forum sleduji jen kvuli tomu, abych zjistil, jak se MIUI vyviji, netvrdim, ze se nekdy ke Xiaomi nevratim. Zdejsi komunita je fajn, dlouhou dobu jsem byl jeji soucasti, ale reagovat na ty, kteri by vychvalili i to, kdyby jim xiaomi jako bootanimaci nastavila psi hov*o proste musim. Jeste by to okomentovali tim, ze je to skvela ficura a ze jim to nevadi, prece jen telefon tak casto nerestartuji [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Dimmu Borgir se to líbí
 #154319  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Hele, Ax1qwere, osobně si myslím, že Xiaomi dělá poslední dobou - asi od vydání první Miui6 - téměř všechno špatně. Vůbec se mi nelíbí jejich omezený přístup, bezduché kopírování i těch nejpitomějších chyb iPhonu, ale vytýkat jim, že máš možnost si dát do telefonu týdenní beta verzi, mi přijde padlé na hlavu. Jestli sis koupil špatný telefon, tak je to blbé (pro tebe! Příště tu chybu neuděláš. Snad. Ale vůbec nechápu, proč tu jsi, když používáš jiný než Xiaomi přístroj a ani nemáš Miui... To tu jsi jen proto, abys tu ventiloval nespojojenost s tím, že jsi se snažil koupit si ten nejlevnější telefon a nejsi s ním spokojený?), ale to neznamená, že to tak funguje na všech strojích. Kupříkladu já se občas vracím (a teď na ní zrovna jsem) k 4.7.4 a nedám na ní dopustit. Neměl jsem ale problémy snad na žádné "pětkové" verzi - až do té červencové verze, dále mi přišly updaty zbytečné či telefonu neprošpěšné, a tak jsem si je do telefonu nedal. Miui 6 se mi zatím nezdá jako použitelná, resp. pár chyb nepřekousnu, ale to přeci neznamená, že je špatně, že ty updaty vychází...
Naposledy upravil(a) Ex:Jhon Doe dne 07 Kvě 2015, 15:09, celkem upraveno 1 x.
 #154320  od Bravo37
 před 9 lety
ax1qwer píše:No nevim ktery huawei jsi mel naposled, ale spousta znamych, vcetne me huawei ma a nemuzu si stezovat vubec na nic. System skvele odladeny, plynuly, dobry ram managment, excelentni vydrz.
Nevím co tebou zmiňovaný honor...já při koupi v návodu četl že je připravena do půl roku aktualizace na kitkat...po roce otázek a slibů nebylo z technických důvodů nic...dnes jsem mimochodem koukal znova protože se mi líbí mate7...ty samé sliby pořád dokola. A pokud se týká systému emotion ui tak s tím jsem si užil nejen já ale i dcera s p7. Prostě chci říct..ať xiaoimi nebo i huawei dokážou udělat pěkné nadupané telefony ale k dokonalosti jim pořád něco schází. Za apple nebo samsung zaplatíš o řády tisíců víc a dokonalé taky nejsou takže všude je nějaký ten problém a hádky jsou zbytečné . ;)
 #154324  od Bravo37
 před 9 lety
Ex:Jhon Doe píše:Hele, Ax1qwere, osobně si myslím, že Xiaomi dělá poslední dobou - asi od vydání první Miui6 - téměř všechno špatně. Vůbec se mi nelíbí jejich omezený přístup, bezduché kopírování i těch nejpitomějších chyb iPhonu, ale vytýkat jim, že máš možnost si dát do telefonu týdenní beta verzi, mi přijde padlé na hlavu. Jestli sis koupil špatný telefon, tak je to blbé (pro tebe! Příště tu chybu neuděláš. Snad. Ale vůbec nechápu, proč tu jsi, když používáš jiný než Xiaomi přístroj a ani nemáš Miui... To tu jsi jen proto, abys tu ventiloval nespojojenost s tím, že jsi se snažil koupit si ten nejlevnější telefon a nejsi s ním spokojený?), ale to neznamená, že to tak funguje na všech strojích. Kupříkladu já se občas vracím (a teď na ní zrovna jsem) k 4.7.4 a nedám na ní dopustit. Neměl jsem ale problémy snad na žádné "pětkové" verzi. Miui 6 se mi zatím nezdá jako použitelná, resp. pár chyb nepřekousnu, ale to přeci neznamená, že je špatně, že ty updaty vychází...
Souhlas..já jsem osobně toho názoru že je právě chyba v té široké podpoře...prostě už moc přístrojů a týdení aktualizace..to se prostě časem na kvalitě někde projevit muselo a není to jak všichni vidíme dobře. Místo aby vyladili systém přidávaji nevyzkoušené ptákoviny. Osobně jsem nespokojenej až s touhle poslední verzí kůli pádům aplikací ikdyž na druhou stranu jede telefon svižně bez sekáni a zdá se mi že i baterie víc vydrží..
ax1qwer se to líbí
 #154328  od ax1qwer
 před 9 lety
Nikdy jsem nerekl, ze je spatne, ze vydavaji updaty. Ale maji tech mobilu a dalsich veci tolik, ze to nezvladaji. Miband, chytrou doamcnost hromadu dalsich kramu.
Ale kazdy se musi rozhodnout, zda je pro nej prednejsi tlacitko na sdileni aktualniho pocasi, nebo pouzitelny system.

Prijde mi to, jako kdyby clovek nafukoval prasklej balonek, pridava stale vic vzduchu, ale bez zalepeni diry/der tomu stejne nepomuze.
Dimmu Borgir se to líbí
 #154334  od Bravo37
 před 9 lety
ax1qwer píše:Nikdy jsem nerekl, ze je spatne, ze vydavaji updaty. Ale maji tech mobilu a dalsich veci tolik, ze to nezvladaji. Miband, chytrou doamcnost hromadu dalsich kramu.
Ale kazdy se musi rozhodnout, zda je pro nej prednejsi tlacitko na sdileni aktualniho pocasi, nebo pouzitelny system.

Prijde mi to, jako kdyby clovek nafukoval prasklej balonek, pridava stale vic vzhuchu, ale bez zalepeni diry/der tomu stejne nepomuze.
tak s tímhle nezbejvá než souhlasit..tohle je i můj názor
 #154335  od trotl
 před 9 lety
PalinoM píše:
necromander píše:Ako je možné že keď odinstalujem prehliadač tak po reštarte je opäť nainštalovaný? Potom aky to ma zmysel odinštalovať?
Musíš ho odstrániť s nejakým root browserom z data/miui/app/noncustomized a potom sa ti nenainštaluje znova

Sent from my MI 4W using Tapatalk
sebe aj zene na redmi2 som ho vymazal uz niekolko krat ale po kazdom restarne je spat. nechapem.
 #154336  od PalinoM
 před 9 lety
trotl píše:
PalinoM píše:
necromander píše:Ako je možné že keď odinstalujem prehliadač tak po reštarte je opäť nainštalovaný? Potom aky to ma zmysel odinštalovať?
Musíš ho odstrániť s nejakým root browserom z data/miui/app/noncustomized a potom sa ti nenainštaluje znova

Sent from my MI 4W using Tapatalk
sebe aj zene na redmi2 som ho vymazal uz niekolko krat ale po kazdom restarne je spat. nechapem.
Treba ho odinštalovať a potom vymazať z horeuvedeného adresára

Sent from my MI 4W using Tapatalk
trotl se to líbí
 #154342  od Marty_Mark
 před 9 lety
Osobně si myslím, že Xiaomi telefony jsou velmi dobré (poměr cena/ výkon) a MIUI mi přijde jako dobrá konkurence pro Apple. Jak zde bylo zmíněna ne zrovna dobrá funkčnost MIUI na Redmi 1S, tak já jsem s verzi 50.0.0 neměl. EMUI od huawei mi připadne jako kopie MIUI. Ale to nemění fakt, že obě UI jsou bezkonkurenčně uživatelsky přívětivější než jiné nástavby androidi (pokud fungují ;)).
 #154356  od jruncik
 před 9 lety
Ahoj, měl byhc blbej dotaz, přešel jsem na MiUi 6 a od ty doby mě černají ikony. Tak nejak náhodně. Telefon se uspi a pak je na náhodných tabech černo. Stačí pustit jakoukoliv aplikaci z daného tabu a fixne se to na dalsi 3-5 vypnutí.

Černé ikony:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Rozpadlé písmo:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Stává se to taky někomu? Dělá me to poslední 2 - 3 verze. (Xioami MI2)
keyoke, cvrcek13 se to líbí
 #154363  od ingbrzy
 před 9 lety
nastav default temu...
jruncik, cvrcek13 se to líbí
 #154376  od MistahDees
 před 9 lety
Zdravím,

celý den se pokouším nainstalovat MIUI 6 na Redmi 1S, ale za žádnou cenu to nejde. Pokaždé musím poté flashovat telefon do továrního nastavení. Nevíte, v čem může být háček? V návodu je napsáno, že pro Redmi s 1GB je nutné vypnout optimalizaci RAM ve vývojáři. Já však v nastavení pro vývojáře žádnou takovou možnost nemám. Je tu někdo komu se povedlo s RedMi 1S přejít z MIUI v5 do v6?

Díkymoc
 #154385  od KoumiCZ
 před 9 lety
Těch tady je :D

Nic nevypínej, stáhni si ROMku, dej si jí do kořene interní paměti v telefonu, spusť aplikaci Aktualizace, z menu vyber instalaci balíčku ZIP a vyber ten co jsi stáhnul. Po aktualizaci na MIUI V6 restartuj do recocery a proveď factory reset. Toť vše ;)
 #154395  od MistahDees
 před 9 lety
Děkuji za odpověď. Bohužel však do tohoto stádia nikdy nedojdu. Všechno dělám podle návodu, ale nic. Pokaždé mě to již při updatu nahlásí chybu. Verzi používám CZ SK 50.0.0 (Android 4.3). Když se to pokusím přes recovery, ručně přejmenovaný soubor na update.zip nechce telefon v recovery přečíst. Pokaždé se tak dostanu pouze do recovery modu, kde se nahlásí chyby a poté zdlouhavě přes PC znovu flashuju.
 #154398  od 55premet55
 před 9 lety
Jaaaaaaaaaj... Se strachem jsem aktualizoval v pondelok, dnes lituji.. Neustale chyby ze to a tamto prestalo pracovat.. Ted nejaky scv ci co, predtym fm radio, cistic furt.. No uz at je tu neco novsiho a stabilnejsiho.. Kdyby to nebylo tolik prace, vratit se zpet, sel bych na minulou verzi..
Za praci na CZ ale moc dik..

Note4G
 #154402  od skorky
 před 9 lety
55premet55:Já se vrátil úplně v pohodě,v recovery jsem rebootoval na do druhého systému s minulou verzí a hotovo,záležitost na 1minutu bez práce ;)
 #154403  od MistahDees
 před 9 lety
já tyhle možnosti v recovery vůbec nemám...mám tam prostě jenom reboot, wipe a reset, z čehož je na výběr jenom wipe cache,user data, all data a nakonec install update.....tyhlety možnosti, co tu píšete, se s mým recovery vůbec neshodují
 #154411  od HellAngel
 před 9 lety
Ja tam mam len reboot to system a back to menu. Ale uz vydrzim do zajtra, hadam to bude pouzitelne :)
 #154412  od pps
 před 9 lety
A Note má taky 2 systémové particie?

Mi3 WCDMA - Tapatalk
 #154417  od Killerrade
 před 9 lety
pps píše:A Note má taky 2 systémové particie?

Mi3 WCDMA - Tapatalk
Můj teda nemá takže tahle možnost prostě nejde.
 #154419  od ingbrzy
 před 9 lety
2 systemove particie maju len "real" Mi* zariadenia.. teda Mi2/3/4/Note/PAD.. nie Redmi...
 #154426  od Halfi
 před 9 lety
USSD kód stále vypisuje rozsypaný čaj, nevím kolik mám kreditu :(
gonzo se to líbí
 #154456  od prochazkatomas
 před 9 lety
Je to strašná verze. Nic mi tam skoro nejde ani screen obrazovky. Pořad mi vyskakujou oznámení o tom jak něco nefunguje. Pise mi to, ze mám malo místa, ale mam 3/4 volnyho místa a ještě k tomu nefunguje čistič. Vždycky na chvíli to vyřeší restart, ale vážně nedoporucuji tuto verzi. Jediný co doporučují je si vypnout automaticky aktualizace. Nevíte někdo, kde bych mohl stáhnout předchozí verzi? Nějak jsem si nedělal zálohy..
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat