[Staršie týždňové verzie]
 #287920  od quicky
 před 7 lety
som tu novsi a rad by som sa spytal:

na MI5 som stiahol zo stranky (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť) poslednu verziu 8.1.4. (od novoty som mal nejaku verziu 7 myslim alebo dokonca 6)

pozeram,ze tuto mate uz 8.1.7. ma zmysel to updatovat manualne? ide mi o max stabilitu - nakolko sa jedna o priatelkin telefon...

bude sa ta verzia 8.1.4 automaticky updatovat? resp. kedy pride stable rom na Android 7?

do telefonu som ziadny bootloader a pod nedaval, telefon je kupeny z alza.sk

DAKUJEM ZA RADY. cital som tu forum zhora zdola ale taky mam bordel v tom vsetkom co sa verzii tyka ako este pri ziadnom telefone :D
 #288026  od Spamyx
 před 7 lety
Aby jsi mohl nahrát zdejší ROM, musíš právě odemknout bootloader a poté do mobilu nahrát TWRP.
Verze 8.1.7.0 je dostatečně stabilní a je na androidu 7, není sice bez chyb, ale kromě problémů s GPS u některých lidí a horší přesnosti oproti dřívějšku se jedná o kosmetické problémy, dlouhé připojování k wifi sítím a občasné pády aplikací.

Tvá nainstalovaná verze se ti bude automaticky aktualizovat (aspoň ve výchozím nastavení je povolená automatická aktualizace a globální verze to umí). Zdejší verzi je nutné manuálně stáhnout do mobilu a teprve poté aktualizovat.
Pro Mi5 má zítra vyjít stabilní verze 8.2, která už bude na androidu 7.
 #288073  od ingbrzy
 před 7 lety
stare pre Android 5.1...
 #288099  od vladimir79
 před 7 lety
pani,mam note 3pro a ten fotak sa mi akosi nelubi,zda sa to len mne ,alebo som neni sam,urcite je moznost to vyriesit alternativnou apk a ak mate skusenosti tak doporucte nejaku ktora slape ok
 #288107  od Daxa
 před 7 lety
Pozerám pre dior mávala rom okolo 450 mb a teraz tam vidím 750 mb. Chcem sa spýtať či je to v poriadku vopred ďakujem za odpoveď
 #288108  od juraj.bobor
 před 7 lety
juraj.bobor píše:Pani par dni dozadu som na RN2 presiel zo MIUI7 na MIUI8 obe stable. Whatsapp ma problem pri notifikacii a to ze prestane vibrovat po prijati spravy po nejakom case. Vzdy to vyriesi restart telefonu a nasledne to funguje korektne. To znamena notifikacie whatsapp vibruju, ale pocas dna to prestane fungovat. Na MUI7 tent problem nebol. Nerobil som FR po prechode na MIUI8. Skusal som len odinstalovat appku a opatovne nainstalovat. Niekto podobny problem? Vdaka.
Pls nikto nic k tomu? Uz som spravil aj FR a vzdy mi po case prestanu vibrovat notifikacie. Vyriesi to az reboot.
 #288114  od ingbrzy
 před 7 lety
Daxa píše:Pozerám pre dior mávala rom okolo 450 mb a teraz tam vidím 750 mb. Chcem sa spýtať či je to v poriadku vopred ďakujem za odpoveď
je to Global... nasa sa tam uz nezmesti, takze uz nebude...
 #288120  od Ming22
 před 7 lety
ingbrzy píše:
Daxa píše:Pozerám pre dior mávala rom okolo 450 mb a teraz tam vidím 750 mb. Chcem sa spýtať či je to v poriadku vopred ďakujem za odpoveď
je to Global... nasa sa tam uz nezmesti, takze uz nebude...
To je zvláštní, Note 3G se ještě vejde.
 #288121  od ingbrzy
 před 7 lety
Ming22 píše:
ingbrzy píše:
Daxa píše:Pozerám pre dior mávala rom okolo 450 mb a teraz tam vidím 750 mb. Chcem sa spýtať či je to v poriadku vopred ďakujem za odpoveď
je to Global... nasa sa tam uz nezmesti, takze uz nebude...
To je zvláštní, Note 3G se ještě vejde.
Po zvacseni particie system ano..

~Tapatalk Mi5~
 #288153  od Ming22
 před 7 lety
Je to škoda, ty ikony jsou děs běs [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] , no nic, zatlačit slzu a začít šetřit na něco lepšího ;)
Naposledy upravil(a) Ming22 dne 20 Úno 2017, 11:33, celkem upraveno 1 x.
 #288178  od vladimir79
 před 7 lety
No a prvý sponzorovaný problém na svete, batéria, Android OS sa nedá uspať a stále je v prevozu, žerie batériu s dosť, určite nie som sám, viete poradiť? A pri prechodu s 8.1 na 8.2 som samozrejme robil HR,
 #288193  od bedo
 před 7 lety
vladimir79 píše:No a prvý sponzorovaný problém na svete, batéria, Android OS sa nedá uspať a stále je v prevozu, žerie batériu s dosť, určite nie som sám, viete poradiť? A pri prechodu s 8.1 na 8.2 som samozrejme robil HR,
Celkom by ma zaujímalo, kto sponzoruje také veci. A nestačí robiť HR, treba FR! ;)
 #288195  od vladimir79
 před 7 lety
bedo píše:
vladimir79 píše:No a prvý sponzorovaný problém na svete, batéria, Android OS sa nedá uspať a stále je v prevozu, žerie batériu s dosť, určite nie som sám, viete poradiť? A pri prechodu s 8.1 na 8.2 som samozrejme robil HR,
Celkom by ma zaujímalo, kto sponzoruje také veci. A nestačí robiť HR, treba FR! ;)
pardon,zle som napisal ,robil som FR pred instalaciou a aj po instalacii,zle som napisal pred tym
 #288227  od madmanwild
 před 7 lety
vladimir79 píše:No a prvý sponzorovaný problém na svete, batéria, Android OS sa nedá uspať a stále je v prevozu, žerie batériu s dosť, určite nie som sám, viete poradiť? A pri prechodu s 8.1 na 8.2 som samozrejme robil HR,
Potvrdzujem tiez, u mna na Redmi 4 nemoznost prepnut do rezimu spanku, baterka ide dolu ako strela, tiez FR pred aj po cez TWRP...co s tym?
 #288235  od vladimir79
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:Někdo kdo zkoušel verzi 8.2 na kenzo(redmi note 3 pro)?

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Ja som ju dával pred pár dňami, všetko je na parádu, len sa snažím vyriešiť problém ktorý som uviedol príspevok nad tebou, možno to je len nejakou mojou apk, práve to zisťujem


Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #288237  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
vladimir79 píše:
VojtouNerCZ píše:Někdo kdo zkoušel verzi 8.2 na kenzo(redmi note 3 pro)?

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Ja som ju dával pred pár dňami, všetko je na parádu, len sa snažím vyriešiť problém ktorý som uviedol príspevok nad tebou, možno to je len nejakou mojou apk, práve to zisťujem


Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Dnes teda testnu a dam vedet co a jak
Pouzivam ale RADON KERNEL, tak je moznx ze na to bude mit vliv
Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #288241  od motyll
 před 7 lety
Omlouvám se za laický dotaz, "peru" se s MIUI teprve pár dní.
OTA aktualizace tedy nejsou, vše ručně?
Mám problém s BT připojením. Odpojují se mi Pebble hodinky (předchozí Nexus s nimi neměl problém) a občas zazlobí HF v autě (originál Škoda). Na displeji auta sice svítí, že telefon je připojený, nicméně hovor přes HF nespojí.
Kterou (stable) verzi bych měl nahrát?
Díky za info.

Obrázek
 #288244  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
motyll píše:Omlouvám se za laický dotaz, "peru" se s MIUI teprve pár dní.
OTA aktualizace tedy nejsou, vše ručně?
Mám problém s BT připojením. Odpojují se mi Pebble hodinky (předchozí Nexus s nimi neměl problém) a občas zazlobí HF v autě (originál Škoda). Na displeji auta sice svítí, že telefon je připojený, nicméně hovor přes HF nespojí.
Kterou (stable) verzi bych měl nahrát?
Díky za info.

Obrázek
Máš XIAOMI redmi note 3 SE s GLOBAL ROM. ROm z éto stránky je CZ/SK. Navíc máš nejnovější verzi systému, tak aktualizace se logicky nenabízí.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tvoje je "Redmi Note 3 Special Edition Global"
motyll se to líbí
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat