[Staršie týždňové verzie]
 #288310  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:
vladimir79 píše:
VojtouNerCZ píše:Někdo kdo zkoušel verzi 8.2 na kenzo(redmi note 3 pro)?

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Ja som ju dával pred pár dňami, všetko je na parádu, len sa snažím vyriešiť problém ktorý som uviedol príspevok nad tebou, možno to je len nejakou mojou apk, práve to zisťujem


Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Dnes teda testnu a dam vedet co a jak
Pouzivam ale RADON KERNEL, tak je moznx ze na to bude mit vliv
Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Zatim to vypada, ze mobil se uspava. Viz screen Obrázek
Pouzivam radon kernel 3.9
Libi se mi teda ty novy animace a ze uz je konecne aplikovana automaticka úloha

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #288321  od LukeMurano
 před 7 lety
Horeus píše:Taky mi nejdou moznosti vyvojaru.Vypne nastaveni.mi4c

Nahodil som si MIUI GlobeRom oprava tychto nastaveni spočiva v tom že treba nastavit jazyk na ENGLISH a potom sa tam dá dostať na MI Globe to zabralo počitam že pomoze aj na tunajšej ROM
 #288359  od TajnyKamen
 před 7 lety
To co je za feature, že padá baterie o 5% za sekundu, full wipe v TWRP, cancro
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #288380  od vyrobca
 před 7 lety
Hmm.. po aktualizacii na 8.2.1.0 KHIMIDL mi nefunguje taka trivialna aplikacia ako je telefon... a s nou kontakty... dost blbe..
 #288410  od Pytlik
 před 7 lety
Nedá se stáhnout verze 8.2 Dior. Tvrdí to, že web nelze najít.
------------------------------------------------------------------------------
Edit: Už dobrý...
 #288473  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Osvětlí mi tu nekdo automaticke ulohy? Mam takto nastavene, nicmene tichy rezim se jen zapne a po konci se uz nevypne automaticky. ObrázekObrázek

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #288605  od rockerzotyi
 před 7 lety
vladimir79 píše:pani,mam note 3pro a ten fotak sa mi akosi nelubi,zda sa to len mne ,alebo som neni sam,urcite je moznost to vyriesit alternativnou apk a ak mate skusenosti tak doporucte nejaku ktora slape ok
Aj ja mám problem s foťákom, nemôžem urobiť ani jednu fotku. Pri každom fotení zamrzne a padá.Obrázek
Naposledy upravil(a) rockerzotyi dne 22 Úno 2017, 09:42, celkem upraveno 1 x.
 #288618  od vladimir79
 před 7 lety
To máš iný problém ako ja, mne sa len neľúbila kvalita fotiek, ale to neovplyvním, určite ti budú položené otázky či si robil pri prechode FR,

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #288625  od [email protected]
 před 7 lety
vyrobca píše:Hmm.. po aktualizacii na 8.2.1.0 KHIMIDL mi nefunguje taka trivialna aplikacia ako je telefon... a s nou kontakty... dost blbe..
To jsem "rád", že v tom nejsem sám :(
Už jsem si začínal myslet, že jsem to blbě flešnul (krásné české slovo, že?) Tak doufám, že když tam nahrnu zpět předchozí verzi tak to zase půjde...

Abych nezapoměl - já mám Redmi Note 2 a ztroskotal jsem na verzi 8.1.3.0 LHMCNDI

Edit:
Tak downgrade zpez na verzi kterou jsem mel pred upgradem dopadl nevalne. Telefon tvrdil ze nema simku at jsem pouzil kterykoliv slot. Neakceptoval ani jinou. Reflashnuti nepomohlo. Zkusil jsem ted jeste jednou flashnout 8.1.3.0. Telefon simku opet akceptuje, nicmene pada na hubu pri pokusu otevrit kontakty/telefon. Nakonec jsem testnul MIUI 8.3 a zatim to vypada, ze vsechno funguje jak ma. Akorat me to stalo par hodin casu :(
Naposledy upravil(a) [email protected] dne 22 Úno 2017, 19:15, celkem upraveno 1 x.
 #288641  od rockerzotyi
 před 7 lety
vladimir79 píše:To máš iný problém ako ja, mne sa len neľúbila kvalita fotiek, ale to neovplyvním, určite ti budú položené otázky či si robil pri prechode FR,

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Robil som uplne čistú inštaláciu, pred tým som používal developer verziu. Pred inštaláciou som vymazal všetko a tak som nahodil stable. Síce je pravda že foťákom som chcel použiť až 3 dní po nahodení novej rom, takže neviem či je to nefunkčný od začiatku.
 #288780  od onisud
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:Osvětlí mi tu nekdo automaticke ulohy? Mam takto nastavene, nicmene tichy rezim se jen zapne a po konci se uz nevypne automaticky.
Myslim, ze to mas nastavene dobre, len otazka je, preco ti tu ulohu neukonci. Ja mam standardne rezim lietadlo v noci, teraz som skusil aj tichy rezim, vsetko zapina aj vypina podla nastaveni, su rovnake ako u teba. Len nemam stable, ale ten rezim lietadlo mi funguje mozno aj dva mesiace. Skus overit, ci ti to nekoliduje s inou ulohou.
 #288825  od rockerzotyi
 před 7 lety
Foťák funguje! Po nahodení novej rom-ky asi som obnovil nastavenie aj na foťák zo zálohy predošlej rom-ky a to bol asi problem. Dal som obnoviť predvolené a už to funguje.
Tú čistú inštaláciu som robil cez TWRP.

Edit:
Zmena pôvodu nefunkčnosti foťáka:
Problém bol v tom, že MIUI používam v maďarskom jazyku a keď v nastaveniach foťáka som vybral možnosť časový vodoznak, čiže aby sa na fotkách bol zobrazený aj čas a dátum, tak v okamžiku fotenia aplikácia padla a to z dôvodu, že maďari používajú formát zobrazenia dátumu rok/mesiac/deň, ktorý formát MIUI resp. Android nepodporuje. Keď som prepol jazyk do slovenčiny, tak všetko bolo v poriadku a na fotkách je pekne zobrazený dátum v SK formáte aj čas.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
bedo se to líbí
 #288836  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
onisud píše:
VojtouNerCZ píše:Osvětlí mi tu nekdo automaticke ulohy? Mam takto nastavene, nicmene tichy rezim se jen zapne a po konci se uz nevypne automaticky.
Myslim, ze to mas nastavene dobre, len otazka je, preco ti tu ulohu neukonci. Ja mam standardne rezim lietadlo v noci, teraz som skusil aj tichy rezim, vsetko zapina aj vypina podla nastaveni, su rovnake ako u teba. Len nemam stable, ale ten rezim lietadlo mi funguje mozno aj dva mesiace. Skus overit, ci ti to nekoliduje s inou ulohou.
Nevim proc, ale ode dneska to jede. Nic jsem nemenil, neodinstalovaval

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #288976  od JosephPorta
 před 7 lety
Zdarec,
teď jsem to nahodil na můj Redmi Note 3 SE.
Neustále to vyhazovalo chybu android.process.acore byl bohužel ukončen. Našel jsem že pomohlo vymazat data v TWRP, moc se mi to nelíbilo, přijít o všechno, ale ok. Teď pro změnu nemůžu spustit apk Mi Fit na propojení MiBand 2 někdo nějaký nápad? :-/
 #289117  od vladimir79
 před 7 lety
Čaute, jedna otázočka, neviem či to je spôsobené miui 8.2, ale google services framework si strašne žerú mobilné dáta, neviem čím to je ale nič som nerobil a nainštaloval a dnes to začalo, nie že by som bol škrob na dáta, ale.....,

Odoslané s redmi note 3 pro
 #289160  od vyrobca
 před 7 lety
vyrobca píše:Hmm.. po aktualizacii na 8.2.1.0 KHIMIDL mi nefunguje taka trivialna aplikacia ako je telefon... a s nou kontakty... dost blbe..
takze problem som vyriesil ze som sa vratil na verziu miui 8.0 .... kedze som si zabudol spravit pred prechodom na miui 8.2 zalohu, navrat spat bol velmi bolestivy, pretoze som mal zalohu staru 2 mesiace a dosiel som o cast dat...
ADMIN by mohol dopisat hned na prvu stranu aby si uzivatelia nezabudli spravit aktualnu zalohu telefonu na karticku, kvoli lahsiemu a menej bolestivemu navratu pri problemoch s aktualizaciou. Je to podla mna velmi klucova a jednoducha zalezitost vdaka ktorej nebude tolko nespokojnych uzivatelov xiaomi telefonov.
bedo se to líbí
 #289175  od ingbrzy
 před 7 lety
marek.nagy123456 píše:Máme možnosť používať chytrú asistentku vo verzii 8.2.1.0 (Mi4W) ?

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
Cinsku? A co by si s nou chcel robit...?

~Tapatalk Mi5~
 #289215  od Dexer125
 před 7 lety
ingbrzy píše:
marek.nagy123456 píše:Máme možnosť používať chytrú asistentku vo verzii 8.2.1.0 (Mi4W) ?

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
Cinsku? A co by si s nou chcel robit...?

~Tapatalk Mi5~
Možno má rád aziatky

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat