[Staršie týždňové verzie]
 #291664  od pajinek
 před 7 lety
Luka3 píše:Bude, prosím, i po vydání ROM s A7 pokračovat vývoj 5.1?
A ještě jedna věc, netuším co znamená na zamykací obrazovce ten čtyřlístek.
Klikni na ten čtyřlístek a uvidíš... Neboj.
 #291674  od hejhula1411
 před 7 lety
Luka3 píše:Bude, prosím, i po vydání ROM s A7 pokračovat vývoj 5.1?
A ještě jedna věc, netuším co znamená na zamykací obrazovce ten čtyřlístek.
Nastavení denní tapety

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Luka3 se to líbí
 #291733  od habuu
 před 7 lety
Zdravím mám mi4c a od té doby co jsem nahodil android 7 je telefon hroznej, zasekanej, padaj aplikace, dlouho se vše načítá, padá mě wifi. Někdo prosím radu co mám vlastně nahodit, jestli stable verzi(teď jedu na aktuálních verzích v domnění že se to jednou vše zlepší, ale moc to nevypadá), nebo starší android, kterej jel v pohodě, díky. O0
Naposledy upravil(a) habuu dne 10 Bře 2017, 10:45, celkem upraveno 1 x.
 #291734  od Luka3
 před 7 lety
pajinek píše:
Luka3 píše:Bude, prosím, i po vydání ROM s A7 pokračovat vývoj 5.1?
A ještě jedna věc, netuším co znamená na zamykací obrazovce ten čtyřlístek.
Klikni na ten čtyřlístek a uvidíš... Neboj.
Klidně na něj klikni, uvidíš nic se nestane. A proto jsem se zeptal, děkuji za odpověď hejhula1411.
 #291810  od pajinek
 před 7 lety
No já jen, že na ten čtyřlístek se za posledních půl roku nejspíš nikdo nezeptal, nikdo se nebál na něj kliknout. Prozkoumáváním se učíš. Tak se neboj.
 #292075  od dudo21
 před 7 lety
ahoj, mozem tuto verziu 8.1 stiahnut a nahrat cez twrp do telefonu Redmi 3 s verziou stable 7.1.2.0 ? Telefon bol kupovany na alze, sk jazyk tam uz je, len chcem novsiu verziu. vdaka za opdoved
 #292114  od kmotrpjotr
 před 7 lety
No jak to jen říci.

měl jsem MI2S a 2 roky nefunguje GPS v mapách google - štvalo mne to.... tak

nyní mám MI5 no a GPS se zdá funguje - Super

ALE

V aplikaci Fotky google - nelze přepínat mezi stránkami google
Hangout - při spuštění videohovoru mne volaný na MI4 neslyší, pak telefon zatuhne a když se probere musí se restartovat jinak mne při běžném hovoru nikdo neslyší a já taky neslyším.

Je to NEUVĚŘITELNÉ!!!!!!

Proč v jedné verzi všechno funguje a po vytvoření nové funkční věci nefungují i starší funkční verze programů... Trochu se zabývám vývojem SW, tekže bych řekl jediné - TO NENI NORMÁLNÍ!!!!!! Hoši proberte se!!! Co to vlastně vyvíjíte? Děláte na BlackBoxech a je jen loterie co bude fungovat a co ne?... Jo grafika je hezká věc, ale nefunkční app jsou naprosto k ničemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udělal jsem velkou chybu, že jsem podruhé dal šanci projektu MIUI - firma se snažila napodobit apple, ale ani zdaleka se to nezdařilo a nutno říci ani nezdaří. Proč??? protože firma xiaomi už neví co by okopírovala a vlastní filozofie v podstatě vzala za své... Vydávat jedno zařízení za druhým je jak již dnes vím NAPROSTÁ ZOUFALOST!!!! a tato zoufalost pouze frustruje své zákazníky, kteří nechtějí vyhodit mailand za Apple, který ale jak se zdá nyní - neni ve výsledku až tak drahý, když své zákazníky nemile nepřekvapuje nefunkčním SW - tedy v případě MIUI tím co je úplný základ Androidu - tedy nativní aplikace Google...

Xiaomi je trochu zplesnivělé proso a neni to jinak ani s vlajkovou lodí, za 20litrů - to jsou u MIUI vyhozené peníze!!!!... V tuto chvíli to je nespolehlivé zařízení spíše připomínající svou funkčností nějaký Development KIT než-li zařízení pro koncového uživatele!!!!

Pokud nebude opraveno fungování nativních aplikací Google ve stable verzi, napíšu velmi slušnou a rozsáhlou recenzi o několikaletém používání produktů MIUI na MI2S, MI4 a MI5. a jaký je rozdíl s jinými OS na bázi androidu: Tato recenze bude pak zveřejněna na Heurece, FCB, G+ a zde!

TOTO FORUM NENÍ JIŽ PÁR LET(od 2014) NIJAK PŘÍNOSNÉ, JEN SE ZDE DISTRIBUUJÍ "ZABUGOVANÉ" VERZE OPERAČNÍHO SYSTÉMU!!!!
danek84 se to líbí
 #292215  od bedo
 před 7 lety
kmotrpjotr píše:Trochu se zabývám vývojem SW, tekže bych řekl jediné - TO NENI NORMÁLNÍ!!!!!! Hoši proberte se!!! Co to vlastně vyvíjíte?
To je všetko pekné, ale čo keby si to napísal po čínsky a poslal vývojárom, aby to malo nejaký zmysel? Pochybujem, že sledujú toto fórum...
 #292223  od memorex
 před 7 lety
bedo píše:
kmotrpjotr píše:Trochu se zabývám vývojem SW, tekže bych řekl jediné - TO NENI NORMÁLNÍ!!!!!! Hoši proberte se!!! Co to vlastně vyvíjíte?
To je všetko pekné, ale čo keby si to napísal po čínsky a poslal vývojárom, aby to malo nejaký zmysel? Pochybujem, že sledujú toto fórum...
On si asi myslí že naša ROM sa vydáva od základov tu :D

Odoslané z Mi5
 #292224  od Darei
 před 7 lety
kmotrpjotr píše:TOTO FORUM NENÍ JIŽ PÁR LET(od 2014) NIJAK PŘÍNOSNÉ, JEN SE ZDE DISTRIBUUJÍ "ZABUGOVANÉ" VERZE OPERAČNÍHO SYSTÉMU!!!!
1. Naco sem teda chodis, ked je zbytocne?
2. Nevravim, ze MIUI je bez problemov, ale chalani robia optimalizacie z Cinanmi vydanych ROM a nie svoje vlastne, takze ten ich "vyvoj" je trocha ako na blackboxoch, nikdy nevedia, co Cinan vymyslel.
3. Ak si uz mal problem s Mi, tak preco si don isiel opat? Ja som mal predtym inu znacku, nepacila sa mi podpora a cena, tak som isiel inde. Ekosystem androidu je dost bohaty na to aby si mohol tak narocny uzivatel ako ty vybrat.

Ja mam tiez sem tam problem s Mi, ale chalani vzdy poradia a pomozu ak je to v ich silach a hlavne je to sucast ich optimalizacie.

Takze troska ucty k nim nezaskodi. Su to ludia co to robia pre nas vo svojom volnom case a pre 90% ludi je tato ROM bez chyby.
monstros, bedo, PaJo a 1 ostatní se to líbí
 #292245  od Rufus59
 před 7 lety
Zdravim Vás,

Po dlhšej dobe som si prišiel po radu priatelka ma starsi typ Redmi Note 3G MTK (prva verzia) nahodenu poslednu aktualizaciu z OTA miui 7.4 tyzdenna 6.5.5 a android 4.4.2 KOT49H. Celý system jej uz strasne blbne tak chcem nahodit najnovsi.
Presiel som si forum ale na odkazu pre zvacsenie particie neviem najst navod : Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Po zvacseni particie, potom staci factory reset a nainstalovat cez polozku Update ? Ďakujem ak by niekto hodil manual k zvacseniu particie.
 #292251  od Tonytony
 před 7 lety
Tonytony píše:Zdravím..Na svoje Redmi 2 jsem nainstaloval miui 8.vsechno facha v pohodě.jen mám problém při příchozím hovoru. Když zatáhnu za zelený sluchátko že chci hovor přijmout .. hovor se ukončí. Červené sluchátko také tak funguje,to je jasné..Ale zelené na hovor přijmout, ne ukončit.
Jinak s osmičkou jsem spokojen..Jen trošku víc žere baterku.
Prosím o rady či zkušenosti s mým problémem.
Díky moc

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
Nikdo neporadí ?:(
A ještě posledních pár dní není telefon tak plynulej a trochu se seká.ze by 2gb ram nestačila na android 5.1 s miui 8 ? Pls
Dík

Redmi 2 .. Tapatalk
 #292263  od habuu
 před 7 lety
habuu píše:Zdravím mám mi4c a od té doby co jsem nahodil android 7 je telefon hroznej, zasekanej, padaj aplikace, dlouho se vše načítá, padá mě wifi. Někdo prosím radu co mám vlastně nahodit, jestli stable verzi(teď jedu na aktuálních verzích v domnění že se to jednou vše zlepší, ale moc to nevypadá), nebo starší android, kterej jel v pohodě, díky. O0
Nějaké rady?

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
 #292656  od BorisHasArrived
 před 7 lety
habuu píše:
habuu píše:Zdravím mám mi4c a od té doby co jsem nahodil android 7 je telefon hroznej, zasekanej, padaj aplikace, dlouho se vše načítá, padá mě wifi. Někdo prosím radu co mám vlastně nahodit, jestli stable verzi(teď jedu na aktuálních verzích v domnění že se to jednou vše zlepší, ale moc to nevypadá), nebo starší android, kterej jel v pohodě, díky. O0
Nějaké rady?

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
nechem byt expert ale "stable" sa nevola len tak...takze najprv by som skusil dat stable a ak ani to nepomoze tak downgrade na 5.1
 #292686  od juraj.bobor
 před 7 lety
Ahojte,

Prechadzal som zo Stable 7 na Stable 8 na svojom RN2, mam pocit, ze ten telefon je nejaky domyleny cely aj po dvoch FR. Neviem ci to je chybou len u mna alebo v ROM
1. Notifikacie whatsapp/email vibruju vtedy ked nemaju teda aj v Tichom rezime aj napriek tomu ze Vibracie su off a naopak vtedy ked maju vibrovat , vibruju ako sa im chce. Raz frcia raz nie...
2. prechod do roamingu a nasledne spat robi problemy. Vypise, ze sa zmenila Sim karta a mam sa opat prihlasit do Mi cloud a nasledne vypadne signal na SIM1 a pri SIM2 svieti ikona signalu v dvoch urovniach. Telefon sa v podstate stava nefunkcny....Jedina moznost je restart telefonu.
Obrázek
Mate s tym niekto skusenost prip. viete poradit co a ako? Dakujem
 #292831  od Tonytony
 před 7 lety
Nikdo nevi? Neporadí?
Tonytony píše:
Tonytony píše:Zdravím..Na svoje Redmi 2 jsem nainstaloval miui 8.vsechno facha v pohodě.jen mám problém při příchozím hovoru. Když zatáhnu za zelený sluchátko že chci hovor přijmout .. hovor se ukončí. Červené sluchátko také tak funguje,to je jasné..Ale zelené na hovor přijmout, ne ukončit.
Jinak s osmičkou jsem spokojen..Jen trošku víc žere baterku.
Prosím o rady či zkušenosti s mým problémem.
Díky moc

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
Nikdo neporadí ?:(
A ještě posledních pár dní není telefon tak plynulej a trochu se seká.ze by 2gb ram nestačila na android 5.1 s miui 8 ? Pls
Dík

Redmi 2 .. Tapatalk
Tonytony píše:
Tonytony píše:Zdravím..Na svoje Redmi 2 jsem nainstaloval miui 8.vsechno facha v pohodě.jen mám problém při příchozím hovoru. Když zatáhnu za zelený sluchátko že chci hovor přijmout .. hovor se ukončí. Červené sluchátko také tak funguje,to je jasné..Ale zelené na hovor přijmout, ne ukončit.
Jinak s osmičkou jsem spokojen..Jen trošku víc žere baterku.
Prosím o rady či zkušenosti s mým problémem.
Díky moc

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
Nikdo neporadí ?:(
A ještě posledních pár dní není telefon tak plynulej a trochu se seká.ze by 2gb ram nestačila na android 5.1 s miui 8 ? Pls
Dík

Redmi 2 .. Tapatalk

Redmi 2 .. Tapatalk
 #292866  od PatoMino
 před 7 lety
Ahoj, včera jsem udělal na svém Redmi note 4 global OTA update na MIUI 8.2.2 a přestalo mi fungovat odemykání pomocí MiBand 2. Zkusil jsem zrušit párování, znova spárovat, restart, nic nepomohlo... :(
Má někdo podobný problém?
 #293024  od angel.gel
 před 7 lety
Ahoj všem mám dotaz je možné že stable verze třeba 8.1.3.0 na rozdílných zařízení mají jiné funkce např.Žena má redmi note 2 a má vypnutí zvuků při nabíjení já na redmi note 3 se ne a těch funkcí je více

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #293026  od ingbrzy
 před 7 lety
zena ma nasu ROM... ty mas asi Global..
 #293033  od mr.bello
 před 7 lety
Ja som daval na skusku vcera Global 8.1.4.0 a aktualizacia mi hlasila ze je new 8.2.... Stiahol som a nesla inštalovať neviete prečo? Dôvod bol ten ze na developer rom nejde wave2pay vub a nesiel mi ani na global.. bude sa aj na tejto funkčnosti pracovať??
Dakujem za odpoveď


Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #293120  od habuu
 před 7 lety
Zdravím, mám 7.3.2 na A7 a chci provést downgrade na stable A5.1, ale nejde mě nainstalovat potřebné TWPR (libra). Libra 7.0 jde, ale to které potřebuji ne, vůbec se do něj potom nemohu dostat, někdo prosím nějaké rady, pač to mi4c na A7, to nechceš.
 #293175  od mr.bello
 před 7 lety
Ja som flashol cez miflash global a potom následne stable.. navod som použil tak ako pri kupe noveho telefonu a prive nahodenie sk/cz rom najdes v sekci tvojho typu telefonu

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat