[Staršie týždňové verzie]
 #348831  od rasto9966
 před 6 lety
Tak cely problem z notifikaciami v hangoute je sposobeny zvukom... Ako nahle vyberem hocico ine mimo systemovych zvukov tak aplikacia pada a tym padom ani notifikacie nepridu. Pocas uzamknutia sa iba ukonci aplikacia uz potom nefunguje. A ako tak citam forum vela ludi tu ma ten problem ze si nedokaze nastavit vlastne zvuky a ked sa im to podari tak potom nechodia notifikacie...
 #348854  od HardyCz
 před 6 lety
Ahoj,

přemýšlím nad přechodem z týdenní verze na stable a proto by mě zajímalo několik maličkostí.

1) Za jak dlouho se změny z týdenní verze promítnou do stable (jinými slovy jak často se stable aktualizuje)? Případně jak pozadu je stávající stable oproti nejnovější týdenní verzi?
2) Pro přechod stačí udělat pouze FR + wipe dat, a nebo je zapotřebí ještě něco navíc?

Díky!
 #348885  od rasto9966
 před 6 lety
@HardyCz U stabilnych verzii nexistuje nejaka pravidlenost takze ti tazko odpovedat... K prvemu bodu to si vies aj sam co to overit staci sa pozriet na cislo stabilnej "9.0" a cislo tyzdnovej "9.2" takze novinky su momentalne pekne pozadu...
K druhemu bodu staci FR.
 #348936  od OnnyX431
 před 6 lety
Chtěl jsem se zeptat jestli je tato verze Miui je i na Android 8 (Oreo), jednalo by se o telefon Xiaomi Redmi Note 4x(global -SNAPDRAGON). Pokud by tato verze Miui 9 byla i na Android 8, byl by jsem rád jestli by jste mi poskytli rady a když tak odkazy na Andoid 8 a též i na Miui 9 na zmiňovaný Android. Chtěl by jsem navýšit obojí. předem děkuji OnnyX.
 #349384  od Dědek
 před 6 lety
Čau, neví někdo čím by mohlo být to, že mi včera kompletně vypadl v Praze signál na Redmi 4x Global 9.1. Stable?
Občas mi tam naskočí signál a i 4g, ale x krát za den to vypadne a třeba půl dne nejde. Na jiném tel. se stejnou sim jede signál ve stejných místech bez bez problémů. Neví někdo prosím jak to vyřešit? Díky
 #349398  od soban
 před 6 lety
Věštecké koule nemáme..........

Špatný kontakt se simkartou, vadná simka, vadný vysílač či anténa v telefonu.

Řešení vyskoušet jiné simky, jiné telefony.
 #349720  od kol3cko
 před 6 lety
Dobrý den po přechodu z týdení verze na stable poslední verze, mi vypíná a zapíná nabíjení. Nevím čím by to mohlo být ? Třídní note 3 Hennesy.
 #350012  od rasto9966
 před 6 lety
@Dědek @soban Uz som to tu niekde pisal aj mne sa nieco podobne stava. Z nicoho nic vypadok wifi aj siete. Odblokujem telefon ukazuje ze mam wifi aj siet a v za par sekund uplny vypadok a trva to par minut lez sa to znovu obnovy. Ako keby telefon uspal funkcie do letoveho rezimu a pri zapnuti obrazovky ukazuje posledny stav ked mal signal a potom ukaze ze nic nema a lez nabehnu vsetky sluzby tak to chvilu trva. Je to cele nejake zmagorene. Zatial sa mi to stalo 3x, naposledy pomohol zapnut a vypnut letovy rezim a chytilo sa to rychlejsie. Mam vypnute setrenia bateriou tak nechapem preco telefon aj tak prechadza do hlbokeho spanku a vypina siet aj wifi?
 #350022  od Dědek
 před 6 lety
Ne u wifi se to nestává. Jenom síť a data. Taky mi kolikrát na chvíli pomohl restart, ale někdy ani to ne a signál nechytím klidně celé odpoledne. Zkouším dnešní aktualizaci a pokud to nepomůže, tak jde telefon do servisu, mám na něj ještě záruku.
 #350030  od Pjetro1012
 před 6 lety
@kol3cko na mém RN3 MTK také zlobí nabíjení, ale jen při použití nabíječky od mého starého HTC Desire Z. S origo nabíječkou je nabíjení v pořádku.
 #350075  od soban
 před 6 lety
Dědek píše:Ne u wifi se to nestává. Jenom síť a data.
Nemůže být problém v simce či jejím špatném kontaktu v telefonu? Není simka moc tenká že by byl špatný kontakt?
Skus kontakty vyčistit - přejeď je gumou na gumování.
 #350153  od Dědek
 před 6 lety
Simku jsem několikrát přendal do jinýho telefonu a bylo to bez problémů. Jinak neměl jsem na to nervy a už je v reklamaci. Díky moc za radu.
 #350322  od Petrulin1
 před 6 lety
Kluci, omlouvám se, jsem v tomto nováček. MiMax 2 mi dnes nabídl update MIUI 9.2.1.0, asi 255 MB. Mam v Chromu rozectenych asi 8 karet, ruznych serveru. Pokud dam ten update, ukončí se mi ty karty v tom Chromu, nebo zůstanou tak, jsou ted? Díky
 #350340  od AlesJa
 před 6 lety
prosím o pomoc mám redmi 3S a dnes mi telefon zamrznul, displej je puštění, ale na nic nereaguje to samé tlačítka nefungují je nějaký restart jak telefon rozběhnout ?? díky
 #350342  od soban
 před 6 lety
Jednoduše drž power.....

Pokud nepomůže rozebrat a odpojit baterku.
 #350432  od rasto9966
 před 6 lety
@ingbrzy, Teraz som pozeral na en.miui.com romky pre svoj telefon redmi note 4x 4/64 a je tam uz verzia 9.2.1.0 ale na androide 6.0. A druha varianta redmi note 4x 3/32 v verzii 9.0.5.0 na androide 7. V com je rozdiel medezi nimi?
 #350438  od VMach3
 před 6 lety
Redmi Note 4X China (4GB+64GB) = MediaTek - nikel
 #350445  od rasto9966
 před 6 lety
@VMach3 Tak to s tebou nebudem suhlasit, na MTK tam maju stranku redmi note 4.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
To co som ja pisal je tu.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nejak sa v tom stracam. Na jednej stranke je cinske MTK a na druhej su cinske 4/64 a 3/32 rozdielne. A za dalsie keby to bol nikel tak na ich strankach je stabilna 9.0.5.0 a u nas je 9.2.1.0. pre nikel, zas mi to nejako nesedi...
 #350446  od VMach3
 před 6 lety
Jistě, souhlasit se mnou nemusíš a já nemám potřebu ti to rozmlouvat.

Ptal ses a já ti dal odpověď jak to je. To je vše.
rasto9966 se to líbí
 #350447  od soban
 před 6 lety
Panebože co nechápeš že V9.2.1.0.MBFCNEK (MIUI8) je MediaTek - nikel !!! Většinou druhé písmeno v rom B je MediaTek / C je Qualcomm

V9.0.5.0.NCFCNEI (MIUI9) je pro Qualcomm

V9.2.1.0.NCFMIEK (MIUI9) je pro Qualcomm
 #350477  od Mariancello
 před 6 lety
Ahojte, chcel by som sa opytat ci mi po odomknuti bootloaderu a prechode na tunajsiu stable / alebo tyzdennu ROM budu nadalej fungovat bankove applikacie a NFC. Nasiel som na fore rozporuplne info, ze od verzie 7.6.29 je to vyriesene no par uzivatlov nevedelo prejst cez safety net pass, preto by som chcel realne skusnosti. Mam uz suhlas na odomknutie a toto jedine ma zatial "brzdi" v prechode na tunajsiu ROM nakolko ma Mi Note 2, kde je stale (pre mna z nepochoptelnych dovodov) k dispozicii stable global ROM - MIUI 8 v kombinacii s MM6. Dakujem za rady a odpovede
 #350484  od ingbrzy
 před 6 lety
Android Pay funguje na nasej ROM bez problémov..
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 43

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat