Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
150
83%
NIE
30
17%
 #157922  od ckudla
 před 9 lety
Zdravím, dnes jsem nainstaloval aktualizaci Gmailu a začalo mi to nehorázně padat do chyb ( fotoaparát, gmail, obchod play, ...)
 #157923  od Xfantasy
 před 9 lety
Mne blbne odesílání emailu.
Mám ho na seznamu, používám imap. Pokud dám v miui odpovědět přijde text celý divný....
Je to chyba miui nebo seznamu?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #157925  od Bullitt
 před 9 lety
Dělalo mi to i na služebním exchange účtu,takže miui.

|Xiaomi|Redmi 1s|armani|MIUI V6|
 #157929  od Ico-cz
 před 9 lety
Potvrzuji také zhoršení výdrže baterie a senzor vypnutí displaye při hovoru taky blbne.
 #157930  od olivis
 před 9 lety
Vyzkoušen i budík Extreme Free a ten nebudil vůbec, nyní vyzkouším zde zmiňovanou verzi 5.27.3, při které budík prý funguje...
 #157947  od Lukes
 před 9 lety
Ahoj,
prosim, co mam nastavit, aby mi chodily sms od i.mi.com? Nemam tento kontakt na cerne listine v blokovanych SMS. Drive mi tyto SMS normalne chodily. Dekuju.
Naposledy upravil(a) Lukes dne 21 Kvě 2015, 09:33, celkem upraveno 1 x.
 #157953  od LionVTS
 před 9 lety
Ahoj je mozne, ze telefon automaticky promazava sms konverzace? Mam vse ulozene od dubna, starsi zmizeli :-(
 #157975  od pepa112
 před 9 lety
olivis píše:Vyzkoušen i budík Extreme Free a ten nebudil vůbec, nyní vyzkouším zde zmiňovanou verzi 5.27.3, při které budík prý funguje...
Tam funguje,,jen jsem prmazal uzivatelska data,,, Takze znova vsechna nastaveni si pak projit,,,ale prijde mi i jas display lepsi,,, LED blika vzdy pri sms, kalendar zobrazuje i sdilene kalendare,,, Proste funguje vse,,Jen mi padal vestaveny prohlizec,tak jsem ho odinstaloval a mam Firefox...
 #157981  od JardaL
 před 9 lety
miramixin píše:Zdravím prosím vas zas mi nejdou přehrávat videa ,včera to šlo a dnes to nejde dam přehrát a vypadne to nevíte co stím,dik
Dělá mi to samé, už asi 3 verze. Video se spustí a během vteřiny vypne. :(
 #157998  od friskfisk
 před 9 lety
Ahoj,
mám Redmi 1 a aktualizace mi nejde nainstalovat. Pres aplikaci se nestahne,, kvuli nedostatku mista na internim ulozisti (vic jak 300 mb se tam neda uvolnit) a kdyz to stahnu na sd kartu a dam nainstalovat, skoci mi to do recovery a napise signature failed. Co s tim? Diky.
 #158011  od kometa
 před 9 lety
Ico-cz píše:Potvrzuji také zhoršení výdrže baterie a senzor vypnutí displaye při hovoru taky blbne.
 #158014  od kometa
 před 9 lety
kometa píše:
Ico-cz píše:Potvrzuji také zhoršení výdrže baterie a senzor vypnutí displaye při hovoru taky blbne.
Stejný problém mám také
 #158032  od Ted
 před 9 lety
Ico-cz píše:Potvrzuji také zhoršení výdrže baterie a senzor vypnutí displaye při hovoru taky blbne.
To samé
 #158035  od Hurvos
 před 9 lety
U note 1 lte vysoka spotreba baterie a dost sa zahrieva procesor...doteraz nebol nikdy tak zahriaty tel. Ako po poslednej aktualizacii na 5.15 ku... :-(
 #158040  od arcadio
 před 9 lety
- Synchronizace kalendáře na Note 4G funguje.
- Opakující se budík funguje s režimem Neuršit pouze, když nastavim, aby se režim nerušit vypnul cca minutu před spuštěním budíku.
 #158050  od Mystery
 před 9 lety
Victor píše:Dvakrát probudil on tebe a jednou ty jeho. To je fér. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Ale vážně. Toto je fakt problém. Už jaksi počítáme s tím, že doinstalované budíky zvoní s několika minutovým zpožděním, protože to je "vlastnost" MIUI. Ale když nebudí ani systémový, to je velká chyba, s kterou se u jiné značky hned tak nesetkáte.
To není pravda, že se s tímto u konkurence nesetkáme. Třeba u Samsungu S3 mini (a tuším že i u jiných verzí) byl problém s budíkem také. Občas jen prozvonil (ani né sec) a hnedka se vypnul. Stock systém, stock budík ... A je to celkem well known bug :-)
 #158052  od ingbrzy
 před 9 lety
Budik zvoni spolahlivo ak nie je aktivny rezim Nerusit... nastavte si ukoncenie rezimu Nerusit pred zazvonenim budika... bug je nahlaseny... uz len cakat...
 #158054  od Bravo37
 před 9 lety
ingbrzy píše:Budik zvoni spolahlivo ak nie je aktivny rezim Nerusit... nastavte si ukoncenie rezimu Nerusit pred zazvonenim budika... bug je nahlaseny... uz len cakat...
Už jsem to tu zmiňoval a nejen já že to pomůže ale ono chvilku číst fórum je dřina [SMILING FACE WITH SMILING EYES]třeba to opraví zejtřejší synchronizace budíku ;)
 #158063  od olivis
 před 9 lety
ingbrzy píše:Budik zvoni spolahlivo ak nie je aktivny rezim Nerusit... nastavte si ukoncenie rezimu Nerusit pred zazvonenim budika... bug je nahlaseny... uz len cakat...
Není pravda, režim nerušit aktivní nemám a budík někdy zvoní, někdy ne.
 #158066  od Bravo37
 před 9 lety
olivis píše:
ingbrzy píše:Budik zvoni spolahlivo ak nie je aktivny rezim Nerusit... nastavte si ukoncenie rezimu Nerusit pred zazvonenim budika... bug je nahlaseny... uz len cakat...
Není pravda, režim nerušit aktivní nemám a budík někdy zvoní, někdy ne.
Já nemám od posunutí naplánovaného režimu jedinej problém... :o je fakt že nerušit nepoužívám..jen mám automaticky přepnuto na maraton.
 #158070  od madmanb
 před 9 lety
Tak mi nedalo a právě, jsem vyzkoušel budík za režimu nerušit a zvonil Obrázek používám Timely a mám toto nastavení
Obrázek
Obrázek
 #158073  od kapap1
 před 9 lety
Tak u me funguje budik s pravidelnou presnosti. Ikony maji porad stejnou barvu, vydrz bazerie je po 4 dnech uzivani telefonu na 54% (tedy -46%) a i mikrofon funguje, jak ma, i kdyz cca 4 verze zpet tomu tak nebylo ani v prubehu hovoru, ale:
S PRAVIDELNOU PRESNOSTI MIZI HODINY V LEVEM HORNIM ROHU A K JEJICH ZOBRAZENI POMUZE POUZE RESTART. Toto se stavalo hned na zacatku v6 (asi 4 verze), pak byl dloooooouho klid a ted se zda, ze se perioda vraci??? Nebo je to z jineho duvodu???
 #158074  od petersen25
 před 9 lety
Fakt jsem jediný, komu blbne proximity senzor? Restart, kalibrace, 4 hovory v pohodě a pak při příchozím přestane fungovat. Folii nemám. Jak zjistit jestli to není hardwarová chyba.
 #158075  od KoumiCZ
 před 9 lety
friskfisk píše:Ahoj,
mám Redmi 1 a aktualizace mi nejde nainstalovat. Pres aplikaci se nestahne,, kvuli nedostatku mista na internim ulozisti (vic jak 300 mb se tam neda uvolnit) a kdyz to stahnu na sd kartu a dam nainstalovat, skoci mi to do recovery a napise signature failed. Co s tim? Diky.
Najdi si tam místo. Nic jiného ti nezbývá, pokud chceš aktualizovat. Určitě se v interní paměti najdou věci, které by šly dát na kartu nebo smazat ;)
 #158077  od hsrado1121
 před 9 lety
ja dúfam že zmeskane hovory sa v budúcej verzii opravia už sa mi podarilo nadstaviť aby ukázalo zmeskany hovor aj pri dlhšom zvonený ,ale vydrzito cca len par hodín /7-12/ potom treba znovu restartnut telefón ,aby zobrazoval zmeskane hovory a nie ako odmietnuté..;(
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat