Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
121
80%
NIE
31
20%
 #159415  od vendat
 před 9 lety
Tady je svět ještě v pořádku: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #159431  od Comby
 před 9 lety
Takže ja som hlasoval za nespokojnosť. Stále občas nesvieti LEDka pri prijatej SMS a pri zmeškanom hovore.
Naposledy upravil(a) Comby dne 27 Kvě 2015, 09:37, celkem upraveno 1 x.
 #159439  od monious
 před 9 lety
monious píše:
gauco píše:Tak jsem od rána na 38 % baterie. To přece není normální...
ja mam na MI2S stejnej problem uz nejakou dobu, baterka nevydrzi ani 1 den.

premyslim, ze nainstaluju nejakou starsi verzi, kterou sem mela a se kterou nebyl v tomhle smeru problem. Muzu nainstalovat neco, co bylo 4.4 kdyz uz sem tam flashla 5.0? nebo to mam radsi flashnout komplet?

diky moc
poradil byste mi prosim nekdo?
 #159441  od Veduci09
 před 9 lety
monious píše:
monious píše:
gauco píše:Tak jsem od rána na 38 % baterie. To přece není normální...
ja mam na MI2S stejnej problem uz nejakou dobu, baterka nevydrzi ani 1 den.

premyslim, ze nainstaluju nejakou starsi verzi, kterou sem mela a se kterou nebyl v tomhle smeru problem. Muzu nainstalovat neco, co bylo 4.4 kdyz uz sem tam flashla 5.0? nebo to mam radsi flashnout komplet?

diky moc
poradil byste mi prosim nekdo?
Ak sa chcete vrátit spät z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.12.5 cez MiFlash/SPFlash tools!
 #159445  od Veduci09
 před 9 lety
monious píše:chci zustat na V6, jen chci dat starsi verzi.
nie som si isty .. ale myslim ze treba spravit to iste a z tej V5 ist na tu konkretnu V6 .. ale keby nie nech ma niekto opravi
 #159448  od monious
 před 9 lety
ja sem ale nerikala nic o V5. mam V6 .

momentalne tam mam ale nainstalovanou flash xiaomi.eu_multi_aries_5.5.22_v6-5.0.zip.
ta starsi verze, kterou bych tam chtela dat je napriklad xiaomi.eu_multi_aries_5.3.27_v6-4.4.zip.

moje otazka je, jestli musim flashnout znova to neco_v6-4.4.zip. kdyz to tam chci dat, nebo jestli muzu nechat neco_v6-5.0.zip.

diky
 #159452  od Comby
 před 9 lety
Teraz máš xiaomi.eu_multi_aries_5.5.22_v6-5.0.zip. Ak flešneš cez Updater/Aktualizace xiaomi.eu_multi_aries_5.3.27_v6-4.4.zip (urobíš downgrade), tak pravdepodobne sa po reštarte dostaneš do tzv. bootloop (opakujúce sa logo mi.com). Preto sa downgrade musí robiť cez čínsku fastboot ROM, t.j. nie cez Updater/Aktualizace, ale len cez počítač. Ak chceš mať 5.3.27, tak potrebuješ stiahnuť fastboot ROM v tejto verzii.
 #159460  od gauco
 před 9 lety
Jsem zpět na verzi 5.5.8. Udělal jsem factory reset a protože to bylo už pozdě v noci, zvířat jsem to a dal WIPE ALL. A všechny zálohy byly v prdeli... Z Mi cloudu se obnoví aplikace, ale ne jejich data. Zlaty Titanium Backup a pár starých záloh v Dropboxu. Z nejhoršího jsem venku...
 #159463  od Comby
 před 9 lety
monious píše:takze musim. diky.
Ešte doplním, že musíš pritom urobiť full wipe, t.j. aj zmazanie interného úložiska, takže treba urobiť zálohu všetkých fotiek a pod.
 #159476  od robijalsi
 před 9 lety
neviem od ktoreho upgrade, ale casto sa mi stava, ze sa moja Mi4-ka v noci restartuje. Samozrejme tym padom (kedze caka na zadanie PINu) som off, pricom o tom ani neviem - je to neprijemne, pokial clovek ma pohotovostnu sluzbu po telefone... Mam nainstalovanu vzdy aktualnu tyzdennu verziu V6-ky. Poradte, co s tym, prosim!!!
 #159490  od AdamB
 před 9 lety
Hongmi 1: Po instalaci z 5.5.15 na 5.5.22 se mi výrazně snížila hlasitost vyzvánění. Např. při nastavení max hlasitosti to odpovídá cca 50-60 % při minulých verzích. Nemáte prosím někdo nápad co s tím, popř. zda mohu provést downgrade na 5.5.22. Díky moc.
 #159494  od sodekcz
 před 9 lety
robijalsi píše:neviem od ktoreho upgrade, ale casto sa mi stava, ze sa moja Mi4-ka v noci restartuje. Samozrejme tym padom (kedze caka na zadanie PINu) som off, pricom o tom ani neviem - je to neprijemne, pokial clovek ma pohotovostnu sluzbu po telefone... Mam nainstalovanu vzdy aktualnu tyzdennu verziu V6-ky. Poradte, co s tym, prosim!!!
zrušit pin? Nebo ho potřebuješ?

Jinak bych zkusil postupně wipe cache, pokud nepomůže tak wipe user data ..... Pokud se rozhodneš pro wipe user data, tak bych šel přes Mirecovery. Udělal wipe user data, znovu aktualizaci na aktuální verzi (nebo na osvědčenou 5.3.27) a potom teprve reboot a nové nastvení. U služebního telefonu bych důkladně zvažoval každou další aktualizaci.
robijalsi se to líbí
 #159515  od mano
 před 9 lety
konecne nieco + ovladanie hudby na lockscreene uz sa tesim O0
 #159519  od wxt
 před 9 lety
Mobil Note pro 3g. 5.5.22 Par postrehu a proseb o radu. Po posledni aktualizaci pada prohlizec treba ts bohemia hlavni stranka se nacte pak dam komponenty zasekne se a padne ,dela to jen par stranek a tohle je jedna z nich. Jsem lama nemam v nastaveni kolonku pro vyvojare nevite nekdo kam se podela. Nastaveni vykonu procesoru bych taky potreboval. Pri odinstalaci pres ikonu zadny zvuk ani ohnostroje. Jinak vse slape jak ma dekuju za preklad a praci co pro nas delate. Jen me mate jak seevsude vsechno presunuje a pak tapu jak ...... Pro info lezu do tech nastaveni jen obcas a mezi obcas je i par aktualizaci 8)
 #159533  od Jatsa
 před 9 lety
V galerii se stale utapi sipky v nazvech kategorii razeni (nazev, velikost, datum). U hudebni aplikace to jiz bylo pekne opraveno, tak snad se to objevi i v galerii.
 #159538  od randompct
 před 9 lety
V tejto verzii sa u mna opat objavil problem s postovym klientom ( v systeme ) ..., nahodne neodosiela spravy ( exchange ). Takze telefon je na pracovne pouzitie nepouzitelny .. hmm. Vsimam si ze sa na to pravidelne stazuje par uzivatelov, je na to nejake realne riesenie alebo len pouzivat externy mail klienta? Zrejme sa moc nerata ze by tieto telefony niekto pouzival vo firme :( ....
 #159558  od sodekcz
 před 9 lety
randompct píše:V tejto verzii sa u mna opat objavil problem s postovym klientom ( v systeme ) ..., nahodne neodosiela spravy ( exchange ). Takze telefon je na pracovne pouzitie nepouzitelny .. hmm. Vsimam si ze sa na to pravidelne stazuje par uzivatelov, je na to nejake realne riesenie alebo len pouzivat externy mail klienta? Zrejme sa moc nerata ze by tieto telefony niekto pouzival vo firme :( ....
Kolega má nějakou verzi Mi2, já Mi3. S Exchange, odesíláním pošty a vestavěným klientem bojujeme střídavě někdy od vánoc. Já teda na Mi3 někdy od ledna??? pořád v pohodě. (Teď jsem na 5.3.27). Občas tady doporučovali zkusit jiného klienta, třeba K9. Osobně neodzkoušeno. Co mi blbne už dlouho na vestavěném klientovi - dostat se k nastavení některých parametrů, třeba při změně hesla. To klovu na display jak o život a pole s heslem ne a ne se otevřít. Nějaký bug tam visí......
 #159562  od electricCZ
 před 9 lety
albru123 píše:Možná vymazat data galerie?
Ani to nepomůže,respektive se to chová stejně jako restart, při prvním spuštění funguje, při dalším už je to prázdné. Uvidíme jak to bude v další aktualizaci.
 #159566  od punn
 před 9 lety
robijalsi píše:neviem od ktoreho upgrade, ale casto sa mi stava, ze sa moja Mi4-ka v noci restartuje. Samozrejme tym padom (kedze caka na zadanie PINu) som off, pricom o tom ani neviem - je to neprijemne, pokial clovek ma pohotovostnu sluzbu po telefone... Mam nainstalovanu vzdy aktualnu tyzdennu verziu V6-ky. Poradte, co s tym, prosim!!!
Ja jsem si zpozoroval stejny problem na Redmi 1S,posledni dny cca dvakrat za den.
Pomohlo ti rady vyse uvedene?
Jde odněkud vytáhnout crash log?
 #159568  od Comby
 před 9 lety
Ako má vlastne fungovať optimalizácia výkonu - vypnutie animácií? V nastavení batérie mám animácie vypnuté a predsa je systém animovaný. Mi3
 #159570  od pepa112
 před 9 lety
Comby píše:Teraz máš xiaomi.eu_multi_aries_5.5.22_v6-5.0.zip. Ak flešneš cez Updater/Aktualizace xiaomi.eu_multi_aries_5.3.27_v6-4.4.zip (urobíš downgrade), tak pravdepodobne sa po reštarte dostaneš do tzv. bootloop (opakujúce sa logo mi.com). Preto sa downgrade musí robiť cez čínsku fastboot ROM, t.j. nie cez Updater/Aktualizace, ale len cez počítač. Ak chceš mať 5.3.27, tak potrebuješ stiahnuť fastboot ROM v tejto verzii.
Ja sel na MI3 do 5.3.27, delal jsem wipe user data a bez jakychkoliv problemu,,,,
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat