Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
93
75%
NIE
31
25%
 #161204  od skorky
 před 9 lety
Nemám sice Mi3,ale u mě zvuk při připojení nabíječky vyřváňá [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #161205  od vendat
 před 9 lety
Po poslední aktualizaci se objevil proces "mdnsd" se spotřebou 39% co to je za sr(a)čku?? Baterka vydrží najednou tak 10 hodin. Že to ničí baterku a nepochybně i elektroniku která topí a jede na plno je snad jasný! Ví někdo jakse toho shitu zbavit?
 #161208  od skorky
 před 9 lety
vendat píše:Po poslední aktualizaci se objevil proces "mdnsd" se spotřebou 39% co to je za sr(a)čku?? Baterka vydrží najednou tak 10 hodin. Že to ničí baterku a nepochybně i elektroniku která topí a jede na plno je snad jasný! Ví někdo jakse toho shitu zbavit?
Mrkni na předchozí stránku na příspěvek od Combyho.
 #161209  od groovred
 před 9 lety
skorky píše:
groovred píše:Mi3 posledních par aktualizací se telefon neskutečně rychlé vybíjí, po poslední uz chodim do práce s nabiječkou, nejsem sám, kolega do samý. Bojím se ze další aktualizací uz telefon bez nabijecky ani nezapnu!!!! Proto hodnotim negativně. I inew v3 s pomalu poloviční kapacitou baterie vydrzel déle.
Ono je taky někdy dobré poslat nějaký ten screen baterky,co ten tel.vybíjí neskutečně rychle,protože Já u svého founu baterku vůbec neřeším,jede cca stejně už od V5 a nevidím žádný rozdíl na V6 Lollip.žádné přehřívání,extra vybíjení při normálním používání se nekoná,den a půl,dva, jak kdy,ale co očekávat od smartfounů se 4.7" a více displejama?3,4,5dní provozu?leda tak v šuplíku :)

Mam celý den zaple data automatický jas uz radši vypinam a snižují na čtvrtinu, někdy musím přidat abych vůbec něco viděl. Předtím ten foun takhle vydržel v pohodě celý den a po příchode domů jsem mel cca půlku. Nečekam ze výdrží několik dnů aleže nevydrží ani den?
 #161212  od skorky
 před 9 lety
Něco tu baterku musí vyžírat,zkus třeba apku Wakelock detector ta ukáže co foun ždímá abnormálně.
 #161222  od marapavelka
 před 9 lety
drsnejmarvin píše:Jinak super, že konečně zmizel zvuk po připojení k nabíječce... Pokud to teda není Bug [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Mě u Xiaomi Redmi Note 1S bohužel zvuk po připojení k nabíječce otravuje, i když mám zapnutý režim Nerušit.
 #161223  od mrpedro
 před 9 lety
vendat píše:Po poslední aktualizaci se objevil proces "mdnsd" se spotřebou 39% co to je za sr(a)čku?? Baterka vydrží najednou tak 10 hodin. Že to ničí baterku a nepochybně i elektroniku která topí a jede na plno je snad jasný! Ví někdo jakse toho shitu zbavit?
MDNSD je spuštěny server v telefonu. Předpokládám, ze nám soudruzi v poslední aktualizaci přidali nějaký spyware do ROM

... Tapatalk ...
Obrázek
 #161229  od randompct
 před 9 lety
U mna sa tento problem tiez dnes objavim : Mediaserver ... za 2 hodiny 55% baterie dole a telefon znacne zahriaty.
To si uz sdan robia srandu, uz sa tesim ked raz narazim na pouzitelnejsiu ROMku a tu si necham..., takto sa opet mozem tesi len na koniec tyzdna a spoliehat sa ze snad nieco opravanie a nic nepokazia ( co je ale mensia sanca... ).
 #161236  od Vavroch
 před 9 lety
Ja trochu u sve Mi2s zacinam uvazovat o navratu na V5. Preci jen potrebuji, aby telefon fungoval jak ma a ne se kazdy tyden tesil na update, ktery vyresi me problemy, coz se povetsinou nestane a naopak nova ROMka prinese problemy dalsi.

Bohuzel u aktualni ROM se znovu objevil problem s vypadky WIFI, i kdyz v predchozich 2 ROMkach problem vymizel.
 #161247  od Comby
 před 9 lety
mdnsd a baterka: pozrite si google, že to nie je len problém MIUI = spôsobuje to nejaká app.

Skúsil by som zo /system/bin/ vymazať mdnsd a potom sledovať, ktorá aplikácia kvôli tomu spadne.
 #161250  od mrpedro
 před 9 lety
Googluju a jediné co vypadlo, je něco o Free Flight či co a to určité nemám

... Tapatalk ...
 #161257  od MirkoStens
 před 9 lety
Uz jsem to psal,zkousel jsem vypnout vsechny app a stejne se proces mdnsd spusti,jednou denne mezi 7 - 8 hod rano,do posledniho updatu vse ok.Uvidime zitra...

Odesláno přes Tapatalk
 #161258  od BlueSeven
 před 9 lety
mrpedro píše:Googluju a jediné co vypadlo, je něco o Free Flight či co a to určité nemám

... Tapatalk ...
Co se na to podívat ve WLD, ty procesy tam jdou rozkliknout a podívat se co za to může Obrázek

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L
 #161273  od skorky
 před 9 lety
Jen tak mimochodem,jak se Vám chová tel,při příchozím hovoru?před pár chvílema jsem zjistil,že můj tel.po pár sekundách úplně zhasne displej,tak musím použít power tlač.aby se zapl displej a mohl příjmout vůbec hovor,displej prostě nesvítí celou dobu při příchozím vyzvánění :o Začátkem týdne mi to určitě nedělalo.
Straggen, gonzo, midolek se to líbí
 #161289  od Honza.htc
 před 9 lety
skorky píše:Jen tak mimochodem,jak se Vám chová tel,při příchozím hovoru?před pár chvílema jsem zjistil,že můj tel.po pár sekundách úplně zhasne displej,tak musím použít power tlač.aby se zapl displej a mohl příjmout vůbec hovor,displej prostě nesvítí celou dobu při příchozím vyzvánění :o Začátkem týdne mi to určitě nedělalo.
Potvrzuji... dělá to cca týden.Taky musím použít power, aby se display rozsvítil. Zatím jsem to přičítal náhodě a nijak neřešil, počkáme na další aktualizaci. Ale zase nemám na začátku hovoru prodlevu (2 vteřiny ticha). Něco za něco :)
gonzo se to líbí
 #161298  od gonzo
 před 9 lety
Honza.htc píše:
skorky píše:Jen tak mimochodem,jak se Vám chová tel,při příchozím hovoru?před pár chvílema jsem zjistil,že můj tel.po pár sekundách úplně zhasne displej,tak musím použít power tlač.aby se zapl displej a mohl příjmout vůbec hovor,displej prostě nesvítí celou dobu při příchozím vyzvánění :o Začátkem týdne mi to určitě nedělalo.
Potvrzuji... dělá to cca týden.Taky musím použít power, aby se display rozsvítil. Zatím jsem to přičítal náhodě a nijak neřešil, počkáme na další aktualizaci. Ale zase nemám na začátku hovoru prodlevu (2 vteřiny ticha). Něco za něco :)
I já tento úkaz potvrzuji a do toho se ještě od začátku května brutálně rychle vybíjí miband. Obě věci se nezačali dít od nějakého update nýbrž že dne na den. To ze jsem vždy na Xiaomi nedal dopustit ut není tak jednoznačné... Furt nějaký problémy. Jasně, opět se tady najdou takoví co budou hlásat "však tě nikdo nenutí" apod. ale začíná to být už únavné...

Mi2S V6~5.0.2
 #161307  od Vavroch
 před 9 lety
skorky píše:Jen tak mimochodem,jak se Vám chová tel,při příchozím hovoru?před pár chvílema jsem zjistil,že můj tel.po pár sekundách úplně zhasne displej,tak musím použít power tlač.aby se zapl displej a mohl příjmout vůbec hovor,displej prostě nesvítí celou dobu při příchozím vyzvánění :o Začátkem týdne mi to určitě nedělalo.
Chová se mi to na Mi2s úplně stejně - bohužel :(
 #161308  od Marek-26
 před 9 lety
randompct píše:U mna sa tento problem tiez dnes objavim : Mediaserver ... za 2 hodiny 55% baterie dole a telefon znacne zahriaty.
To si uz sdan robia srandu, uz sa tesim ked raz narazim na pouzitelnejsiu ROMku a tu si necham..., takto sa opet mozem tesi len na koniec tyzdna a spoliehat sa ze snad nieco opravanie a nic nepokazia ( co je ale mensia sanca... ).
Mediaserver není problém ROM, ale nějaké chybce na SD kartě. Doporučuji aplikaci Rescan Media na vypnutí media serveru. A poté bych doporučil zálohovat obsah SD, celou ji smazat či provést rychlý formát a poté nahrát postupně věci na SD kart zpět mez muziky a videí. Ty následně kopírovat po malých dávkách, aby se zjistilo, který soubor/soubory za to mohou. Více se dá najít na googlu, trápí poustu uživatelů androida.
 #161313  od Bravo37
 před 9 lety
prokji píše:U mě zatím vše v normálu..ObrázekObrázek
Já na své mi3 dokonce žádnej mediaserver na grafech nemám takže taky bez problému..
 #161314  od neyoneit
 před 9 lety
Me po updatu prestal fungovat email, kdyz kliknu na kontakty tak mi spadnou... No hruza budu muset udelat downgrade a zjistil jsem ze budu muset udelat tovarni nastaveni cimz prijdu o vsechno v tel :( opravdu nemile...
 #161328  od randompct
 před 9 lety
o.n.y.x. : tvoj popis je optimisticky a znie jednoducho, prax je vsak trochu horsia ...

Aj zaloha a obnova v rovnakej verzii je casto nefunkcna ( kedze problemov v roznich verziach je vela, fr skusam dost casto :) ). Bezne sa stava ze zaloha prebehne bez problemu a obnova spadne ( ako tak funkcna je len ta zakladna zaloha system ..., ale aj to neprenesie vsetko ... ani len vsetky nastavenia co su ulozene ). Dobre je len to ze to je rychle a integrovane do systemu. Applikacie aj napreik 10 pokusom nefunkcne ( zamrzne to na 1 a zostane stat kludne aj hodinu ) a prenos konta je tam snad pre srandu ( jedine co prenesie bez problemu je xiaomi ucet ) ... Ale je zas pravda ze lepsie ako nic, a po X pokusoch uz aspon viem co mam kde nastavit po obnove :). Jedna sa o Redmi Note ( gucci ) ..., je mozne ze na inom zariadeny je to lepsie zvladnute ( v kazdom pripade mam uz 2 kus a situacia je rovnaka uz na druhom, takze problem kusu to nie je ).

/ inak je rano 8:30 a telefon uz 2x nabijam telefon ... naozaj prijemne spestrenie. Je mozne ze sa jedna o problem sw 3 strany, ale preco sa tych problemov na MIUI prejavuje tak vela :( ... a to si mozem povedat ze sa celu dobu co pouzivam android ( cca. 4+ roky a vystriedal som priblizne 65 zariadeni som nemusel taketo probemi riesit v takom mnozstve.... ).
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat