Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
75
71%
NIE
31
29%
 #163357  od P3js3k
 před 8 lety
Mám problém v předchozí i v současné verzi MIUI při přechodech Naplánovaných režimů (aplikace Optimalizace a Baterie)

V noci jsem si dal režim Spánek (přechod do leteckého režimu) a ráno v 6hod to má přejít na "klasický" režim.

Jenomže po odemknutí to chce po mě zase PIN na SIM kartu tzn. přechod nejspíš nezvládne. Kdybych nezadal PIN na SIM kartu tak jsem stále bez signálu. Nevím jestli je to tak správně nebo je to bug. Navíc u ikony OPTIMALIZACE na ploše je odkaz červená 1. Když kliknu nic se nestane.

Díky za odpověď
 #163362  od P3js3k
 před 8 lety
Nechci to rozporovat, ale když si zapnu kdykoliv v průběhu používání telefonu letecký režim přes ikony nastavení a následně ho vypnu tak to žádný PIN nechce tzn. se to netváří jako restart.

Tudíž předpokládám, že se to bude tvářit stejně i režimech optimalizace

...
 #163372  od muser61
 před 8 lety
Neviem ako u novych verziach, ale u 5.3.27 a starsich PIN vyzaduje vzdy aj po restarte aj po zruseni rezimu Lietadlo (To tak ma byt).
Jedine co mozes zrobit je to, ze vypnes vyzadovanie PIN kodu (ani po restarte, ani po vypnuti rezimu lietadlo nebude pytat PIN) ->Nastavenia-Súkromie- Nastavit SIM zámok.

Ciže ak chcete pouzivat rezimy, ktore zap a vyp rezim lietadlo, resp. by ste chceli pouzivat naplanovane vypinanie a zapinanie telefonu, tak jednoznacne vypnite SIM zámok.
P3js3k se to líbí
 #163378  od P3js3k
 před 8 lety
vavraCZe píše:Co máš za telefon? mi3 normálně PIN vyžaduje a tak by to mělo být všude
Mám Mi Note 64gb a omlouvám se za mistifikaci s tím PIN kodem, teď jsem zkoušel a chce to vážně PIN :o .

Měl jsem předtím Samsung S4 a tam to nechtělo ... a myslel jsem si že to je i tak i u Mi.

Nicméně díky všem za reakci, vypnu si PIN kod.

I.
 #163390  od vavraCZe
 před 8 lety
Samsung to má jinak, i u mé S2 se to přihlašovalo... Nejednalo se o úplné odpojení SIM, ale spíš jen odpojení od sítě, takže SIM zůstala zalogovaná...
 #163394  od McGywer
 před 8 lety
Ted píše:
ashcze píše:Ahoj potřeboval bych poradit ohledně instalace větší aplikace konkrétně Real racing 3 že storu to stáhnu normálně ale pak to chce stáhnout dodatečné soubory a hlásí mi to ze málo paměti jak nastavím aby to dalo na sd kartu? Nebo paměť telefonu?

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
zkus aplikaci GL to SD
Aplikace "GL to SD" a podobné jsou v tomto případě k ničemu, neboť zrovna a hlavně "Real Racing 3" se do Redmi ani nenainstaluje. A tak neni co přesouvat na SD. Řešení je jinej kernel (když ho někdo udělá), možná aplikace "Meteos" (plánuji vyzkoušet) a nebo jinej mobil (což zvažuju, ale nevím do čeho dualsimkovýho jít)....
 #163419  od Ted
 před 8 lety
McGywer píše:
Ted píše:
ashcze píše:Ahoj potřeboval bych poradit ohledně instalace větší aplikace konkrétně Real racing 3 že storu to stáhnu normálně ale pak to chce stáhnout dodatečné soubory a hlásí mi to ze málo paměti jak nastavím aby to dalo na sd kartu? Nebo paměť telefonu?

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
zkus aplikaci GL to SD
Aplikace "GL to SD" a podobné jsou v tomto případě k ničemu, neboť zrovna a hlavně "Real Racing 3" se do Redmi ani nenainstaluje. A tak neni co přesouvat na SD. Řešení je jinej kernel (když ho někdo udělá), možná aplikace "Meteos" (plánuji vyzkoušet) a nebo jinej mobil (což zvažuju, ale nevím do čeho dualsimkovýho jít)....
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #163444  od Bravo37
 před 8 lety
Kruci tak jsem zahlídl ochutnávku na páteční aktualizaci a zatím jsem se zhrozil s čím v číně marní čas....možnost číst a odpovídat na blokované sms mi přijde jako neuvěřitelná pitomost. když si přečtu kolik neřešenejch důležitejch věcí opomíjeji tak jejich práci přestávám chápat...doufám že opraví aspoň jednu důležitou věc... :o
 #163445  od ViteK
 před 8 lety
Bravo37 píše:Kruci tak jsem zahlídl ochutnávku na páteční aktualizaci a zatím jsem se zhrozil s čím v číně marní čas....možnost číst a odpovídat na blokované sms mi přijde jako neuvěřitelná pitomost. když si přečtu kolik neřešenejch důležitejch věcí opomíjeji tak jejich práci přestávám chápat...doufám že opraví aspoň jednu důležitou věc... :o

Jj, to určitě opraví ;) , ale min. pět jich zkur.. 8) .
 #163446  od Bravo37
 před 8 lety
ViteK píše:
Bravo37 píše:Kruci tak jsem zahlídl ochutnávku na páteční aktualizaci a zatím jsem se zhrozil s čím v číně marní čas....možnost číst a odpovídat na blokované sms mi přijde jako neuvěřitelná pitomost. když si přečtu kolik neřešenejch důležitejch věcí opomíjeji tak jejich práci přestávám chápat...doufám že opraví aspoň jednu důležitou věc... :o

Jj, to určitě opraví ;) , ale min. pět jich zkur.. 8) .
no právě... ::)
 #163465  od Vladiik
 před 8 lety
Může mně prosím někdo pomoct, neaktualizuje se mně mobil zasekl se na verzi 4.12.5 a já nevím co s tím a tady jsem žádnej odkaz na stáhnutí aktualizace nenašla. Dik
 #163482  od skorky
 před 8 lety
Vladíík:Je to poslední verze Miui V5,jestli ti tato verze nevyhovuje,tak musíš jedině přejít na V6 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #163485  od Johnyrk
 před 8 lety
Jsem opravdu jediný, kdo má problém s těma týdenníma aktualizacema?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #163487  od ingbrzy
 před 8 lety
Johnyrk píše:Jsem opravdu jediný, kdo má problém s těma týdenníma aktualizacema?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
aky problem..?
 #163489  od Johnyrk
 před 8 lety
Psal sem to pár stran zpátky instalace mi proběhne až napotřetí na počtvrté. Jinak pokaždé zamrzne. V lepším případě se po chvíli beze změny sám restartuje, v horším pomůže až vytáhnout baterku

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #163494  od ingbrzy
 před 8 lety
musis ho nechat instalovat... trva to dlhsie...
 #163496  od Ebu
 před 8 lety
Existuje miuiv6 pro hm note 1ltew?
EDIT: normální název Redmi Note Pro LTE
 #163548  od randompct
 před 8 lety
Niekto to tu uz spominal ....
Tiez sa mi zacalo diat ze po restarte sa mi presunu ikony :o ....
Vacsinou na koniec zoznamu a celkovo zmenia poradia, co je teda dost zaujimave. Nepridava to zrovna spokojnosti, pritom uz mam len par aplikacii a ziadna nepouziva ROOT. FR vzhladom na rozne problemi minuli tyzden.
 #163549  od randompct
 před 8 lety
Niekto to tu uz spominal ....
Tiez sa mi zacalo diat ze po restarte sa mi presunu ikony :o ....
Vacsinou na koniec zoznamu a celkovo zmenia poradia, co je teda dost zaujimave. Nepridava to zrovna spokojnosti, pritom uz mam len par aplikacii a ziadna nepouziva ROOT. FR vzhladom na rozne problemi minuli tyzden.
 #163573  od pepa112
 před 8 lety
Bravo37 píše:Kruci tak jsem zahlídl ochutnávku na páteční aktualizaci a zatím jsem se zhrozil s čím v číně marní čas....možnost číst a odpovídat na blokované sms mi přijde jako neuvěřitelná pitomost. když si přečtu kolik neřešenejch důležitejch věcí opomíjeji tak jejich práci přestávám chápat...doufám že opraví aspoň jednu důležitou věc... :o
Jojo,,,ja uz pekne dlouho visim na breznove verzi a jsem vcelku spokojny,, docela me udivuje, kam se ubiraji jejich vvylepseni....
sodekcz se to líbí
 #163585  od Bravo37
 před 8 lety
pepa112 píše:
Bravo37 píše:Kruci tak jsem zahlídl ochutnávku na páteční aktualizaci a zatím jsem se zhrozil s čím v číně marní čas....možnost číst a odpovídat na blokované sms mi přijde jako neuvěřitelná pitomost. když si přečtu kolik neřešenejch důležitejch věcí opomíjeji tak jejich práci přestávám chápat...doufám že opraví aspoň jednu důležitou věc... :o
Jojo,,,ja uz pekne dlouho visim na breznove verzi a jsem vcelku spokojny,, docela me udivuje, kam se ubiraji jejich vvylepseni....
No tímle stylem budeme viset dlouho protože už i já začínám bejt udivenej co nám to předvádějí [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat