Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
75
71%
NIE
31
29%
 #163586  od brazuca
 před 9 lety
Budík nezvoní. Přehrávač náhodně přepíná mezi skladbami při stisku kapacitních tlačítek. Soudruzi konfuciání by měli zůstat u kopírování nízkotechnologických produktů a high tech přenechat někomu, řekněme, kompetentnějšímu. Ani se nedivím, že si stále více Číňanů mění ledviny za iphony.
 #163591  od Bravo37
 před 9 lety
Bravo37 píše:
pepa112 píše:
Bravo37 píše:Kruci tak jsem zahlídl ochutnávku na páteční aktualizaci a zatím jsem se zhrozil s čím v číně marní čas....možnost číst a odpovídat na blokované sms mi přijde jako neuvěřitelná pitomost. když si přečtu kolik neřešenejch důležitejch věcí opomíjeji tak jejich práci přestávám chápat...doufám že opraví aspoň jednu důležitou věc... :o
Jojo,,,ja uz pekne dlouho visim na breznove verzi a jsem vcelku spokojny,, docela me udivuje, kam se ubiraji jejich vvylepseni....
No tímle stylem budeme viset dlouho protože už i já začínám bejt udivenej co nám to předvádějí [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
zdá se mi že někteří řekněme "nezávislí" programátoři odvádějí mnohem lepší práci než zaměstnanci xiaomi..viz to že v číně nejsou schopní upravit lollipop na mi3 a 4. Prostě na nás kašlou a vyrábějí buď kraviny nebo zmetky jen aby mohli tvrdit že aktualizují každej pátek >:(
 #163593  od brazuca
 před 9 lety
Vyrábějí zmetky pro činský/indický trh. Pomalu začinám litovat, že jsem do Xiaomi vůbec šel.
 #163594  od fleti12
 před 9 lety
Ahoj po aktualizaci.Me prestal redmi nabijet.Nabiji se jen kdyz je vypnuty?Nevim zda je to aktualizaci mate nekdo takovito problem?
 #163604  od Duddits
 před 9 lety
brazuca píše:Vyrábějí zmetky pro činský/indický trh. Pomalu začinám litovat, že jsem do Xiaomi vůbec šel.
Já bych Xiaomi nezatracoval, poměr cena výkon je skvělý. Já teda nemám žádný problém(kromě bugu v Micloudu). Týdenní aktualizace má smysl ve vychytávání bugů, dělat nové věci je blbost, za týden to nemůžou odladit a otestovat na tolika typech zařízení. Soustu problémů po aktualizaci mohou způsobovat aplikace třetích stran. Osobně se snažím, pokud něco MIUI obsahuje a funguje dobře, neinstalovat jinou aplikaci.
 #163610  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
brazuca píše: Ani se nedivím, že si stále více Číňanů mění ledviny za iphony.
To je jen neznalost věcí. Přihlaš se na nějaké iPhone fórum a budeš možná překvapen, kolik lidí si nechává měnit iPhone 6 z důvodu hardwarové chyby a kolik problémů se s posledními verzemi iOS vynořilo. Problémy se objevují všude, bylo by naivní si myslet, že jinde je to bez chyb, a nutno dodat, že ne vždy je problém na straně telefonu. Ale může být, že u sousedů je tráva vždycky zelenější... Tady se řeší Xiaomi, tak se tu nadává na Xiaomi, kdybys byl na fóru Samsungu, budou tam řešit problémy se Samsungem.

Mám mi2s, do pátečních aktualizací jsem se nikdy moc nehrnul a problém s telefonem jsem měl zřídka, resp. na rovině hw nebyl žádný, na úrovni sw jsem špatně fungující věci od Xiaomi nahradil alternativami.
 #163614  od fleti12
 před 9 lety
dobry den ma nedko problen stym nabijenim?Redmi po aktualizaci nabiji jen kdyz je vypli dekuji za odpoved
 #163620  od brazuca
 před 9 lety
Duddits píše:
brazuca píše:Vyrábějí zmetky pro činský/indický trh. Pomalu začinám litovat, že jsem do Xiaomi vůbec šel.
Já bych Xiaomi nezatracoval, poměr cena výkon je skvělý. Já teda nemám žádný problém(kromě bugu v Micloudu). Týdenní aktualizace má smysl ve vychytávání bugů, dělat nové věci je blbost, za týden to nemůžou odladit a otestovat na tolika typech zařízení. Soustu problémů po aktualizaci mohou způsobovat aplikace třetích stran. Osobně se snažím, pokud něco MIUI obsahuje a funguje dobře, neinstalovat jinou aplikaci.
To s poměrem cena/výkon jsem si myslel taky, jenže výkon je na hovno, pokud je na hovno software. A software na Xiaomi na hovno je, což se týká nejen MIUI, ale i custom ROM. Sakra, nerad to říkám, ale zlatý Kitkat.
 #163621  od brazuca
 před 9 lety
Ex:Jhon Doe píše:
brazuca píše: Ani se nedivím, že si stále více Číňanů mění ledviny za iphony.
To je jen neznalost věcí. Přihlaš se na nějaké iPhone fórum a budeš možná překvapen, kolik lidí si nechává měnit iPhone 6 z důvodu hardwarové chyby a kolik problémů se s posledními verzemi iOS vynořilo. Problémy se objevují všude, bylo by naivní si myslet, že jinde je to bez chyb, a nutno dodat, že ne vždy je problém na straně telefonu. Ale může být, že u sousedů je tráva vždycky zelenější... Tady se řeší Xiaomi, tak se tu nadává na Xiaomi, kdybys byl na fóru Samsungu, budou tam řešit problémy se Samsungem.

Mám mi2s, do pátečních aktualizací jsem se nikdy moc nehrnul a problém s telefonem jsem měl zřídka, resp. na rovině hw nebyl žádný, na úrovni sw jsem špatně fungující věci od Xiaomi nahradil alternativami.
Pouze narážím na nedávné zjištění, že podíl trhu Applu v Číně stoupá a Xiaomi klesá. Zřejmě přišlo vystřízlivění po počáteční euforii.
 #163625  od albru123
 před 9 lety
brazuca píše:
Duddits píše:
brazuca píše:Vyrábějí zmetky pro činský/indický trh. Pomalu začinám litovat, že jsem do Xiaomi vůbec šel.
Já bych Xiaomi nezatracoval, poměr cena výkon je skvělý. Já teda nemám žádný problém(kromě bugu v Micloudu). Týdenní aktualizace má smysl ve vychytávání bugů, dělat nové věci je blbost, za týden to nemůžou odladit a otestovat na tolika typech zařízení. Soustu problémů po aktualizaci mohou způsobovat aplikace třetích stran. Osobně se snažím, pokud něco MIUI obsahuje a funguje dobře, neinstalovat jinou aplikaci.
To s poměrem cena/výkon jsem si myslel taky, jenže výkon je na hovno, pokud je na hovno software. A software na Xiaomi na hovno je, což se týká nejen MIUI, ale i custom ROM. Sakra, nerad to říkám, ale zlatý Kitkat.
Aspoň u Mi3 mi přijde výkon za tu cenu hodně velký, u Redmi série už jsou holt kompromisy.

Abych to upřesnil, ještě jsem nenarazil na něco, co by ten telefon nezvládl.
 #163631  od Georgino
 před 9 lety
Nevíte náhodou někdo jak se jmenuje a kde se dá stáhnou aplikace na volání co má Samsung? Tahle je tragická...
 #163641  od Bravo37
 před 9 lety
Já v žádném případě xiaomi nezatracuji jen mi prostě občas uniká smysl některých aktualizací..minulá prý byla menší kůli tomu že pracivali na zlepšení systému.a nakonec vytvoří navíc bug ve foťáku..teď možnost čtení a odpovídání na blokované zprávy...k čemu to probůh je?? Raději žádné zbytečnosti ale funkční systém :) apropo...apple má kritickou chybu..daji se z něj krást hesla...dnešní zpráva takže ono je všude něco
T-ba se to líbí
 #163642  od pavelgames
 před 9 lety
MIPAD, pretstaf si ze mi nejde naistalovat balik ,update,do tabletu auto update po siti jede de ale zadny aj starsi puvodni balik ne tet mi fuguje jen auto ubdate pres iternet, to auto update ojebalo rucni update :(
 #163657  od fatal_144
 před 9 lety
Bravo37 píše:Kruci tak jsem zahlídl ochutnávku na páteční aktualizaci a zatím jsem se zhrozil s čím v číně marní čas....možnost číst a odpovídat na blokované sms mi přijde jako neuvěřitelná pitomost. když si přečtu kolik neřešenejch důležitejch věcí opomíjeji tak jejich práci přestávám chápat...doufám že opraví aspoň jednu důležitou věc... :o
Bravo37 píše:Jojo,,,ja uz pekne dlouho visim na breznove verzi a jsem vcelku spokojny,, docela me udivuje, kam se ubiraji jejich vvylepseni....
No tímle stylem budeme viset dlouho protože už i já začínám bejt udivenej co nám to předvádějí [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Bravo37 píše:zdá se mi že někteří řekněme "nezávislí" programátoři odvádějí mnohem lepší práci než zaměstnanci xiaomi..viz to že v číně nejsou schopní upravit lollipop na mi3 a 4. Prostě na nás kašlou a vyrábějí buď kraviny nebo zmetky jen aby mohli tvrdit že aktualizují každej pátek >:(

Nato co tu pisete, som prišiel po tyzdni pouzivania toho zariadenia co sa tvari ako telefon, ale v skutocnosti je to iba predrazena (s)hracka s napodobenym dizajnom Iphonu. V podstate Vam predali vykonny SHIT, ktory nakoniec neni ani tak vykonny. Dnes (a aj v minulosti) by ste za cenu Xiaomi telefonu dostali rovnako dobry, alebo aj lepsi telefon od mnohych inych znaciek...

Dostal som svoju Mi4 ako firemny takze mi to je nastastie jedno, ale viem ze ako telefon je viac menej nepouzitelny vzhladom nato, ze dost blbne aj stable verzia (nezvoni telefon, v noci sa vypina sam od seba, pyta si pin kod kedy sa mu zachce, signal operatora zmizne kedy sa mu zachce - tym padom marne cakate na hovor alebo sms). Telefon je z ciny takze su dve moznosti jeho nespravnej (ne)funkcnosti. Bud je telefon na houby od zaciatku (co ine cakat od cinanov) alebo je na houby SK/CZ stable ROM, ktory som nanho nahodil... Vlastne jedina vec koli comu ho este nosim hodeny v batohu, je fotak. Fotky su docela fajn (ak je dobre pocasie).

Uz len to, ze sa ťin ťanom nechce nahodit taku zakladnu vec ako je sifrovanie telefonu ("obdivujem" ludi, ktory idu na internet banking a pouzivaju ine apky bez sifrovania) a vyvinut poriadne STABLE ROM o niecom svedci. Lollipop mal byt na Mi4 uz davno a stale sa nie a nie dockat. Po mojej skusenosti odporucam kupovat hocico ine, len nie Xiaomi. Je to hracka pre nadsencov do telefonov alebo testerov. A riesenia typu urob FACTORY RESET ????... to neni riesenie. Navyse funguje na 50%. Mal som telefony, ktore nepotrebovali reset ani za 5 rokov a islo na nich vsetko co som potreboval (nie, niesom pouzivatel jedinej aplikacie facebooku). To su moje dojmy z pouzivania Xiaomi Mi4 telefonu pre buducich potencionalnych zakaznikov, ktorych by zlakala "super" cena.

Urcite ale nechcem znevazovat alebo kritizovat pracu tunajsich adminov a ludi ktori sa staraju o MIUI forum. Ich praca je super. Otazka je, ci neminaju svoj cas na nieco, co mozno nikdy nebude poriadne fungovat.
 #163661  od kapap1
 před 9 lety
Bravo37 píše:Já v žádném případě xiaomi nezatracuji jen mi prostě občas uniká smysl některých aktualizací..minulá prý byla menší kůli tomu že pracivali na zlepšení systému.a nakonec vytvoří navíc bug ve foťáku..teď možnost čtení a odpovídání na blokované zprávy...k čemu to probůh je?? Raději žádné zbytečnosti ale funkční systém :) apropo...apple má kritickou chybu..daji se z něj krást hesla...dnešní zpráva takže ono je všude něco
To mi pripomina jednu z prevratnych novinek nedavnych aktualizaci - blikajici dioda blesku pri prichozim hovoru. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vyuzivam dnes a denne a nemuzu se teto vychytavky nabazit. Sam si asi budu kvuli tomu i volat. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Poky14G se to líbí
 #163662  od Bravo37
 před 9 lety
kapap1 píše:
Bravo37 píše:Já v žádném případě xiaomi nezatracuji jen mi prostě občas uniká smysl některých aktualizací..minulá prý byla menší kůli tomu že pracivali na zlepšení systému.a nakonec vytvoří navíc bug ve foťáku..teď možnost čtení a odpovídání na blokované zprávy...k čemu to probůh je?? Raději žádné zbytečnosti ale funkční systém :) apropo...apple má kritickou chybu..daji se z něj krást hesla...dnešní zpráva takže ono je všude něco
To mi pripomina jednu z prevratnych novinek nedavnych aktualizaci - blikajici dioda blesku pri prichozim hovoru. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vyuzivam dnes a denne a nemuzu se teto vychytavky nabazit. Sam si asi budu kvuli tomu i volat. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
To já jsem nadšenej ze složky lidé v galerii..dodnes tam nemám vůbec nic..asi to funguje jen na šikmé oči [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #163663  od jank
 před 9 lety
Ahoj, instaluju pravidelně nový verze Android 5.0 MIUIv6 na MI2s a pořád více méně bez problémů, až dneska mi najednou začaly vyskakovat tyhle dvě hlášky a přestaly fungovat některý aplikace:
Aplikace Služby Google Play bohužel přestala pracovat.
Proces com.google.process.gapps byl bohužel ukončen.
Hlášky vyskakujou napřeskáčku víceméně pořád dokola, telefon je téměř nepoužitelný. Baterie jde rychle dolu. Screenshot error message přiložen. Co s tím?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #163669  od ingbrzy
 před 9 lety
jank píše:Ahoj, instaluju pravidelně nový verze Android 5.0 MIUIv6 na MI2s a pořád více méně bez problémů, až dneska mi najednou začaly vyskakovat tyhle dvě hlášky a přestaly fungovat některý aplikace:
Aplikace Služby Google Play bohužel přestala pracovat.
Proces com.google.process.gapps byl bohužel ukončen.
Hlášky vyskakujou napřeskáčku víceméně pořád dokola, telefon je téměř nepoužitelný. Baterie jde rychle dolu. Screenshot error message přiložen. Co s tím?
skus nainstalovat aktualizaciu Google play services Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #163671  od Ligin
 před 9 lety
Jak to tu tak pročítám tak mám, asi dobrý kus telefonu, zvoní, bliká, nabijí, app. fungují, nesetkal jsem se s žádným čekáním na cokoli O0 Jediný problém jsem měl s hláškama o heslo na internet, ale to byla chyba na mé straně. Aktualizuji každý týden a jsem spokojen, známý co má MI4 také.
 #163677  od jank
 před 9 lety
ingbrzy píše:
jank píše:Ahoj, instaluju pravidelně nový verze Android 5.0 MIUIv6 na MI2s a pořád více méně bez problémů, až dneska mi najednou začaly vyskakovat tyhle dvě hlášky a přestaly fungovat některý aplikace:
Aplikace Služby Google Play bohužel přestala pracovat.
Proces com.google.process.gapps byl bohužel ukončen.
Hlášky vyskakujou napřeskáčku víceméně pořád dokola, telefon je téměř nepoužitelný. Baterie jde rychle dolu. Screenshot error message přiložen. Co s tím?
skus nainstalovat aktualizaciu Google play services Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Přesně tuhle verzi už v telefonu mám - 7.5.74. Nebo jsi myslel 7.6.03?
 #163681  od muser61
 před 9 lety
Ja by som skusil vymazat Update z app Google play Services. Nastavenia - Aplikacie - Vymazat aktualizacie.
 #163683  od Venca54
 před 9 lety
phsatan píše:Koukam ze i kdyz se tentokrát zamerily na stabilitu,nacitani launcheru zustalo porad.... Hrozne otravna vec a samoudrejme vetsinou v tech nejmin vhodnych chvilich

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Mám stejný problém. Trvá to již dlouho, ale nikdo to neřeší. Jinak aktualizace dobrá vše zatím v pořádku.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #163684  od kapap1
 před 9 lety
Bravo37 píše:
kapap1 píše:
Bravo37 píše:Já v žádném případě xiaomi nezatracuji jen mi prostě občas uniká smysl některých aktualizací..minulá prý byla menší kůli tomu že pracivali na zlepšení systému.a nakonec vytvoří navíc bug ve foťáku..teď možnost čtení a odpovídání na blokované zprávy...k čemu to probůh je?? Raději žádné zbytečnosti ale funkční systém :) apropo...apple má kritickou chybu..daji se z něj krást hesla...dnešní zpráva takže ono je všude něco
To mi pripomina jednu z prevratnych novinek nedavnych aktualizaci - blikajici dioda blesku pri prichozim hovoru. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vyuzivam dnes a denne a nemuzu se teto vychytavky nabazit. Sam si asi budu kvuli tomu i volat. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
To já jsem nadšenej ze složky lidé v galerii..dodnes tam nemám vůbec nic..asi to funguje jen na šikmé oči [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Zrejme to bude v rezimu cinskeho sikmeho 5D zobrazeni.
Kazdopadne by se nad sebou meli kluci zamyslet. Vcera jsem si vsiml, ze krome ruznych telefonu, tabletu, naramku, tlacitek, sluchatek a reproduktoru, delaji dokonce i lampicky. Tak co si o tom mame myslet?! Je normalni vyvijet spotrebni doplnky a upozadovat dulezitejsi aktualizace??? Nebo jim staci, ze zakaznici nakoupili a ted uz jsou pro Cinana mene zajimavi?! Nejak tomu nerozumim. Ale treba je tady na foru nekdo, kdo ma podrobnejsi informace, proc je tomu tak?! Obrázek
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat