Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
61
81%
NIE
14
19%
 #166806  od ingbrzy
 před 8 lety
citaj vyssie...

a skus vymazat data aplikacie Subory...
 #166810  od coudy.v
 před 8 lety
Nildoxp3232 píše:
ingbrzy píše:Mi2 a Redmi 1S budu neskor...

EDIT: Mi2 pridane...
EDIT2: Redmi 1S tento tyzden nebude...
Na moj redmi note pro sa aktualizovala verze 5.7.3 ako to? Nefunguje app soubory telefon zamrzne >:(
to bude asi tím že redmi note není redmi 1S
 #166821  od Setit
 před 8 lety
Po dnešní aktualizaci je nutné na redmi 2 uzamknout fb messenger do paměti, jinak nechodí notifikace příchozích zpráv, žádné další zásadnější chyby jsem neobjevil.

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #166832  od Shaman
 před 8 lety
Lidi,chtel bych se vratit z custom romky zpet na Miui,bohužel se mi nedaří s MiFlashem.Prosím o radu, zkoušel jsem to už milionkrát a neustále mi to háže chybu:

Nespecifikovaná chyba 0x80004005: Failed (remote: size too large)

Už jednou se mi podařilo telefon obnovit, a tentokráte jsem v kyblu. MI4, romka správná pro cancro rozbaleno na disku C.Miflash telefon najde,začne sypat do telefonu data a hryzne se to s touhle chybou tak v jedne třetině u flashe particie 1 z img souboru.
Děkuji
 #166838  od skorky
 před 8 lety
Mrkni na tohle snad ti to pomůže: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #166840  od Ligin
 před 8 lety
ingbrzy píše:zalezi na novom poskytovatelovi "Ultimate Inc." ci ju spristupni aj mimo oblast Ciny... uvidime ako sa to vyvinie... predtym bolo poskytovatelom "Baidu Music"...

kazdopadne u nas mas mnoho alternativ pre streamovanie hudby a legalne...
Díky jen jsem chtěl vědět jestli není chyba na mé straně, nebo zda se to nespraví aktualizací.

Teď už jen nají jinou alternativu, nemám o tom přehled. Na toto jsem si zvykl a prostředí se mi taky líbilo.
 #166841  od kapap1
 před 8 lety
Shaman píše:Lidi,chtel bych se vratit z custom romky zpet na Miui,bohužel se mi nedaří s MiFlashem.Prosím o radu, zkoušel jsem to už milionkrát a neustále mi to háže chybu:

Nespecifikovaná chyba 0x80004005: Failed (remote: size too large)

Už jednou se mi podařilo telefon obnovit, a tentokráte jsem v kyblu. MI4, romka správná pro cancro rozbaleno na disku C.Miflash telefon najde,začne sypat do telefonu data a hryzne se to s touhle chybou tak v jedne třetině u flashe particie 1 z img souboru.
Děkuji
Mozna by stalo za pokus flashovat jako 1. cinskou rom a pak v recovery cz/sk?! Tedy pokud jsi to tak neudelal?!
 #166844  od Shaman
 před 8 lety
Právě že jedu přesne podle návodu.stažena činská rom,rozbalena na disku C,načteno flash all.bat,telefon připojen ve fastbootu,rozeznan a spusti se flash no a tim je hotovo.chyba.
Už jsem to dělal před pulrokem stejně a uspěšně,pak jsem prubnul všechny ty romky na 5.1.1 a nyni se nedaří návrat.Celkem to štve.zkusím ještě jednou stahnout činskou romku znovu,třeba byl archiv poškozeny.Další rady zkušených uvítám.dík
 #166860  od Norton
 před 8 lety
Ma este niekto podobny problem? Ked v aplikacii Nastavenie kliknem na Dalsie nastavenia - tak cela aplikacia padne. Log:
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.android.settings/com.android.settings.SubSettings}: java.lang.NullPointerException
	at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread.access$800(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
	at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:835)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:651)
	at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
Caused by: java.lang.NullPointerException
	at android.preference.PreferenceGroup.removePreferenceInt(PreferenceGroup.java)
	at android.preference.PreferenceGroup.removePreference(PreferenceGroup.java)
	at com.android.settings.OtherPersonalSettings.onCreate(OtherPersonalSettings.java:97)
	at android.app.Fragment.performCreate(Fragment.java)
	at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
	at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
	at android.app.BackStackRecord.run(BackStackRecord.java)
	at android.app.FragmentManagerImpl.execPendingActions(FragmentManager.java)
	at android.app.Activity.performStart(Activity.java)
	... 12 more
ROM Redmi note mtk. Vsimol som si to od minulo tyzdnovej aktualizacii.
 #166862  od ingbrzy
 před 8 lety
@Norton
Nieco si sam menil v systeme..?
 #166863  od Georgino
 před 8 lety
Mám dotaz ohledně velikosti písma. I když dám velké, tak stejně velikost písmen zůstává spíš na velikosti sotva střední, dá se nějak nastavit větší velikost písma ?? Dále b mě zajímalo, zda by se mohlo něco udělalt s výběrem akcí v Galerii, objeví se dole malinké bílé ikony a při bílém pozadí fotky není nic vidět, bylo by vhodné aby se objevvil nějaký tmavý pruh s ikonami. Když už nějakou inkonu najdu pak se objeví poměrně přehledné vyskakovací okno jestli to chci smazat a pod...
 #166864  od barikpetr
 před 8 lety
Marysa píše:Prosím optimalizaci cpu a baterie,přehřívání mého redmi 1S.děkuji
Nainstaluj si xcelerate kernel.Mám verzi 5.6.25 a s tímto jádrem úžasná spotřeba, žádné přehřívání. CPU jsem naktoval maximum 1190 MHz.
Marysa se to líbí
 #166865  od Norton
 před 8 lety
ingbrzy píše:@Norton
Nieco si sam menil v systeme..?
Nejake upravy som si robil. Systemove app a aj framework su bez uprav. Mam prehodene uloziska medzi sebou intrne a externe. Toto mam ale prehodene v boot.img nie v systeme. Toto som si vsimol az teraz predtym to islo OK.
 #166866  od ingbrzy
 před 8 lety
Nahraj rom znova, nic neupravuj a skontroluj ci je to ok..

~Tapatalk~
 #166883  od Shaman
 před 8 lety
Please help! Nejde mi flash mého telefonu.Problém popsán o pár postů výše. díky
 #166890  od yura
 před 8 lety
Demonas666 píše:Na Redmi 1S tento týden nebude ?
Ne e, a je to škoda, aktuální 5.6.25 se mi zda od přechodu na v6 zatím asi nejhorší - vypadávání SIM při zapnutych datech, rychle zaplňování RAM..
 #166893  od skorky
 před 8 lety
Shaman píše:Please help! Nejde mi flash mého telefonu.Problém popsán o pár postů výše. díky
Nemáš sloučené particie úložiště?pokuď jo,tak to není jen tak jednoduché se vrátit na starší Romky s rozdělenými particiemi úložiště,jestli to vůbec jde!!
 #166896  od Shaman
 před 8 lety
Tak netušiim jestli jsou sloučeny,je to pravděpodobné.Ale to by snad nemelo při flashi miui vadit ne? Přehrávám přece system stejně jako jsem přehral všechny ostatní romky.A kdyby to vadilo,je možné že by se podařil flash miui,kdybych flasnul nejdřive custom romku s rozdělenymi particiemi ?
 #166899  od skorky
 před 8 lety
Shaman píše:Tak netušiim jestli jsou sloučeny,je to pravděpodobné.Ale to by snad nemelo při flashi miui vadit ne? Přehrávám přece system stejně jako jsem přehral všechny ostatní romky.A kdyby to vadilo,je možné že by se podařil flash miui,kdybych flasnul nejdřive custom romku s rozdělenymi particiemi ?
Dával jsem ti odkaz už pod tvůj první příspěvek,tak zkus ho pročíst a uvidíš,třeba tam bude zakopaný pes :)
 #166907  od Shaman
 před 8 lety
No tak netuším co myslíš, každopádně jsem nainstaloval mipc suite, ta detekovala telefon, nabídla romku, stahla ji a vše už 15 minut visí na 52 procentech u sending system.img

A vypadá to, že je to všechno v pytli
 #166917  od Hyby
 před 8 lety
Na mém Mi2S zatím vše OK. Jen maličkost, mohl by někdo zkusit zapojit sluchátka, pustit MIUI Hudbu (něco přehrát) a nastavit budík? Bez sluchátek všechno v pořádku, hudba se zapauzuje, budík zvoní jak na lesy, ale se sluchátky se budík ztiší tak, že by mě zaboha nevzbudil...díky ;) Když hudba nehraje, tak i se sluchátky budík zvoní nahlas ofc.
 #166947  od kapap1
 před 8 lety
Shaman píše:No tak netuším co myslíš, každopádně jsem nainstaloval mipc suite, ta detekovala telefon, nabídla romku, stahla ji a vše už 15 minut visí na 52 procentech u sending system.img

A vypadá to, že je to všechno v pytli
Jak pise prokji - nebud liny a procti si to tema od zacatku. Je tam ingbrzyho odkaz na funkcni rom. Borci, kteri postup odzkouseli, si sve telefony s daleko vetsi spokojenosti, nez jakou uzivali predtim, chvali!!!
Raspel se to líbí
 #166952  od randompct
 před 8 lety
Co to zase je?!? po predoslej celkom funkcnej verzii je toto zase riaden odpad....
Hodnotene na gucci, vsetko co sa dalo uz vymazane ( ale FR odmietam po stad 5x za mesiac ).
1. Opat nefunkcny a neskalibrovatelny senzor priblizenia
2. Nahodne sa neda stiahnut horna lista ( stalo sa uz 3x ), pomoze az restart.
3. BT opet polo nefunkcne ( ani len miband nenajde ), funguje len po restarte.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat