Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
58
64%
NIE
33
36%
 #168043  od randompct
 před 8 lety
Takze na gucci po predoslej katastrofe tentoraz bez problemu :).
Dobra vydrz baterie, ziadne problemoi pri hovore, bt ... konecne zase.
 #168048  od Ex:Jhon Doe
 před 8 lety
Killerrade píše:Čau nevíte jak donutit přehrávač aby radil mp3 podle názvu souboru a ne podle id3 tagu?
:-)
Jiný přehrávač. Ten od Xiaomi neumí ani pořádně číst data z tagů.
 #168053  od Killerrade
 před 8 lety
Ex:Jhon Doe píše:
Killerrade píše:Čau nevíte jak donutit přehrávač aby radil mp3 podle názvu souboru a ne podle id3 tagu?
:-)
Jiný přehrávač. Ten od Xiaomi neumí ani pořádně číst data z tagů.
Super, nejake doporuceni?
 #168064  od Ted
 před 8 lety
Tak od minulé verze mdnsd udělal jsem faktory reset wipe all user data a po dvou dnech je zpátkyObrázek Obrázek

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk
 #168081  od milanzernicek
 před 8 lety
Zdravím! Při přechodu na tuto verzi mi strašně rychle ubývá RAM hlavně při spuštěném Chromu. Na začátku cca 400 M volné, za 3 minuty cca 70 M volné RAM. Provedl jsem znovu wipe cach ale nic.
Co s tím. Díky.
Xiaomi S1 WDCMA
 #168128  od Senor Yossarian
 před 8 lety
Zdravim, evidujem problem s otvaranim aplikacie Messenger z roletky. Akonahle otvorim apliakciu cez roletku, tak mi na stotinu preblikne obrazovka, zatvori mi roletku a nic sa neudeje :-
 #168133  od MirkoStens
 před 8 lety
Ted píše:Tak od minulé verze mdnsd udělal jsem faktory reset wipe all user data a po dvou dnech je zpátky
Udělej downgrade + fr na verzi 5.5.22


Odesláno pomocí Tapatalk...
 #168145  od Ted
 před 8 lety
MirkoStens píše:
Ted píše:Tak od minulé verze mdnsd udělal jsem faktory reset wipe all user data a po dvou dnech je zpátky
Udělej downgrade + fr na verzi 5.5.22


Odesláno pomocí Tapatalk...
Zkusil jsem wipe cache, pak vypnout tel. Nabil na 100% pak vyndal baterku na cca 20 minut a pak spustil a zmizelo to, jinak pokud se to vrátí, tak udělám downgradeObrázek

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk
 #168147  od Killerrade
 před 8 lety
[quote="Senor Yossarian"]Zdravim, evidujem problem s otvaranim aplikacie Messenger z roletky. Akonahle otvorim apliakciu cez roletku, tak mi na stotinu preblikne obrazovka, zatvori mi roletku a nic sa neudeje :-[/quote]

Už se to tu řešilo milionkrát prostě na messenger číňani serou takže to nefunguje.
Senor Yossarian se to líbí
 #168176  od Vavroch
 před 8 lety
Lipi píše:zkoušel již někdo na Mi2s? přetrvává ještě ten problém kdy při přijmutí hovoru asi 1 vteřinu druhá strana nic neslyšela? a ještě tam nějak při hovoru nefungoval dotyk myslím
Pretrvava, krom jineho stale pada wifi (cas od casu se odpoji), zacal mi 3 romky nazpet opet problem s mikrofonem, pri hovoru mne druha strana slysi jako bych mel hlavu v kybliku, zapnuti ci vypnuti potlaceni sumu druhym mikrofonem nepomaha.

Za mne tedy pouziti V6 romky na MI2s je naprd. Ale co naplat, az bude chvile casu, vratim se na V5. Uz ani nedoufam, ze bude nekdy stable V6 pro MI2s bez problemu:(

Jeste zkusim V6 5.3.27 KK 4.4, mozna je problem hlavne v Androidu 5.0
 #168192  od muser61
 před 8 lety
Vavroch píše: Pretrvava, krom jineho stale pada wifi (cas od casu se odpoji), zacal mi 3 romky nazpet opet problem s mikrofonem, pri hovoru mne druha strana slysi jako bych mel hlavu v kybliku, zapnuti ci vypnuti potlaceni sumu druhym mikrofonem nepomaha.

Za mne tedy pouziti V6 romky na MI2s je naprd. Ale co naplat, az bude chvile casu, vratim se na V5. Uz ani nedoufam, ze bude nekdy stable V6 pro MI2s bez problemu:(

Jeste zkusim V6 5.3.27 KK 4.4, mozna je problem hlavne v Androidu 5.0
Len pre info, wifi pada, pretoze zmizla vo Wifi nastaveniach moznost: Vyhybat sa slabym pripojeniam WIFI. Teraz je defaultne asi zapnute v Androide 5.0. (Ma byt vypnute, pretoze Wifi signal moze oslabnut obcas.)
 #168194  od Vavroch
 před 8 lety
muser61 píše:
Vavroch píše: Pretrvava, krom jineho stale pada wifi (cas od casu se odpoji), zacal mi 3 romky nazpet opet problem s mikrofonem, pri hovoru mne druha strana slysi jako bych mel hlavu v kybliku, zapnuti ci vypnuti potlaceni sumu druhym mikrofonem nepomaha.

Za mne tedy pouziti V6 romky na MI2s je naprd. Ale co naplat, az bude chvile casu, vratim se na V5. Uz ani nedoufam, ze bude nekdy stable V6 pro MI2s bez problemu:(

Jeste zkusim V6 5.3.27 KK 4.4, mozna je problem hlavne v Androidu 5.0
Len pre info, wifi pada, pretoze zmizla vo Wifi nastaveniach moznost: Vyhybat sa slabym pripojeniam WIFI. Teraz je defaultne asi zapnute v Androide 5.0. (Ma byt vypnute, pretoze Wifi signal moze oslabnut obcas.)
Bohuzel, vyzkouseno na nekolika AP v blizkosti, tj. se silnym signalem, proste se na par vterin odmlci a pak zase jede v poradku.
 #168204  od vendat
 před 8 lety
ingbrzy píše:@vendat
ake mas nastavene profily v Optimalizacia - Bateria..?
Nic jsem na měnil. Jen vypnutí v 23.30 a zapnutí v 7.00. Nevypne, když ho tedy vypnu ručně tak se nezapne a budík nefunguje samozřejmě ani omylem. Zajímavé že minulý týden byl bez problémů.
 #168209  od strmo
 před 8 lety
Nečítal som všetko, ale mne funguje všetko čo potrebujem. Hlavne batéria v neskutočnej kondícii. Ďakujem za preklad.
Screenshot_2015-07-13-21-09-09.png
Screenshot_2015-07-13-21-10-04.png
Strmo z MI3W
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #168268  od gonzo
 před 8 lety
Po nějaké době jsem znovu nainstaloval app Mapy.cz a opět se GPS vůbec nepřipojí... Nepoužitelné pro tento miui paskvil. Sakra to s tím nejde něco udělat??

Mi2S V6~5.0.2
 #168270  od ingbrzy
 před 8 lety
pristup k polohe si im povolil..?
 #168273  od gonzo
 před 8 lety
Povolil. Tohle nefungovalo snad od té doby co je na Mi2s Android 5.

Mi2S V6~5.0.2
 #168282  od gonzo
 před 8 lety
U Locusu se alespoň chytí GPS ale poloha pomocí WiFi úlet cca 500 metrů stejně jako u mapy.cz kde je snaha vyhledat polohu pomocí GPS, ovšem po chvilce ikonka zmizí... Tady to ukazujena SW chybu v MIUI jinak si to neumím vysvětlit. Na Kitkatu s tímto problém nebyl. Zkoušeno i na tabletu lenovo yoga hd 10, 4.4.1. a nestačím se divit jak bleskový, přesný a stabilní fix u tohoto systému je.
Ještě jeden poznatek. V Locusu při WiFi se poloha (nepřesná) neustále mění v intervalech několika vteřin. Při mobilních datech určí polohu relativně přesnou a stálou. GPS v pořádku.
Mapy.cz - Jak WiFi tak mob. data, poloha nesmyslná, GPS vůbec.
Mohl by někdo, kdo používá stejný telefon, stejnou ROM, stejné app potvrdit či vyvrátit tyto poznatky? Díky moc

Mi2S V6~5.0.2
 #168289  od kules
 před 8 lety
gonzo píše:Po nějaké době jsem znovu nainstaloval app Mapy.cz a opět se GPS vůbec nepřipojí... Nepoužitelné pro tento miui paskvil. Sakra to s tím nejde něco udělat??

Mi2S V6~5.0.2
Měl jsem stejný problém po přechodu na LP,vyřešil to kompletní Factory reset.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat