Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
58
64%
NIE
33
36%
 #168290  od gonzo
 před 8 lety
Kompletní reset jsem samozřejmě po přechodu na LP udělal taky.

Mi2S V6~5.0.2
 #168291  od Jatsa
 před 8 lety
gonzo píše:Kompletní reset jsem samozřejmě po přechodu na LP udělal taky.

Mi2S V6~5.0.2
Factory reset pomaha, resp. eliminuje situaci, kdy se GPS nechce fixnout treba pul hodiny. V6L5 GPS se mi takto chova v ruznych buildech, vetsinou se ale GPS fixuje velmi rychle a pak kazdych par minut vypadne zhruba na minutu, a toto porad dokola ( v zahranicnim meste, plnem ulicek, jednosmerek a zakazu bylo peklo navigovat skrz Mi2s).
 #168299  od FrantišekN
 před 8 lety
Ahoj, tak nevím jak vy, ale na mém Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA s 1G ramkou, se to seká. Je línej, když něco zmáčknu tak reakce cca 1-2s. Krká mě to.
Udělal jsem to podle návodu dal dokonce do rekovery, ale stejně je to nějak líný. Dokonce jsem udělal tento bod: Nastavte si optimalizáciu RAM v Nastaveniach pre vývojárov na - VYPNUTÁ. Prosím o pomoc, aby mi to chodilo. :(
 #168303  od Hroch12
 před 8 lety
Tak když máš mobil jenom s 1 gb RAM, tak co čekáš...

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #168306  od vigorekk
 před 8 lety
gonzo píše:U Locusu se alespoň chytí GPS ale poloha pomocí WiFi úlet cca 500 metrů stejně jako u mapy.cz kde je snaha vyhledat polohu pomocí GPS, ovšem po chvilce ikonka zmizí... Tady to ukazujena SW chybu v MIUI jinak si to neumím vysvětlit. Na Kitkatu s tímto problém nebyl. Zkoušeno i na tabletu lenovo yoga hd 10, 4.4.1. a nestačím se divit jak bleskový, přesný a stabilní fix u tohoto systému je.
Ještě jeden poznatek. V Locusu při WiFi se poloha (nepřesná) neustále mění v intervalech několika vteřin. Při mobilních datech určí polohu relativně přesnou a stálou. GPS v pořádku.
Mapy.cz - Jak WiFi tak mob. data, poloha nesmyslná, GPS vůbec.
Mohl by někdo, kdo používá stejný telefon, stejnou ROM, stejné app potvrdit či vyvrátit tyto poznatky? Díky moc

Mi2S V6~5.0.2

Zkusil jsem u pritelkyne na mi2s s nejnovejsi verzi.. prechod byl dokonce bez FR a bez problemu to fixne za dve sekundy.. ja mel v nejaky verzi na mi4 taky problem s gps a na en.miui sem vycet ze staci nahradit soubor gps.conf a mel sem po problemu.. zkus se taky kouknout
 #168311  od .Martin.
 před 8 lety
Dnes ma moj čínan Mi2S totalne zabil, telefon vo vrecku uzamknuty , počujem zvuky. mrknem na displej a tam ?
>:D

prečo sa to deje ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kufic se to líbí
 #168318  od KoumiCZ
 před 8 lety
Hroch12 píše:Tak když máš mobil jenom s 1 gb RAM, tak co čekáš...

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Kdyby byla MIUI odladěná, neměl by s ní jeho telefon problém ;)

Ještě může zkusit vypnout animace systému.
 #168321  od Marty_Mark
 před 8 lety
Jen dotaz zcela mimo, česká V5 skončila verzí 50.0.0 a nebo je někde pokračování?

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #168322  od ingbrzy
 před 8 lety
ano, MIUIv5 CZ skoncila minuly rok v decembri... dalej sa pokracuje uz len s MIUIv6...
 #168334  od Cmm
 před 8 lety
Problémy s GPS mohu potvrdit (Redmi 2E). Naběhne rychle, ale pak se každou chvíli na cca. 30 sec ztratí. A to i v místech se skvělým signálem - rovina s nerušeným výhledem. Dělají to minimálně 4 verze.
Budu muset přejít na stable, tohle mě fakt nebaví. Snad se mi podaří ROOT.
 #168353  od palolo
 před 8 lety
groovred píše:Už bylo vyřešeno ultra vybíjení na Mi3? Nebo pořad nic?
Výdrž baterie je o dost lepší.
 #168367  od Qubhis
 před 8 lety
Vavroch píše:
Lipi píše:zkoušel již někdo na Mi2s? přetrvává ještě ten problém kdy při přijmutí hovoru asi 1 vteřinu druhá strana nic neslyšela? a ještě tam nějak při hovoru nefungoval dotyk myslím
Pretrvava, krom jineho stale pada wifi (cas od casu se odpoji), zacal mi 3 romky nazpet opet problem s mikrofonem, pri hovoru mne druha strana slysi jako bych mel hlavu v kybliku, zapnuti ci vypnuti potlaceni sumu druhym mikrofonem nepomaha.

Za mne tedy pouziti V6 romky na MI2s je naprd. Ale co naplat, az bude chvile casu, vratim se na V5. Uz ani nedoufam, ze bude nekdy stable V6 pro MI2s bez problemu:(

Jeste zkusim V6 5.3.27 KK 4.4, mozna je problem hlavne v Androidu 5.0
Ja se vratil na 5.3.27 a problem zmizel. Celkove jsem ted spokojenejsi nez s V6 android 5. Nezere tolik baterie, jas na nejmensi hodnotu je mensi nez na LP, zadny problem s laincherem nebo ikonami, gps funguje na 100%, zadne sekundove zpozdeni pri hovorech, ve funkcich nejde poznat rozdil. LP na MI2S nedoporucuji

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #168378  od FrantišekN
 před 8 lety
Hroch12 píše:Tak když máš mobil jenom s 1 gb RAM, tak co čekáš...

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
To je hezká odpověď ale to mi moc nepomohlo. Předtím šlapal, ale teď už je to lepší když jsem dal zas do recovery, ale zas mě to nepustí hry. Tak nevím jaký je problém. Myslíte že bych měl dát ten 6. kovej? Nebo co byste mi poradili?
Dík :'(
 #168379  od resisst
 před 8 lety
Ja musim teda MIUI na Mi3 pochvalit. Zkusil jsem ruzne custom ROM, ale na MIUI mi vse bezi asi nejlepe :-)
 #168386  od FrantišekN
 před 8 lety
...tak jsem to vyřešil proč mně padal XCOM, bylo to tím, že jsem vypnul tu RAMku, teď to mám na střední a fachá, ale nevím kde bude zas problém jinde ;)
 #168393  od gonzo
 před 8 lety
vigorekk píše:
gonzo píše:U Locusu se alespoň chytí GPS ale poloha pomocí WiFi úlet cca 500 metrů stejně jako u mapy.cz kde je snaha vyhledat polohu pomocí GPS, ovšem po chvilce ikonka zmizí... Tady to ukazujena SW chybu v MIUI jinak si to neumím vysvětlit. Na Kitkatu s tímto problém nebyl. Zkoušeno i na tabletu lenovo yoga hd 10, 4.4.1. a nestačím se divit jak bleskový, přesný a stabilní fix u tohoto systému je.
Ještě jeden poznatek. V Locusu při WiFi se poloha (nepřesná) neustále mění v intervalech několika vteřin. Při mobilních datech určí polohu relativně přesnou a stálou. GPS v pořádku.
Mapy.cz - Jak WiFi tak mob. data, poloha nesmyslná, GPS vůbec.
Mohl by někdo, kdo používá stejný telefon, stejnou ROM, stejné app potvrdit či vyvrátit tyto poznatky? Díky moc

Mi2S V6~5.0.2

Zkusil jsem u pritelkyne na mi2s s nejnovejsi verzi.. prechod byl dokonce bez FR a bez problemu to fixne za dve sekundy.. ja mel v nejaky verzi na mi4 taky problem s gps a na en.miui sem vycet ze staci nahradit soubor gps.conf a mel sem po problemu.. zkus se taky kouknout
Pokusím se to dohledat. Zpět na KK se mi moc nechce jelikož zvuk je u LP hodně kvalitní oproti sušence. Tam jsem sice používal Viper 4android avšak LP má hodně velkou kvalitu.

Mi2S V6~5.0.2
 #168431  od Georgino
 před 8 lety
Ahoj po aktualizacii přestal Miband odemykat telefon Mi3. Když to zastavim tak párkrát odemkne a najednou skončí a musím do nastavení a znovu nastavit odemykání.. A stále dokola...co s tím?
 #168436  od Ted
 před 8 lety
Georgino píše:Ahoj po aktualizacii přestal Miband odemykat telefon Mi3. Když to zastavim tak párkrát odemkne a najednou skončí a musím do nastavení a znovu nastavit odemykání.. A stále dokola...co s tím?
zkusil bych odebrat miband, vymazat data aplikace, nebo jí smazat a znova nainstalovat
 #168453  od Georgino
 před 8 lety
Ted píše:
Georgino píše:Ahoj po aktualizacii přestal Miband odemykat telefon Mi3. Když to zastavim tak párkrát odemkne a najednou skončí a musím do nastavení a znovu nastavit odemykání.. A stále dokola...co s tím?
zkusil bych odebrat miband, vymazat data aplikace, nebo jí smazat a znova nainstalovat
Ahoj, už jsem zkusil všechno. Vymazat data, odinstalovat aplikaci, znova nainstalovat a zpárovat a stále stejné po určité době se odmykání zruší.. tak jsem přistoupil ke kompletnímu továrímu resetu, tak uvidím...
 #168463  od vendat
 před 8 lety
Opět Mdnsd baterka v 9 ráno 100% v 12,50 6%. Samozřejmě že odpověď od adminů na tohle nebude. Nápad na FR zbytečný.
 #168464  od Ex:Jhon Doe
 před 8 lety
Návrat na nějakou starší verzi, kde se tento problém ještě neprojevoval, pro tebe není schůdný?
Naposledy upravil(a) Ex:Jhon Doe dne 15 Čer 2015, 13:22, celkem upraveno 1 x.
 #168466  od Georgino
 před 8 lety
Tak jsem provedl factory reset, udělal obnovu ze zálohy ale obnovili se jen aplikace, účty ani nastavení plochy se neobnovilo... kde to najdu abych mohl obnovit i všechny účty i nastavení plochy ?
 #168470  od Georgino
 před 8 lety
o.n.y.x. píše:Záleží jestli jsis je odškrtl při záloze :)
Samozřejmě už jednou jsem to z toho obnovoval a ted v lokální záloze jsou jen aplikace..
 #168484  od tomcrayfish
 před 8 lety
Omlouvám se, jestli jsem to někde přehlédl, ale je pořád problém s připojením BT sady v autě na V6 + Hongmi? Jsem stále na poslední Stable V5, kde vše funguje. Dokud nebude odladěno nechci přecházet...

Diky

Odesláno z Xiaomi Hongmi pomocí Tapatalk 4
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat