[Xiaoyi sportcam]
 #246843  od dislukas
 před 7 lety
jiri.socha píše:
leakydog píše: jinak... nějak se to tu zakecalo, ale taky vám kamerka při fullhd 60 fps točí videa jen do maximální velikosti asi 1.85 GB a pak vytvoří novej soubor? odpovídá to 9-12 minutám
Tohle se to uz resilo. Je to tim, ze mas kartu naformarovanou na FAT32, ktery to seka po dvou giga. Kdyz to preformatujes na exFAT, melo by to slapat v celku :)
Ahojte, práve riešim tento problém. Keď som kartu naformátoval na exFAT stále delí videa na cca 1,85 GB. Je to samotnou kartou (SanDisk Ultra 64 GB class10) ???
 #246912  od Kali1803
 před 7 lety
dislukas píše:
jiri.socha píše:
leakydog píše: jinak... nějak se to tu zakecalo, ale taky vám kamerka při fullhd 60 fps točí videa jen do maximální velikosti asi 1.85 GB a pak vytvoří novej soubor? odpovídá to 9-12 minutám
Tohle se to uz resilo. Je to tim, ze mas kartu naformarovanou na FAT32, ktery to seka po dvou giga. Kdyz to preformatujes na exFAT, melo by to slapat v celku :)
Ahojte, práve riešim tento problém. Keď som kartu naformátoval na exFAT stále delí videa na cca 1,85 GB. Je to samotnou kartou (SanDisk Ultra 64 GB class10) ???
To pôjde tak vždy kolem 2gb to bude mať... Cez program ashampoo to pospajas a bude lepšia kvalita. Pokiaľ niečo môžem napísať presný názov programu.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #246913  od Kali1803
 před 7 lety
ladik1983 píše:Zdravím, mám dotaz ohledně ostření kamery; po dovolený v únoru jsem kamerku nepoužíval až teď jsem jí chtěl vyzkoušet opět před dovolenou, a nějak jsem se nemohl přihlásit přes WiFi tak jsem ji restartoval neboli uvedl do továrního nastavení a myslím že od té doby mám kameru zaostřenou na blízko; je možné aby se to stalo restartem? Nějak mi to nejde na rozum.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Dobrý deň. Pokiaľ je to tak. Treba doostrit kameru ručne... Čiže softvérom to nieje... Viď postupy na YouTube... Treba byť ale opatrný kvôli optike...

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #247438  od skiner
 před 7 lety
dislukas píše:Ahojte, práve riešim tento problém. Keď som kartu naformátoval na exFAT stále delí videa na cca 1,85 GB. Je to samotnou kartou (SanDisk Ultra 64 GB class10) ???
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

V tejto app nastavis velkost videa na 4GB.
 #247709  od energy100
 před 7 lety
Zdravím,
viete mi poradiť kde by sa dala ešte kúpiť nová Xiaomi Yi Sport Camera?
Známy zháňa... kupoval by samozrejme v Číne.
 #250952  od ancoman
 před 7 lety
skiner píše:Pouzil som tuto aplikaciu a nastavil som cas uzavierky na 7,9s . To je max, co sa da nastavit a potom uz len dialkovym cvakal :)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
možem sa spytat ako si nastavil tu aplikaciu? mne nefunguje a firm mam spravny .. dakujem
 #250975  od skiner
 před 7 lety
ancoman píše:možem sa spytat ako si nastavil tu aplikaciu? mne nefunguje a firm mam spravny .. dakujem
Na karte si musis vytvorit subor s nazvom:
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
enable_info_display.script
Potom manualne cez wifi pripojis mobil alebo tablet ku kamere a spustis aplikaciu.
Nastavis co potrebujes, das ulozit a aplikacia ta vyzve na restart. Niekedy sa kamera sekne a niekedy sa po restarte spusti sama. Ak sa sekne, staci vybrat baterku a znova ju spustit.
 #253394  od fonzie
 před 7 lety
Video z dovolené, čtyři týdny na Borneu. Točeno na Xiaomi Yi.

[youtube]
[/youtube]
 #253813  od fonzie
 před 7 lety
Další z raftingu. Zde jsem nedělal žádnou úpravu barev, proto jsou ty barvy tak bledé.

[youtube]
[/youtube]
 #273103  od snikers
 před 7 lety
Pochvalim sa aj ja svojim videom [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

[youtube]
[/youtube]
 #273886  od jjjlll
 před 7 lety
Tak, když se to tu zformovalo na ty ukázky, tak já taky jednu postnu. Docela mě kladně překvapil obraz ve špatných světelných podmínkách.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #285907  od j.kocich
 před 7 lety
Take bych se rad podelil o sve video z teto kamerky, jedna se o zimni Vyslap na Velky Rozsutec...
Predem diky za pripadne komentare :-)

vaksi se to líbí
 #286737  od hippo
 před 7 lety
Hezký kraj, v zimě snad krásnější než v létě, překvapilo mne jak se kamera vypořádala se světly a stíny, mohu vědět jak bylo nastaveno měření (bod, zdůraznění středu či plošné) a kolik akumulátorů bylo třeba během natáčení. Děkuji za odpověď.
j.kocich píše:Take bych se rad podelil o sve video z teto kamerky, jedna se o zimni Vyslap na Velky Rozsutec...
Predem diky za pripadne komentare :-)

 #286750  od j.kocich
 před 7 lety
Taky me velmi mile prekvapilo vyporadani s protisvetlem. Krom posledni cca pul hodinky vystacila jedna baterie a to jsem natocil cca 50minut zaznamu. Mam nastavene automaticke vypnuti na 3minuty. Ostreni nastavene na plosne.
 #287259  od harFa
 před 7 lety
Ahoj dnes jsem si koupil cernou international verzi Xiaomi Yi sport kamery. Vsechno slape perfektne jen by me zajimalo proc je ve specifikacich ze umi tocit v 1080p 60fps a ja mam moznost vybrat jen 1080p 50fps ? Je to tim ze nemam cinskou bilou verzi ale cernou mezinarodni ? Nebo je to problem fw ? Mam fw 1.5.4 (pise to ze je aktualni) a verzi kamery Z26, diky za vyjasneni :)

Edit: Vyreseno, stacilo prepnout z PAL na NTSC a uz to jede v 60fps :)
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat