Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
99
88%
NIE
13
12%
 #171649  od fatal_144
 před 8 lety
[quote="...s oneplus som bol nadmieru spokojny.[/quote]

Si prinom mal aj ostat tu ta to bude stat vela nervov [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #171650  od sodekcz
 před 8 lety
Dalibor Motyčka píše: ako by teda bolo realne downgrade verziu 31 na 27? :) nejaky presnejsi navod pre nuuba?
- stáhni tu verzi, kterou potřebuješ nainstalovat. Samozřejmě verzi pro svůj telefon
- aktualizuj přes MiRecovery, to znamená
- nabij akumulátor v telefonu nejlépe na 100%
- stažený soubor přejmenuj na update.zip a nakopíruj do rootu telefonu
- reboot do MiRecovery
- Factory reset : v MiRecovery Wipe Cache a Wipe User Data (čekat vždy až na 100%)
- Back to Mainmenu
- Install update.zip to System
- znovu Wipe User data (ale ještě lépe Wipe All Data)
- reboot to System One

Pokud se zadaří a verze bude stabilní, přes Updater bych ji nainstaloval ještě do druhé partition.

Vypnul bych automatické aktualizece a řídil bych je ručně. Pokud bych mermomocí chtěl aktualizovat.

Androida z OneOne do Mi4 nenaroubuješ.
 #171653  od vigorekk
 před 8 lety
Dalibor Motyčka píše:ospravedlnujem sa za hlupu otazku a verim ,ze odpoved skusenych uzivatelov nebude obtazovat...

ako by teda bolo realne downgrade verziu 31 na 27? :) nejaky presnejsi navod pre nuuba?

zaroven otazka ci je mozne na mi4 nainstalovat napr android z oneplus one(kde vsetko ficalo ako ma) ,pripadne inej podobnej verzie...a skusenosti s takymto niecim.

mal som oneplus,potom IP6 a teraz totooo :) s oneplus som bol nadmieru spokojny.
pokud chces cistej android hod si do mi4 lollipop od ivana.. i tady ho najdes.. kdyz vydavali chybny verze miui taky jsem to chvili mel, ale koupil sem si tenhle telefon kvuli miui tak nebudu utikat.. pokud netrvas na cistym droidu stahni stable verzi.. taky ji tu najdes.. nebudes muset resit tolik problemu.. funguje suprove..
 #171656  od b-007
 před 8 lety
Tomasino píše:
b-007 píše:Píšu zde znova, nenašel se nikdo kdo by poradil co s tím...

Přešel jsem z velice stabilní verze 5.5.22 na verzi 5.6.25, která měla býti také dobrá... No nebyla.... Začal se projevovat problém s procesem mdnsd jednou za pár dní...
5.5.22 byla poslední kde se proces mdnsd nespouštěl, všechny ostatní zlobí. Jdi do nastavení - aplikace - uniplay services ukončit a deaktivovat - restart. Mě to pomohlo. A nahrávání videa mám OK.
V této verzi problém s mdnsd nemám, ale děkuji za typ. Ale mnohem více mě pálí problém s nemožností natáčení videí.

Najde se někdo kdo poradí, jak to spravit?
 #171657  od vigorekk
 před 8 lety
zdravim, jinak dostal sem dneska k svatku pistony 2, a jak jsem si s tim ted hral vsiml jsem si, ze po updatu nefunguji ovladace na hudbu s powerampem, jenom zabudovany prehravac funguje.. kdyz pustim neco v powerampu sice se zobrazi v tech widgetech a na zamykaci co hraje z powerampu, ale jak dam preskocit skladbu prepne se to na zabudovany prehravac, nejaka rada?

Edit: tak po restartu to chvilku funguje a pak zase prestane. pak sem to nechal pet minut lezet a zase zaclo fungovat..
Aduvictoria se to líbí
 #171665  od gonzo
 před 8 lety
tchuddi píše:
gonzo píše:
lexa.k píše: Přidávám podobný poznatek s GPS. S Mapy.cz nepřesné určení polohy, chybná poloha se zafixuje, i když jsem už půl kilometru dál, nehne se.
Můžeš tady psát kolikrát chceš, ale stejně je to zbytečné. Mám úplně stejný problém.....a řešení v nedohlednu. Pokud se ti chce do FR můžeš zkusit. Já to kalim... Locus funguje, mapy.cz jsem dal pryč. Navigaci jako sygic apod. nepoužívám. Já už to neřeším, je to jako házet hrách na zeď.

Mi2S V6~5.0.2
No, mě navigace funguje na Mi2SC docela dobře
"Docela dobře" nezní moc přesvědčivě... Polohu na mapy.cz máš správnou?

Mi2S V6~5.0.2
 #171673  od Tomasino
 před 8 lety
b-007 píše:
Tomasino píše:
b-007 píše:Píšu zde znova, nenašel se nikdo kdo by poradil co s tím...

Přešel jsem z velice stabilní verze 5.5.22 na verzi 5.6.25, která měla býti také dobrá... No nebyla.... Začal se projevovat problém s procesem mdnsd jednou za pár dní...
5.5.22 byla poslední kde se proces mdnsd nespouštěl, všechny ostatní zlobí. Jdi do nastavení - aplikace - uniplay services ukončit a deaktivovat - restart. Mě to pomohlo. A nahrávání videa mám OK.
V této verzi problém s mdnsd nemám, ale děkuji za typ. Ale mnohem více mě pálí problém s nemožností natáčení videí.

Najde se někdo kdo poradí, jak to spravit?
A co jiná app? Používám taky Cinema FV-5, dá se tam omezit i datový tok a tím i nesmyslně velká velikost videa...
 #171678  od ingbrzy
 před 8 lety
b-007 píše:
Tomasino píše:
b-007 píše:Píšu zde znova, nenašel se nikdo kdo by poradil co s tím...

Přešel jsem z velice stabilní verze 5.5.22 na verzi 5.6.25, která měla býti také dobrá... No nebyla.... Začal se projevovat problém s procesem mdnsd jednou za pár dní...
5.5.22 byla poslední kde se proces mdnsd nespouštěl, všechny ostatní zlobí. Jdi do nastavení - aplikace - uniplay services ukončit a deaktivovat - restart. Mě to pomohlo. A nahrávání videa mám OK.
V této verzi problém s mdnsd nemám, ale děkuji za typ. Ale mnohem více mě pálí problém s nemožností natáčení videí.

Najde se někdo kdo poradí, jak to spravit?
Proces MSDN sposobuje vraj zistovanie polohy Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #171691  od Comby
 před 8 lety
b-007 píše: Ale mnohem více mě pálí problém s nemožností natáčení videí.
Aký presne je to problém? Na MI3 keď mám zapnutú funkciu "OK google", tak natočené videá nejdú uložiť. Aplikácia zapne kameru, aj sa video natáča, ale po ukončení nejde uložiť a len sa točí do okola tlačidlo stop.
 #171731  od lukbe
 před 8 lety
Stává se mi že když telefon probouzim tlačítkem hlasitosti že se mi na displeji ukáže te kolečko pro indikaci hlasitosti. To se dříve nedělo.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #171744  od lpr
 před 8 lety
Na mém MI2S mám problém s GPS. Na mapy.cz, c:geo ale i jinde, neustále hledá ale nic. Když zvednu hovor, tak první dvě sekundy mě na druhé straně neslyší.
 #171745  od maaato
 před 8 lety
O osem dni MIUI v7 ? Co to?

Snad bude aspon oprava chyb tento tyzden. Niesom moc narocny, ale tiez ma hneva gps po poslednom update.
 #171750  od Bravo37
 před 8 lety
maaato píše:O osem dni MIUI v7 ? Co to?

Snad bude aspon oprava chyb tento tyzden. Niesom moc narocny, ale tiez ma hneva gps po poslednom update.
No měla by být..tenhle týden prakticky nemá být ani žádná aktualizace protože se maká na miui7 ;)nějaká ta oprava nebo optimalizace prý ale bude :D
Naposledy upravil(a) Bravo37 dne 05 Aug 2015, 08:57, celkem upraveno 1 x.
 #171751  od kejlycz
 před 8 lety
- Zpravy : neprehral se zvuk u dorucenky zpravy, nefunkcni prijem SMS (cekal jsem v noci nejake SMS, ted jsem provedl restart a zpravy prisly az po restartu, teda prisly asi uz v noci, ale telefon je v aplikaci Zpravy neukazal
- zalohovani : porad jeste maze widgety z plochy, deaktivuje nektere aplikace, vetsinou ale nefunguje a je potreba restartovat telefon, jedna zaloha probehne v poradku, dalsi ne (zasekne se na nejake aplikaci - vzdy jine) a je potreba provest novy restart
- Kontakty : aplikace zamrzla (zadna chyba nevyskocila, jen misto spusteni byla cerna obrazovka), ve vypisu volani se zobrazovaly jen cisla a zadna jmena kontaktu. Spravilo se samo po dvou restartech.

Nevi nekdo, jestli uz funguje datovy roaming na SIM1? Minuly tyden (jeste na 5.7.26) jsem to zkousel a nefungoval, data v roamingu sla jen na SIM2.
 #171759  od Ted
 před 8 lety
v rámci možností, s touto verzí spokojenost. MDNSD se zatím nespustilo. Mediaserver cca na 3% no problemo. Díky Ingbrzy a spol... za práci kterou tady odvádíte, bohužel si spousta lidí tady myslí, že za problémy s ROM stojíte VY.
albru123 se to líbí
 #171760  od gizbern
 před 8 lety
na MI2S stale vyskakuje "proces com.google.process.gapps bohuzial prestal pracovat" po aktualizacii, niekto nejaku radu?
 #171764  od Ted
 před 8 lety
gizbern píše:na MI2S stale vyskakuje "proces com.google.process.gapps bohuzial prestal pracovat" po aktualizacii, niekto nejaku radu?
swiftkey smazat, nebo: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #171767  od Dalibor Motyčka
 před 8 lety
telefon som kupoval na radu kamarata, ktory ho pouziva mesiac bez akehokolvek problemu :( tak ma trosku mrzi,ze toto mi robi...vsetko funguje ako "ma" , az na to zamrzanie a restarty...

cize typ na poslednu stable verziu ? do toho mirecovery sa dostanem ako?.


mimochodom dakujem za velmi podrobny navod kolegovi vyssie!!:) [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #171769  od Ted
 před 8 lety
Dalibor Motyčka píše:telefon som kupoval na radu kamarata, ktory ho pouziva mesiac bez akehokolvek problemu :( tak ma trosku mrzi,ze toto mi robi...vsetko funguje ako "ma" , az na to zamrzanie a restarty...

cize typ na poslednu stable verziu ? do toho mirecovery sa dostanem ako?.


mimochodom dakujem za velmi podrobny navod kolegovi vyssie!!:) [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
vykašli se se na poslední aktualizaci, na MI4 je problém s restartami. Přejdi na předešlou verzi, nebo počkej na další.
 #171780  od sodekcz
 před 8 lety
Dalibor Motyčka píše:
do toho mirecovery sa dostanem ako?.]
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

například bod 12., potom ještě kombinací tlačítek, můžeš tady pohledat na fóru
 #171783  od kapap1
 před 8 lety
Dalibor Motyčka píše:ale tak elementarna chyba ako restartovani a nevedia to odstranit ???
Ja osobne rikam MiFlash cinskou verzi - samozrejme s totalnim vymazanim telefonu, nasledne flash v Recovery 5.3.27 a wipe cache, flash v Recovery 5.7.31, opet wipe cache.
Takto jsem to osobne udelal na Mi4W vcera a nemuzu si stezovat na nic. Dokonce se srovnalo nacitani launcheru a stejne tak uz zobrazim odkaz pro supecistic. Obrázek
Jak vzpomnel hned ze startu Ingbrzy - je otazkou co a jak jsi instaloval.


Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Ralph se to líbí
 #171803  od Jatsa
 před 8 lety
Zajimalo by me, jestli myticky MIUI 7 OS zvladne odbourat pretrvavajici nedostatky na MI2s. Spis se ale domnivam, ze na MI2s nejspis nikdy nevyjde a uzivatele zustanou zavisli na diletantske sestkove verzi bez moznosti vratit se oficialni cestou k petce, nebot merged partitions. Co myslite?
gonzo se to líbí
 #171805  od 2x4b
 před 8 lety
potřebuji radu... před týdnem jsem koupil redmi note 4g LTE označení modelu HM NOTE 1S CU, verze android 4.4.4 KTU84P, MIUI 16.4.7.0(KHKCNCB) stabilní. ale spousta věcí je anglicky, čínsky, aktualizace nejde...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat