[Aktuálna verzia]

Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
253
85%
NIE
43
15%
 #176226  od Ralph
 před 8 lety
lub píše:
lukbe píše:K těm tématům ! Stačí smazat data aplikace téma, poté vypnout wifi a aplikaci pustit a provést změny. ALE poté co se pustí wifi nebo data a spustí se aplikac etémata tak se to opět takto změní ;)
no je to dosti kostrbaté, proto se chci zeptat.. Slavní mudrci, vzácní chemici, slovutní mistři, páni magistři, astrologové, geometři, agronomové, psychiatři. Páni docenti geologie, psychologie, teologie, nemocí zjevných, nemocí zhoubných, nemocí latentních, vynálezcové věcí patentních, magnificence, zkrátka inteligence - a nešlo by s tím něco udělat? :)
Me to funguje bez mazani dat aplikace. Dulezite je pred spustenim apky Temata vypnout data/wifi (moznost customize mi mizi pouze pri startu apky Temata a zaroven zapnutych datech/wifi). Pak customize zustane videt, vlezu do customize, zapnu wifi a vse ok. Pred pristim startem Temat opet vypnout data a porad dokola.. Pokud zapomenu vypnout data, customize po sekunde zmizi, vyjedu z Temat, vypnu data, spustim Temata a je zpet. Zaver: U me staci jen pred startem Temat + vlezenim do sekce customize vypinat data. Data aplikace mazat nemusim.

Sent from MI 4W / Tapatalk
Xfantasy se to líbí
 #176231  od majkyke
 před 8 lety
NO3IA píše:mi4i stále nic?
Obavam sa ze verzie 5.8.20 sa uz nedockame,mozno tej dalsej..... >:(
 #176252  od Troo
 před 8 lety
Postrehi na redmi note lte:
Baterie asi o 30% rychleji vybita
Telefon se obcas restartuje.
Widget pocasi ma dnes a zitra bez prekladu.
 #176258  od And7
 před 8 lety
Je někde třeba někde sepsáno co umi navíc V7 oproti V6 popřípadě V5? Zajímají mě novinky.
Jinak díky, systém je dobrý, funguje perfektně (V7).
 #176272  od Jatsa
 před 8 lety
U cinske verze me bavi nativni prohlizec, ktery umoznuje ukladani zalozek na defaultni stranku, jsou tak rychle pristupne a nemusim zbytecne tapat, zaroven ma integrovany ad-blocker. Radio umoznuje ladit cinske internetove stanice i FM, dalsi vec, ktera by byla velmi zadouci v multilang verzi. Hudba z cinskeho shopu kratce fungovala, ale po nacerpani udaju o poloze se nejspis automaticky stava nedostupnou.
 #176294  od ecilehard
 před 8 lety
Je v cz verzi to baby album? V čínské verzi to bylo tady to. Nějak nemohu najít.

Odesláno z mého redmi2 (2014811)
 #176332  od Posix
 před 8 lety
Hehe...
Vykašli se na psaní nových příspěvků a radši si přečti druhý příspěvek!

Tapatalk & Redmi 2 (5.7.9)
 #176361  od pepol
 před 8 lety
Omlouvám se, jestli se to tady už někde objevilo, ale nějak nestíhám všechno pročítat. Chtěl jsem jen upozornit na to, že je nefunkční režim nerušit. Mám nastaven tento režim v noci od do a nastaveny výjimky, kdo se mi dovolá. Dnes ve čtyři ráno mě telefon vzbudil, aniž by byl dotyčný ve výjimkách. Nevi o tom někdo něco víc?

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #176384  od mormegil.cz
 před 8 lety
ingbrzy píše:Tak v tom pripade mi daj sem log z toho padu..
Ten, co jsem posílal hned v Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (kopie níže), nebo nějaký jiný – kde ho najdu?
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.android.settings/com.android.settings.Settings$ZenModeSettingsActivity}: android.content.res.Resources$NotFoundException: String resource ID #0x7f090a99
at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread.access$800(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372)
at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
Caused by: android.content.res.Resources$NotFoundException: String resource ID #0x7f090a99
at android.content.res.Resources.getText(Resources.java)
at android.content.res.MiuiResources.getText(MiuiResources.java)
at android.content.res.Resources.getString(Resources.java)
at android.content.Context.getString(Context.java)
at com.android.settings.notification.MiuiZenModeSettings.ql(MiuiZenModeSettings.java:292)
at com.android.settings.notification.MiuiZenModeSettings.oC(MiuiZenModeSettings.java:277)
at com.android.settings.notification.MiuiZenModeSettings.onCreate(MiuiZenModeSettings.java:249)
at android.app.Fragment.performCreate(Fragment.java)
at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
at android.app.BackStackRecord.run(BackStackRecord.java)
at android.app.FragmentManagerImpl.execPendingActions(FragmentManager.java)
at android.app.FragmentManagerImpl.executePendingTransactions(FragmentManager.java)
at com.android.settings.fN.a(SettingsActivity.java:1000)
at com.android.settings.fN.onCreate(SettingsActivity.java:613)
at android.app.Activity.performCreate(Activity.java)
at android.app.Instrumentation.callActivityOnCreate(Instrumentation.java)
 #176387  od palo26
 před 8 lety
Aktualizoval jsem hongmi i mi4 a všude běží v pohodě:) děkuji zdejší komunitě za skvělou práci kterou pro nás uživatele dělá:)
 #176396  od MirkoStens
 před 8 lety
Chtel jsem manzelce pridat tel cislo v xiaomi uctu na guccim ale pad app:
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.xiaomi.account/com.xiaomi.account.ui.BindPhoneActivity}: java.lang.NullPointerException
	at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:2200)
	at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java:2249)
	at android.app.ActivityThread.access$800(ActivityThread.java:141)
	at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java:1212)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:102)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java:136)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5113)
	at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:793)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:609)
	at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
Caused by: java.lang.NullPointerException
	at com.xiaomi.account.ui.InputBindedPhoneFragment.refreshViewStateByISO(InputBindedPhoneFragment.java:177)
	at com.xiaomi.account.ui.InputBindedPhoneFragment.access$1200(InputBindedPhoneFragment.java:53)
	at com.xiaomi.account.ui.InputBindedPhoneFragment$AutoGetPhoneNumTask.onPreExecute(InputBindedPhoneFragment.java:394)
	at android.os.AsyncTask.executeOnExecutor(AsyncTask.java:587)
	at com.xiaomi.account.ui.InputBindedPhoneFragment.onCreateView(InputBindedPhoneFragment.java:110)
	at android.app.Fragment.performCreateView(Fragment.java:1700)
	at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java:890)
	at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java:1062)
	at android.app.BackStackRecord.run(BackStackRecord.java:690)
	at android.app.FragmentManagerImpl.execPendingActions(FragmentManager.java:1449)
	at android.app.Activity.performStart(Activity.java:5257)
	at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:2173)
	... 11 more
Odesláno pomocí Tapatalk...
 #176406  od zienteks
 před 8 lety
Tak narazil jsem na další docela nepříjemný bug, kdysi jsem si myslel, že je chyba na opačné straně dnes jsem tuto možnost vyvrátil. Po delším hovoru cca po 10 min se nahodilé umlčí mikrofon i sluchátko neboť já neslyším protější stranu a protější strana neslyší zase mě. Problém byl i ve V6. Ale jak píšu, vždy se mi to stávalo na jednom čísle dnes i na jiném. Tak nevím hw chyba sw chyba?
 #176409  od dann1989
 před 8 lety
pepol píše:Omlouvám se, jestli se to tady už někde objevilo, ale nějak nestíhám všechno pročítat. Chtěl jsem jen upozornit na to, že je nefunkční režim nerušit. Mám nastaven tento režim v noci od do a nastaveny výjimky, kdo se mi dovolá. Dnes ve čtyři ráno mě telefon vzbudil, aniž by byl dotyčný ve výjimkách. Nevi o tom někdo něco víc?

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
Podívej se jestli máš v režimu nerušit vypnutý opakované hovory.
 #176424  od easy
 před 8 lety
Ja zas neviem nastaviť výnimky v režime nerušiť,zakaždým spadne a vypíše,že app nastavenia prestala pracovať.
Neviete niekto čo s tým?
Xiaomi MI2 3100mAh
Naposledy upravil(a) easy dne 27 Aug 2015, 21:33, celkem upraveno 1 x.
 #176428  od pepol
 před 8 lety
dann1989:
Nemám opakované hovory zapnutý.

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #176443  od Jan Horáček
 před 8 lety
Prosim vas Mi3 TD mam po instalaci v anglictine i kdyz je zapnuta Cestina. Omlouvam se jestli je to uz nekde napsano cetl jsem jen par stran
 #176446  od Nightingale
 před 8 lety
Redmi Note 4G, taky přecházím zpět na poslední miui v6. Launcher šlape v pohodě, ale stabilně mám, po vyčištění ramky, 600MB volných. V antutu drop z 23k na 16k a videa na youtube se sekají. Baterie mi letí dolů před očima a telefon se standartně zahřívá klidně i k 70 °C.
Takže NEINSTALOVAT
 #176452  od Saros
 před 8 lety
dan1989:
Ja jsem si aplikaci FreeCall vytahl prave z te cinske verze a nainstaloval na Redmi 1w a Redmi 2. Vse se zda byt funkcni, zitra jeste vyzkousim kvalitu hovoru.
Obrázek
dann1989 se to líbí
 #176456  od stefos
 před 8 lety
Používam Miui v7 od te chvíle co jí zde kluc vydali Tedy je fakt že ještě před tým jsem měl nainstalovanou i čísnkou verzi ale nic nemění na tom že Miui v7 je svižnější ,rychlejší a hlavně baterie má velice delší výdrž Můžu z praxe konstatovat že hned po první instalaci šla baterka poměrně rychle dolů ale po asi 3-4dobití se začla taktycky srovnávat Včera večer jsem měl 98% a ted po ránu mám 92% což je velmi dobré í Uvidíme co přinese ta další verze tedy co se tyče ohledně výdrže baterky Klukum děkuji za dobrou práci Někdo už to tu psal že se baterka po pár dobití zpravý aměl pravdu alespon u mě to tak je Dost lidí si stěžuje na GPS já jsem s Redmi 1s nikdy žádný problém něměl Používám IGO Primo které skoro hned po zapnutí se fixne
 #176465  od cr7gala
 před 8 lety
2ingbrzy: Prosím tě, když do teď tady není M7 na Mi Note pro, tak dnešní aktualizace se musí nainstalovat po nainstalování té první nebo se tam rovnou může hodit ta dnešní? Dík

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat