Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
93
73%
NIE
35
27%
 #180405  od XXjar
 před 8 lety
[/quote]
Vypni v režimu Letadlo synchronizace a Wi-Fi,co jsem si všiml máš vyplou,dost tam zlobí Xiaomi servis,ten mě taky dělal před nedávnem problémy,tak jsem ho zmrazil a je pokoj.[/quote]

Ahoj, děkuju. Tato systémová app nejde vypnout, zkusím přes Titanium Backup. Jen mi nepřijde normální toto řešit u nového telefonu.
 #180407  od Killerrade
 před 8 lety
stanley210 píše:Poslední dvě verze mi nejde udělat screen obrazovky v aplikaci ,,Můj stav" od banky.Potrebuju to,když chci poslat screen o platbě,ale vždy mi to napíše,že screen nelze provést,úložiště se používá,nebo tak něco.
Neví někdo,jak to opět zprovoznit?
Díky

Mi4 W
A neaktualizovali to oni? Skusil jsem si to nainstalovat a opravdu to nejde. Koukl jsem se do práv aplikace a nic k vypnutí tam není. Skus nějakou aplikaci na screeny třeba to vadí jen té systémové.
 #180408  od Killerrade
 před 8 lety
XXjar píše:
Vypni v režimu Letadlo synchronizace a Wi-Fi,co jsem si všiml máš vyplou,dost tam zlobí Xiaomi servis,ten mě taky dělal před nedávnem problémy,tak jsem ho zmrazil a je pokoj.[/quote]

Ahoj, děkuju. Tato systémová app nejde vypnout, zkusím přes Titanium Backup. Jen mi nepřijde normální toto řešit u nového telefonu.[/quote]
Vzhledem k tomu že pouzivas beta ROM ničemu bych se nedivil. Skus stable.
 #180409  od XXjar
 před 8 lety
Ještě někdo může poradit? Máte někdo takovou zkušenost?
Proč to má tak ukrutnou spotřebu? Pracovat se na tom dá jen, když je na kabelu.
 #180412  od XXjar
 před 8 lety
[/quote]
Vzhledem k tomu že pouzivas beta ROM ničemu bych se nedivil. Skus stable.[/quote]
O0

Mám tam to co mi zde bylo poradíno o několik str. dříve. Pokud pro moji verzi androidu víš o lepší verzi miui, pak mi prosím dej možnost ke ztažení. Tak se v tom nevyznám. Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #180414  od stanley210
 před 8 lety
Killerrade píše:
stanley210 píše:Poslední dvě verze mi nejde udělat screen obrazovky v aplikaci ,,Můj stav" od banky.Potrebuju to,když chci poslat screen o platbě,ale vždy mi to napíše,že screen nelze provést,úložiště se používá,nebo tak něco.
Neví někdo,jak to opět zprovoznit?
Díky

Mi4 W
A neaktualizovali to oni? Skusil jsem si to nainstalovat a opravdu to nejde. Koukl jsem se do práv aplikace a nic k vypnutí tam není. Skus nějakou aplikaci na screeny třeba to vadí jen té systémové.
Tak bohužel,zkusil jsem dvě app a ani jedna neudělá screenshot z této aplikace.
Bohužel nevím,jestli je to po aktualizaci Miui,nebo té aplikace...

Mi4 W
 #180416  od XXjar
 před 8 lety
[/quote]
Vzhledem k tomu že pouzivas beta ROM ničemu bych se nedivil. Skus stable.[/quote]
O0

Mám tam to co mi zde bylo poradíno o několik str. dříve. Pokud pro moji verzi androidu víš o lepší verzi miui, pak mi prosím dej možnost ke ztažení. Tak se v tom nevyznám. Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #180418  od VMach3
 před 8 lety
Killerrade očividně není v obraze, tudíž jeho rada není ani na místě. Stable verze MIUIv5 se nepřekládali, to znamená že si můžeš nainstalovat pouze čínskou verzi, a tu jsi už měl v telefonu před instalací aktuální verze.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #180419  od XXjar
 před 8 lety
VMach3 píše:Killerrade očividně není v obraze, tudíž jeho rada není ani na místě. Stable verze MIUIv5 se nepřekládali, to znamená že si můžeš nainstalovat pouze čínskou verzi, a tu jsi už měl v telefonu před instalací aktuální verze.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Děkuji za utvrzení, že mám verzi miui správnou.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #180420  od XXjar
 před 8 lety
XXjar píše:
VMach3 píše:Killerrade očividně není v obraze, tudíž jeho rada není ani na místě. Stable verze MIUIv5 se nepřekládali, to znamená že si můžeš nainstalovat pouze čínskou verzi, a tu jsi už měl v telefonu před instalací aktuální verze.
S tou extrémní spotřebou baterie, bys nevěděl na co se podívat???
 #180421  od VMach3
 před 8 lety
Já ne. V jiné diskusi na téma vysoké spotřeby baterie se řadí zmrazit systémovou aplikaci Aktivace Xiaomi Účtu, zdali to problém řeší nevím.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #180422  od lerak
 před 8 lety
Nejsem si jist ale nevyužívá to - Micloud - a Xiaomi účet - nemáš účet od tud, pokud ano skus ho vypnout (nebo zamrazit) mělo by to sledovat tvou čínost a polohu mobilu. Opět si nejsem jist ale řešilo se to tu a mám to vyplé a baterii mi to už nepapá. (Já měl Xiaomi účet)
 #180442  od matata
 před 8 lety
Po updatu? Take se mi stalo. Pomohlo az wipe
 #180443  od Fido
 před 8 lety
Na Mi note Pro zůstává zhasnutý displej během zvonění budíku. Po rozsvícení tlačítkem napájení dojde k automatickému odložení buzení. Budík tedy nejde přímo "zamáčknout" a tím zrušit.
Na Mi3 se vše chová tak jak má.
 #180444  od Mathew1
 před 8 lety
Po aktualizaci na v7 mi přestalo nabízet IP hovor a rovnou vytáčí přes operátora. Po wipe all a návratu zpět v6 poslední verze mi tenhle problém zůstal. Po instalaci CSI mi normálně nabídne přes co chci volat, ale já bych preferoval interního klienta. Nějaké nápady?
 #180447  od tequila
 před 8 lety
VMach3 píše:Já ne. V jiné diskusi na téma vysoké spotřeby baterie se řadí zmrazit systémovou aplikaci Aktivace Xiaomi Účtu, zdali to problém řeší nevím.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Nejaky tip proc nejde v TB tahle aplikace zmrazit na Note 2? Jen problikne hlaska ze zmrazuje, ale nezmrazi...
 #180454  od eMKej
 před 8 lety
tequila píše:
Nejaky tip proc nejde v TB tahle aplikace zmrazit na Note 2? Jen problikne hlaska ze zmrazuje, ale nezmrazi...
Řešení máš zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
tequila se to líbí
 #180456  od VMach3
 před 8 lety
tequila píše:
VMach3 píše:Já ne. V jiné diskusi na téma vysoké spotřeby baterie se řadí zmrazit systémovou aplikaci Aktivace Xiaomi Účtu, zdali to problém řeší nevím.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Nejaky tip proc nejde v TB tahle aplikace zmrazit na Note 2? Jen problikne hlaska ze zmrazuje, ale nezmrazi...
Zkusil jsem a jde
ObrázekObrázek
aktualizuj su binary jak odkazuje @eMKey

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
tequila se to líbí
 #180457  od Juras78
 před 8 lety
Zmizel widget kalendáře, který se vešel na display a byly tam nadcházející události na týden :-((( dost mi to chybí
 #180462  od tequila
 před 8 lety
eMKej píše:
tequila píše:
Nejaky tip proc nejde v TB tahle aplikace zmrazit na Note 2? Jen problikne hlaska ze zmrazuje, ale nezmrazi...
Řešení máš zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
Super chlapi, diky! Nebyla to jen tahle aplikace ale TB prestal zmrazovat/odmrazovat uplne. Update pomohl.
 #180476  od yuri609
 před 8 lety
Mozna uz to nekdo resi ale v posledni verzi nefunguje u Mi4i Dirac Sound a equalizer jako takovy. :-
Edit: tak funguje ale jen v interni aplikaci Hudba. Externi apky toto nastaveni ignoruji a mam dojem ze v Miui v6 to hralo lip i v jinych app
Naposledy upravil(a) yuri609 dne 16 Zář 2015, 07:06, celkem upraveno 1 x.
 #180477  od lub
 před 8 lety
po uspani se v teto aktualizaci neodstrani aplikace na pozadi i kdyz mam nastavene smazat po minute... Mi3w

edit: tak uz funguje.. stacilo v rezimu baterie zakazat a pote zase povolit cisteni RAM..
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat