Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
93
73%
NIE
35
27%
 #180586  od ViteK
 před 8 lety
skorky píše:Ne ne. Proste tam je porad jako by bylo pripojebi headset sada,kterou nemam
Jednou se mi to stalo při odpojení sluchátek,ikonka ne a ne zmiznout,pomohlo mně až důkladné vyčištění konektoru a to vatovými tyčinkami :)[/quote]


Diky vsem,ale Skorky na to kapnul.Uchostour pomohl. ;)
Davam Like :)
 #180604  od fosiczka
 před 8 lety
S tou baterkou na Mi4i nic moc, ještě sem se nedostal přes den, do večera sem vždy vybitej, a dneska moc nechápu ty slepý místa, to má být co?
Screenshot_2015-09-16-21-21-56.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
IvanPO se to líbí
 #180613  od schkebla
 před 8 lety
Mam problem s mi note + mi band na v6 fungoval bezproblemov od v7 funguje odomknutie hlasenie hovoru sms ale nefunguju notifikacie fb,gmail...
 #180616  od KRiSTiN
 před 8 lety
ingbrzy píše:
fatal_144 píše:V menu by mala ikona pocasia zobrazovat aktualne stupne priamo v ikone no nejak sa to nedeje. Nefunguje mi to od zaciatku. V cinskej to frci v pohode.
weather.png
Telefon stale meni kvalitu videa z 4K alebo Full HD na HD. Pri kazdom zapnuti fotaka je nutne manualne nastavit vyssiu kvalitu. V AOSP 5.1.1 to nerobilo nikdy iba MIUI takze chyba je v ROMke.
nastav si default temu... tam mas ikonu pocasia so stupnami...
zmenu kvality videa vracia len tebe.. hladaj chybu u seba...
S tou změnou kvality to rozhodně není pravda, psal jsem to tu už kdysi. Ví někdo, co s tím?
 #180619  od vudiq
 před 8 lety
Potvrdzujem, ze kamera si neuchova nastavenie 4K po tom, ako je app vymazana z pamate/telefon je restartovany - vrati sa na hodnotu, ktora tam bola predtym. Ale ci to je bug/feature, netusim.
 #180622  od KRiSTiN
 před 8 lety
A ještě jsem se chtěl zeptat, jestli je možné natrvalo odstranit CM Transfer (?) z telefonu.
 #180626  od matata
 před 8 lety
Přes Titanium backup by to mělo jit
 #180635  od pajinek
 před 8 lety
KRiSTiN píše:A ještě jsem se chtěl zeptat, jestli je možné natrvalo odstranit CM Transfer (?) z telefonu.
Není to systémová aplikace, takže normálně přes Nastavení - Aplikace - Vymazat data a pak Odinstalovat.
 #180637  od fblack
 před 8 lety
fosiczka píše:S tou baterkou na Mi4i nic moc, ještě sem se nedostal přes den, do večera sem vždy vybitej, a dneska moc nechápu ty slepý místa, to má být co?
Screenshot_2015-09-16-21-21-56.png
Tak nevím, asi mám nějaký zázračný kus Obrázek
Obrázek

Odesláno z mého Mi 4i pomocí Tapatalk
 #180638  od fosiczka
 před 8 lety
Se ti valí furt na stolku a vůbec na něj nešáhneš ne?
 #180639  od fblack
 před 8 lety
Ani ne, na noc sice vypinam a tak už jedu na jedno nabití 3. den [GRINNING FACE WITH SMILING EYES], ale zapnuté bluetooth do auta a večer do bluetooth repracku, relativně dost hovoru, na mi2s jsem se na takovou výdrž nedostal. Je fakt, že neprejizdim mezi btskama a tak to může být rozhodující.
 #180660  od majkyke
 před 8 lety
Na Mi4i sa mi dost casto stava ze mam po hovore cierny zhasnuty display ked ho odtiahnem od ucha,senzor priblizenia nakalibrovany,ma niekto nejaku radu? Dik
 #180661  od matata
 před 8 lety
Take se mi to stava na mi4... jen obcas. Taky nevin co s tim
 #180663  od Vachyx
 před 8 lety
Ahoj mám problém s kvalitou hovoru, druhá strana mě téměř neslyší. Můžete poradit? Díky

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #180664  od matata
 před 8 lety
Zkouselcjsi kontrolu hw? Nepouzivas nejakou alternativni apk na nahravani hovoru? Zius zalohu->wipe zda to bude delat i pak
 #180665  od fosiczka
 před 8 lety
Vachyx píše:Ahoj mám problém s kvalitou hovoru, druhá strana mě téměř neslyší. Můžete poradit? Díky

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
To se mi stává n Redmi 2GB na stable V6,pomůže vždycky restart
 #180667  od Vachyx
 před 8 lety
matata píše:Zkouselcjsi kontrolu hw? Nepouzivas nejakou alternativni apk na nahravani hovoru? Zius zalohu->wipe zda to bude delat i pak
Používám aplikaci nativní od Xiaomi, na stable verzi V6 to bylo lepší.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #180668  od Vachyx
 před 8 lety
fosiczka píše:
Vachyx píše:Ahoj mám problém s kvalitou hovoru, druhá strana mě téměř neslyší. Můžete poradit? Díky

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
To se mi stává na Redmi 2GB na stable V6, pomůže vždycky restart
Restart pomohl děkuji

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #180669  od Raspel
 před 8 lety
Dostavaju sa tieto "BUGY" priatelom z Ciny??
Na mojom gucci su to:
- nezobrazujuce sa cisla SMS /naskocia po otvoreni jednej zo SMS/.
- chybajuci prepinac rezimu CPU.
- roztiahnuta fotografia kontaktu pri volani /na kieho certa som ich obnovoval, ked sa vobec nezobrazovali pri predoslich ROM/.

Myslim, ze tieto bugy sa objavuju na mnohych zariadeniach.
Na ostatne som zatial nenarazil
 #180696  od Cmm
 před 8 lety
Vachyx píše:
fosiczka píše:
Vachyx píše:Ahoj mám problém s kvalitou hovoru, druhá strana mě téměř neslyší. Můžete poradit? Díky

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
To se mi stává na Redmi 2GB na stable V6, pomůže vždycky restart
Restart pomohl děkuji

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Aha, tak to je nás s tímto problémem s Redmi2 2GB víc. Mám ještě 5.7.31 a to samé...
 #180698  od tomasz70
 před 8 lety
Už jsem tady jednou psal o problému s proximity senzorem který při hovoru zhasne Display a už ne rozsvítí proto mám nastaven stálý svícení. Mám mi2 na posledním lolipop u a všechny zkratky na kalibraci nefungují na lolipopu. Dokáže mi někdo poradit nebo to už nikdy nepůjde.
 #180711  od Bubak-GS
 před 8 lety
..mno, kdyz jsem postnul 4ty bug report u 4te ROMky s tim samym problemem (od 5.7.31 na Note 3G nefunguje propojeni s BT hands free v autech), tak jsem byl na EU foru drzy, vyzyvavy az sprosty, kam az moje znalosti anglictiny sahaji..... .. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] ... a vysledek se dostavil v nasledujicim poradi:
1. dostal jsem banana
2. moje bug reporty dostaly stempl - v reseni
3. moje bug reporty byly adminem (co mi dal banana) shrnuty pod jeden
4. poslali mi odkaz na "work around" Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ...post 27 od uzivatele kocbakos

...v podstate je treba vzit Bluetooth.apk z China Developer ROM 5.7.31 a nahradit ten co je v te soucasne ROMce. Jdu to vecer vyzkouset, ale ostatni uzivatele uz tam pisi, ze jim to zase funguje.....
majkyke, carchy, T-ba se to líbí
 #180730  od skorky
 před 8 lety
tomasz70 píše:Už jsem tady jednou psal o problému s proximity senzorem který při hovoru zhasne Display a už ne rozsvítí proto mám nastaven stálý svícení. Mám mi2 na posledním lolipop u a všechny zkratky na kalibraci nefungují na lolipopu. Dokáže mi někdo poradit nebo to už nikdy nepůjde.
Tak mně zatím proximity senzor fakčí na jedničku(musím zaklepat)Zkus CPU-Z apku,v položce senzors ho můžeš otestovat,jestli šlape správně.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat