[libra]
 #288765  od Denis17
 před 7 lety
Čaute , mám taký problém že chcem si odomknúť mobil lebo som si nahral zlú A7 romku ktorá sa prehrieva atď... Skúšal som na starom účte kde mi to urobilo to isté , nasledovne som si vytvoril nový účet kde som musel požiadať o odomknutie BL a napísalo mi znovu to isté... Skúšal som veci ako "find my phone" , povoliť OEM , usb debuging a nefungovalo nič... Keď dám factory reset tak mi len reštartuje mobil ( pravdepodobne lebo sa mi vymazalo twrp ). Neoficiálnou cestou to zatiaľ neplánujem odomykat. Ďakujem za každú radu ;)
 #288807  od Hnízdo
 před 7 lety
Vykřičníky určitě nejsou ok, posílám obrázky od sebe (telefon připojený ve Fastboot).

Zkuste nainstalovat ovladače z MiFlash verze 2016.08.30 (nejdřív je třeba restartovat Windows v režimu vypnutí ověřování podpisu ovladačů).

P.
Přílohy
Fastboot1.PNG
Fastboot1.PNG (8.67 KiB) Zobrazeno 868 x
Fastboot2.PNG
Fastboot2.PNG (47.01 KiB) Zobrazeno 868 x
 #288851  od Hnízdo
 před 7 lety
Denis17 píše:Diky moc , odomkol som ho :D , chcem sa este spytat ze ako mam nainstalovat twrp na android 7 ? Predtym co som instalovat tak tam bolo prikazove okno cez ktore to islo a teraz tam je len jeden subor tak neviem.
Super, jsem rád, že se konečně zadařilo :)
Instalace twrp pro A7 viz. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť - nahoře je odkaz pro stažení A7 twrp toolkit pro Mi4c.

P.
 #288880  od simplle_name
 před 7 lety
Denis17 píše:Diky moc :) už tam mám poslednú romku A7 a zas moja mi4c je raketa ako na Android 5.1 ;) Zajtra si dám romku ktorá vyjde a dúfam že sa nič nepokazí >:D
čo bola nakoniec chyba? stačilo asi len ešte trochu počkať kým sa to nahodí na servery.. či?.. :D
 #289257  od ingbrzy
 před 7 lety
ak mate problem s rozpoznanim zariadenia na Win 10, skuste starsi ADB Driver 7.0... vraj to pomohlo.. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #289543  od Lukas159
 před 7 lety
Denis17 píše:Diky moc , odomkol som ho :D , chcem sa este spytat ze ako mam nainstalovat twrp na android 7 ? Predtym co som instalovat tak tam bolo prikazove okno cez ktore to islo a teraz tam je len jeden subor tak neviem.
Zdravím, ako sa ti to podarilo odomknuť? v čom bola chyba? ako si to vyriešil?
 #289544  od Lukas159
 před 7 lety
Hnízdo píše:Vykřičníky určitě nejsou ok, posílám obrázky od sebe (telefon připojený ve Fastboot).

Zkuste nainstalovat ovladače z MiFlash verze 2016.08.30 (nejdřív je třeba restartovat Windows v režimu vypnutí ověřování podpisu ovladačů).

P.


Zdravím, mám presne tieto isté udaje ako ty v screen-e ale aj tak mi nejde odblokovať ten bootloader... nevieš nejako pomocť?
 #289551  od Hnízdo
 před 7 lety
Lukas159 píše:
Hnízdo píše:Vykřičníky určitě nejsou ok, posílám obrázky od sebe (telefon připojený ve Fastboot).

Zkuste nainstalovat ovladače z MiFlash verze 2016.08.30 (nejdřív je třeba restartovat Windows v režimu vypnutí ověřování podpisu ovladačů).

P.
Zdravím, mám presne tieto isté udaje ako ty v screen-e ale aj tak mi nejde odblokovať ten bootloader... nevieš nejako pomocť?
Mrkněte sem: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
P.
 #291421  od LuKo
 před 7 lety
Od soboty 4.3. mám dostupný oficálny unlock, som na ROMke 7.2.23 skúšam to každý deň, a to akože ako dlho mám čakať pokedy ty šikmookáči si spravia poriadky v kuchyni ?
To načo sprístupňujú nefunkčný unlock ? už ma to začína vytáčať ...zo začiatku som si myslel že mám niekde ja chybu ale prešiel som všetky možnosti dočítané tu na fóre aj na všetkých ostatných zahraničných počas týchto dní a vrátil som sa kôli tomu 3x naspäť k androidu 5.1 (konkrétne cez 6.1.7 developer na 6.1.2.12 tunajšiu) aby som vyskúšal všetky tie ich odporúčania ako konečne dosiahnuť pri unlocku viac ako 50% ....ale ako vidím majú tam pekný bordel oni nie ja....načo vydávajú ROMku ktorá zamkne bootloader keď nevedia poskytnúť jeho odomknutie....začína sa mi celé xiaomi znechucovať a to som ho mal tak rád....

EDIT: dnes 9.3. konečne došlo do 100% takže treba naozaj len čakať -.-
Luka3 se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat